Eliminacje Złotego Kasku - Lublin 14/9/1993

1. (5)Tomasz Gollob - Bydgoszcz             3   3   2   3   3    14
2. (6)Dariusz Stenka - Lublin               1   3   3   3   3    13
3. (9)Jerzy Głogowski - Lublin              3   2   3   2   2    12
4. (1)Jan Krzystyniak - Rzeszów             3   0   2   3   3    11+3

5. (13)Jacek Krzyżaniak - Toruń             3   l   2   3   2    11+2
6. (12)Jacek Gollob - Bydgoszcz             1   3   3   2   1    10
7. (7)Georgi Petranow - Rzeszów             2   3   3   1   1    10
8. (16)Tomasz Bajerski - Toruń              2   2   1   2   3    10
9. (3)Wojciech Żurawski - Grudziądz         2   2   2   l   u/ns 7
10.(11)Robert Szewczyk - Lublin             2   0   0   2   2    6
11.(15)Robert Dados - Lublin                1   1   1   1   2    6
12.(14)Robert Birski - Lublin               0   2   1   0   1    4
13.(4)Marcin Knap - Lublin                  u   1   t   0   0    1

    72:73    72:03    70:90    73:51    73:93    72:87
    70:98    73:39    73:00    73:29    72:08
    72:61    72:73    73:31    73:11    72:31
    72:52    71:82    72:09    73:14    74:21

Sędzia - Krzysztof Woźniak                  tabela biegów
Awans: czterech najlepszych zawodników.

Eliminacje Złotego Kasku - Tarnów 14/9/1993

1. (13)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra   3   3   2   3   3    14
2. (6)Jacek Rempała - Tarnów                3   3   3   3   2    14
3. (2)Jerzy Mordel - Lublin                 2   2   3   2   3    12
4. (12)Mirosław Cierniak - Tarnów           3   3   1   3   1    11

5. (4)Sławomir Dudek - Zielona Góra         3   1   3   0   3    10
6. (10)Wojciech Załuski - Wrocław           2   1   1   3   2    9
7. (1)Dariusz Fliegert - Rybnik             0   1   2   2   3    8
8. (15)Sławomir Tronina - Kraków            2   2   2   1   0    7
9. (7)Rafał Wilk - Rzeszów                  2   3   0   1   u    6
10.(8)Henryk Piekarski - Wrocław            0   2   3   0   1    6
11.(9)Leszek Matysiak - Świętochłowice      0   ns  2   2   2    6
12.(11)Grzegorz Mróz - Tarnów               1   1   1   1   2    6
13.(5)Andrzej Musiolik - Rybnik             1   2   d   2   d    5
14.(3)Krzysztof Bas - Kraków                1   0   1   1   0    3
15.(14)Paweł Świerzb - Tarnów               1   0   0   0   1    2

    71:30    73:96    72:55    79:95    73:43
    72:13    72:46    72:38    73:31    75:04
    71:64    74:15    74:30    73:85    73:76
    72:86    73:02    73:36    74:05    74:73

Sędzia - Marek Wojaczek                     tabela biegów
Awans: czterech najlepszych zawodników.

Eliminacje Złotego Kasku - Zielona Góra 14/9/1993

1. (10)Piotr Świst - Gorzów Wlkp            3   3   3   3   2    14
2. (9)Marek Kępa - Bydgoszcz                2   3   3   3   1    12
3. (4)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        3   2   2   2   3    12
4. (1)Tomasz Świątkiewicz - Toruń           2   2   2   3   3    12

5. (2)Zenon Kasprzak - Leszno               1   2   3   2   3    11
6. (16)Eugeniusz Skupień - Bydgoszcz        3   3   0   2   2    10
7. (11)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra    1   u   3   3   2    9
8. (3)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp            0   3   2   0   3    8
9. (7)Jarosław Gała - Piła                  3   2   1   2   0    8
10.(5)Jacek Gomólski - Gniezno              2   1   2   1   0    6
11.(6)Jarosław Skarżyński - Grudziądz       0   1   1   1   2    5
12.(15)Tomasz Fajfer - Gniezno              0   1   2   0   0    3
13.(12)Adam Fajfer - Gniezno                0   0   1   1   1    3
14.(14)Karol Lis - Opole                    1   u   1            2
15.(8)Marek Mróz - Opole                    1   1   wu           2
16.(13)Zbigniew Krakowski - Leszno          0   0   0   0        0
   (Rl)Marek Nowak - Gniezno                d   0
   (R2)Piotr Kuźniak - Zielona Góra         1   1
   (R3)Mariusz Szańczuk - Zielona Góra      1

    71:00    69:80    67:90    69:10    70:30
    70:60    69:00    69:40    68:60    69:30
    70:20    69:90    69:40    68:90    71:50
    68:80    69:60    68:20    70:50    70:60

Sędzia - Lechosław Bartnicki                tabela biegów
Awans: czterech najlepszych zawodników.
Zmiany: 13 bieg R1 za 14, 14 bieg R2 za 8, 17 bieg R3 za 8,
19 bieg R1 za 13, 20 bieg R2 za 14.

