Ćwierćfinał Złotego Kasku - Świętochłowice 11/4/1985

1. (3)Jerzy Kochman - Świętochłowice        3   3   2   3   3    13
2. (8)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz          3   3   3   3   w    12
3. (1)Wojciech Załuski - Opole              d   3   3   2   3    11
4. (6)Antoni Skupień - Rybnik               2   3   2   3   1    11
5. (5)Jerzy Głogowski - Lublin              1   2   3   2   3    11
6. (12)Maciej Jaworek - Zielona Góra        1   2   2   3   2    10
7. (13)Ryszard Kowalski - Grudziądz         3   d   3   2   0    8
8. (4)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp     2   1   2   2   w    7+3

9. (2)Stanisław Miedziński - Toruń          1   2   1   1   2    7+2
10.(10)Czesław Miastkowski - Grudziądz      2   1   1   1   2    7+1
11.(16)Wiesław Pawlak - Zielona Góra        2   d   0   0   3    5
12.(9)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp          3   1   d   d        4
13.(14)Andrzej Kułaga - Świętochłowice      u   0   1   1   2    4
14.(15)Krzysztof Ziarnik - Bydgoszcz        1   1   0   1   1    4
15.(11)Franciszek Stach - Opole             u   2   1            3
16.(7)Piotr Mazurek - Lublin                d   0   0   0   0    0
   (R1)Jan Ząbik - Toruń                    0   1
   (R2)Krzysztof Sikora - Świętochłowice    1

    72:00    72:20    73:00    74:20    74:40    73:60
    73:00    74:80    75:20    75:80    75:20
    74:20    73:80    75:00    74:40    74:20
    75:60    74:00    76:60    74:60    78:40

Sędzia - Marek Smyła                        tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 14 i 20 bieg R1 za 11, 18 bieg R2 za 9.

Ćwierćfinał Złotego Kasku - Ostrów Wlkp 11/4/1985

1. (7)Ryszard Buśkiewicz - Bydgoszcz        3   3   2   3   2    13
2. (3)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp            3   0   3   3   3    12
3. (5)Henryk Bem - Rybnik                   2   3   3   2   2    12
4. (2)Franciszek Jaziewicz - Ostrów Wlkp    0   3   2   3   3    11
5. (4)Leonard Raba - Opole                  2   3   3   2   1    11
6. (1)Bronisław Klimowicz - Rybnik          1   2   3   2   3    11
7. (6)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        1   2   2   3   1    9
8. (15)Mirosław Daniszewski - Gorzów Wlkp   1   2   1   1   2    7+3

9. (12)Bernard Jąder - Tarnów               2   2   0   1   2    7+2
10.(11)Karol Lis - Opole                    3   1   0   w   3    7+1
11.(16)Leon Kujawski - Gniezno              3   0   1   1   d    5
12.(13)Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp     2   1   0   2   0    5
13.(8)Waldemar Romanek - Rzeszów            0   1   2   u/-      3
14.(10)Adam Janik - Rzeszów                 1   1   1   d   0    3
15.(9)Henryk Jasek - Tarnów                 0   0   1   0   1    2
16.(14)Henryk Olszak - Gniezno              d   0   0   d        0
   (R1)Stanisław Pogorzelski - Opole        0
   (R2)Ryszard Małecki - Ostrów Wlkp        1   1

    74:60    75:60    74:60    75:60    75:00    76:00
    75:40    76:20    75:40    76:60    76:60
    76:20    76:40    76:60    74:60    74:40
    76:00    75:80    74:20    75:80    75:40

Sędzia - Jan Banasiak                       tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 14 bieg R2 za 8, 17 bieg R2 za 8, 20 bieg R1 za 14.

