1 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Toruń 21/5/1996

1.Apator-DGG Toruń                                               42

 (1)Tomasz Bajerski                     3   3   3   3   3        15
 (2)Wiesław Jaguś                       3   3   3   3   3        15
 (3)Robert Kościecha                    wsu 3   1   wu  ns       4
 (4)Jarosław Bednarski                  t   2   1   2   3        8
 (17)Remigiusz Wronkowski                                        ns
2.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    30
 (13)Dariusz Patynek                    3   d4  u4  t   2        5
 (14)Wojciech Malak                     3   1   3   1   2        10
 (15)Seweryn Sznajder                   1   0       0   2        3
 (16)Marcin Ryczek                      2   3   2   2   2        11
 (20)Mirosław Duda                              1                1
3.Stal-Pergo Gorzów Wlkp                                         27
 (5)Piotr Radzki                        2   1   1   2   1        7
 (7)Paweł Nizioł                        1   2   2   3   1        9
 (8)Krzysztof Cegielski                 2   2   3   3   1        11
4.J.A.G. Speedway Club Łódź                                      17
 (9)Robert Woźniak                      0   1   0   1   0        2
 (10)Paweł Świerzb                      0   2   2   2   d4       6
 (11)Krzysztof Jatczak                  u   0   w2  1   3        4
 (12)Marcin Piec                        1   1   2   1   0        5

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 11,15,3 XVIII - 4,13,5,9 XIX - 2,14,7,12 XX - 1,16,8,10

    67:66    66:29    68:25    67:56    72:43
    66:98    66:81    66:22    66:38    66:44
    65:97    64:25    64:59    64:89    66:57
    65:38    67:50    65:31    67:80    65:44

Sędzia - Józef Piekarski                    tabela biegów

2 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Bydgoszcz 4/6/1996

1.Unia Leszno                                                    53

 (9)Damian Baliński                     3   3   3   3   wu       12
 (10)Andrzej Szymański                  3   2   2                7
 (11)Robert Mikołajczak                 3   3   3   3   3        15
 (12)Adam Skórnicki                     2   3   3   3   3        14
 (19)Maciej Jąder                                   2   3        5
2.Stal-Pergo Gorzów Wlkp                                         30
 (13)Mariusz Staszewski                 d2  2   3   2   2        9
 (14)Sylwester Moskwiak                 1   1   2   3   1        8
 (15)Paweł Nizioł                       2   3   1   0   2        8
 (16)Krzysztof Cegielski                u/-                      0
 (20)Piotr Radzki                       t   1   1   1   2        5
3.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    26
 (1)Wojciech Malak                      wsu 2   2   1   2        7
 (2)Mirosław Duda                       0   0                    0
 (3)Seweryn Sznajder                    1       1       0        2
 (4)Marcin Ryczek                       3   2   1   2   3        11
 (17)Dariusz Patynek                    1   2   2   1   wsu      6
4.J.A.G. Speedway Club Łódź                                      10
 (5)Marcin Piec                         0   0   0       1        1
 (6)Robert Woźniak                      2   0   0   0   0        2
 (7)Paweł Świerzb                       2   1   d3  1   1        5
 (8)Sylwester Klimczak                  1           0   1        2
 (18)Krzysztof Jatczak                      0   0   0            0

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 19,20,5,17 XVIII - 12,15,8,3 XIX - 11,1,14,6 XX - 4,13,7,9

    66:72    65:87    66:22    67:19    68:54
    66:16    67:50    65:69    67:78    65:85
    66:75    67:04    67:63    67:50    67:00
    66:40    67:81    67:47    65:78    67:31

Sędzia - Henryk Kowalski                    tabela biegów

3 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Leszno 17/7/1996

1.Unia Leszno                                                    48

 (1)Damian Baliński                     3   3   2   2   2        12
 (2)Maciej Jąder                        3   0                    3
 (3)Adam Skórnicki                      2   2   3   3   3        13
 (4)Robert Mikołajczak                  2   3   3   3   2        13
 (17)Andrzej Szymański                          2   2   3        7
2.Apator-DGG Toruń                                               44
 (5)Tomasz Bajerski                     3   3   3   3   3        15
 (6)Wiesław Jaguś                       3   2   3   3   3        14
 (7)Robert Kościecha                    2   1   2   2   2        9
 (8)Jarosław Bednarski                  t   1   2   1   2        6
 (18)Remigiusz Wronkowski                                        ns
3.Stal-Pergo Gorzów Wlkp                                         17
 (9)Sylwester Moskwiak                  2   1   1   1   1        6
 (10)Paweł Nizioł                       0   1   1   1   1        4
 (12)Mariusz Staszewski                 1   2   1   2   1        7
4.J.A.G. Speedway Club Łódź                                      9
 (13)Piotr Rembas                       1   3   d1               4
 (14)Paweł Świerzb                      0   2       0   d4       2
 (15)Robert Woźniak                     1   0       1   0        2
 (16)Sylwester Klimczak                 1       u3  0   0        1
 (20)Marcin Piec                        0   0   0   0   d3       0

