1 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Gorzów Wlkp 4/5/1983

1.Stal Gorzów Wlkp                                               36

 (1)Krzysztof Okupski                   3   3   3   3            12
 (2)Ryszard Franczyszyn                 d   3   2                5
 (3)Krzysztof Grzelak                   d   3   1                4
 (4)Mirosław Daniszewski                3   1       3            7
 (17)Benedykt D±browski                     3   3   2            8
2.Unia Leszno                                                    29
 (9)Piotr Pawlicki                      3   2   3   2            10
 (10)Arkadiusz Zielonko                 1   1       3            5
 (11)Marek Bzdęga                       3   d   3   2            8
 (12)Andrzej Sokołowski                 2   1   1                4
 (19)Grzegorz Skórski                           1   1            2
3.Ostrovia Ostrów Wlkp                                           16
 (13)Ireneusz Szewczyk                  1   2   0   0            3
 (14)Dariusz Brucheiser                 1   1   2   1            5
 (15)Jacek Skowron                      1   0   0                1
 (16)Wiesław Sobczak                    2   3   d   2            7
 (20)Feliks Gała                                    d            0
4.Falubaz Zielona Góra                                           15
 (5)Piotr Tomaszewski                   0   2   1   1            4
 (6)Marek Glinka                        2   u       w            2
 (7)Waldemar Gaweł                      u   w   u                0
 (8)Andrzej Dudek                       2       2   w            4
 (18)Andrzej Jarz±bek                       2   2   1            5

    73:10    74:00    73:60    73:50
    73:90    73:00    73:10    73:30
    74:10    71:50    72:30    73:90
    71:10    72:10    71:90    72:90

Sędzia: Włodzimierz Kowalski                tabela biegów

2 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Zielona Góra 13/7/1983

1.Unia Leszno                                                    37

 (5)Zenon Kasprzak                      3   2   3   3            11
 (6)Marek Bzdęga                        3   2   1   2            8
 (7)Piotr Pawlicki                      3   3   2   2            10
 (8)Zbigniew Krakowski                  3   1       1            5
 (18)Arkadiusz Zielonko                         3                3
2.Falubaz Zielona Góra                                           29
 (1)Maciej Jaworek                      2   3   3   2            10
 (2)Piotr Tomaszewski                   1   2   2   u            5
 (3)Zbigniew Gołębiowski                0                        0
 (4)Andrzej Dudek                       1   3   2   3            9
 (17)Andrzej Jarz±bek                       3   0   2            5
3.Stal Gorzów Wlkp                                               21
 (13)Krzysztof Grzelak                  2   0   1   0            3
 (14)Krzysztof Okupski                  2   2   3   3            10
 (15)Ryszard Franczyszyn                2   1   2   1            6
 (16)Mirosław Daniszewski               1       1   0            2
 (20)Benedykt D±browski                     0                    0
4.Start Gniezno                                                  5
 (9)Grzegorz Furtak                     0   1   1   1            3
 (10)Andrzej Garstka                    0   0   0   1            1
 (11)Roman Twardosz                     1   0   0   0            1
 (RT-12)Andrzej Sokołowski              0   1   0   3

    71:00    71:70    70:90    71:70
    71:30    71:70    72:10    73:70
    71:90    71:30    71:50    72:90
    70:30    71:20    71:50    73:10

Sędzia: Roman Siwiak                        tabela biegów

3 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Leszno 11/8/1983

1.Unia Leszno                                                    42

 (1)Marek Bzdęga                        3   2       3            8
 (2)Zenon Kasprzak                      3   3   3   3            12
 (3)Piotr Pawlicki                      3   3   2   3            11
 (4)Zbigniew Krakowski                  3   1       1            5
 (17)Arkadiusz Zielonko                     3   3                6
2.Stal Gorzów Wlkp                                               27
 (9)Ryszard Franczyszyn                 1   2   3   1            7
 (10)Mirosław Daniszewski               w   1                    1
 (11)Krzysztof Grzelak                  2   3   2   2            9
 (12)Krzysztof Okupski                  2   1   2   2            7
 (19)Benedykt D±browski                         2   1            3
3.Ostrovia Ostrów Wlkp                                           14
 (5)Wiesław Sobczak                     1   0   1   2            4
 (6)Dariusz Brucheiser                  w   3   0   2            5
 (7)Ireneusz Szewczyk                   2   2   0   d            4
 (8)Kazimierz ¦widziński                0   0       1            1
 (18)Marek Adamkiewicz                          0                0
4.Start Gniezno                                                  2
 (13)Wojciech Pankowski                 u                        0
 (14)Roman Twardosz                     d   1   1   0            2
 (RT-15)Andrzej Sokołowski              2   2   1   3
 (16)Andrzej Garstka                    u       0   d            0
 (RT-20)Grzegorz Skórski                1   1   d   1

