Eliminacje Złotego Kasku - Ostrów Wlkp 30/3/2014

1. (7)Grzegorz Walasek - Częstochowa        3   1   3   3   3    13
2. (9)Patryk Dudek - Zielona Góra           3   2   3   3   2    13
3. (11)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra    2   3   u2  3   3    11
4. (5)Tomasz Jędrzejak - Wrocław            2   1   3   3   2    11
5. (6)Artur Mroczka - Gdańsk                1   2   3   2   3    11

6. (10)Adrian Miedziński - Toruń            1   3   2   2   3    11+wu
7. (1)Kamil Brzozowski - Ostrów Wlkp        3   3   1   2   0    9
8. (15)Patryk Dolny - Wrocław               3   2   2   1   1    9
9. (16)Mateusz Szczepaniak - Bydgoszcz      2   3   2   0   1    8
10.(8)Krystian Pieszczek - Gdańsk           0   2   2   2   2    8
11.(2)Dawid Stachyra - Rybnik               2   1   1   1   ust  5
12.(3)Emil Pulczyński - Piła                0   0   1   1   2    4
13.(4)Łukasz Sówka - Rzeszów                1   1   1   0   1    4
14.(12)Oskar Fajfer - Toruń                 0   0   0   1   1    2
15.(13)Paweł Staszek - Kraków               1   0   0   d4  w2   1
16.(14)Szymon Woźniak - Bydgoszcz           d2  u4  ns  ns  ns   0

W biegu dodatkowym o 3 miejsce upadł Adrian Miedziński jadąc na 3-cim miejscu,
upadł również Artur Mroczka. Sędzia nie powtórzył tego biegu klasyfikując zawodników
po rozegraniu 20-tu biegów.

    68:18    66:68    69:18    68:73    68:22
    67:33    66:86    69:04    68:28    68:80
    66:65    67:93    68:23    68:63    69:29
    67:75    67:55    66:93    68:50    68:02

Sędzia - Grzegorz Sokołowski                tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników.

Eliminacje Złotego Kasku - Rawicz 30/3/2014

1. (7)Maciej Janowski - Wrocław             2   3   2   3   3    13
2. (15)Damian Baliński - Leszno             3   2   3   2   3    13
3. (4)Mirosław Jabłoński - Częstochowa      2   2   3   3   2    12
4. (11)Piotr Świderski - Gorzów Wlkp        3   1   2   2   3    11
5. (3)Kacper Gomólski - Tarnów              3   0   1   3   3    10+3(A)

6. (9)Robert Miśkowiak - Lublin             2   3   2   1   2    10+2(B)
7. (8)Michał Szczepaniak - Rybnik           3   3   d4  3   1    10+1(C)
8. (14)Krzysztof Jabłoński - Zielona Góra   1   1   3   2   1    8
9. (13)Tobiasz Musielak - Leszno            2   2   0   1   2    7
10.(12)Zbigniew Suchecki - Wrocław          1   1   2   1   1    6
11.(10)Robert Kościecha - Bydgoszcz         0   3   1   1   0    5
12.(5)Norbert Kościuch - Grudziądz          1   0   1   2   0    4
13.(6)Paweł Przedpełski - Toruń             0   0   3   0   d4   3
14.(1)Wojciech Lisiecki - Rawicz            0   1   0   0   2    3
15.(2)Mariusz Puszakowski - Łódź            1   2   0   0   w2   3
16.(16)Stanisław Burza - Opole              0   w2  1   0   1    2
17.(R1)Kamil Adamczewski - Zielona Góra     w2  0                0
    62:17    62:64    63:41    63:49    65:00    64:33
    61:27    63:35    63:29    63:15    63:79
    62:59    62:35    63:18    63:03    63:55
    63:10    62:67    62:49    63:16    63:45

Sędzia - Piotr Jąder                        tabela biegów
Zmiany: R1 w 8 biegu za 16, w 18 biegu za 2.
Awans: pięciu najlepszych zawodników.


