Ćwierćfinał Złotego Kasku - Gorzów Wlkp 1/6/1986

1. (5)Piotr Świst - Gorzów Wlkp             3   3   3   3   2    14
2. (9)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz          3   2   2   3   3    13
3. (16)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp           3   2   3   2   2    12
4. (13)Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp     1   1   3   2   3    10+3
5. (2)Piotr Pyszny - Rybnik                 3   3   2   1   1    10+2
6. (4)Henryk Bem - Rybnik                   0   3   2   2   3    10+1

7. (11)Jacek Gomólski - Gniezno             2   2   2   3   1    10+w
8. (15)Bogdan Ciupak - Rzeszów              0   3   0   1   3    7
9. (1)Marek Molka - Zielona Góra            1   0   1   3   2    7
10.(3)Sławomir Dudek - Zielona Góra         2   0   u   1   1    4
11.(8)Stanisław Pogorzelski - Opole         2   0   1   d   0    3
12.(6)Andrzej Pietrzak - Bydgoszcz          1   2   d   d   w    3
13.(7)Ryszard Romaniak - Rzeszów            0   1   1   1   d    3
14.(12)Piotr Podrzycki - Gniezno            1   1   1   u        3
15.(14)Dariusz Baliński - Leszno            2   u                2
16.(10)Antoni Skupień - Rybnik              0   1   0   0        1
   (R1)Krzysztof Grzelak - Gorzów Wlkp      3   2   1   2   0    
   (R2)Jarosław Gała - Gorzów Wlkp          ns

    70:35    69:19    70:20    71:11    70:21    72:38
    69:32    73:21    69:36    70:19    70:75
    69:71    69:79    70:67    69:67    71:93
    69:75    70:00    70:52    70:10    70:61

Sędzia - Lucjan Nowak                       tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników + Andrzej Huszcza i Zenon Kasprzak.
Zmiany: R1 w biegach 11,14,20 za 14, 17 bieg R1 za 10, 19 bieg R1 za 12.

Ćwierćfinał Złotego Kasku - Świętochłowice 1/6/1986

1. (7)Sławomir Tronina - Tarnów             3   3   1   3   2    12
2. (1)Józef Kafel - Częstochowa             3   2   3   1   3    12
3. (4)Jerzy Kochman - Świętochłowice        1   3   3   2   2    11
4. (14)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk          3   2   2   2   1    10
5. (2)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          d   3   3   d   3    9
6. (9)Mirosław Berliński - Gdańsk           3   0   3   3   0    9
7. (12)Leon Kujawski - Gniezno              1   2   2   0   3    8+3
8. (13)Stefan Tietz - Toruń                 0   1   2   3   2    8+u

9. (5)Karol Lis - Opole                     2   3   0   0   3    8+w
10.(10)Andrzej Kułaga - Świętochłowice      2   1   0   2   2    7
11.(16)Zygmunt Nocuń - Częstochowa          1   1   0   3   1    6
12.(11)Marian Wardzała - Tarnów             0   2   1   2   0    5
13.(6)Henryk Piekarski - Wrocław            1   0   2   1   1    5
14.(15)Grzegorz Śniegowski - Toruń          2   1   1   0   d    4
15.(3)Waldamar Cieślewicz - Gniezno         2   0   1   1   u    4
16.(8)Roland Wieczorek - Opole              d   0   0   1   1    2

    72:70    73:20    73:10    73:90    73:70
    74:80    73:30    73:10    74:90    74:00
    73:20    73:30    74:20    74:90    74:20
    73:10    73:60    73:70    74:00    74:10

Sędzia - Stanisław Skowron                  tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał Złotego Kasku - Lublin 1/6/1986

1. (2)Grzegorz Sterna - Leszno              2   2   3   3   2    12
2. (8)Roman Feld - Lublin                   2   3   3   2   1    11
3. (11)Maciej Jaworek - Zielona Góra        2   3   3   1   2    11
4. (1)Janusz Łukasik - Lublin               3   0   2   2   3    10
5. (10)Marek Kępa - Lublin                  3   d   2   3   2    10
6. (5)Piotr Glücklich - Bydgoszcz           3   2   2   2   1    10
7. (14)Eugeniusz Miastkowski - Toruń        2   3   u   1   3    9+3
8. (7)Stanisław Miedziński - Toruń          1   2   3   3   d    9+2

9. (9)Bolesław Proch - Bydgoszcz            0   3   2   3   1    9+1
10.(13)Marek Bzdęga - Leszno                3   1   1   0   3    8
11.(16)Bronisław Klimowicz - Rybnik         d   2   0   1   3    6
12.(3)Dariusz Bieda - Częstochowa           1   1   1   0   2    5
13.(12)Krzysztof Kwiatkowski - Grudziądz    1   1   1   0   1    4
14.(6)Mirosław Korbel - Rybnik              0   1   1   1   0    3
15.(4)Wiesław Pawlak - Zielona Góra         0   0   0   2   0    2
16.(15)Ryszard Gabrych - Bydgoszcz          1   0   0   0   0    1

