Eliminacje Złotego Kasku - Krosno 26/3/2015

1. (2)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra     3   3   3   wsu 3    12
2. (13)Sebastian Ułamek - Rybnik            3   3   1   2   3    12
3. (11)Dawid Lampart - Rzeszów              3   2   3   1   3    12
4. (5)Daniel Jeleniewski - Grudziądz        3   2   2   3   2    12
5. (7)Karol Baran - Rzeszów                 1   3   2   2   2    10

6. (8)Janusz Kołodziej - Tarnów             0   2   1   3   3    9
7. (14)Paweł Miesiąc - Kraków               1   2   3   3   d2   9
8. (9)Grzegorz Zengota - Leszno             2   1   2   3   1    9
9. (10)Paweł Przedpełski - Toruń            1   1   3   1   1    7
10.(16)Rafał Trojanowski - Kraków           2   1   2   2   d4   7
11.(6)Adrian Cyfer - Gorzów Wlkp            2   0   0   2   2    6
12.(4)Ernest Koza - Tarnów                  2   3   wu  u2  ns   5
13.(15)Maciej Kuciapa - Kraków              t   1   1   1   2    5
14.(1)Damian Dąbrowski - Tarnów             1   0   1   1   0    3
15.(3)Dawid Matura - Krosno                 u   0   0   0   1    1
16.(12)Krystian Rempała - Krosno            0   t   0   ns  ns   0

    71:20    70:22    70:97    71:44    71:56
    70:53    69:77    71:00    70:90    71:18
    70:43    70:40    70:87    71:62    72:05
    70:37    70:90    70:45    70:72    82:78

Sędzia - Tomasz Proszowski                  tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników.

Eliminacje Złotego Kasku - Rawicz 26/3/2015

1. (11)Bartosz Zmarzlik - Gorzów Wlkp       3   3   3   3   3    15
2. (13)Przemysław Pawlicki - Leszno         3   3   3   2   3    14
3. (8)Damian Baliński - Rybnik              1   3   3   1   3    11
4. (15)Tobiasz Musielak - Leszno            2   1   3   3   2    11
5. (9)Norbert Kościuch - Gniezno            2   2   2   2   3    11

6. (12)Rune Holta - Ostrów Wlkp             1   2   2   1   2    8
7. (2)Artur Czaja - Rzeszów                 2   3   wu  0   2    7
8. (4)Łukasz Sówka - Rzeszów                3   0   1   1   2    7
9. (14)Robert Miśkowiak - Bydgoszcz         1   2   d   3   1    7
10.(10)Piotr Świderski - Gorzów Wlkp        0   1   2   3   d1   6
11.(R1)Marcin Nowak - Leszno                2   1   2   1   w2   6
12.(1)Wojciech Lisiecki - Rawicz            1   1   1   2   d4   5
13.(7)Damian Adamczak - Gniezno             3   0   0   d   d    3
14.(16)Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz      0   1   0   1   1    3
15.(6)Adrian Gała - Wrocław                 0   0   2   d   ns   2
16.(5)Rafał Okoniewski - Grudziądz          2   d4  d4  d        2
17.(3)Mariusz Staszewski - Rawicz           wu                   0

    63:80    62:23    62:35    63:77    62:86
    63:84    62:59    62:59    62:88    63:21
    61:80    61:80    62:53    63:57    62:83
    62:29    62:59    62:39    63:21    63:54

Sędzia - Grzegorz Sokołowski                tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 7,11,15,19 za 3, w 20 biegu za 5.
Awans: pięciu najlepszych zawodników.


