1 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Krosno 21/5/1996

1.Unia Tarnów                                                    47

 (9)Tomasz Rempała                      d   3   3   3   3        12
 (10)Robert Wardzała                    3   3   3   3   3        15
 (11)Piotr Mikuta                       2   3   2   3   2        12
 (12)Krzysztof Kaczor                   2   0   u   3   3        8
2.RKM Rybnik                                                     31
 (5)Mariusz Węgrzyk                     3   2   3   2   d2       10
 (6)Eugeniusz Sosna                     1   2   3   d2  2        8
 (7)Krzysztof Mrowiec                   2   2   2   1   3        10
 (8)Piotr Padowski                      2   1           w        3
 (18)Marcin Kiermaszek                          0   wsu          0
3.LKŻ Lublin                                                     20
 (13)Tomasz Piszcz                      3   3   2   1   2        11
 (14)Marcin Knap                        0   2   1   1   1        5
 (15)Mariusz Rygiel                     1   0   2   0   1        4
4.KKŻ Krosno                                                     14
 (2)Mariusz Guzik                       3   1   1   2   1        8
 (3)Mariusz Pikul                       0   1   0   ns  ns       1
 (4)Arkadiusz Stasik                    1   1   1   2   0        5

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 12,8 XVIII - 9,6,15,3 XIX - 7,11,14,4 XX - 10,13,2,5

    73:20    75:20    74:10    79:10    81:00
    75:90    73:40    75:50    76:20    76:60
    77:80    76:20    74:40    75:50    75:80
    75:20    77:40    77:30    74:80    74:30

Sędzia - Józef Rzepa                        tabela biegów

2 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Tarnów 4/6/1996

1.Unia Tarnów                                                    46

 (1)Tomasz Rempała                      2   3   3   2   2        12
 (2)Robert Wardzała                     3   2   0   3   3        11
 (3)Piotr Mikuta                        2   2   2   3   3        12
 (4)Krzysztof Kaczor                    3   3   2   2   1        11
2.Stal-VAN PUR Rzeszów                                           43
 (5)Maciej Kuciapa                      2   3   3   3   3        14
 (6)Piotr Winiarz                       3   2   1   2   1        9
 (7)Rafał Trojanowski                   3   3   3   3   3        15
 (8)Kazimierz Zaborniak                 0   2   w2  1   2        5
3.RKM Rybnik                                                     21
 (13)Mariusz Węgrzyk                    wu  1   3   0   2        6
 (14)Krzysztof Mrowiec                  d   1   0   1   1        3
 (15)Eugeniusz Sosna                    1   1       1   2        5
 (16)Bogusław Ficner                    1   0   2   2   0        5
 (20)Artur Tyman                                2                2
4.LKŻ Lublin                                                     9
 (9)Tomasz Piszcz                       2   1   1   1   1        6
 (10)Marcin Knap                        0   0   1   0   wu       1
 (11)Mariusz Rygiel                     1   d4  1   ns  ns       2

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 2,8,14 XVIII - 3,15,6,10 XIX - 5,13,4,11 XX - 7,1,9,16

    73:90    74:07    74:80    ??:??    74:34
    72:25    72:91    72:13    73:22    76:08
    72:65    72:02    73:48    71:70    73:81
    72:75    73:53    73:07    72:72    72:69

Sędzia - Sławomir Jędraś                    tabela biegów

3 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Lublin 9/7/1996

1.Stal-VAN PUR Rzeszów                                           50

 (9)Rafał Trojanowski                   3   3   3   3   u        12
 (10)Kazimierz Zaborniak                2   2   2       2        8
 (11)Piotr Winiarz                      3   2   3   3   3        14
 (12)Maciej Kuciapa                     3   3   3   3   3        15
 (19)Mariusz Szyszka                                1            1
2.Unia Tarnów                                                    42
 (13)Tomasz Rempała                     2   2   3   2   3        12
 (14)Robert Wardzała                    2   3   2   3   2        12
 (15)Krzysztof Kaczor                   2   3   1   2   2        10
 (16)Piotr Mikuta                       1   2   2       3        8
 (20)Wojciech Szustak                               wu           0
3.LKŻ Lublin                                                     14
 (1)Tomasz Piszcz                       3   d   2   1   1        7
 (2)Marcin Knap                         1   1   1   2   2        7

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 16,10 XVIII - 11,15 XIX - 13,2,9 XX - 12,14,1

    73:28    71:36    74:15    73:20    76:99
    72:32    72:74    71:33    71:80    73:59
    72:01    71:47    71:44    71:80    70:87
    72:45    72:15    71:16    70:02    71:12

Sędzia - Sławomir Jędraś                    tabela biegów
Drużyna KKŻ Krosno nie wystartowała.