    76:54    76:78    76:52    79:15    78:03    76:79
    77:16    75:37    76:01    77:09    76:75
    74:48    75:84    76:56    76:05    77:16
    78:11    77:00    75:94    79:02    75:81

Sędzia - Edward Kozioł                      tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał Złotego Kasku - Rzeszów 1/6/1986

1. (15)Ryszard Czarnecki - Rzeszów          3   3   2   3   3    14
2. (16)Ryszard Jasinowski - Zielona Góra    2   3   3   3   3    14
3. (1)Dariusz Stenka - Gdańsk               3   3   2   3   1    12
4. (14)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów           d   3   3   2   3    11
5. (8)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp     3   1   2   3   2    11
6. (12)Ryszard Buśkiewicz - Bydgoszcz       1   2   3   1   3    10
7. (4)Jacek Brucheiser - Ostrów Wlkp        2   0   3   2   2    9+3
8. (10)Andrzej Surowiec - Rzeszów           3   2   2   2   0    9+2

9. (13)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp      1   2   1   2   2    8
10.(9)Bogusław Nowak - Tarnów               2   1   1   1   2    7
11.(7)Eugeniusz Błaszak - Tarnów            2   2   d   0        4
12.(11)Zbigniew Krakowski - Leszno          0   1   1   1   1    4
13.(2)Franciszek Jaziewicz - Ostrów Wlkp    1   1   1   0   0    3
14.(5)Marek Ziarnik - Bydgoszcz             1   d   0   1   0    2
15.(6)Zbigniew Bizoń - Bydgoszcz            0   0   0   0   1    1
16.(3)Krzysztof Kuczwalski - Toruń          0   0   0   u   0    0
   (R1)Mirosław Daniszewski - Gorzów Wlkp   1
   (R2)Piotr Żyto - Gdańsk                  ns

    72:86    73:96    73:91    74:69    74:47    75:82
    74:13    74:39    75:05    75:47    74:50
    74:59    74:71    74:43    74:82    76:21
    73:22    73:55    75:29    73:35    74:54

Sędzia - Józef Rzepa                        tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników + Roman Jankowski.
Zmiany: 18 bieg R1 za 7.

Półfinał Złotego Kasku - Gdańsk 10/7/1986

1. (8)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        3   3   3   3   3    15
2. (12)Wojciech Żabiałowicz - Toruń         1   2   3   3   3    12
3. (13)Zenon Kasprzak - Leszno              3   3   3   1   2    12
4. (2)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp            3   2   1   2   3    11
5. (4)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk           2   1   2   3   3    11
6. (10)Mirosław Berliński - Gdańsk          3   3   1   2   1    10
7. (3)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz          1   3   2   1   1    8+3
8. (1)Jerzy Kochman - Świętochłowice        w   1   3   2   2    8+2

9. (5)Józef Kafel - Częstochowa             2   2   2   w   2    8+1
10.(15)Leon Kujawski - Gniezno              2   2   0   2   d    6
11.(6)Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp      1   1   2   1   0    5
12.(16)Piotr Świst - Gorzów Wlkp            d   0   1   3   0    4
13.(11)Sławomir Tronina - Tarnów            2   1   0   0   1    4
14.(14)Krzysztof Ziarnik - Bydgoszcz        1   0   0   0   0    1
15.(7)Henryk Bem - Rybnik                   d   0   d            0
16.(9)Piotr Pyszny - Rybnik                 u   d                0
   (R1)Jacek Gomólski - Gniezno             1   0   2
   (R2)Stefan Tietz - Toruń                 1   1

    69:80    69:80    69:80    69:80    70:20    69:80
    69:60    69:60    69:80    69:60    72:20
    69:60    70:20    69:80    70:60    69:80
    69:80    68:80    69:60    69:80    69:80

Sędzia - Bonifacy Langner                   tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 11,16 za 9, 13 bieg R2 za 7, 18 bieg R1 za 7, R2 za 9.

