Eliminacje Złotego Kasku - Kraków 31/3/2016

1. (11)Krzysztof Kasprzak - Gorzów Wlkp     3   3   3   1   3    13
2. (9)Przemysław Pawlicki - Gorzów Wlkp     2   3   3   2   3    13
3. (13)Norbert Kościuch - Piła              3   2   3   2   2    12
4. (7)Mateusz Szczepaniak - Wrocław         3   2   2   3   1    11
5. (2)Janusz Kołodziej - Tarnów             1   1   2   3   2    9+3()

6. (6)Grzegorz Zengota - Leszno             0   3   2   1   3    9+2()
7. (16)Ernest Koza - Krosno                 1   3   1   3   0    8
8. (10)Adrian Miedziński - Toruń            wsu 2   1   2   3    8
9. (5)Dawid Lampart - Rzeszów               2   0   3   1   2    8
10.(14)Marcin Rempała - Krosno              2   0   2   2   1    7
11.(15)Jakub Jamróg - Łódź                  d1  1   1   3   1    6
12.(4)Krystian Rempała - Tarnów             3   1   0   d3  0    4
13.(3)Edward Mazur - Kraków                 2   d2  1   d4  1    4
14.(1)Zbigniew Suchecki - Kraków            0   1   d4  0   2    3
15.(8)Rafał Trojanowski - Częstochowa       1   2   0   0   d4   3
16.(17)Damian Dróżdż - Wrocław              0   1   0            1
17.(12)Artur Mroczka - Toruń                1                    1
18.(18)Bartosz Smektała - Leszno            d                    0

    70:26    70:55    70:93    70:48    69:61    69:85
    70:34    69:68    69:90    70:22    69:72
    69:86    69:61    69:29    69:62    69:59
    70:02    70:30    69:34    69:24    70:30

Sędzia - Zdzisław Fyda                      tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + uczestnik GP'16 Maciej Janowski.
Zmiany: 18 w 8 biegu za 12, 17 w biegach 10,13,19 za 12.

Eliminacje Złotego Kasku - Bydgoszcz 31/3/2016

1. (3)Krzysztof Buczkowski - Grudziądz      1   3   3   3   3    13
2. (2)Patryk Dudek - Zielona Góra           2   2   2   3   3    12
3. (5)Damian Baliński - Rybnik              3   d4  3   2   3    11
4. (4)Krystian Pieszczek - Zielona Góra     3   1   3   3   1    11

5. (13)Szymon Woźniak - Wrocław             3   3   1   2   1    10+3()
6. (14)Oskar Fajfer - Gdańsk                2   3   0   3   2    10+2()
7. (16)Krzysztof Jabłoński - Gdańsk         1   3   2   1   2    9
8. (6)Robert Miśkowiak - Bydgoszcz          d4  1   3   2   2    8
9. (12)Paweł Miesiąc - Opole                3   2   1   2   d4   8
10.(1)Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz       0   2   1   0   2    5
11.(7)Rune Holta - Rybnik                   1   0   2   1   1    5
12.(11)Patryk Dolny - Piła                  1   2   0   1   u    4
13.(9)Tomasz Gapiński - Gorzów Wlkp         0   1   2   1   d4   4
14.(18)Dominik Kubera - Leszno              0   3                3
15.(8)Grzegorz Walasek - Toruń              2   0   1   d4  w2   3
16.(10)Daniel Kaczmarek - Leszno            2   wsu              2
17.(17)Oskar Ajtner-Gollob - Bydgoszcz      1   0   1            2
18.(15)Adrian Gała - Wrocław                d4  w2  d4  d4       0

    60:15    61:12    61:53    62:44    62:59    61:79
    61:51    --:--    61:19    61:38    61:75
    61:78    61:18    61:58    61:44    61:84
    61:19    62:19    61:85    61:58    62:28

Sędzia - Remigiusz Substyk                  tabela biegów
Zmiany: 17 w 7 biegu za 15, 18 w 12 biegu za 10, 17 w 15 biegu za 10,
18 w 17 biegu za 8?, 17 w 17 biegu za 15?.
Awans: czterech najlepszych zawodników + uczestnik GP'16 Piotr Pawlicki jr..


