1 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Bydgoszcz 26/4/1994

1.Stal-Brunat Gorzów Wlkp                                        31

 (9)Robert Flis                         2   2   3   2            9
 (10)Piotr Rembas                       2   3   2   1            8
 (11)Mariusz Staszewski                 3   2   3   1            9
 (12)Michał Żłobiński                   2   1   1   1            5
2-3.Morawski Zielona Góra                                        25
 (5)Mariusz Szańczuk                    3   1   1   1            6
 (6)Grzegorz Walasek                    1   3   2   0            6
 (7)Piotr Kuźniak                       0   0   2   2            4
 (8)Tomasz Kruk                         d4  3   3   3            9
2-3.Unia Leszno                                                  25
 (13)Robert Mikołajczak                 2   3   1   3            9
 (14)Adam Skórnicki                     1   wu  1   2            4
 (15)Damian Baliński                    1   2   3   3            9
 (16)Robert Banaszak                    1   t   0   2            3
 (20)Sławomir Rypień                                             ns
4.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    13
 (1)Maciej Głód                         3   wu  ns  ns           3
 (2)Tomasz Kamiński                     3   2   2   3            10
 (3)Piotr Pietsch                       t   0   wu  ns           0

    66:94    70:31    66:12    67:55
    65:46    66:87    66:84    67:06
    63:81    65:65    65:69    66:94
    63:96    65:66    68:90    66:25

Sędzia - Józef Komakowski                   tabela biegów

2 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Piła 7/6/1994

1.Stal-Brunat Gorzów Wlkp                                        34

 (5)Robert Flis                         1   3   3   3            10
 (6)Mariusz Staszewski                  2   2   2   3            9
 (7)Piotr Rembas                        3   2   3   3            11
 (8)Michał Żłobiński                    0   0   2   2            4
2.Unia Leszno                                                    30
 (9)Robert Banaszak                     2   1   2   2            7
 (10)Adam Skórnicki                     2   1       1            4
 (11)Damian Baliński                    3   3   wu  u3           6
 (12)Robert Mikołajczak                 3   3   3   3            12
 (19)Sławomir Rypień                            1                1
3.Polonia Piła                                                   20
 (1)Jacek Pionke                        1   1   0   1            3
 (2)Rafał Kowalski                      1   1   2   2            6
 (3)Robert Gwara                        1   t   0   d3           1
 (4)Rafał Dobrucki                      2   3   3   2            10
4.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    7
 (RT-14)Sylwester Moskwiak              0   2   1   0
 (15)Maciej Głód                        3   2   1   1            7
 (RT-16)Przemysław Piechocki            0   0   1   1

    68:09    68:19    68:80    69:44
    69:13    68:37    69:12    68:63
    68:90    69:06    68:50    68:50
    69:90    69:28    68:78    68:94

Sędzia - Ryszard Głód                       tabela biegów

3 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Zielona Góra 5/7/1994

1.Morawski Zielona Góra                                          46

 (1)Tomasz Kruk                         3   3   3   3            12
 (2)Grzegorz Walasek                    3   3   3   3            12
 (3)Mariusz Szańczuk                    3   3   2   3            11
 (4)Piotr Kuźniak                       3   2   3   3            11
2-3.Unia Leszno                                                  17
 (6)Damian Baliński                     1   0   1   2            4
 (7)Adam Skórnicki                      2   2   1   2            7
 (8)Robert Banaszak                     1   1   2   2            6
2-3.Polonia Piła                                                 17
 (13)Rafał Kowalski                     d4  t   t                0
 (14)Jacek Pionke                       2   0       1            3
 (15)Robert Gwara                       0   1       0            1
 (16)Marceli Dubicki                    d4      2   1            3
 (20)Rafał Dobrucki                     3   3   2   2            10
4.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    8
 (9)Maciej Głód                         2   1   d4  1            4
 (10)Piotr Pietsch                      1   2   1   0            4
 (RT-11)Grzegorz Kłopot                 2   2   t   1

    68:80    68:60    70:30    71:80
    69:00    70:30    69:10    69:80
    67:10    68:40    68:50    68:90
    69:70    70:40    69:50    69:30

Sędzia - Aleksander Janas                   tabela biegów

4 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Leszno 26/7/1994

1.Unia Leszno                                                    31

 (1)Marek Rypień                        3   1   3   2            9
 (2)Robert Banaszak                     2   1   2   1            6
 (3)Adam Skórnicki                      1   3   2   2            8
 (4)Damian Baliński                     3   2   1   2            8
2.Morawski Zielona Góra                                          26
 (9)Piotr Kuźniak                       3   1   1   1            6
 (10)Grzegorz Walasek                   1   1   2   3            7
 (11)Tomasz Kruk                        2   3   3   1            9
 (12)Mariusz Szańczuk                   1   2   1   ns           4
3.Stal-Brunat Gorzów Wlkp                                        25
 (13)Robert Flis                        3   3   3   3            12
 (14)Mariusz Staszewski                 2   2   3   2            9
 (15)Sylwester Moskwiak                 d4      2   0            2
 (16)Michał Żłobiński                   2   0   0   0            2
 (20)Paweł Nizioł                           t                    0
4.Polonia Piła                                                   13
 (5)Rafał Kowalski                      0   2   1   0            3
 (6)Jacek Pionke                        0       0   0            0
 (7)Robert Gwara                        0   u4                   0
 (8)Marceli Dubicki                     1   0   0                1
 (18)Rafał Dobrucki                     3   t   3   3            9

    65:70    63:50    65:00    65:20
    64:60    66:10    64:60    65:50
    67:00    65:70    65:00    66:40
    66:30    65:10    66:40    67:30

Sędzia - Benon Dembiński                    tabela biegów

5 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Gorzów Wlkp 8/9/1994

1.Stal-Brunat Gorzów Wlkp                                        42

 (1)Robert Flis                         3   3   3   3            12
 (2)Mariusz Staszewski                  3   3   3                9
 (3)Sylwester Moskwiak                  3   2       2            7
 (4)Piotr Rembas                        3   3   2   3            11
 (17)Paweł Nizioł                               1   2            3
2.Morawski Zielona Góra                                          28
 (13)Tomasz Kruk                        1   2   3   2            8
 (14)Mariusz Szańczuk                   2   2   3   3            10
 (15)Grzegorz Walasek                   2   3   2   2            9
 (16)Piotr Kuźniak                      u                        0
 (20)Dariusz Kłopot                         0   0   1            1
3.Polonia Piła                                                   14
 (9)Rafał Kowalski                      1   2   2   0            5
 (10)Jacek Pionke                       2   wu  0   1            3
 (11)Marceli Dubicki                    2   d3  1   1            4
 (12)Robert Gwara                       1   1       0            2
 (19)Przemysław Piechocki                       0                0
4.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    11
 (5)Marcin Urbański                     0       2   1            3
 (6)Wojciech Malak                      t   1   1   0            2
 (7)Marcin Ryczek                       1   t   0   w            1
 (8)Arkadiusz Lewandowaki               d4  1                    1
 (18)Maciej Głód                            u   1   3            4

    69:56    70:36    68:60    71:22
    71:25    69:73    70:67    70:43
    68:07    69:77    68:02    69:43
    68:72    69:18    69:48    68:48

Sędzia - Stanisław Pieńkowski               tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 3

1.Stal-Brunat Gorzów Wlkp                   10      132

2.Morawski Zielona Góra                     8,5     125
3.Unia Leszno                               8       103
4.Polonia Piła                              3,5     54
5.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz               0       39

 Powrót