1 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Tarnów 12/5/1998

1.Trilux-Start Gniezno                                           47

 (5)Krzysztof Jabłoński                 3   3   3   3   2        14
 (6)Paweł Duszyński                     3   3   1   2   3        12
 (7)Mariusz Lisiak                      3   3   3   3   3        15
 (8)Tomasz Nowakowski                   1       2       1        4
 (18)Łukasz Związko                         2        wu          2
2.Unia Leszno                                                    46
 (13)Maciej Jąder                       1   2   3   2   3        11
 (14)Damian Baliński                    2   3   2   3   3        13
 (15)Andrzej Szymański                  2   2   3   2   2        11
 (16)Tomasz Łukaszewicz                 2   2   2   3   2        11
 (20)Mariusz Fierlej                                             ns
3.Unia Tarnów                                                    24
 (1)Krzysztof Kaczor                    1   1   2   u            4
 (2)Krzysztof Mikuta                    3   1   1   1   1        7
 (3)Stanisław Burza                     2   1   1   2   1        7
 (4)Wojciech Szustak                    1   1       1   2        5
 (17)Tomasz Budzik                              0       1        1
4.ŻKS Krosno                                                     2
 (10)Michał Sekreta                     0   0   1   0   0        1
 (11)Grzegorz Żuk                       d4  d4  0   0   u4       0
 (12)Marcin Lipa                        0   0   0   1   0        1

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 13,4,8 XVIII - 6,16,17,11 XIX - 7,15,3,10 XX - 14,5,2,12

    69:44    70:67    73:41    72:49    73:49
    71:51    70:76    70:84    72:33    71:41
    70:57    71:36    71:13    73:49    71:15
    70:92    72:03    71:97    71:53    70:94

Sędzia - Zdzisław Fyda                      tabela biegów

2 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Częstochowa 29/5/1998

1.Unia Leszno                                                    43

 (5)Damian Baliński                     3   3   2   2   3        13
 (6)Tomasz Łukaszewicz                  wu  2   2   d   3        7
 (7)Maciej Jąder                        1   3   2   2   2        10
 (8)Andrzej Szymański                   3   3   3   3   1        13
 (18)Mariusz Fierlej                                             ns
2.Trilux-Start Gniezno                                           38
 (9)Mariusz Lisiak                      2   3   3   1   3        12
 (10)Paweł Duszyński                    3   2   2   3   d        10
 (11)Krzysztof Jabłoński                3   1   3   3   2        12
 (12)Łukasz Załoga                      0       0       2        2
 (19)Robert Woźniak                         1        1           2
3.Włókniarz-Malma Częstochowa                                    28
 (1)Artur Pietrzyk                      2   2   3   3   3        13
 (2)Marcel Maliński                     1   t   1   1   d        3
 (3)Piotr Radzki                        2   1   1   2            6
 (4)Marek Rypień                        2   1   0   1   1        5
 (17)Michał Markowski                                   1        1
4.Unia Tarnów                                                    11
 (13)Krzysztof Mikuta                   1   2   1   d   0        4
 (14)Stanisław Burza                    1   0   0   2   2        5
 (15)Krzysztof Kaczor                   0   0   1   0   0        1
 (16)Tomasz Budzik                      0   u                    0
 (20)Paweł Szczęch                              0   w   1        1

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 6,12,20,2 XVIII - 9,7,4,15 XIX - 5,14,17,10 XX - 1,11,8,13

    69:28    69:07    68:09    69:06    70:35
    68:74    68:40    68:99    68:13    69:15
    69:05    69:79    67:50    69:68    69:28
    69:10    68:25    69:20    68:39    68:06

Sędzia - Zdzisław Fyda                      tabela biegów

3 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Gniezno 30/6/1998

1.Trilux-Start Gniezno                                           51

 (1)Krzysztof Jabłoński                 3   2   3   3   2        13
 (2)Paweł Duszyński                     2   3   3   3   3        14
 (3)Mariusz Lisiak                      3   3   1   3   3        13
 (4)Tomasz Nowakowski                   3   2   d2  3   3        11
 (17)Łukasz Załoga                                               ns
2.Unia Leszno                                                    43
 (9)Damian Baliński                     3   3   3   2   3        14
 (10)Maciej Jąder                       2   2   3   2   2        11
 (11)Tomasz Łukaszewicz                 1   1   2   2   2        8
 (12)Andrzej Szymański                  u/-                      0
 (19)Mariusz Fierlej                    2   2   2   2   2        10
3.Włókniarz-Malma Częstochowa                                    19
 (13)Marcel Maliński                    2   1   2   1   1        7
 (14)Artur Pietrzyk                     wsu 3   2   1   1        7
 (15)Piotr Radzki                       1   1   1   1   1        5