Eliminacje Złotego Kasku - Częstochowa 14/4/2016

1. (7)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra     3   3   3   3   3    15
2. (11)Tomasz Jędrzejak - Wrocław           2   2   3   3   3    13
3. (2)Maksym Drabik - Wrocław               3   3   2   2   2    12
4. (16)Michał Szczepaniak - Piła            3   3   2   2   1    11

5. (10)Sebastian Ułamek - Wrocław           1   2   2   3   2    10
6. (5)Kacper Gomólski - Toruń               2   1   3   1   1    8
7. (14)Maciej Kuciapa - Rzeszów             1   1   2   2   2    8
8. (9)Adrian Cyfer - Gorzów Wlkp            3   0   1   3   0    7
9. (13)Tobiasz Musielak - Leszno            2   3   1   wu       6
10.(8)Paweł Przedpełski - Toruń             1   1   0   1   3    6
11.(3)Artur Czaja - Częstochowa             0   0   3   0   2    5
12.(1)Daniel Jeleniewski - Częstochowa      1   2   1   1   dst  5
13.(12)Kamil Pulczyński - Łódź              0   2   0   0   1    3
14.(4)Mateusz Borowicz - Częstochowa        2   dst 0   1   0    3
15.(17)Piotr Świderski - Tarnów             2                    2
16.(15)Karol Baran - Rzeszów                0   1   1   w        2
17.(18)Marcin Nowak - Grudziądz             1                    1
18.(6)Robert Chmiel - Rybnik                0   0   0   0   0    0

    :    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia - Artur Kuśmierz                     tabela biegów
Zmiany: 17 w 16 biegu za 15, 18 w 17 biegu za 13.
Awans: czterech najlepszych zawodników + uczestnik GP'16 Bartosz Zmarzlik.



56. Finał Złotego Kasku, Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Grand Prix'17,
Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy - Tarnów 25/4/2016

1. (9)Patryk Dudek - Zielona Góra           3   3   3            9
2. (15)Bartosz Zmarzlik - Gorzów Wlkp       3   2   3            8
3. (2)Janusz Kołodziej - Tarnów             3   3   2            8

4. (4)Krzysztof Kasprzak - Gorzów Wlkp      2   2   3            7
5. (8)Piotr Pawlicki jr. - Leszno           3   0   2            5
6. (12)Tomasz Jędrzejak - Wrocław           2   3   0            5
7. (6)Krzysztof Buczkowski - Grudziądz      1   1   3            5
8. (3)Maksym Drabik - Wrocław               1   3   0            4
9. (1)Michał Szczepaniak - Piła             0   2   2            4
10.(5)Maciej Janowski - Wrocław             2   1   1            4
11.(14)Przemysław Pawlicki - Gorzów Wlkp    1   2   1            4
12.(16)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra    2   1   1            4
13.(13)Damian Baliński - Rybnik             0   d   2            2
14.(11)Mateusz Szczepaniak - Kraków         1   1   0            2
15.(7)Norbert Kościuch - Piła               0   0   1            1
16.(10)Krystian Pieszczek - Zielona Góra    wsu 0   0            0
   (R1)Sebastian Ułamek - Częstochowa       ns

Sędzia przerwał zawody po 12-tym biegu z powodu złego stanu toru.

    68:44    69:21    6:
    69:57    68:89    6:
    69:82    69:03    6:
    69:21    69:91    6:

Sędzia - Tomasz Proszowski                  tabela biegów
Awans: do eliminacji GP: piątka najlepszych zawodników finału ZK'2016 (P.Dudek, J.Kołodziej,
B.Zmarzlik, K.Kasprzak, Pi.Pawlicki jr.) + T.Jędrzejak (wskazany przez GKSŻ); do eliminacji Mistrzostw Europy:
sześciu najlepszych zawodników finału ZK'2016 (z wyłączeniem J.Kołodzieja, B.Zmarzlika i Pi.Pawlickiego r. -
P.Dudek, K.Kasprzak, T.Jędrzejak, K.Buczkowski, P.Protasiewicz, Dam.Baliński)

 Powrót

videorelacja z meczu na youtube.com