1 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Wrocław 1/6/1993

1.Sparta-Polsat Wrocław                                          39

 (1)Piotr Baron                         3   3   3   3            12
 (2)Mariusz Sakowski                    3   d   1   u            4
 (3)Ryszard Jasik                       2   3   3   3            11
 (4)Krzysztof Zieliński                 3   3   3   3            12
2.Unia Leszno                                                    28
 (9)Sławomir Rypień                     wsu                      0
 (10)Krzysztof Mitura                   2   1   2   3            8
 (11)Robert Mikołajczak                 3   2   3   2            10
 (12)Adam Skórnicki                     1   3   2   1            7
 (19)Robert Banaszak                        1   1   1            3
3.Kolejarz-Remak Opole                                           15
 (5)Dariusz Wach                        2   2   2   2            8
 (6)Tomasz Kobryń                       t   d   t   2            2
 (7)Mariusz Niemczura                   0   2   2   1            5
 (8)Mirosław Sosna                      u   ns  ns  ns           0
4.ROW Rybnik                                                     5
 (16)Dariusz Oleś                       1   2   0   2            5

    71:00    71:80    72:80    73:20
    71:00    72:40    71:80    72:60
    76:20    73:20    71:80    72:40
    70:00    70:80    72:80    72:60

Sędzia - Krzysztof Woźniak                  tabela biegów

2 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Opole 8/7/1993

1.Sparta-Polsat Wrocław                                          28

 (13)Krzysztof Zieliński                 2   3   3   3           11
 (14)Piotr Baron                         2   3   3   3           11
 (15)Ryszard Jasik                       3   u   0   2           5
 (16)Mariusz Sakowski                    t   t   0   1           1
2.ROW Rybnik                                                     26
 (9)Eugeniusz Sosna                      1       0               1
 (10)Dariusz Oleś                        3   1       0           4
 (11)Krzysztof Fliegert                  3   2   3   3           11
 (12)Marek Fojcik                        1   2       0           3
 (19)Eugeniusz Tudzież                   3   1   3   d           7
3-4.Unia Leszno                                                  20
 (5)Robert Mikołajczak                   3   2   2   2           9
 (6)Krzysztof Mitura                     0   2   1   1           4
 (7)Adam Skórnicki                       u       1               1
 (8)Robert Banaszak                      t   0                   0
 (18)Paweł Jąder                         d   2   3   1           6
3-4.Kolejarz-Remak Opole                                         20
 (1)Dariusz Wach                         2   1   2   1           6
 (2)Mariusz Niemczura                    2   1   1   2           6
 (3)Mirosław Sosna                       1   3   2   2           8
 (4)brak zawodnika                       ns  ns  ns  ns          ns
 (17)brak zawodnika                                              ns

    64:00    65:00    65:80    65:60
    64:60    65:40    64:40    65:20
    66:80    66:60    64:60    64:40
    66:60    64:40    64:60    66:00

Sędzia - Maciej Spychała                    tabela biegów

3 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Leszno 20/7/1993

1.Unia Leszno                                                    37

 (1)Paweł Jąder                         3   3   2   1            9
 (2)Sławomir Rypień                     2   2   3   3            10
 (3)Robert Mikołajczak                  3   3   2   3            11
 (4)Krzysztof Mitura                    2   2   1   2            7
 (17)Adam Skórnicki                                              ns
2.ROW Rybnik                                                     31
 (5)Eugeniusz Tudzież                   3   2   2   3            10
 (6)Marek Fojcik                        2   1       1            4
 (7)Eugeniusz Sosna                     1       0                1
 (8)Dariusz Oleś                        1   2       2            5
 (18)Krzysztof Fliegert                 3   2   3   3            11
3.Sparta-Polsat Wrocław                                          20
 (9)Piotr Baron                         3   3   3   2            11
 (10)Krzysztof Zieliński                w   1   3   2            6
 (11)Ryszard Jasik                      1   d   0   1            2
 (12)Mariusz Sakowski                   1   0   0   d            1
4.Kolejarz-Remak Opole                                           8
 (13)Mariusz Szczekot                   0   1   0   0            1
 (14)Dariusz Wach                       0   1   1   0            2
 (15)Mirosław Sosna                     0   0   1   d            1
 (16)Mariusz Niemczura                  2   0   1   1            4

    65:70    66:00    67:30    67:70
    65:40    66:10    65:90    67:70
    66:10    67:00    67:50    68:30
    67:20    68:10    66:20    66:50

Sędzia - Benon Dembiński                    tabela biegów

4 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Rybnik 26/8/1993

1.Unia Leszno                                                    35

 (13)Sławomir Rypień                    2   3   3   3            11
 (14)Robert Mikołajczak                 2   3   3   3            11
 (15)Krzysztof Mitura                   3   1   2   2            8
 (16)Adam Skórnicki                     1   2   0   2            5
 (20)Robert Banaszak                                             ns
2.Sparta-Polsat Wrocław                                          31
 (5)Piotr Baron                         3   3   3   2            11
 (6)Krzysztof Zieliński                 1   3   1   2            7
 (7)Waldemar Szuba                      2   2   1   3            8
 (8)Ryszard Jasik                       0   2   2   1            5
3.ROW Rybnik                                                     22
 (1)Eugeniusz Tudzież                   3   w   3   w            6
 (2)Marek Fojcik                        1   u   1                2
 (3)Krzysztof Fliegert                  3   2   2   3            10
 (4)Dariusz Oleś                        0   1       1            2
 (17)Eugeniusz Sosna                            1   1            2
4.Kolejarz-Remak Opole                                           8
 (9)Mariusz Niemczura                   2   0   d   1            3
 (11)Mariusz Szczekot                   0   1   2   0            3
 (12)Mirosław Sosna                     1   1   0   d            2

    70:20    71:80    70:90    72:00
    70:30    70:00    70:70    71:70
    70:70    72:20    71:10    71:50
    69:90    70:60    71:50    71:60

Sędzia - Marek Wojaczek                     tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 4

1.Sparta-Polsat Wrocław                     9       118

2.Unia Leszno                               8,5     120
3.ROW Rybnik                                5       84
4.Kolejarz-Remak Opole                      1,5     51

 Powrót