1 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Leszno 14/5/1991

1.Polonia Bydgoszcz                                              39

 (13)Leszek Sokołowski                  3   3   3   1            10
 (14)Tomasz Kornacki                    2   3   3   3            11
 (15)Marcin Pacyno                      3   0       2            5
 (16)Tomasz Gollob                      3   3   3   3            12
 (20)Adam Gajda                                 1                1
2.Morawski Zielona Góra                                          25
 (5)Andrzej Zarzecki                    3   3   2   2            10
 (6)Artur Pawlak                        2   1   3   2            8
 (7)Mariusz Szańczuk                    t   t   1   1            2
 (8)Tomasz Kruk                         2   1       2            5
 (18)Piotr Protasiewicz                         w                0
3.Unia Leszno                                                    22
 (1)Adam Łabędzki                       d   2   u   3            5
 (2)Paweł Przybyłek                     1   1   1   0            3
 (3)Piotr Grycaj                        1   2   2   1            6
 (4)Sławomir Rypień                     1   2   2   3            8
 (17)Waldemar Kałużny                                            ns
4.Start Gniezno                                                  8
 (9)Marek Adamczyk                      0   0   0   0            0
 (10)Marek Nowak                        2   1   u   1            4
 (12)Adam Fajfer                        0   2   2   0            4

    66:70    66:10    67:80    67:20
    66:00    67:10    66:00    68:40
    68:20    67:70    66:00    66:80
    67:10    66:20    68:10    66:90

Sędzia: Józef Komakowski                    tabela biegów

2 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Gorzów Wlkp 4/6/1991

1.Stal Gorzów Wlkp                                               36

 (1)Robert Flis                         3   1   2   2            8
 (2)Jarosław Łukaszewski                3   3   3   0            9
 (3)Marek Hućko                         3   3   3   3            12
 (4)Piotr Paluch                        w   3   2   2            7
2.Unia Leszno                                                    31
 (13)Sławomir Rypień                    2   2   1   1            6
 (14)Adam Łabędzki                      3   3   1   3            10
 (15)Piotr Grycaj                       2   2   3   3            10
 (16)Krzysztof Mitura                   2   1   0   2            5
3.Polonia Bydgoszcz                                              22
 (9)Tomasz Gollob                       w   2   2   3            7
 (10)Tomasz Kornacki                    1   1   3   2            7
 (11)Mariusz Sielski                    0   2   2   1            5
 (12)Tomasz Kamiński                    1   1   u   1            3
 (19)Leszek Sokołowski                                           ns
4.Start Gniezno                                                  3
 (RT-5)Mariusz Staszewski               2   0   1   u
 (6)Paweł Maciejewski                   1   0   1   1            3

    69:40    67:90    68:60    69:90
    67:70    68:10    67:70    69:70
    68:70    68:60    68:90    69:70
    68:20    69:00    70:00    69:10

Sędzia:                                     tabela biegów

3 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Zielona Góra 23/7/1991

1.Stal Gorzów Wlkp                                               34

 (13)Marek Hućko                        1   3   3   3            10
 (14)Piotr Paluch                       1   1   2   3            7
 (15)Jarosław Łukaszewski               3   2   2   3            10
 (16)Robert Flis                        2   2   3   w            7
 (20)Andrzej Giżycki                                             ns
2.Morawski Zielona Góra                                          30
 (1)Tomasz Kruk                         3   2   3   u            8
 (2)Mariusz Szańczuk                    t   t   0                0
 (3)Andrzej Zarzecki                    3   3   3   3            12
 (4)Artur Pawlak                        3   3   2   2            10
 (17)Piotr Protasiewicz                             w            0
3.Unia Leszno                                                    17
 (9)Sławomir Rypień                     2   1   1   1            5
 (10)Waldemar Kałużny                   1   w   u   1            2
 (11)Adam Łabędzki                      2   3   2   d            7
 (12)Paweł Przybyłek                    d   2   0   1            3
4.Polonia Bydgoszcz                                              14
 (5)Mariusz Sielski                     2   1   1   2            6
 (6)Robert Bonin                        0   0   1   2            3
 (7)Marcin Pacyno                       0   1       1            2
 (8)Tomasz Kornacki                     w   0   1   2            3
 (18)Tomasz Kamiński                            u                0