Eliminacje Złotego Kasku - Ostrów Wlkp 22/9/1993

1. (11)Adam Łabędzki - Leszno               3   3   2   3   2    13
2. (10)Marek Garsztka - Ostrów Wlkp         2   3   3   3   2    13
3. (16)Roman Jankowski - Leszno             3   2   3   2   3    13
4. (4)Robert Sawina - Toruń                 w   3   2   3   3    11+3

5. (1)Dariusz Śledź - Wrocław               3   1   1   3   3    11+u
6. (13)Zbigniew Lech - Wrocław              2   2   1   2   3    10
7. (15)Jarosław Olszewski - Gdańsk          1   2   3   2   1    9
8. (5)Jacek Brucheiser - Ostrów Wlkp        3   3   0   1   1    8
9. (14)Arkadiusz Matuszak - Ostrów Wlkp     0   2   3   2   0    7
10.(2)Dariusz Łowicki - Leszno              2   0   2   1   2    7
11.(12)Piotr Kociemba - Ostrów Wlkp         1   1   1   1   2    6
12.(3)Henryk Bem - Rybnik                   1   1   2   ns  ns   4
13.(7)Dariusz Rachwalik - Częstochowa       2   0   d   0   1    3
14.(6)Marek Latosi - Ostrów Wlkp            0   1   0   1   1    3
15.(8)Mirosław Sosna - Opole                1   0   1   0   0    2
16.(9)Mirosław Korbel - Rybnik              d   d   0       ns   0
   (Rl)Paweł Łęcki - Ostrów Wlkp            0

    68:10    67:91    68:48    68:81    69:55    71:00
    68:17    69:44    69:13    69:55    71:01
    68:00    68:47    70:04    69:62    70:51
    68:89    69:24    69:05    70:02    69:96

Sędzia - Benon Dembiński                    tabela biegów
Awans: czterech najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 16 biegu za 9.



33. Finał Złotego Kasku "Memoriał Lecha Barana" - Wrocław 30/10/1993

1. (8)Dariusz Śledź - Wrocław               3   3   2   1   3    12+3
2. (6)Jerzy Mordel - Lublin                 wsu 3   3   3   3    12+2
3. (7)Jan Krzystyniak - Rzeszów             2   2   3   3   2    12+1

4. (15)Marek Kępa - Bydgoszcz               3   1   3   2   2    11
5. (13)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       2   3   2   3   1    11
6. (3)Wojciech Załuski - Wrocław            3   0   3   0   2    8
7. (11)Jacek Krzyżaniak - Toruń             0   3   2   2   1    8
8. (9)Piotr Świst - Gorzów Wlkp             3   2   1   1   0    7
9. (16)Roman Jankowski - Leszno             1   2   1   2   1    7
10.(2)Tomasz Bajerski - Toruń               1   2   0   0   3    6
11.(10)Mirosław Cierniak - Tarnów           2   0   0   3   1    6
12.(5)Jacek Rempała - Tarnów                1   0   2   1   2    6
13.(12)Tomasz Świątkiewicz - Toruń          1   1   1   2   0    5
14.(14)Georgi Petranov - Rzeszów            0   1   0   0   3    4
15.(1)Adam Łabędzki - Leszno                2   1   d2  0   1    4
16.(4)Marek Garsztka - Ostrów Wlkp          0   0   1   0   0    1
   (R1)Zenon Kasprzak - Leszno              ns
   (R2)Krzysztof Jankowski - Wrocław        ns
   Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra       qns
   Tomasz Gollob - Bydgoszcz                qns
   Dariusz Stenka - Lublin                  qns
   Jerzy Głogowski - Lublin                 qns
   Robert Sawina - Toruń                    qns

    69:20    68:60    68:90    70:40    69:20    70:00
    68:60    69:00    67:30    69:00    70:20
    68:40    69:40    68:90    68:60    69:80
    68:00    69:00    69:40    69:90    70:10

Sędzia - Roman Siwiak                       tabela biegów

 Powrót