1 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Zielona Góra 1/6/1993

1.Morawski Zielona Góra                                          38

 (l)Piotr Protasiewicz                  2   3   3   3            11
 (2)Artur Pawlak                        3   3   3   3            12
 (3)Piotr Kuźniak                       2   1       2            5
 (4)Tomasz Kruk                         3   3   2   2            10
 (17)Mariusz Szańczuk                           d                0
2.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    27
 (9)Tomasz Kornacki                     2   d   3   d            5
 (10)Maciej Głód                        3   3   0   1            7
 (11)Robert Bonin                       3   1   2   3            9
 (12)Tomasz Kamiński                    2   1   2   1            6
 (19)Rafał Sznajder                                              ns
3.Start Gniezno                                                  17
 (5)Adam Fajfer                         0   2   1   2            5
 (6)Marek Nowak                         0   2   1   2            5
 (7)Eryk Wolniewiński                   u   u   1   1            2
 (8)Rafał Sosna                         1   d   1   3            5
4.Iskra Ostrów Wlkp                                              13
 (13)Marek Latosi                       1   2   3   d            6
 (14)Tomasz Poprawski                   1   2   2   0            5
 (15)Radosław Markowski                 0   0   0   d            0
 (16)Paweł Łęcki                        1   1   0   0            2

    70:20    70:70    69:00    70:70
    70:40    69:90    71:90    70:90
    69:60    69:70    67:60    68:30
    69:70    68:00    67:90    69:30

Sędzia - Ryszard Bryła                      tabela biegów

2 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Gniezno 29/6/1993

1.Morawski Zielona Góra                                          31

 (13)Piotr Protasiewicz                 3   3   3                9
 (14)Tomasz Kruk                        2   2   3   w            7
 (15)Piotr Kuźniak                      d   u       3            3
 (16)Mariusz Szańczuk                   3   3   3   3            12
 (20)Andrzej Szczotarski                        0   0            0
2.Start Gniezno                                                  25
 (1)Adam Fajfer                         2   3   3   3            11
 (2)Marek Nowak                         3   2   2   u/-          7
 (3)? Kozłowski                         0   d                    0
 (4)Leszek Sikorski                     1   0   1   2            4
 (17)Przemysław Fajfer                      1   1   1            3
3-4.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                  18
 (5)Tomasz Kamiński                     3   3   1   2            9
 (6)Robert Bonin                        2   1   2   3            8
 (7)Rafal Sznajder                      d   1   t   0            1
 (8)Piotr Pietsch                       t   w   u   0            0
3-4.Iskra Ostrów Wlkp                                            18
 (9)Marek Latosi                        d   2   2   1            5
 (10)Tomasz Poprawski                   1   2   2   2            7
 (11)Paweł Łecki                        1   1   0   1            3
 (12)Radosław Markowski                 d   u   1   2            3

    67:34    68:75    68:59    69:15
    67:91    74:82    70:50    71:25
    71:41    69:70    69:03    71:34
    67:93    66:81    69:97    67:47

Sędzia - Jerzy Mądrzak                      tabela biegów

3 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Bydgoszcz 20/7/1993

1.Morawski Zielona Góra                                          34

 (9)Piotr Protasiewicz                  2   3   3   3            11
 (10)Mariusz Szańczuk                   3       2   2            7
 (11)Piotr Kuźniak                      1   u   1   3            5
 (12)Tomasz Kruk                        3   1   2   3            9
 (19)Andrzej Szczotarski                    2                    2
2.Start Gniezno                                                  27
 (13)Adam Fajfer                        3   3   3   1            10
 (14)Marek Nowak                        2   3   2   3            10
 (15)Leszek Sikorski                    1   1   0   1            3
 (16)Przemysław Fajfer                  2   0   0   2            4
3.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    19
 (1)Tomasz Kamiński                     1   2   3   2            8
 (2)Robert Bonin                        3   2   3   t            8
 (3)Rafal Sznajder                      0   w2  d   ns           0
 (4)Piotr Pietsch                       1   2   wu  ns           3
4.Iskra Ostrów Wlkp                                              13
 (5)Marek Latosi                        t   3   2   0            5
 (6)Tomasz Poprawski                    2   1   1   1            5
 (7)Paweł Łecki                         d   0   1   2            3

    67:28    66:94    65:19    67:97
    65:22    70:62    66:91    66:81
    65:65    66:21    69:69    67:38
    67:84    66:59    66:66    66:03

Sędzia - Ryszard Głód                       tabela biegów

4 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Ostrów Wlkp 26/8/1993

1.Morawski Zielona Góra                                          35

 (5)Piotr Protasiewicz                  3   3   3   d            9
 (6)Mariusz Szańczuk                    3       3   2            8
 (7)Piotr Kuźniak                       1   3   1   3            8
 (8)Tomasz Kruk                         2   3   2   3            10
 (18)Andrzej Szczotarski                    u                    0
2-3.Iskra Ostrów Wlkp                                            22
 (1)Tomasz Poprawski                    2   1   d   2            5
 (2)Marek Latosi                        3   2   2   3            10
 (RT)Grzegorz Walasek                   2   1   0   1
 (4)Paweł Łecki                         2   2   1   2            7
2-3.Start Gniezno                                                22
 (9)Adam Fajfer                         1   3   3   3            10
 (10)Marek Nowak                        3   2   3   d            8
 (11)Leszek Sikorski                    1   0   0   1            2
 (12)Przemysław Fajfer                  t   0   2   0            2
4.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    13
 (13)Robert Bonin                       d   1   t   1            2
 (14)Tomasz Kamiński                    1   2   2   1            6
 (15)Piotr Pietsch                      w   d   1   0            1
 (16)Maciej Głód                        d   1   1   2            4

    69:71    69:76    70:05    71:17
    70:93    69:88    69:80    70:87
    68:85    69:31    69:12    70:50
    70:17    70:99    70:16    70:89

Sędzia - Marek Czernecki                    tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 2

1.Morawski Zielona Góra                     12      138

2.Start Gniezno                             6,5     91
3.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz               3,5     77
4.Iskra Ostrów Wlkp                         2       66

 Powrót