1 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Zielona Góra 23/5/1995

1.Stal-Michael Gorzów Wlkp                                       38

 (9)Piotr Rembas                        3   2   3   2            10
 (10)Mariusz Staszewski                 2   3   3   3            11
 (11)Paweł Nizioł                       1   2   3   3            9
 (12)Sylwester Moskwiak                 w   3   2   3            8
2.ZKŻ Polmos-Beram Zielona Góra                                  33
 (1)Grzegorz Walasek                    3   3   3   3            12
 (2)Dariusz Kłopot                      2   w   1                3
 (3)Grzegorz Kłopot                     3   2       2            7
 (4)Marek Zarzecki                      3       1   2            6
 (17)Mariusz Szańczuk                       3   2   d3           5
3.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      17
 (13)Dominik Żebrowski                  2   2   2   1            7
 (14)Marceli Dubicki                    2   1   1   2            6
 (16)Adam Światłowski                   1   1   2   w            4
4.Iskra Ostrów Wlkp                                              3
 (5)Konrad Szymura                      1   w   0   0            1
 (6)Krzysztof Jatczak                   0   0   1   1            2
 (7)Marcin Piec                         0   u   ns  ns           0
 (RT-8)Dariusz Kuszyk                   t   0   0   1

    70:70    69:40    70:50    71:30
    69:90    70:30    69:10    71:40
    72:90    70:70    70:70    70:10
    70:20    70:00    69:30    68:90

Sędzia - Ryszard Bryła                      tabela biegów

2 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Ostrów Wlkp 6/6/1995

1.Stal-Michael Gorzów Wlkp                                       37

 (5)Mariusz Staszewski                  dst 2   3   3            8
 (6)Piotr Rembas                        3   3   3                9
 (7)Sylwester Moskwiak                  3   1       3            7
 (8)Paweł Nizioł                        1   2   3   3            9
 (18)Michał Żłobiński                           1   3            4
2.ZKŻ Polmos-Beram Zielona Góra                                  26
 (13)Mariusz Szańczuk                   2   2   0   1            5
 (14)Grzegorz Kłopot                    3   t   3   2            8
 (15)Dariusz Kłopot                     3   1   2   2            8
 (16)Marek Zarzecki                     1   0   2   2            5
3.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      17
 (9)Dominik Żebrowski                   2   2   2   2            8
 (10)Marceli Dubicki                    d1  3   1   1            5
 (11)Adam Światłowski                   1   1   1   1            4
 (RT-12)Dariusz Kuszyk                      2   0   0
4.Iskra Ostrów Wlkp                                              7
 (1)Konrad Szymura                      2   3   1   d3           6
 (2)Krzysztof Jatczak                   wsu                      0
 (3)Przemysław Cempel                   d4  u4  0   1            1
 (4)Przemysław Tajchert                 wu                       0
 (RT-17)Sławomir Figiel                 1   3   2   0

    72:23    70:65    71:51    72:09
    70:84    71:32    71:48    71:68
    71:83    72:51    71:46    72:14
    73:38    72:36    71:06    70:76

Sędzia - Benon Dembiński                    tabela biegów

3 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Gorzów Wlkp 27/6/1995

1.Stal-Michael Gorzów Wlkp                                       40

 (1)Piotr Rembas                        u1  3   3   2            8
 (2)Sylwester Moskwiak                  3   3   3   3            12
 (3)Paweł Nizioł                        2   3   3   3            11
 (4)Michał Żłobiński                    2       1                3
 (17)Mariusz Staszewski                     3       3            6
2.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      32
 (5)Dominik Żebrowski                   3   2   2   3            10
 (6)Marceli Dubicki                     3   2   2   2            9
 (7)Adam Światłowski                    t   2   ns  2            4
 (8)Jacek Bogdański                     2   2   3   2            9
3.ZKŻ Polmos-Beram Zielona Góra                                  14
 (9)Grzegorz Kłopot                     u3  1   u1               1
 (10)Dariusz Kłopot                     3   1   2   1            7
 (11)Marek Zarzecki                     d   1                    1
 (12)Mariusz Szańczuk                   d   1   1   1            3
 (19)Dariusz Kuszyk                         t   1   1            2
4.Iskra Ostrów Wlkp                                              8
 (13)Konrad Szymura                     1   u3                   1
 (14)Przemysław Cempel                  1   0   2   0            3
 (15)Przemysław Tajchert                1   0   0   0            1
 (16)Krzysztof Jatczak                  2           t            2
 (20)Marcin Piec                        0   0   1   0            1

    69:09    70:06    71:64    70:96
    69:02    69:90    71:66    69:82
    70:22    72:49    70:57    70:13
    75:71    71:19    71:02    71:97

Sędzia - Roman Siwiak                       tabela biegów

4 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Gdańsk 27/7/1995

1.Stal-Michael Gorzów Wlkp                                       38

 (13)Mariusz Staszewski                 3   2   3   3            11
 (14)Sylwester Moskwiak                 3   2   3   2            10
 (15)Paweł Nizioł                       2   3   2   d2           7
 (16)Piotr Rembas                       3   3   1   3            10
 (20)Michał Żłobiński                                            ns
2.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      33
 (1)Dominik Żebrowski                   2   3   3   1            9
 (2)Marceli Dubicki                     3   3   2   3            11
 (3)Adam Światłowski                    2   1       2            5
 (4)Jacek Bogdański                     1   2   2   3            8
 (17)Barłomiej Żebrowski                        t                0
3.ZKŻ Polmos-Beram Zielona Góra                                  19
 (5)Grzegorz Walasek                    2   2   3   2            9
 (6)Grzegorz Kłopot                     1   0   1   1            3
 (7)Dariusz Kłopot                      1   0   2   2            5
 (8)Marek Zarzecki                      d4  0                    0
 (18)Dariusz Kuszyk                             1   1            2
4.Iskra Ostrów Wlkp                                              6
 (9)Konrad Szymura                      1   1   1   0            3
 (10)Przemysław Tajchert                0   0   0   0            0
 (11)Przemysław Cempel                  t   1   0   1            2
 (12)Marcin Piec                        0   1   0   0            1

    69:03    70:19    76:87    71:57
    70:72    70:28    71:36    73:47
    70:19    69:66    69:97    70:31
    70:06    70:50    71:93    70:50

Sędzia - Andrzej Kulesza                    tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 4

1.Stal-Michael Gorzów Wlkp                  12      153

2.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                 6       99
3.ZKŻ Polmos-Beram Zielona Góra             6       92
4.Iskra Ostrów Wlkp                         0       24

 Powrót