Eliminacje Złotego Kasku - Kraków 30/3/2014

1. (5)Przemysław Pawlicki - Leszno          3   3   3   3   3    15
2. (8)Piotr Pawlicki jr. - Leszno           2   3   3   3   3    14
3. (13)Krzysztof Buczkowski - Tarnów        3   2   2   2   3    12
4. (7)Grzegorz Zengota - Leszno             0   2   3   3   3    11
5. (14)Paweł Miesiąc - Rzeszów              1   2   2   2   2    9+3(C)

6. (3)Rafał Trojanowski - Kraków            1   3   1   2   2    9+2(A)
7. (1)Karol Baran - Kraków                  2   1   3   1   2    9+1(B)
8. (9)Sebastian Ułamek - Grudziądz          3   0   0   3   2    8
9. (6)Daniel Pytel - Kraków                 1   3   1   2   1    8
10.(4)Maciej Kuciapa - Rzeszów              3   1   1   1   1    7
11.(11)Daniel Jeleniewski - Grudziądz       1   d1  2   1   u3   4
12.(12)Artur Czaja - Częstochowa            0   2   1   0   0    3
13.(2)Dawid Lampart - Lublin               wdef 1   2   d3  d4   3
14.(R1)Marcin Rempała - Krosno              2   0   w2  d4       2
15.(15)Janusz Kołodziej - Tarnów            2           ns  ns   2
16.(16)Jakub Jamróg - Łódź                  0   0   0   1   1    2
17.(10)Rafał Szombierski - Częstochowa      w2  ns  w2  w2  ns   0

    67:50    66:20    67:20    66:70    67:90    68:20
    66:80    67:20    67:00    67:90    67:20
    66:60    67:20    66:50    67:20    68:20
    67:10    66:80    66:80    68:00    67:90

Sędzia - Zdzisław Fyda                      tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 3,6 za 10, w biegach 7,10 za 15.
Awans: pięciu najlepszych zawodników.



54. Finał Złotego Kasku - Rawicz 12/10/2014

1. (12)Przemysław Pawlicki - Leszno         3   3   2   2   3    13
2. (1)Kacper Gomólski - Tarnów              3   3   0   3   2    11+3(B)
3. (8)Grzegorz Walasek - Częstochowa        3   1   3   3   1    11+2(A)

4. (11)Damian Baliński - Leszno             1   3   3   1   2    10
5. (13)Krzysztof Buczkowski - Tarnów        3   2   2   0   2    9+3(B)
6. (5)Adrian Miedziński - Toruń             2   wzd 1   3   3    9+2(C)
7. (7)Robert Miśkowiak - Lublin             1   2   3   d4  3    9+wu(A)
8. (15)Sebastian Ułamek - Grudziądz         2   0   0   3   3    8
9. (14)Piotr Świderski - Gorzów Wlkp        1   3   2   1   1    8
10.(2)Grzegorz Zengota - Leszno             2   0   3   2   0    7
11.(16)Maciej Janowski - Wrocław            0   2   2   1   2    7
12.(6)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra     0   2   1   2   1    6
13.(10)Kamil Brzozowski - Ostrów Wlkp       2   1   1   2   d4   6
14.(9)Mirosław Jabłoński - Częstochowa      0   1   0   1   1    3
15.(3)Karol Baran - Kraków                  0   1   1   dst      2
16.(4)Paweł Miesiąc - Rzeszów               1   0   t   0        1
   (RT1)Sebastian Niedźwiedź - Rawicz       d4  u3
   (RT2)Marcel Kajzer - Rawicz              d4
   Patryk Dudek - Zielona Góra              qns
   Tomasz Jędrzejak - Wrocław               qns
   Artur Mroczka - Gdańsk                   qns
   Piotr Pawlicki jr. - Leszno              qns
   Rafał Trojanowski - Kraków               qns

Po zawodach rozegrano bieg -
Puchar Burmistrza Gminy Rawicz:
(63:42) Pawlicki(A), Gomólski(B), Baliński(C)-d3
, Walasek(D)-w2

    61:12    61:41    61:55    62:12    62:17    62:41(5)
    61:85    61:21    61:14    61:84    62:03    63:04(2)
    61:83    61:73    61:48    61:91    62:38
    61:35    61:23    61:43    62:09    62:53

Sędzia - Ryszard Bryła                      tabela biegów
Zmiany: RT1 w 12 biegu za 4, RT2 w 19 biegu za 3, RT1 w 20 biegu za 4.

 Powrót