1 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Gdańsk 26/4/1994

1.Start Gniezno                                                  31

 (13)Adam Fajfer                        3   3   3   1            10
 (14)Marek Nowak                        1   2   3   3            9
 (15)Robert Bonin                       3   2   2   2            9
 (16)Leszek Sikorski                    1   1   0   1            3
2.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      29
 (1)Marek Dera                          3   3   3   2            11
 (2)Dominik Żebrowski                   u4  2   2   1            5
 (3)Jarosław Bartczak                   0   0       2            2
 (4)Arkadiusz Buczyński                 2   3   2   3            10
 (17)Adam Światłowski                           1                1
3.GKM Grudziądz                                                  19
 (5)Piotr Markuszewski                  3   3   3   3            12
 (6)Dariusz Winnicki                    2   0   1   wu           3
 (7)Sebastian Walczyk                   u4  wu                   0
 (8)Krzysztof Ulawski                   1   d4  0   3            4
4.Iskra Ostrów Wlkp                                              16
 (9)Marek Latosi                        2   2   2   d4           6
 (10)Tomasz Poprawski                   2   1   1   2            6
 (11)Paweł Łęcki                        1   1   1   1            4
 (RT-12)Krzysztof Jabłoński             0   u3

    66:32    69:01    67:55    70:85
    67:12    68:57    67:58    69:17
    68:23    67:70    68:02    68:25
    65:94    67:12    68:35    67:54

Sędzia - Andrzej Kulesza                    tabela biegów

2 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Toruń 7/6/1994

1.Apator-Elektrim Toruń                                          40

 (1)Tomasz Świątkiewicz                 3   3   3   3            12
 (2)Waldemar Walczak                    3   3   3   3            12
 (3)Wiesław Jaguś                       3   3   3   3            12
 (4)Adam Sondej                         0   2   2   d            4
2.Start Gniezno                                                  30
 (9)Adam Fajfer                         2   3   2   2            9
 (10)Marek Nowak                        2   2   3   2            9
 (11)Robert Bonin                       2   1   1   3            7
 (12)Leszek Sikorski                    2   1   1   1            5
 (19)Przemysław Fajfer                                           ns
3.Iskra Ostrów Wlkp                                              10
 (5)Tomasz Poprawski                    1   1   2   1            5
 (6)Paweł Łęcki                         1   1   2   1            5
 (RT-7)Rafał Maćkowski                  0       0
 (RT-8)Maciej Maciejewski               t   0       2
 (RT-18)Marcin Urbański                     d   0   2
4.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      8
 (RT-13)Arkadiusz Lewandowski           0   2   1   d
 (14)Jacek Kalinowski                   3   2   1   d            6
 (15)Dominik Żebrowski                  1   0   0                1
 (16)Adam Światłowski                   1   0   0   0            1

    67:04    65:84    66:66    67:34
    69:72    66:00    65:56    68:12
    66:88    66:75    66:16    66:63
    66:94    66:78    66:79    66:19

Sędzia - Wiesław Rożek                      tabela biegów

3 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Grudziądz 5/7/1994

1.Apator-Elektrim Toruń                                          40

 (13)Tomasz Świątkiewicz                2   3   2   2            9
 (14)Waldemar Walczak                   3   1   2   3            9
 (15)Tomasz Bajerski                    3   3   3   3            12
 (16)Wiesław Jaguś                      1   3   3   3            10
2.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      29
 (9)Marek Dera                          2   2   3   3            10
 (10)Jacek Kalinowski                   3   1   3   2            9
 (11)Dominik Żebrowski                  1   2   1   1            5
 (12)Arkadiusz Buczyński                1   2       2            5
 (19)Adam Światłowski                           0                0
3.Start Gniezno                                                  15
 (5)Adam Fajfer                         0   2   2   0            4
 (6)Leszek Sikorski                     3   1   2   1            7
 (7)Krzysztof Jabłoński                 d4  1   1   0            2
 (8)Robert Bonin                        1   0       1            2
 (18)Rafał Sosna                                0                0
4.GKM Grudziądz                                                  12
 (1)Krzysztof Ulawski                   2   3   1   1            7
 (2)Sebastian Walczyk                   0   d4  0   t            0
 (3)Dariusz Danielewski                 0   d4  0   0            0
 (4)Piotr Markuszewski                  2   ust 1   2            5

