1 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Krosno 26/4/1990

1.Unia Tarnów                                                    38

 (9)Jacek Rempała                       3   3   3   3            12
 (10)Robert Kużdżał                     3   3   3   2            11
 (11)Piotr Leśniowski                   2   3   2   2            9
 (12)Piotr Zięba                        3   2   1   t            6
 (19)Mirosław Cierniak                                           ns
2.Motor Lublin                                                   29
 (5)Dariusz Śledź                       2   0   3                5
 (6)Jerzy Mordel                        3   2   3   3            11
 (7)Tomasz Pawelec                      w   3   2   3            8
 (8)Robert Jucha                        0   w   2   2            4
 (18)Marek Muszyński                                1            1
3.KKŻ Krosno                                                     18
 (1)Piotr Gancarz                       2   2   2   2            8
 (2)Artur Leśniak                       1   1   1   1            4
 (3)Jarosław Loman                      1   1   1   3            6
4.Kolejarz Opole                                                 9
 (13)Sławomir Chat                      0   0                    0
 (14)Dariusz Wach                       1   1   d   d            2
 (15)Marek Mróz                         2   2   0   w            4
 (16)Przemysław Janicki                 w   1   0   1            2
 (20)Grzegorz Batóg                             1   0            1

    76:30    75:80    78:00    78:70
    76:20    76:90    77:80    78:00
    77:30    78:30    79:10    77:40
    76:80    77:90    77:40    77:80

Sędzia: Marek Wojaczek                      tabela biegów

2 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Rzeszów 26/6/1990

1.Unia Tarnów                                                    36

 (5)Jacek Rempała                       3   3   3                9
 (6)Robert Kużdżał                      2   2   3   3            10
 (7)Piotr Leśniowski                    3   2       1            6
 (8)Piotr Zięba                         3   t   2   3            8
 (18)Mirosław Cierniak                          2   1            3
2.Stal Rzeszów                                                   26
 (1)Grzegorz Płodzień                   d   w   t   3            3
 (2)Piotr Winiarz                       0                        0
 (3)Tadeusz Hajt                        0   2   1                3
 (4)Krzysztof Ciepiela                  2   3   3   3            11
 (17)Janusz Ślączka                     3   2   2   2            9
3.Kolejarz Opole                                                 17
 (9)Dariusz Wach                        2   1   0   0            3
 (10)Sławomir Chat                      1   1   d   1            3
 (11)Marek Mróz                         3   2   1   2            8
 (12)Przemysław Janicki                 0   t   2   1            3
4.KKŻ Krosno                                                     16
 (13)Piotr Gancarz                      1   1   1   2            5
 (14)Artur Leśniak                      1   3   3   0            7
 (15)Roman Raś                          1   d   1   0            2
 (16)Maciej Bargiel                     2   0   0   0            2
 (20)Jarosław Loman                                              ns

    72:40    72:36    73:28    73:20
    70:00    72:57    76:04    73:66
    73:07    73:62    73:06    73:78
    73:00    76:10    73:50    75:15

Sędzia: Józef Rzepa                         tabela biegów

3 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Lublin 15/7/1990

1.Motor Lublin                                                   37

 (1)Robert Jucha                        3   3   3   0            9
 (2)Tomasz Pawelec                      3   3   2   3            11
 (3)Robert Birski                       u                        0
 (4)Marek Muszyński                     3   3   2   d            8
 (17)Jerzy Mordel                           3   3   3            9
2.Stal Rzeszów                                                   29
 (13)Krzysztof Ciepiela                 3   2   3   3            11
 (14)Janusz Ślączka                     d   2   2   2            6
 (15)Grzegorz Płodzień                  2   2   2   3            9
 (16)Tadeusz Hajt                       1       d                1
 (20)Piotr Winiarz                          1       1            2
3.Kolejarz Opole                                                 21
 (5)Marek Mróz                          d   0   3   2            5
 (6)Sławomir Chat                       2   2   1   0            5
 (7)Dariusz Wach                        2   1   1   2            6
 (8)Przemysław Janicki                  1   1   1   2            5
 (18)Mirosław Sosna                                              ns
4.KKŻ Krosno                                                     9
 (9)Roman Raś                           u   u   0   1            1
 (10)Maciej Bargiel                     0   1   0   1            2
 (11)Piotr Gancarz                      1   0   1   1            3

    77:94    75:85    75:16    74:21
    73:24    75:45    76:27    77:59
    73:42    74:94    75:76    75:37
    75:56    74:20    74:64    75:42

Sędzia: Jolant Szczepanek                   tabela biegów

4 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Tarnów 17/8/1990

1.Unia Tarnów                                                    18

 (1)Jacek Rempała                       3   3                    6
 (2)Robert Kużdżał                      2   3                    5
 (3)Piotr Leśniowski                    d   3                    3
 (4)Piotr Zięba                         1   3                    4
 (17)Mirosław Cierniak                                           ns
2.Motor Lublin                                                   15
 (13)Jerzy Mordel                       3   d                    3
 (14)Dariusz Śledź                      3   2                    5
 (15)Robert Jucha                       1   2                    3
 (16)Tomasz Pawelec                     2   2                    4
 (20)Marek Muszyński                                             ns
3.KKŻ Krosno                                                     8
 (5)Jarosław Loman                      2   0                    2
 (6)Artur Leśniak                       2   d                    2
 (7)Maciej Bargiel                      1   2                    3
 (8)Roman Raś                           0   1                    1
4.Stal Rzeszów                                                   6
 (9)Janusz Ślączka                      3   1                    4
 (RT-10)Jarosław Nowak                  d   1                    1
 (11)Tadeusz Hajt                       1   d
 (12)Grzegorz Płodzień                  d   1                    1

    74:81    78:04
    77:16    80:24
    75:02    82:42
    77:44    79:23

Sędzia: Józef Rzepa                       tabela biegów

Sędzia przerwał zawody po 8 biegu.

5 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Opole 4/9/1990

1.Motor Lublin                                                   32

 (9)Dariusz Śledź                       3   3   3                9
 (10)Jerzy Mordel                       2   3   1   2            8
 (11)Marek Muszyński                    2   3   1   1            7
 (12)Tomasz Pawelec                     2   1   2   3            8
 (19)Robert Birski                                  t            0
2.Unia Tarnów                                                    31
 (13)Robert Kużdżał                     3   3   3   2            11
 (14)Mirosław Cierniak                  0   2   2   1            5
 (15)Piotr Leśniowski                   2   1   3   3            9
 (16)Piotr Zięba                        3   1   0   2            6
3.Kolejarz Opole                                                 22
 (1)Przemysław Janicki                  1   t   1   1            3
 (2)Marek Mróz                          1   2   3   3            9
 (3)Mirosław Sosna                      1   0   1   1            3
 (4)Sławomir Chat                       1   2   2   2            7
4.Stal Rzeszów                                                   10
 (5)Janusz Ślączka                      3   2   2   3            10
 (6)Grzegorz Płodzień                   u   0   u   ns           0
 (7)Tadeusz Hajt                        u   0   0   0            0

    65:00    65:60    67:40    66:00
    65:20    67:00    67:20    68:00
    65:80    66:40    66:40    66:60
    67:00    67:00    67:40    67:20

Sędzia: Janusz Konieczny                    tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 1

1.Motor Lublin                              11      123
2.Unia Tarnów                               10      113

3.Stal Rzeszów                              4       71
4.Kolejarz Opole                            3       69
5.KKŻ Krosno                                2       48

 Powrót