    70:40    70:40    70:00    71:00
    70:20    70:60    70:60    71:20
    69:90    69:20    70:20    70:80
    70:60    70:00    70:40    71:40

Sędzia: Bronisław Ratajczyk                 tabela biegów

4 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Gniezno 31/8/1983

1.Stal Gorzów Wlkp                                               31

 (5)Krzysztof Grzelak                   3   3   2   3            11
 (6)Ryszard Franczyszyn                 3   2   2   2            9
 (7)Mirosław Daniszewski                0   1       3            4
 (8)Krzysztof Okupski                   1   3   1   1            6
 (18)Benedykt D±browski                         1                1
2.Falubaz Zielona Góra                                           25
 (13)Piotr Tomaszewski                  2   2   2   1            7
 (14)Andrzej Dudek                      2   0   0   1            3
 (15)Waldemar Gaweł                     0   1   1   1            3
 (16)Maciej Jaworek                     3   3   3   3            12
3.Start Gniezno                                                  21
 (RT-1)Andrzej Sokołowski               2   2   3
 (2)Wojciech Pankowski                  3   3   1   3            10
 (3)Andrzej Garstka                     1   u                    1
 (RT-4)Grzegorz Skórski                 1   0       2
 (17)Piotr Podrzycki                    3   3   2   2            10
4.Ostrovia Ostrów Wlkp                                           9
 (9)Dariusz Brucheiser                  2   1   2   0            5
 (10)Wiesław Sobczak                    1   2   0   0            3
 (11)Ireneusz Szewczyk                  0   1   0   0            1
 (12)Marek Adamkiewicz                  u   0                    0
 (19)Jarosław Boroch                            0   0            0

    68:60    69:00    67:80    69:40
    69:00    68:20    68:40    71:00
    68:40    68:80    68:80    70:00
    68:20    69:40    69:80    68:20

Sędzia: Ryszard Kowalski                    tabela biegów

5 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Ostrów Wlkp 14/9/1983

1.Unia Leszno                                                    41

 (13)Marek Bzdęga                       3   2   3   3            11
 (14)Zenon Kasprzak                     2   3   3   3            11
 (15)Zbigniew Krakowski                 3   2   3   1            9
 (16)Arkadiusz Zielonko                 3   2       2            7
 (20)Andrzej Sokołowski                         3                3
2.Falubaz Zielona Góra                                           21
 (9)Piotr Tomaszewski                   1   0   0   2            3
 (10)Andrzej Dudek                      1   3   1   2            7
 (11)Waldemar Gaweł                     2   0   0   0            2
 (12)Maciej Jaworek                     3   3   d   3            9
3.Ostrovia Ostrów Wlkp                                           18
 (1)Ireneusz Szewczyk                   w   2   2   0            4
 (2)Dariusz Brucheiser                  2   1   1   1            5
 (3)Kazimierz ¦widziński                w   1   2   0            3
 (4)Wiesław Sobczak                     1   1   2   2            6
 (17)Jarosław Boroch                                             ns
4.Start Gniezno                                                  14
 (5)Roman Twardosz                      0   d   2                2
 (RT-6)Grzegorz Skórski                 1       1   0
 (7)Wojciech Pankowski                  2   0   1                3
 (8)Andrzej Garstka                     0       0   1            1
 (18)Piotr Podrzycki                    3   1   3   1            8

    73:80    74:80    75:00    74:80
    73:40    75:00    74:20    75:80
    74:00    74:20    74:80    75:00
    74:40    73:80    75:40    74:80

Sędzia: Andrzej Grodzki                     tabela biegów

Ostateczna kolejno¶ć w GRUPIE 1

1.Unia Leszno                               11      149

2.Stal Gorzów Wlkp                          9       115
3.Falubaz Zielona Góra                      6       90
4.Ostrovia Ostrów Wlkp                      3       57
5.Start Gniezno                             1       42

 Powrót