1 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Gdańsk 1/6/1993

1.GKM Grudziądz                                                  33

 (9)Robert Kempiński                    3   3   3   3            12
 (10)Dariusz Winnicki                   u       3   1            4
 (11)Piotr Markuszewski                 d   2   2   3            7
 (12)Grzegorz Wiśniewski                2   1   2   3            8
 (19)Krzysztof Ulawski                      2                    2
2.Wybrzeże Gdańsk                                                27
 (1)Marek Dera                          3   3   3   w            9
 (2)Jacek Kalinowski                    2   3   3   3            11
 (3)Dominik Żebrowski                   1   u3  2   1            4
 (4)Jarosław Bartczak                   1   1   1   0            3
 (17)Arkadiusz Buczyński                                         ns
3.Stal-Farbpol Gorzów Wlkp                                       17
 (5)Robert Flis                         3   wu1                  3
 (6)Mariusz Staszewski                  3   2   u   2            7
 (7)Michał Żłobiński                    2   0   1   1            4
 (8)Sylwester Moskwiak                  1   w   d   2            3
4.Polonia Piła                                                   14
 (13)Andrzej Giżycki                    2   2   2   2            8
 (14)Marceli Dubicki                    0   t   u   ns           0
 (15)Rafał Dobrucki                     0   3   1   2            6

    67:48    71:01    71:14    69:35
    69:11    77:89    69:55    69:26
    70:15    68:89    69:79    69:99
    67:66    68:25    68:36    72:15

Sędzia - Zbigniew Owsiany                   tabela biegów

2 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Gorzów Wlkp 29/6/1993

1.Apator-Elektrim Toruń                                          32

 (13)Tomasz Bajerski                    3   d   2   1            6
 (14)Tomasz Świątkiewicz                2   2   2   3            9
 (15)Waldemar Walczak                   3   3   2   3            11
 (16)Wiesław Jaguś                      1   2   3   u            6
 (20)Arkadiusz Lewandowski                                       ns
2.Stal-Farbpol Gorzów Wlkp                                       30
 (1)Mariusz Staszewski                  2   3   3   2            10
 (2)Piotr Rembas                        1   2   0                3
 (3)Sylwester Moskwiak                  u       1   3            4
 (4)Robert Flis                         3   3   3   2            11
 (17)Michał Żłobiński                       1       1            2
3.Wybrzeżc-Rafineria Gdańsk                                      25
 (9)Marek Dera                          2   1   3   3            9
 (10)Jacek Kalinowski                   3   2   1   2            8
 (11)Jarosław Bartczak                  2   1   1                4
 (12)Dominik Żebrowski                  0   1       2            3
 (19)Arkadiusz Buczyński                        0   1            1
4.Polonia Piła                                                   9
 (5)Rafał Dobrucki                      1   0   2   0            3
 (6)Marceli Dubicki                     1   0       0            1
 (7)Robert Gwara                        0       0   0            0
 (8)Przemysław Piechocki                t   t       1            1
 (18)Andrzej Giżycki                        3   d   1            4

    67:46    68:62    68:59    68:55
    67:42    68:55    68:20    67:39
    68:39    69:15    67:80    68:77
    68:22    68:95    67:42    68:60

Sędzia - Roman Siwiak                       tabela biegów

3 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Grudziądz 20/7/1993

1.Apator-Elektrim Toruń                                          37

 (9)Tomasz Bajerski                     3   3   3   3            12
 (10)Tomasz Świątkiewicz                u   3   2   1            6
 (11)Waldemar Walczak                   3   1   2   3            9
 (12)Wiesław Jaguś                      2   2   3   3            10
 (19)Marcin Urbański                                             ns
2.GKM Grudziądz                                                  31
 (1)Robert Kempiński                    3   3   2   1            9
 (2)Piotr Markuszewski                  2   3   3   2            10
 (3)Krzysztof Ulawski                   1   0                    2
 (4)Dariusz Winnicki                    1       3   2            6
 (17)Grzegorz Wiśniewski                    2   1   2            5
3.Stal-Farbpol Gorzów Wlkp                                       22
 (13)Robert Flis                        2   w   1   2            5
 (14)Mariusz Staszewski                 3   2   2   3            10
 (15)Piotr Rembas                       1   2   0   1            4
 (16)Michał Żłobiński                           0                0
 (20)Sylwester Moskwiak                 2   1       0            3
4.Wybrzeżc-Rafineria Gdańsk                                      6
 (5)Marek Dera                          u   1   1   0            2
 (6)Jacek Kalinowski                    0   0   1   0            1
 (7)Dominik Żebrowski                   1   1   0   0            2
 (8)Jarosław Bartczak                   0   d   0   1            1
 (18)Arkadiusz Buczyński                                         ns