Eliminacje Złotego Kasku - Grudziądz 7/4/2015

1. (6)Piotr Pawlicki jr. - Leszno           2   3   3   3   3    14
2. (10)Michał Szczepaniak - Ostrów Wlkp     3   1   3   3   2    12
3. (15)Krzysztof Jabłoński - Zielona Góra   1   3   3   1   3    11
4. (13)Krystian Pieszczek - Zielona Góra    3   1   2   3   1    10
5. (9)Tomasz Jędrzejak - Wrocław            wu  2   3   2   2    9

6. (14)Mirosław Jabłoński - Rzeszów         2   2   1   1   2    8+3(A)
7. (16)Krzysztof Buczkowski - Grudziądz     0   3   2   wu  3    8+2(C)
8. (1)Patryk Dolny - Piła                   2   3   0   3   0    8+1(B)
9. (11)Tomasz Gapiński - Gorzów Wlkp        2   1   1   0   3    7
10.(12)Mateusz Szczepaniak - Ostrów Wlkp    1   2   2   2   0    7
11.(7)Robert Kościecha - Bydgoszcz          3   2   0   d4  d4   5
12.(R1)Alex Zgardziński - Zielona Góra      1   0   1   2   1    5
13.(8)Zbigniew Suchecki - Gniezno           0   1   2   1   1    5
14.(4)Oskar Fajfer - Toruń                  3   0   1   0   0    4
15.(3)Maciej Fajfer - Piła                  0   0   0   2   2    4
16.(5)Szymon Woźniak - Bydgoszcz            1   0   0   1   1    3
17.(2)Maksym Drabik - Wrocław               w2                   0

    69:16    71:29    68:85    71:71    69:03    69:18
    69:17    69:99    69:97    70:12    68:89
    68:75    69:80    69:88    70:43    69:76
    68:74    68:64    69:50    68:73    68:75

Sędzia - Tomasz Fiałkowski                  tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 1,6,10,14,18 za 2.
Awans: pięciu najlepszych zawodników.



55. Finał Złotego Kasku, Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Grand Prix'16,
Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy - Lublin 14/4/2015

1. (5)Przemysław Pawlicki - Leszno          3   3   2   3   3    14
2. (12)Mirosław Jabłoński - Rzeszów         3   1   3   3   3    13
3. (15)Piotr Pawlicki jr. - Leszno          2   3   1   3   3    12
4. (4)Karol Baran - Rzeszów                 2   3   3   2   wu   10+3(C)
5. (14)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra    3   3   3   0   1    10+2(A)

6. (2)Tomasz Jędrzejak - Wrocław            3   2   d4  2   3    10+d2(B)
7. (11)Michał Szczepaniak - Ostrów Wlkp     0   1   3   3   2    9
8. (10)Damian Baliński - Rybnik             2   1   2   2   2    9
9. (9)Norbert Kościuch - Gniezno            1   0   2   1   2    6
10.(1)Bartosz Zmarzlik - Gorzów Wlkp        w2  1   2   2   1    6
11.(7)Krystian Pieszczek - Zielona Góra     1   2   1   1   1    6
12.(13)Daniel Jeleniewski - Grudziądz       dst 2   dst 1   1    4
13.(6)Krzysztof Jabłoński - Zielona Góra    0   0   1   0   2    3
14.(16)Tobiasz Musielak - Leszno            1   2   d1  0   d3   3
15.(3)Dawid Lampart - Rzeszów               1   0   1   1   w2   3
16.(8)Sebastian Ułamek - Rybnik             2   0   d4  0   w2   2

    67:37    66:66    67:19    67:19    66:43    67:94
    66:96    65:69    66:78    66:75    67:34
    67:19    66:34    65:69    66:44    68:47
    66:12    66:63    66:53    65:96    67:03

Sędzia - Paweł Słupski                      tabela biegów
Awans: do eliminacji GP: trójka najlepszych zawodników finału ZK'2014 (Prz.Pawlicki, K.Gomólski, G.Walasek) +
Mistrz Świata Juniorów'2014 (Pi.Pawlicki jr.) + dwójka najlepszych zawodników finału ZK'2015 (M.Jabłoński,
K.Baran); do eliminacji Misrzostw Europy: piątka najlepszych zawodników finału ZK'2015 (Prz.Pawlicki,
M.Jabłoński, Pi.Pawlicki jr., K.Baran, P.Protasiewicz)

 Powrót