1 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Wrocław 26/4/1994

1.Włókniarz Częstochowa                                          31

 (13)Sebastian Ułamek                   3   2   3   2            10
 (14)Piotr Ułamek                       3   2   3   1            9
 (15)Wojciech Pluta                     3   1   2   2            8
 (16)Rafał Osumek                       2   wu  2   t            4
2.Wanda-Realbud Kraków                                           27
 (5)Mariusz Niemczura                   2   3   1   0            6
 (6)Jarosław Nowak                      2   2   1   2            7
 (7)Jarosław Libera                     1   1   2   3            7
 (8)Wojciech Kiełbasa                   1   1   2   3            7
3.Sparta-Polsat Wrocław                                          18
 (1)Bartłomiej Bardecki                 wsu 3   3   1            7
 (2)Waldemar Szuba                      2   3   3   3            11
4.RKM Rybnik                                                     17
 (9)Eugeniusz Tudzież                   wu  3   d1  3            6
 (10)Marek Fojcik                       3   2   1   w            6
 (11)Eugeniusz Sosna                    1   0   0   1            2
 (12)Kazimierz Tarabura                 1   0   0   2            3

    70:10    69:80    70:40    70:70
    68:80    72:10    71:90    70:30
    71:60    70:90    69:90    71:40
    71:00    72:40    71:40    72:00

Sędzia - Krzysztof Woźniak                  tabela biegów

2 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Świętochłowice 7/6/1994

1.Włókniarz Częstochowa                                          35

 (9)Rafał Osumek                        3   3   1                7
 (10)Sebastian Ułamek                   3   2   3   3            11
 (11)Wojciech Pluta                     2   2   2   2            8
 (12)Piotr Ułamek                       0   3   3   3            9
 (19)Artur Pietrzyk                                 u1           0
2.RKM Rybnik                                                     23
 (5)Eugeniusz Tudzież                   3   3   3   3            12
 (6)Marek Fojcik                        wsu 2   2   d3           4
 (7)Eugeniusz Sosna                     2   1   0   1            4
 (8)Kazimierz Tarabura                  d2  1   2   d3           3
3.Śląsk Świętochłowice                                           18
 (2)Arkadiusz Jurasik                   2   2   1   d4           5
 (3)Rafał Chiński                       3   1   2   2            8
 (4)Mirosław Bas                        1   1   u2  3            5
4.Sparta-Polsat Wrocław                                          10
 (13)Bartłomiej Bardecki                u2  ns  ns  ns           0
 (14)Waldemar Szuba                     2   3   3   2            10

    71:72    72:04    71:13    73:28
    72:42    71:16    71:57    73:56
    74:72    73:44    72:01    71:16
    72:68    72:85    73:25    76:33

Sędzia - Wojciech Grodzki                   tabela biegów

3 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Kraków 5/7/1994

1.Włókniarz Częstochowa                                          37

 (5)Sebastian Ułamek                    3   3   3   3            12
 (6)Rafał Osumek                        2   3   2                7
 (7)Piotr Ułamek                        3   3   2   2            10
 (8)Wojciech Pluta                      dst 3   3   2            8
 (18)Artur Pietrzyk                                 u            0
2.Wanda-Realbud Kraków                                           22
 (1)Mariusz Niemczura                   2   1   3   2            8
 (2)Jarosław Libera                     2   u2      wu4          2
 (3)Wojciech Kiełbasa                   1   2   1   3            7
 (4)Grzegorz Ziaja                      1   1   2                4
 (17)Tomasz Krotysz                             1   wsu          1
3.Sparta-Polsat Wrocław                                          17
 (9)Bartłomiej Bardecki                 t   2   3   1            6
 (10)Rafał Haj                          1   wu3 wu2 wsu          1
 (11)Waldemar Szuba                     3   2   2   3            10
4.Śląsk Świętochłowice                                           11
 (14)Mirosław Bas                       2   0   0   3            5
 (15)Rafał Chiński                      3   1   1   1            6

    74:90    74:30    76:80    81:70
    75:00    74:60    75:80    75:80
    76:70    79:00    75:30    87:20
    76:20    76:20    75:00    74:80

Sędzia - Maciej Spychała                    tabela biegów

4 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Częstochowa 26/7/1994

1.Włókniarz Częstochowa                                          38

 (1)Wojciech Pluta                      wu                       0
 (2)Rafał Osumek                        3   2   3   d1           8
 (3)Piotr Ułamek                        3   3   3   3            12
 (4)Sebastian Ułamek                    3   3   2   3            11
 (17)Artur Pietrzyk                         2   3   2            7
2.RKM Rybnik                                                     21
 (13)Eugeniusz Tudzież                  2   3   3   3            11
 (14)Eugeniusz Sosna                    2   3   2   2            9
 (15)Marek Fojcik                       1   0   d4  w            1
3.Wanda-Realbud Kraków                                           17
 (9)Mariusz Niemczura                   2                        2
 (10)Wojciech Kiełbasa                  3   2   1   wu           6
 (11)Jarosław Libera                    0   wu  t   2            2
 (12)Tomasz Krotysz                     d3  1   2   2            5
 (19)Grzegorz Ziaja                         1   1   0            2
4.Śląsk Świętochłowice                                           14
 (5)Mirosław Bas                        1   1   2   1            5
 (6)Rafał Chiński                       1   2   1   3            7
 (9)Mariusz Niemczura                   2   ns  ns  ns           2

    72:02    74:24    71:61    72:31
    70:96    70:96    71:58    73:97
    72:25    71:88    74:45    75:06
    76:76    75:20    74:62    73:48

Sędzia - Jan Banasiak                       tabela biegów

5 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Rybnik 8/9/1994

1.RKM Rybnik                                                     36

 (1)Paweł Sobczyk                       2   3   3   3            11
 (2)Marek Fojcik                        3   d2  d1  t            3
 (3)Eugeniusz Sosna                     2   3   2   3            10
 (4)Eugeniusz Tudzież                   3   3   3   3            12
2.Śląsk Świętochłowice                                           20
 (9)Mirosław Bas                        2   1   1   2            6
 (10)Rafał Chiński                      1   2   2   3            8
 (RT-11)Krzysztof Mrowiec               1   2   3   2
 (12)Arkadiusz Owsięga                  2   1   1   2            6
3.Sparta-Polsat Wrocław                                          18
 (6)Bartłomiej Bardecki                 3   2   2   2            9
 (7)Waldemar Szuba                      3   3   3   u2           9
 (8)Rafał Haj                           0   ns  ns  ns           0
4.Wanda-Realbud Kraków                                           8
 (13)Mariusz Niemczura                  0   2   wu  ns           2
 (14)Wojciech Kiełbasa                  wu  wu  ns  ns           0
 (15)Tomasz Krotysz                     1   1   0   1            3
 (16)Grzegorz Ziaja                     0   0   2   1            3

    67:60    69:47    70:65    72:56
    70:15    70:65    71:15    70:94
    69:13    70:50    72:31    71:91
    70:84    72:31    71:69    72:22

Sędzia - Jerzy Najwer                       tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 1

1.Włókniarz Częstochowa                     12      141

2.RKM Rybnik                                9       97
3.Wanda-Realbud Kraków                      3       74
4.Śląsk Świętochłowice                      3       63
  Sparta-Polsat Wrocław                     3       63

 Powrót