    68:47    70:00    68:68    71:50
    69:34    69:00    69:56    69:03
    68:69    69:84    70:03    70:41
    69:57    69:69    69:47    70:16

Sędzia - Józef Piekarski                    tabela biegów

4 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Gniezno 26/7/1994

1.Apator-Elektrim Toruń                                          42

 (5)Tomasz Bajerski                     3   3   3   3            12
 (6)Tomasz Świątkiewicz                 3   3   2   3            11
 (7)Waldemar Walczak                    2   3   3   d1           8
 (8)Wiesław Jaguś                       3   2   3   3            11
2.Start Gniezno                                                  32
 (1)Adam Fajfer                         3   3   3   2            11
 (2)Leszek Sikorski                     2   2   2   2            8
 (3)Krzysztof Jabłoński                 2   2   2   2            8
 (4)Przemysław Fajfer                   1   1   0   3            5
3.Iskra Ostrów Wlkp                                              12
 (13)Paweł Łęcki                        1   1   u4  wu           2
 (14)Konrad Szymura                     2   1   2   0            5
 (15)Tomasz Poprawski                   1   1   1   2            5
 (RT-16)Rafał Sosna                     1   1   0   1
4.GKM Grudziądz                                                  7
 (9)Piotr Markuszewski                  d2  2   d2  1            3
 (10)Krzysztof Ulawski                  0   0   1   1            2
 (11)Dariusz Danielewski                0   0   1   1            2
 (12)Dariusz Winnicki                   0   0   0                0

    69:31    68:69    69:94    68:04
    67:93    69:00    69:94    67:32
    67:66    68:97    69:22    69:40
    67:03    67:85    66:43    68:78

Sędzia - Jerzy Mądrzak                      tabela biegów

5 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Ostrów Wlkp 8/9/1994

1.Apator-Elektrim Toruń                                          40

 (9)Tomasz Bajerski                     3   2   3   3            11
 (10)Tomasz Świątkiewicz                3   2   3   2            10
 (11)Waldemar Walczak                   3   3   2   3            11
 (12)Wiesław Jaguś                      2   2   1   3            8
 (19)Adam Sondej                                                 ns
2.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      26
 (5)Jacek Kalinowski                    3   3   1   1            8
 (6)Marek Dera                          2   3   3   3            11
 (7)Dominik Żebrowski                   1   0   d   2            3
 (8)Arkadiusz Buczyński                 1   0   1   2            4
3.Iskra Ostrów Wlkp                                              21
 (1)Tomasz Poprawski                    2   2   2   2            8
 (2)Paweł Łęcki                         2   3   3   1            9
 (3)Konrad Szymura                      1   1   1   1            4
 (RT-4)Rafał Maćkowski                  1   0   0   1
4.GKM Grudziądz                                                  7
 (13)Dariusz Winnicki                   0   1   2   0            3
 (14)Krzysztof Ulawski                  d                        0
 (15)Wiesław Ośkiewicz                  0   0       0            0
 (16)Dariusz Danielewski                0   1   0   0            1
 (20)Piotr Markuszewski                 1   2   d   d            3

    70:11    69:11    70:75    71:34
    68:90    71:35    69:79    71:04
    69:81    70:46    70:13    70:46
    70:87    70:75    69:87    70:50

Sędzia - Wojciech Grodzki                   tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 4

1.Apator-Elektrim Toruń                     12      162

2.Start Gniezno                             8       108
3.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                 6       92
4.Iskra Ostrów Wlkp                         3       43
5.GKM Grudziądz                             1       45

 Powrót