1 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Częstochowa 21/5/1996

1.Włókniarz-Malma Częstochowa                                    47

 (1)Mariusz Szulc                       3   wsu                  3
 (2)Rafał Chiński                       w   2           2        4
 (3)Artur Pietrzyk                      1   1   3   3   3        11
 (4)Rafał Osumek                        2   3   3   3   3        14
 (17)Sebastian Ułamek                   3   3   3   3   3        15
2.Iskra Ostrów Wlkp                                              40
 (5)Paweł Łęcki                         3   3   2   2   2        12
 (6)Tomasz Poprawski                    2   2   2   2   2        10
 (7)Przemysław Tajchert                 2   1   2   2   2        9
 (8)Konrad Szymura                      3   wsu 1   2   3        9
 (18)Przemysław Cempel                                           ns
3.Śląsk Świętochłowice                                           20
 (13)Sebastian Kowolik                  3   3   2   1   1        10
 (14)Arkadiusz Owsięga                  wu  u/-         ns       0
 (15)Jacek Folkert                      2   d   1   1   0        4
 (16)Janusz Bednarski                   1   0   1   0   1        3
 (20)Adrian Brenzak                         3   w   0            3
4.Wanda-Realbud Kraków                                           9
 (9)Paweł Włodarczyk                    1   1   t   d   1        3
 (10)Dariusz Fijałkowski                0   2   0   1   0        3
 (12)Maciej Maciejewski                 1   0   0   1   1        3

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 8,2,16,14 XVIII - 3,7,9 XIX - 4,6,12,15 XX - 17,5,13,10

    70:13    72:61    72:24    73:56    74:28
    71:56    72:10    72:36    73:22    72:89
    72:86    73:94    71:90    71:93    73:05
    74:82    83:65    72:09    72:06    71:85

Sędzia - Jan Banasiak                       tabela biegów

2 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Świętochłowice 4/6/1996

1.Iskra Ostrów Wlkp                                              47

 (13)Paweł Łęcki                        3   2   3   3   2        13
 (14)Tomasz Poprawski                   2   3   3   3   3        14
 (15)Przemysław Tajchert                w2  w                    0
 (16)Konrad Szymura                     3   3   2   2   3        13
 (20)Krzysztof Japiński                         2   2   3        7
2.Atlas-Polsat Wrocław                                           35
 (9)Rafał Haj                           2   1   2   2   2        9
 (10)Adrian Górecki                     2   1   d3  1   w        4
 (11)Artur Jędrzejczyk                  1   2   1   1   2        7
 (12)Piotr Protasiewicz                 3   3   3   3   3        15
3.Śląsk Świętochłowice                                           27
 (1)Janusz Bednarski                    u2  t   0   1   2        3
 (2)Jacek Folkert                       3   t   3   2   wsu      8
 (3)Arkadiusz Owsięga                   2   3   u/-              5
 (4)Sebastian Kowolik                   1   2   2   3   1        9
 (17)Adrian Brenzak                             1   u3  1        2
4.Wanda-Realbud Kraków                                           3
 (5)Maciej Maciejewski                  d4  2   u2  ns  ns       2
 (6)Paweł Włodarczyk                    0   0   1   0   u/-      1
 (7)Dariusz Fijałkowski                 t   w   wsu w   ns       0

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 20,1,10 XVIII - 16,11,17,7 XIX - 14,9,6,2 XX - 12,13,4,5

    72:35    73:02    72:01    73:35    77:91
    72:29    75:07    73:67    74:39    75:34
    73:11    72:41    74:10    72:42    75:17
    74:55    76:46    73:98    72:98    74:00

Sędzia - Jerzy Najwer                       tabela biegów

3 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Wrocław 23/7/1996

1.Włókniarz-Malma Częstochowa                                    41

 (5)Artur Pietrzyk                      2   2   u2  1   d1       5
 (6)Rafał Osumek                        3   3   3   3   1        13
 (7)Rafał Chiński                       1   2   2   1   3        9
 (8)Sebastian Ułamek                    3   2   3   3   3        14
 (18)Mariusz Szulc                                               ns
2.Atlas-Polsat Wrocław                                           37
 (1)Piotr Protasiewicz                  3   3   2   3   3        14
 (2)Bartłomiej Bardecki                 1   3   3   1   2        10
 (3)Marcin Łacisz                       wu  dst         2        2
 (4)Rafał Haj                           3   1   2   3   1        10
 (17)Krzysztof Świder                           t   1            1
3.Iskra Ostrów Wlkp                                              34
 (9)Paweł Łęcki                         2   2   3   2   2        11
 (10)Tomasz Poprawski                   2   3   1   2   2        10
 (11)Konrad Szymura                     wu  1   2   2   1        6
 (12)Przemysław Tajchert                u1  1       2   3        6
 (19)Tomasz Jędrzejak                           1                1
4.Wanda-Realbud Kraków                                           6
 (13)Maciej Maciejewski                 2   0   0   ns  ns       2
 (14)Dariusz Fijałkowski                1   0   1   0   0        2
 (15)Jarosław Ślęzak                    0   t   0   0   1        1
 (16)Sławomir Piskorz                   t   0   1   0   wu       1