    69:00    67:30    67:00    67:50
    69:20    67:90    68:20    68:30
    68:80    68:80    68:00    69:60
    68:80    69:50    68:80    68:70

Sędzia: Ryszard Bryła                       tabela biegów

4 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Gniezno 8/8/1991

1.Stal Gorzów Wlkp                                               43

 (9)Piotr Paluch                        3   3   3   3            12
 (10)Jarosław Łukaszewski               3   3   3   3            12
 (11)Marek Hućko                        3   3   3   3            12
 (12)Robert Flis                        2   1   2                5
 (19)Mariusz Staszewski                             2            2
2.Unia Leszno                                                    23
 (5)Waldemar Kałużny                    1   1   1   0            3
 (6)Adam Łabędzki                       2   2   3   2            9
 (7)Krzysztof Mitura                    1   0   1   2            4
 (8)Sławomir Rypień                     2   0   2   3            7
3.Morawski Zielona Góra                                          21
 (13)Tomasz Kruk                        1   3   1   2            7
 (14)Andrzej Zarzecki                   3   2   2   1            8
 (15)Mariusz Szańczuk                   w       0   1            1
 (16)Artur Pawlak                       2   1   u                3
 (20)Piotr Protasiewicz                     2       w            2
4.Start Gniezno                                                  8
 (1)Marek Nowak                         0   1   1   1            3
 (2)Adam Fajfer                         t   2   2   0            4
 (3)Zenon Chmielewski                   0   0   1   1            1
 (4)Marek Adamczyk                      0   0   ns  ns           0

    69:38    67:25    67:06    67:50
    67:13    68:38    67:15    66:43
    67:37    67:20    66:47    69:50
    67:15    66:28    66:41    67:00

Sędzia: Sławomir Jedraś                     tabela biegów

5 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Bydgoszcz 3/9/1991

1.Polonia Bydgoszcz                                              36

 (1)Tomasz Kornacki                     w   3   3   3            9
 (2)Robert Bonin                        1   0   2   3            6
 (3)Maciej Głód                         3   3   3   3            12
 (4)Mariusz Sielski                     3   3   3   d            9
2.Morawski Zieloan Góra                                          26
 (9)Tomasz Kruk                         3   2   2   2            9
 (10)Mariusz Szańczuk                   2   2   1   0            5
 (11)Piotr Protasiewicz                 0   0   3   2            5
 (12)Andrzej Zarzecki                   2   3   2   d            7
 (19)Andrzej Kulczyński                                          ns
3.Stal Gorzów Wlkp                                               20
 (5)Andrzej Giżycki                     d   1   w   0            1
 (6)Mariusz Staszewski                  1   1   1   2            5
 (7)Jarosław Łukaszewski                3   2   d   3            8
 (8)Robert Flis                         2   2   2   d            6
4.Start Gniezno                                                  13
 (13)Zenon Chmielewski                  2   1   w   1            4
 (14)Marek Nowak                        1   1   1   1            4
 (15)Adam Fajfer                        0   d   0   1            1
 (16)Marek Adamczyk                     1   0   1   2            4

    67:21    68:28    68:35    68:90
    67:84    68:07    67:60    67:22
    67:87    68:40    68:56    68:97
    69:34    67:56    67:28    68:62

Sędzia: Ryszard Głód                        tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 2

1.Stal Gorzów Wlkp                          10      133

2.Polonia Bydgoszcz                         7       111
3.Morawski Zielona Góra                     7       102
4.Unia Leszno                               6       93
5.Start Gniezno                             0       32

 Powrót