4 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Rybnik 30/7/1996

1.Stal-VAN PUR Rzeszów                                           53

 (13)Rafał Trojanowski                  3   3   3   3   3        15
 (14)Maciej Kuciapa                     2   3   3   3   3        14
 (15)Piotr Winiarz                      3   3   3   2   3        14
 (16)Kazimierz Zaborniak                3   0   2   3   2        10
 (19)Mariusz Szyszka                                             ns
2.RKM Rybnik                                                     30
 (1)Bogusław Ficner                     d2                       0
 (2)Krzysztof Mrowiec                   2   2   1   2   1        8
 (3)Eugeniusz Sosna                     1   2   2   u2  2        7
 (4)Mariusz Węgrzyk                     1   2   2   3   2        10
 (17)Piotr Padowski                         t   1   1   3        5
3.Unia Tarnów                                                    25
 (5)Tomasz Rempała                      3   1   3   2   1        10
 (6)Robert Wardzała                     2   3   2   1   2        10
 (7)Krzysztof Kaczor                    w2  d2  1   1   ns       2
 (8)Piotr Mikuta                        d4  2   1   w   ns       3
4.KKŻ Krosno                                                     2
 (9)Arkadiusz Stasik                    1   1   0   0   0        2
 (10)Mariusz Guzik                      w2  ns  ns  ns  ns       0
 (RT-11)Wojciech Węgrzyn                0   u   0   0   1
 (RT-12)Marcin Furgoł                   0   1   0   2   0
 (RT-20)Wojciech Szustak                1   1

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 17,16,20,7 XVIII - 14,3,11,8 XIX - 15,6,2,12 XX - 13,4,5,9

    67:64    67:75    66:95    70:59    70:89
    67:05    67:79    67:95    68:10    68:78
    67:07    67:22    69:64    69:29    68:52
    77:83    69:13    68:06    67:98    67:85

Sędzia - Marek Wojaczek                     tabela biegów

5 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Rzeszów 29/8/1996

1.Stal-VAN PUR Rzeszów                                           56

 (1)Piotr Winiarz                       3   3   3   3   3        15
 (2)Rafał Trojanowski                   3   3   3   3   d1       12
 (3)Kazimierz Zaborniak                 3       3   3   3        12
 (4)Maciej Kuciapa                      3   3   3   3   3        15
 (17)Mariusz Szyszka                        2                    2
2.RKM Rybnik                                                     36
 (9)Krzysztof Mrowiec                   2   2   2   2   3        11
 (10)Piotr Padowski                     1       0                1
 (11)Eugeniusz Sosna                    1       2   1   1        5
 (12)Mariusz Węgrzyk                    2   2   2        2       8
 (19)Bogusław Ficner                    3   2   2   2   2        11
3.LKŻ Lublin                                                     13
 (5)Marcin Knap                         0   0   1   0   1        2
 (6)Tomasz Piszcz                       2   1   1   d2  2        6
 (7)Marcin Nowoszyński                  2   0   1   2   ns       5
 (RT-8)Maciej Pietraszek                1   1   2   1   1
4.KKŻ Krosno                                                     8
 (13)Arkadiusz Stasik                   t   1   1   1   2        5
 (14)Mariusz Guzik                      1   0   0   1   1        3
 (RT-15)Krzysztof Bober                 0   1   0   0   wu

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 3,18,5 XVIII - 1,6,11,15 XIX - 4,12,14,7 XX - 9,13,8,2

    69:82    70:69    74:91    74:68    74:31
    72:53    74:35    73:45    72:20    72:50
    69:35    71:27    71:75    72:09    71:52
    71:00    71:46    71:06    71:56    73:13

Sędzia - Wojciech Grodzki                   tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 1

1.Stal-VAN PUR Rzeszów                      11      202

2.Unia Tarnów                               9       160
3.RKM Rybnik                                7       118
4.LKŻ Lublin                                3       56
5.KKŻ Krosno                                0       24

 Powrót