Półfinał Złotego Kasku - Tarnów 10/7/1986

1. (5)Dariusz Stenka - Gdańsk               3   2   3   3   3    14
2. (16)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp    3   3   2   2   2    12
3. (11)Grzegorz Sterna - Leszno             3   1   3   3   1    11
4. (1)Eugeniusz Miastkowski - Toruń         3   1   1   3   3    11
5. (7)Ryszard Dołomisiewicz - Bydgoszcz     2   3   3   2   1    11
6. (9)Roman Jankowski - Leszno              1   w   3   3   3    10
7. (14)Maciej Jaworek - Zielona Góra        2   3   2   1   2    10
8. (10)Marek Kępa - Lublin                  2   2   2   1   2    9

9. (15)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów           1   d   2   2   1    6
10.(13)Ryszard Buśkiewicz - Bydgoszcz       d   3   0   2   d    5
12.(3)Stanisław Miedziński - Toruń          0   2   1   0   1    4
13.(8)Jacek Brucheiser - Ostrów Wlkp        1   2   0   1   d    4
14.(2)Piotr Glücklich - Bydgoszcz           1   1   0   d   d    2
15.(12)Roman Feld - Lublin                  0   d   1            1
16.(6)Janusz Łukasik - Lublin               0   0   0   0        0
   (R1)Bogusław Nowak - Tarnów              0   2
   (R2)Eugeniusz Błaszak - Tarnów           3
   Ryszard Czarnecki - Rzeszów              qns
   Ryszard Jasinowski - Zielona Góra        qns

    74:46    75:12    75:24    75:39    76:08
    74:12    74:75    74:84    76:98    75:35
    74:10    75:17    74:90    75:25    77:27
    73:59    75:12    75:77    75:52    76:39

Sędzia - Ryszard Kowalski                   tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 13,19 za 12, 19 bieg R2 za 6.



Finał Złotego Kasku - Turniej nr 1 - Częstochowa 22/7/1986

1. (8)Roman Jankowski - Leszno              3   3   3   3   3    15
2. (12)Wojciech Żabiałowicz - Toruń         3   2   3   3   3    14
3. (14)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       3   3   2   2   3    13

4. (15)Maciej Jaworek - Zielona Góra        2   3   2   3   2    12
5. (1)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp            3   3   3   1   0    10
6. (3)Zenon Kasprzak - Leszno               2   d   1   3   2    8
7. (5)Marek Kępa - Lublin                   2   1   1   2   2    8
8. (6)Ryszard Dołomisiewicz - Bydgoszcz     1   2   2   2   1    8
9. (13)Zbigniew Błażejczak - Zielona Góra   0   2   3   2   0    7
10.(10)Mirosław Berliński - Gdańsk          2   1   2   d   1    6
11.(2)Eugeniusz Miastkowski - Toruń         1   0   0   1   3    5
12.(7)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz          0   2   1   0   2    5
13.(16)Jerzy Kochman - Świętochłowice       1   1   1   1   0    4
14.(11)Grzegorz Sterna - Leszno             0   1   0   0   1    2
15.(4)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk           0   0   0   1   d    1
16.(9)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp     1   d   0            1
   (R1)Józef Kafel - Częstochowa            0   1

    73:40    74:00    79:80    74:40    73:40
    73:00    73:80    77:20    74:80    74:80
    72:80    73:80    75:00    74:20    74:40
    72:40    72:60    76:80    75:40    74:60

Sędzia - Roman Cheładze                     tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 16,18 za 9.

Finał Złotego Kasku - Turniej nr 2 - Rybnik 21/8/1986

1. (14)Zenon Kasprzak - Leszno              3   3   3   3   3    15
2. (13)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk          2   2   3   3   3    13
3. (3)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        3   3   2   2   2    12

4. (2)Maciej Jaworek - Zielona Góra         1   2   3   2   3    11
5. (5)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          1   3   2   3   2    11
6. (8)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp     3   3   0   1   2    9
7. (1)Jerzy Kochman - Świętochłowice        d   0   2   2   3    7
8. (9)Roman Jankowski - Leszno              d   1   1   3   2    7
9. (4)Marek Kępa - Lublin                   2   2   2   1   d    7
10.(6)Grzegorz Sterna - Leszno              2   1   3   0   d    6
11.(11)Ryszard Dołomisiewicz - Bydgoszcz    3   2   d   d   1    6
12.(15)Eugeniusz Miastkowski - Toruń        1   1   1   2   1    6
13.(12)Dariusz Stenka - Gdańsk              2   1   0   1   1    5
14.(16)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp           0   0   1   1   1    3
15.(7)Mirosław Berliński - Gdańsk           d   d   1   0   0    1
16.(10)Józef Kafel - Częstochowa            1   0   0            1
   (R1)Leon Kujawski - Gniezno              0   0

    72:90    72:51    75:76    72:09    72:86
    72:87    71:43    72:68    72:38    72:99
    72:77    71:56    72:40    71:89    72:06
    71:65    72:98    72:94    73:50    72:15

Sędzia - Roman Siwiak                       tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 15,17 za 10.