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 12,3,15,5 XVIII - 7,2,11,16 XIX - 8,10,4,14 XX - 1,9,4,13

    71:20    70:20    70:20    70:00    73:70
    71:60    71:80    70:70    71:00    72:00
    69:40    71:50    72:60    70:90    70:50
    69:80    70:20    69:60    70:50    70:80

Sędzia - Krzysztof Woźniak                  tabela biegów

4 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Kraków 30/7/1996

1.Włókniarz-Malma Częstochowa                                    60

 (13)Artur Pietrzyk                     3   3   3   3   3        15
 (14)Rafał Osumek                       3   3   3   3   3        15
 (15)Rafał Chiński                      3   3   3   3   3        15
 (16)Sebastian Ułamek                   3   3   3   3   3        15
 (20)Mariusz Szulc                                               ns
2.Śląsk Świętochłowice                                           22
 (9)Sebastian Kowolik                   1   2   2   2   2        9
 (10)Jacek Folkert                      d3  d2  2   2   1        5
 (11)Arkadiusz Owsięga                  2   2   wsu wu  1        5
 (12)Janusz Bednarski                   1   1   d4  0   1        3
3.Wanda-Realbud Kraków                                           19
 (1)Dariusz Fijałkowski                 1   1   1   1   2        6
 (2)Mirosław Bularski                   2   0   2   0   1        5
 (3)Sławomir Piskorz                    u/-                      0
 (4)Maciej Maciejewski                  2   1   0   1   0        4
 (17)Jarosław Ślęzak                    1   2   0   1   0        4
4.Atlas-Polsat Wrocław                                           17
 (6)Rafał Haj                           wsu 0   2   1   2        5
 (7)Bartłomiej Bardecki                 2   2   1   2   0        7
 (8)Marcin Łacisz                       0   0   1   2   2        5

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 15,1,12 XVIII - 13,8,10,17 XIX - 16,6,4,11 XX - 14,9,2,7

    72:80    74:80    78:40    75:90    75:30
    75:00    76:10    81:20    76:50    77:00
    74:00    76:80    79:50    77:10    74:70
    76:70    77:70    80:10    77:10    76:20

Sędzia - Józef Rzepa                        tabela biegów

5 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Ostrów Wlkp 29/8/1996

1.Włókniarz-Malma Częstochowa                                    47

 (9)Sebastian Ułamek                    3   3   3   3   3        15
 (10)Artur Pietrzyk                     2   3   1   2   3        11
 (11)Rafał Osumek                       3   u   2   3   3        11
 (12)Rafał Chiński                      3   2   2   3   u        10
2.Iskra Ostrów Wlkp                                              40
 (1)Tomasz Poprawski                    3   3   3   2   2        13
 (2)Paweł Łęcki                         2   3   3   3   3        14
 (3)Konrad Szymura                      1   2   1   1   2        7
 (4)Krzysztof Japiński                  u                        0
 (17)Tomasz Jędrzejak                       2   0   2   2        6
3.Atlas-Polsat Wrocław                                           19
 (13)Bartłomiej Bardecki                2   0   3   1   1        7
 (14)Rafał Haj                          2   2   2   wu  2        8
 (15)Marcin Łacisz                      0   1   1   1   1        4
 (16)Adrian Górecki                     0       0       0        0
 (20)Krzysztof Świder                       t       0            0
4.Śląsk Świętochłowice                                           10
 (5)Arkadiusz Owsięga                   1   0   1   0   1        3
 (6)Adrian Brenzak                      t   1   0   t   0        1
 (RT-7)Karol Malecha                    1   1   0   0   1
 (8)Sebastian Kowolik                   1   1   2   2   0        6

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 10,17,7,16 XVIII - 11,3,15,6 XIX - 2,14,5,12 XX - 9,1,13,8

    70:00    69:46    70:97    70:15    70:31
    69:77    70:13    69:57    71:25    71:35
    68:81    69:37    68:97    70:37    69:33
    69:44    39:89    69:60    69:22    69:29

Sędzia - Jerzy Kaczmarek                    tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 2

1.Włókniarz-Malma Częstochowa               12      195

2.Iskra Ostrów Wlkp                         8       161
3.Atlas-Polsat Wrocław                      5       108
4.Śląsk Świętochłowice                      4       79
5.Wanda-Realbud Kraków                      1       37

 Powrót