1 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Gdańsk 21/5/1996

1.Polonia-Philips Piła                                           42

 (9)Rafał Dobrucki                      3   3   2   3   3        14
 (10)Rafał Kowalski                     1   3   2   2   2        10
 (11)Waldemar Walczak                   3   3   3   3   u3       12
 (12)Mariusz Franków                    0           2            2
 (19)Rafał Okoniewski                       1   0       3        4
2.Start Gniezno                                                  37
 (13)Leszek Sikorski                    1   2   3   1   3        10
 (14)Krzysztof Jabłoński                3   2   3   1   3        12
 (15)Rafał Sosna                        1   1           2        4
 (16)Tomasz Cieślewicz                  3   2   0   3   1        9
 (20)Mariusz Lisiak                             1   1            2
3.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      22
 (1)Jarosław Bogdański                  d1  1   3   2   2        8
 (2)Dominik Żebrowski                   2   3   1   0   1        7
 (3)Adam Światłowski                    0               1        1
 (4)Paweł Stormowski                    1   1   1   2   1        6
 (17)Robert Kreczyński                      0   t   wu           0
4.GKM Browary Bydgoskie Grudziądz                                18
 (5)Robert Dados                        2   2   2   0   d4       6
 (6)Paweł Staszek                       2   0   2   3   2        9
 (7)Wiesław Ośkiewicz                   2   0   1   0   0        3

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 19,15,3 XVIII - 13,10,4,7 XIX - 9,1,16,5 XX - 14,6,2,11

    66:91    67:84    67:62    71:05    69:20
    68:10    67:89    67:67    69:80    68:97
    68:11    69:06    68:13    68:36    69:94
    68:95    68:32    68:61    68:87    69:05

Sędzia - Ryszard Głód                       tabela biegów

2 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Gniezno 4/6/1996

1.Start Gniezno                                                  47

 (1)Krzysztof Jabłoński                 3   2   3   3   3        14
 (2)Tomasz Cieślewicz                   2   3   3   1   2        11
 (3)Rafał Sosna                         2       2       3        7
 (4)Leszek Sikorski                     w2  2                    2
 (17)Mariusz Lisiak                     3   2   3   2   3        13
2.GKM Browary Bydgoskie Grudziądz                                31
 (13)Wiesław Ośkiewicz                  1   2   1   1   1        6
 (14)Robert Dados                       3   3   3   3   2        14
 (15)Paweł Staszek                      1   2   2   3   3        11
 (RT-20)Paweł Duszyński                 1   0   1   0   2
3.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      21
 (5)Jarosław Bogdański                  2   d   wu  0   1        3
 (6)Dominik Żebrowski                   3   1   1   2   d        7
 (7)Robert Kreczyński                   0   0   1   1   2        4
 (8)Paweł Stormowski                    0   1   3   2   1        7
4.ZKŻ Polmos Zielona Góra                                        17
 (9)Grzegorz Walasek                    3   3   d3  2   1        9
 (10)Grzegorz Kłopot                    2   1                    3
 (11)Tomasz Tołoczko                    0       2   0   0        2
 (12)Dariusz Kuszyk                     1   1   d4  1   0        3
 (19)Rafał Jełowicki                        0   d4  d   0        0

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 17,20,5,11 XVIII - 3,7,13,12 XIX - 15,2,8,19 XX - 1,14,9,6

    68:13    67:32    67:73    67:37    66:97
    69:97    66:75    66:44    66:17    70:53
    68:00    69:97    71:63    66:80    68:60
    68:56    67:72    66:72    67:22    67:31

Sędzia - Jerzy Mądrzak                      tabela biegów

3 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Zielona Góra 17/7/1996

1.Polonia-Philips Piła                                           45

 (13)Rafał Dobrucki                     2   3   3   3   2        13
 (14)Waldemar Walczak                   3   3   3   3   2        14
 (15)Rafał Kowalski                     3   3           d        6
 (16)Rafał Okoniewski                   1   2   2   2   3        10
 (20)Mariusz Franków                            1   1            2
2.Start Gniezno                                                  31
 (5)Krzysztof Jabłoński                 2   1   3   t   3        9
 (6)Tomasz Cieślewicz                   3   3   2   0   w        8
 (7)Rafał Sosna                         0   2   2   2            6
 (8)Paweł Duszyński                     0   1       3   w        4
 (18)Mariusz Lisiak                             1       3        4
3.ZKŻ Polmos Zielona Góra                                        23
 (1)Grzegorz Walasek                    3   2   3   2   1        11
 (2)Grzegorz Kłopot                     2   1   0   1   d        4
 (3)Tomasz Tołoczko                     1   0   1   1   2        5
 (4)Rafał Jełowicki                     d   1   t   0   2        3
4.GKM Browary Bydgoskie Grudziądz                                18
 (RT-9)Maciej Bornecki                  1   w   0   1   1
 (10)Paweł Staszek                      2   2   2   2   3        11
 (11)Wiesław Ośkiewicz                  0   0   1   3   1        5
 (12)Krzysztof Stojanowski              1   0   0   0   1        2