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 17,8,19 XVIII - 3,7,10,16 XIX - 6,1,9,15 XX - 5,4,12,14

    62:80    63:40    64:50    65:20    65:40
    62:70    63:30    64:30    64:60    65:40
    64:80    65:70    64:80    65:00    64:10
    64:40    64:00    63:40    64:60    64:90

Sędzia - Benon Dembiński                    tabela biegów

4 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Gorzów Wlkp 7/8/1996

1.Unia Leszno                                                    40

 (13)Robert Mikołajczak                 d   1   3   1   3        8
 (14)Damian Baliński                    3   3   3   2   3        14
 (15)Adam Skórnicki                     2   1   u   3   3        9
 (16)Andrzej Szymański                  1   u   3   3   2        9
 (20)Maciej Jąder                                                ns
2.Apator-DGG Toruń                                               35
 (9)Tomasz Bajerski                     3   3   1   3   wsu      10
 (10)Wiesław Jaguś                      3   3   1   3   3        13
 (11)Robert Kościecha                   1       2   2   wu       5
 (12)Jarosław Bednarski                 1   t   1   2   2        6
 (19)Marcin Kowalik                         1                    1
3.Stal-Pergo Gorzów Wlkp                                         34
 (1)Mariusz Staszewski                  2   2   3   2   d3       9
 (2)Piotr Radzki                        1   3   1   1   1        7
 (3)Sylwester Moskwiak                  3   2   2   2   1        10
 (4)Paweł Nizioł                        2   2   2   1   1        8
4.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    11
 (5)Marcin Ryczek                       0   0   w   0   2        2
 (6)Wojciech Malak                      2   1   2   0   2        7
 (7)Dariusz Patynek                     t   2   d   d   0        2

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 13,12,2 XVIII - 15,5,4,11 XIX - 10,16,3,7 XX - 14,16,1,9

    68:60    70:34    71:19    69:38    71:34
    70:32    69:19    72:04    71:16    70:99
    67:54    73:75    68:09    68:40    68:58
    69:04    69:76    69:81    67:80    67:53

Sędzia - Stanisław Pieńkowski               tabela biegów

5 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Łódź 29/8/1996

1.Unia Leszno                                                    46

 (5)Robert Mikołajczak                  3   3   3   2   d3       11
 (6)Damian Baliński                     2   3   3   2   2        12
 (7)Adam Skórnicki                      2   1   2       3        8
 (8)Andrzej Szymański                   3   1       3   3        10
 (18)Maciej Jąder                               2   3            5
2.Apator-DGG Toruń                                               41
 (13)Tomasz Bajerski                    3   3   3   3   3        15
 (14)Wiesław Jaguś                      wu2 3   3   3   3        12
 (15)Jarosław Bednarski                 2   1   1   2   2        8
 (16)Remigiusz Wronkowski               0       1                1
 (20)Marcin Kowalik                         2       1   2        5
3.J.A.G. Speedway Club Łódź                                      27
 (1)Piotr Rembas                        3   2   2       2        9
 (2)Robert Woźniak                      u3          0   1        1
 (3)Paweł Świerzb                       1   2   1   2   1        7
 (4)Sylwester Klimczak                  2   1       wu3 ns       3
 (17)Marcin Piec                        2   1   2   1   1        7
4.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    3
 (10)Wojciech Malak                     1   0   w2  1   1        3
 (11)Dariusz Patynek                    d4  u4  u4  d2  w2       0

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 7,20,2 XVIII - 8,15,17,4 XIX - 14,6,3,11 XX - 13,1,10,5

    73:80    72:80    71:20    72:20    73:00
    71:00    73:40    72:00    73:00    71:40
    71:70    71:80    73:80    70:80    71:20
    71:80    71:40    71:80    71:40    71:80

Sędzia - Sławomir Jędraś                    tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 3

1.Unia Leszno                               12      187

2.Apator-DGG Toruń                          9       162
3.Stal-Pergo Gorzów Wlkp                    5       108
4.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz               3       70
5.J.A.G. Speedway Club Łódź                 1       63

 Powrót