1 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Grudziądz 23/5/1995

1.Polonia Piła                                                   37

 (9)Jacek Pionke                        2   3   2   0            7
 (10)Rafał Kowalski                     2   2   2   3            9
 (11)Waldemar Walczak                   3   1   3   3            10
 (12)Rafał Dobrucki                     3   2   3   3            11
2.Apator-Elektrim Toruń                                          27
 (13)Tomasz Bajerski                    2   3   3   3            11
 (14)Wiesław Jaguś                      2   3   3   1            9
 (15)Adam Sondej                        1   1   0   2            4
 (16)Rafał Maćkowski                    1   1   0   1            3
3.Start Gniezno                                                  24
 (5)Krzysztof Jabłoński                 1   3   2   1            7
 (6)Leszek Sikorski                     1   2   1   2            6
 (7)Przemysław Fajfer                   3   1   1   wu           5
 (8)Rafał Sosna                         3   0   1   2            6
4.GKM Grudziądz                                                  7
 (1)Piotr Markuszewski                  d   2   2   2            6
 (2)Sławomir Janiszewski                0   0   1   0            1
 (RT-3)Maciej Maciejewski               w

    69:92    72:80    70:22    71:19
    69:91    71:71    71:00    71:20
    72:13    69:48    69:77    70:15
    72:27    70:15    69:46    69:88

Sędzia - Roman Cheładze                     tabela biegów

2 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Bydgoszcz 6/6/1995

1.Apator-Elektrim Toruń                                          33

 (9)Tomasz Bajerski                     3   2   3   2            10
 (10)Wiesław Jaguś                      3   3   3   2            11
 (11)Jarosław Bednarski                 2   2   u                4
 (12)Robert Kościecha                   1   3   2   1            7
 (19)Maciej Maciejewski                             1            1
2.Polonia Piła                                                   32
 (5)Rafał Dobrucki                      3   2   3   3            11
 (6)Waldemar Walczak                    3   3   3   3            12
 (7)Rafał Kowalski                      2   2   1   2            7
 (8)Jacek Pionke                        0   w2  0   2            2
3.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    24
 (1)Marcin Ryczek                       1   3   u3  0            4
 (2)Wojciech Malak                      2   1   2   1            6
 (3)Paweł Łęcki                         wu  1       3            4
 (4)Tomasz Poprawski                    2   1       3            6
 (17)Ireneusz Kwieciński                        2   2            4
4.GKM Grudziądz                                                  3
 (13)Piotr Markuszewski                 wu  0   1   1            2
 (14)Sławomir Janiszewski                   1   0   0            1
 (RT-15)Dariusz Patynek                 1   u4  1   u4
 (RT-16)Mirosław Duda                   0   0   1
 (RT-20)Seweryn Sznajder                u4          d3

    66:63    66:85    66:93    70:08
    69:59    66:28    67:57    68:78
    66:52    68:55    66:58    67:69
    66:29    69:87    67:24    67:07

Sędzia - Józef Komakowski                   tabela biegów

3 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Gniezno 27/6/1995

1.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    30

 (13)Wojciech Malak                     u3  t                    0
 (14)Marcin Ryczek                      1   0                    1
 (15)Paweł Łęcki                        3   2   2   3            10
 (16)Tomasz Poprawski                   3   3   2   3            11
 (20)Ireneusz Kwieciński                3   d1  3   2            8
2.Apator-Elektrim Toruń                                          29
 (5)Tomasz Bajerski                     3   3   3   3            12
 (6)Wiesław Jaguś                       3   2   wsu 2            7
 (7)Robert Kościecha                    d4  3   1   2            6
 (8)Jarosław Bednarski                  u4  3   1   u1           4
 (18)Maciej Maciejewski                                          ns
3.Start Gniezno                                                  22
 (1)Krzysztof Jabłoński                 2   2   3   0            7
 (2)Przemysław Fajfer                   1   2   1   1            5
 (3)Leszek Sikorski                     2   1   2   2            7
 (4)Tomasz Cieślewicz                   2   0   0                2
 (17)Dariusz Włodarczyk                             1            1
4.GKM Grudziądz                                                  12
 (9)Piotr Markuszewski                  2   1   3   1            7
 (10)Sławomir Janiszewski               1   0   2   0            3
 (11)Wiesław Ośkiewicz                  1   1   d4  0            2