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 18,4,12,15 XVIII - 16,3,9,8 XIX - 5,13,11,2 XX - 10,14,1,6

    69:99    66:71    65:08    66:13    69:15
    67:18    65:47    67:95    67:06    68:57
    67:20    67:99    66:30    67:06    68:74
    66:69    66:24    66:67    67:30    68:78

Sędzia - Roman Siwiak                       tabela biegów

4 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Grudziądz 30/7/1996

1.Polonia-Philips Piła                                           47

 (5)Rafał Dobrucki                      3   3   3   3   3        15
 (6)Waldemar Walczak                    2   3   3   3   3        14
 (7)Rafał Kowalski                      u2  2   2   3   3        10
 (8)Rafał Okoniewski                    2   u4  ns  3   3        8
 (18)Jacek Pionke                                                ns
2.GKM Browary Bydgoskie Grudziądz                                28
 (1)Robert Dados                        3   3   2   2   d2       10
 (2)Paweł Staszek                       3   1   2   2   d1       8
 (3)Wiesław Ośkiewicz                   1   2   3   2   2        10
 (RT-4)Marcin Kowalik                   0   1   1   1   1
3.ZKŻ Polmos Zielona Góra                                        24
 (13)Grzegorz Walasek                   3   3   3   1   2        12
 (14)Grzegorz Kłopot                    1   2   1   1   1        6
 (15)Tomasz Tołoczko                    0   0   0                0
 (16)Rafał Jełowicki                    1   0           1        2
 (20)Maciej Bornecki                        1   1   d3  2        4
4.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      17
 (9)Paweł Stormowski                    1   2   0   u3  2        5
 (10)Jarosław Bogdański                 2   1   2   0   1        6
 (11)Dominik Żebrowski                  0   1       2   0        3
 (12)Bartłomiej Żebrowski               2   0   1   0   0        3
 (19)Robert Kreczyński                          0                0

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 8,20,4,11 XVIII - 7,3,16,12 XIX - 6,9,14,2 XX - 5,13,10,1

    69:81    69:17    69:03    68:96    69:17
    68:36    69:49    68:79    68:72    68:90
    68:43    68:85    68:96    68:85    70:29
    68:45    68:41    68:38    68:47    68:49

Sędzia - Józef Komakowski                   tabela biegów

5 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Piła 29/8/1996

1.Polonia-Philips Piła                                           42

 (1)Rafał Dobrucki                      3   3   3   3   3        15
 (2)Waldemar Walczak                    3   3   3   3   3        15
 (3)Rafał Kowalski                      1   2   3   2   3        11
 (4)Mariusz Franków                     d2  0   ns  1   w2       1
 (17)Jacek Pionke                                                ns
2.Start Gniezno                                                  39
 (9)Tomasz Cieślewicz                   2   3   2   1   2        10
 (10)Mariusz Lisiak                     1   1   3   2   3        10
 (11)Leszek Sikorski                    3   2   1   2   1        9
 (12)Paweł Duszyński                    2   2   2   3   1        10
3.ZKŻ Polmos Zielona Góra                                        33
 (5)Grzegorz Walasek                    3   3   2   2   2        12
 (6)Maciej Bornecki                     2   2   dst 1   1        6
 (7)Grzegorz Kłopot                     2   1   1   3   2        9
 (8)Rafał Jełowicki                     1   1   2   1   1        6
4.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      5
 (13)Paweł Stormowski                   0   0   0       2        2
 (14)Jarosław Bogdański                 1       0   0   0        1
 (15)Dominik Żebrowski                  0   0       0            0
 (16)Bartłomiej Żebrowski               0       0   0   0        0
 (20)Robert Kreczyński                  1   0   1   0   0        2

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 10,13,6,4 XVIII - 3,9,8,16 XIX - 2,7,11,20 XX - 1,5,12,14

    67:13    67:13    67:80    67:50    68:56
    67:74    67:09    67:24    66:96    67:90
    67:22    67:44    67:06    67:90    68:20
    65:84    67:88    67:13    67:06    67:60

Sędzia - Józef Komakowski                   tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 4

1.Polonia-Philips Piła                      12      176

2.Start Gniezno                             9       154
3.GKM Browary Bydgoskie Grudziądz           4       95
4.ZKŻ Polmos Zielona Góra                   3       97
5.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                 2       65

 Powrót