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 4,11 XVIII - 3,19,14 XIX - 2,10,14 XX - 9,1,13

    67:78    66:94    68:87    68:54    69:56
    68:34    68:22    67:07    68:03    68:84
    66:53    68:50    67:75    66:81    68:69
    67:25    69:43    67:72    67:14    67:12

Drużyna ŻKS Krosno nie dojechała na zawody.

Sędzia - Józef Komakowski                   tabela biegów

4 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Leszno 21/7/1998

1.Unia Leszno                                                    47

 (1)Damian Baliński                     3   3   3   1            10
 (2)Mariusz Fierlej                     3   3   2   2   3        13
 (3)Maciej Jąder                        3   2   3   3   2        13
 (4)Tomasz Łukaszewicz                  2   2       3   3        10
 (17)Łukasz Loman                               t       1        1
2.Unia Tarnów                                                    35
 (9)Krzysztof Mikuta                    2   3   2   2   1        10
 (10)Stanisław Burza                    2   1   3   3   t        9
 (11)Paweł Szczęch                      1   2   1   2   3        9
 (12)Tomasz Budzik                      1   t   2   2   2        7
 (19)Sławomir Wnękowicz                 ns                       0
3.Włókniarz-Malma Częstochowa                                    28
 (5)Artur Pietrzyk                      3   3   3   3   3        15
 (6)Marcel Maliński                     2   d3  1   1   2        6
 (7)Piotr Radzki                        1   2   1   1   2        7

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 4,12 XVIII - 11,6,17 XIX - 2,17,10 XX - 5,3,9

    64:50    64:20    64:70    63:80    64:60
    64:60    63:20    64:20    65:30    66:40
    63:60    64:30    62:90    64:20    64:30
    63:50    63:10    63:40    62:80    64:30

Sędzia - Aleksander Janas                   tabela biegów
Drużyna ŻKS Krosno nie dojechała na zawody.

5 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Krosno 13/8/1998

1.Trilux-Start Gniezno                                           59

 (13)Krzysztof Jabłoński                3   3   3   3   3        15
 (14)Paweł Duszyński                    3   3   3   3   3        15
 (15)Mariusz Lisiak                     3   3   3   3   3        15
 (16)Tomasz Nowakowski                  3   3   2   3   3        14
 (20)Łukasz Związko                                              ns
2.Unia Tarnów                                                    35
 (5)Krzysztof Mikuta                    2   2   3   2   1        10
 (6)Stanisław Burza                     2   2   2   1   1        8
 (7)Paweł Szczęch                       wsu 2   2   2   2        8
 (8)Krzysztof Kaczor                    2   1       2   2        7
 (18)Sławomir Wnękowicz                         2                2
3.ŻKS Krosno                                                     17
 (1)Jarosław Kalinowski                 2   2   d3  ns  2        6
 (2)Krzysztof Bober                     1   1   1   2   2        7
 (3)Michał Sekreta                      1   1   1   ns  ns       3
 (4)Robert Paśko                        d3  1   ns  t   ns       1

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 16,8,4 XVIII - 13,7,3 XIX - 15,1,6 XX - 14,2,5

    75:60    75:50    76:10    76:30    77:10
    74:10    75:30    76:80    75:60    75:90
    74:20    76:20    76:50    76:50    75:90
    75:90    75:90    75:20    76:10    77:10

Sędzia - Zdzisław Fyda                      tabela biegów
Drużyna Włókniarza-Malma Częstochowa nie dojechała na zawody.

Ostateczna kolejność w GRUPIE 4

1.Trilux-Start Gniezno                      11      195

2.Unia Leszno                               10      179
3.Unia Tarnów                               5       105
4.Włókniarz-Malma Częstochowa               3       75
5.ŻKS Krosno                                1       19

 Powrót