    68:34    67:69    68:28    72:16
    68:28    66:59    69:09    68:91
    68:31    70:57    67:13    69:09
    67:94    69:59    66:56    68:18

Sędzia - Jerzy Mądrzak                      tabela biegów

4 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Toruń 27/7/1995

1.Polonia Piła                                                   31

 (13)Jacek Pionke                       0   1   2   0            3
 (14)Rafał Kowalski                     1   1   3   1            6
 (15)Waldemar Walczak                   3   3   2   3            11
 (16)Rafał Dobrucki                     3   3   2   3            11
2.Apator-Elektrim Toruń                                          28
 (1)Tomasz Bajerski                     d2  d1  3   3            6
 (2)Wiesław Jaguś                       2   3   3   3            11
 (3)Maciej Maciejewski                  1                        1
 (4)Jarosław Bednarski                  3   0   3   1            7
 (17)Robert Kościecha                       2   1   u2           3
3.Start Gniezno                                                  22
 (9)Krzysztof Jabłoński                 1   2   0   2            5
 (10)Przemysław Fajfer                  2   1       2            5
 (11)Leszek Sikorski                    2   2   1   2            7
 (12)Rafał Sosna                        2   2   0   d4           4
 (19)Tomasz Cieślewicz                          1                1
4.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    14
 (5)Marcin Ryczek                       0   u2  0   1            1
 (6)Wojciech Malak                      3   1   1   0            5
 (7)Seweryn Sznajder                    1   u4                   1
 (8)Mirosław Duda                       0       0                0
 (18)Tomasz Poprawski                   3   2   2   d4           7

    66:85    65:40    66:37    67:01
    67:53    65:73    66:07    66:38
    64:25    65:53    65:25    65:75
    64:50    67:09    65:40    65:68

Sędzia - Józef Piekarski                    tabela biegów

5 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Piła 22/8/1995

1.Polonia Piła                                                   47

 (1)Rafał Dobrucki                      3   3   3   3            12
 (2)Waldemar Walczak                    3   3   3   3            12
 (3)Jacek Pionke                        3   3   3   2            11
 (4)Rafał Kowalski                      3   3   3   3            12
2.Start Gniezno                                                  25
 (13)Tomasz Cieślewicz                  t   1   2   2            5
 (14)Przemysław Fajfer                  2   1   2   2            7
 (15)Rafał Sosna                        2   1   wu  2            5
 (16)Krzysztof Jabłoński                2   2   1   3            8
3.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    14
 (9)Seweryn Sznajder                    1   0   0   1            2
 (10)Dariusz Patynek                    wsu d4  1   0            1
 (11)Wojciech Malak                     1   2   2   1            6
 (12)Marcin Ryczek                      t   2   2   1            5
4.GKM Grudziądz                                                  8
 (5)Wiesław Ośkiewicz                   1   2   0   dst          3
 (6)Sławomir Janiszewski                2   1   1   1            5
 (RT-7)Marek Andruszkiewicz             1   0   1   0

    68:91    69:56    69:86    71:78
    69:77    71:41    69:15    70:74
    69:65    70:25    69:49    70:14
    69:49    70:30    69:84    68:38

Sędzia - Jerzy Kaczmarek                    tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 1

1.Polonia Piła                              11      147

2.Apator-Elektrim Toruń                     9       117
3.Start Gniezno                             5       93
4.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz               5       82
5.GKM Grudziądz                             0       30

 Powrót