    70:88    69:81    70:90    70:62
    71:50    71:69    69:65    70:46
    70:69    70:68    70:12    69:19
    71:22    70:16    70:63    69:88

Sędzia - Andrzej Kulesza                    tabela biegów

4 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Piła 26/8/1993

1.Apator-Elektrim Toruń                                          35

 (5)Tomasz Bajerski                     2   3   3   3            11
 (6)Tomasz Świątkiewicz                 3   3   0   3            9
 (7)Waldemar Walczak                    2   2   1   3            8
 (8)Wiesław Jaguś                       1   1   3   2            7
 (18)Adam Sondej                                                 ns
2.Stal-Farbpol Gorzów Wlkp                                       24
 (9)Robert Flis                         2   2   3   2            9
 (10)Sylwester Moskwiak                 1   1                    2
 (11)Piotr Rembas                       d   0   2   2            4
 (12)Mariusz Staszewski                 1   1   2   3            7
 (19)Michał Żłobiński                           1   1            2
3.GKM Grudziądz                                                  22
 (13)Grzegorz Wiśniewski                t   3   2   0            5
 (14)Robert Kempiński                   3   2   2   2            9
 (15)Piotr Markuszewski                 3   2   1   w            6
 (16)Krzysztof Ulawski                  0       w                0
 (20)Dariusz Winnicki                       1       1            2
4.Polonia Piła                                                   13
 (1)Rafał Dobrucki                      3   3   3   1            10
 (2)Marceli Dubicki                     0   0   1   0            1
 (3)Robert Gwara                        2   0   0   0            2

    66:50    69:50    69:20    68:00
    69:80    68:79    66:44    70:10
    68:40    69:20    67:70    68:78
    67:10    67:78    67:72    67:32

Sędzia - Józef Musiał                       tabela biegów

5 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Toruń 7/9/1993

1.Apator-Elektrim Toruń                                          42

 (1)Tomasz Bajerski                     3   3   3   3            12
 (2)Tomasz Świątkiewicz                 3   3   3   3            12
 (3)Waldemar Walczak                    1   3   1   3            8
 (4)Wiesław Jaguś                       2   3   3                8
 (17)Marcin Urbański                                2            2
2.Wybrzeżc-Rafineria Gdańsk                                      26
 (13)Jacek Kalinowski                   3   2   2   2            9
 (14)Marek Dera                         1   2   3   2            8
 (15)Arkadiusz Buczyński                2   1   1   1            5
 (16)Dominik Żebrowski                  t   1   2                3
 (20)Jarosław Bartczak                              1            1
3.GKM Grudziądz                                                  24
 (5)Robert Kempiński                    3   2   2   1            8
 (6)Grzegorz Wiśniewski                 2   2   2                6
 (7)Piotr Markuszewski                  2   1   2   3            8
 (8)Dariusz Winnicki                    1   d       1            2
 (18)Krzysztof Ulawski                          u   0            0
4.Polonia Piła                                                   3
 (10)Marceli Dubicki                    1   0   1   ns           2
 (11)Robert Gwara                       u   1   0   0            1
 (12)Przemysław Piechocki               0   0   0   0            0

    66:97    66:52    66:26    66:74
    65:98    66:56    67:09    69:19
    66:33    64:63    65:69    66:94
    65:32    66:56    65:72    65:47

Sędzia - Józef Piekarski                    tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 3

1.Apator-Elektrim Toruń                     12      146

2.GKM Grudziądz                             7       110
3.Stal-Farbpol Gorzów Wlkp                  6       93
4.Wybrzeże Gdańsk                           5       84
5.Polonia Piła                              0       39

 Powrót