Finał Złotego Kasku - Turniej nr 3 - Gniezno 18/9/1986

1. (6)Ryszard Dołomisiewicz - Bydgoszcz     2   3   3   3   3    14+3
2. (8)Roman Jankowski - Leszno              3   3   2   3   3    14+2
3. (12)Wojciech Żabiałowicz - Toruń         3   2   3   3   1    12

4. (13)Marek Kępa - Lublin                  3   2   3   2   2    12
5. (14)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       1   2   3   2   3    11
6. (3)Zenon Kasprzak - Leszno               3   2   1   3   d    9
7. (11)Grzegorz Sterna - Leszno             2   1   2   1   2    8
8. (15)Maciej Jaworek - Zielona Góra        0   3   1   1   2    7
9. (1)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp            1   3   1   1   1    7
10.(4)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk           2   1   2   d   1    6
11.(2)Eugeniusz Miastkowski - Toruń         0   1   2   0   2    5
12.(5)Dariusz Stenka - Gdańsk               1   1   0   2   0    4
13.(16)Jerzy Kochman - Świętochłowice       2   d   0   d   1    3
14.(10)Mirosław Berliński - Gdańsk          1   d   0   1   0    2
15.(7)Józef Kafel - Częstochowa             d   0   1   0   0    1
16.(9)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp     u   0   0            0
   (R1)Leon Kujawski - Gniezno              2   3
   (R2)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów           ns

    69:20    70:80    68:10    68:00    69:50    68:90
    69:20    69:00    69:30    69:50    68:80
    70:40    70:10    69:30    70:30    67:10
    70:70    68:70    69:10    68:30    68:90

Sędzia - Józef Musiał                       tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 16,18 za 9.

Finał Złotego Kasku "Memoriał Lecha Barana" - Turniej nr 4 - Wrocław 2/10/1986

1. (9)Roman Jankowski - Leszno              2   3   3   3   3    14
2. (2)Maciej Jaworek - Zielona Góra         3   3   3   2   2    13+3
3. (3)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        2   3   2   3   3    13+2+2

4. (5)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          3   2   2   2   3    12+3
5. (11)Ryszard Dołomisiewicz - Bydgoszcz    3   2   3   3   u    11
6. (14)Zenon Kasprzak - Leszno              3   2   d   3   2    10
7. (4)Marek Kępa - Lublin                   1   3   3   2   1    10
8. (6)Grzegorz Sterna - Leszno              2   1   2   1   2    8
9. (12)Dariusz Stenka - Gdańsk              1   1   1   2   1    6
10.(13)Józef Kafel - Częstochowa            2   1   1   1   d    5
11.(1)Leon Kujawski - Gniezno               0   d   0   1   3    4
12.(8)Dariusz Baliński - Leszno             1   2   1   w        4
13.(7)Mirosław Berliński - Gdańsk           d   1   2   d   0    3
14.(15)Eugeniusz Miastkowski - Toruń        1   u   0   0   2    3
15.(10)Robert Otmar - Leszno                0   0   0   0   w    0
16.(16)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp           d   d                0
   (R1)Grzegorz Malinowski - Wrocław        1   1   1
   (R2)Mieczysław Drozd - Wrocław           1

    70:70    70:80    71:70    74:50    75:50    73:10
    72:00    72:10    72:50    72:20    73:10    73:50
    70:90    70:60    71:70    73:20    73:40
    71:80    71:80    72:50    72:80    73:20

Sędzia - Stanisław Pieńkowski               tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 9,15,18 za 16, 17 bieg R2 za 8.


KLASYFIKACJA KOŃCOWA 26. EDYCJI ZŁOTEGO KASKU 1986

1.  Roman Jankowski - Leszno                15  7   14  14         50
2.  Wojciech Żabiałowicz - Toruń            14  11  12  12         49+3
3.  Andrzej Huszcza - Zielona Góra          13  12  11  13         49+2

4.  Maciej Jaworek - Zielona Góra           12  11  7   13         43
5.  Zenon Kasprzak - Leszno                 8   15  9   10         42
6.  Ryszard Dołomisiewicz - Bydgoszcz       8   6   14  11         39
7.  Marek Kępa - Lublin                     8   7   12  10         37
8.  Grzegorz Sterna - Leszno                2   6   8   8          24
9.  Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp              10  3   7   0          20
10. Grzegorz Dzikowski - Gdańsk             1   13  6   -          20
11. Eugeniusz Miastkowski - Toruń           5   6   5   3          19
12. Dariusz Stenka - Gdańsk                 -   5   4   6          15
13. Jerzy Kochman - Świętochłowice          4   7   3   -          14
14. Mirosław Berliński - Gdańsk             6   1   2   3          12
15. Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp       1   9   0   -          10
16. Zbigniew Błażejczak - Zielona Góra      7   -   -   -          7
17. Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz            5   -   -   -          5

 Powrót