Ćwierćfinał Złotego Kasku - Gniezno 11/4/1985

1. (4)Zenon Plech - Gdańsk                  3   3   3   3   3    15
2. (9)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          3   3   3   2   2    13
3. (16)Piotr Podrzycki - Gniezno            3   2   1   3   3    12
4. (8)Bolesław Proch - Bydgoszcz            3   1   0   3   2    9
5. (6)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp       w   3   3   1   2    9
6. (11)Jacek Brucheiser - Ostrów Wlkp       1   2   2   2   2    9
7. (13)Kazimierz Wójcik - Gniezno           1   2   2   0   3    8
8. (14)Dariusz Stenka - Gdańsk              2   2   2   1   1    8

9. (12)Stefan Tietz - Toruń                 2   0   2   2   1    7+3
10.(3)Zbigniew Bizoń - Bydgoszcz            2   3   w   2   0    7+2
11.(5)Sławomir Tronina - Tarnów             2   1   3   1   0    7+1
12.(1)Marek Makowski - Grudziądz            0   0   0   3   3    6
13.(2)Krzysztof Zarzecki - Świętochłowice   1   1   1   1   1    5
14.(15)Ryszard Dołomisiewicz - Bydgoszcz    0   1   0   0   1    2
15.(7)Roman Tajchert - Ostrów Wlkp          1   0   1   0   0    2
16.(10)Ireneusz Szewczyk - Ostrów Wlkp      0   0   0   0   0    0
   (R1)Wojciech Pankowski - Gniezno         1

    68:00    69:20    70:00    70:20    70:40    70:60
    70:00    69:60    70:60    70:20    70:00
    69:80    69:40    69:40    70:20    70:30
    69:40    69:60    69:80    69:80    70:20

Sędzia - Roman Cheładze                     tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 11 bieg R1 za 3.

Ćwierćfinał Złotego Kasku - Częstochowa 11/4/1985

1. (5)Jan Krzystyniak - Zielona Góra        3   2   1   3   3    12
2. (11)Mirosław Berliński - Gdańsk          1   3   3   3   2    12
3. (15)Piotr Pyszny - Rybnik                3   2   2   3   2    12
4. (13)Zenon Kasprzak - Leszno              2   3   3   d   3    11
5. (12)Czesław Piwosz - Leszno              2   1   3   3   2    11
6. (1)Dariusz Bieda - Częstochowa           3   0   2   2   1    8+3
7. (9)Stefan Żeromski - Zielona Góra        u   1   2   2   3    8+2
8. (16)Krzysztof Nurzyński - Lublin         1   3   1   1   2    8+1

9. (8)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk           0   0   3   1   3    7
10.(4)Janusz Łukasik - Lublin               2   2   1   0   1    6
11.(3)Sławomir Drabik - Częstochowa         1   1   1   2   1    6
12.(10)Eugeniusz Miastkowski - Toruń        3   0   2   0   0    5
13.(2)Adam Pawliczek - Rybnik               w   2   0   2   1    5
14.(14)Dariusz Rachwalik - Częstochowa      0   3   0   0   0    3
15.(6)Bogusław Nowak - Tarnów               2   1   d            3
16.(7)Jan Woźnicki - Toruń                  1   0   0   1   0    2
   (R1)Andrzej Puczyński - Częstochowa      1   u

    75:40    74:60    74:60    75:20    76:40    76:80
    77:60    75:80    75:00    76:20    76:00
    76:20    74:40    76:20    75:80    76:20
    74:40    76:20    75:80    75:60    76:00

Sędzia - Zbigniew Najwer                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 16,19 za 6.

Półfinał Złotego Kasku - Rzeszów 27/6/1985

1. (1)Henryk Bem - Rybnik                   3   3   3   3   1    13
2. (16)Zenon Plech - Gdańsk                 3   3   1   2   3    12
3. (5)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp            0   2   3   3   3    11
4. (15)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       2   2   d   3   3    10
5. (14)Dariusz Stenka - Gdańsk              1   3   2   2   2    10
6. (6)Bolesław Proch - Bydgoszcz            2   2   2   2   2    10
7. (3)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          0   3   3   0   3    9+3
8. (2)Piotr Podrzycki - Gniezno             2   1   2   3   1    9+2

9. (10)Bronisław Klimowicz - Rybnik         3   0   3   1   2    9+u
10.(7)Jacek Brucheiser - Ostrów Wlkp        3   0   1   1   2    7
11.(11)Ryszard Buśkiewicz - Bydgoszcz       2   1   0   2   1    6
12.(4)Franciszek Jaziewicz - Ostrów Wlkp    1   1   2   1   w    5
13.(8)Kazimierz Wójcik - Gniezno            1   2   0   1   d    4
14.(13)Mirosław Daniszewski - Gorzów Wlkp   0   1   0   0   1    2
15.(12)Bernard Jąder - Tarnów               1   0   1   0   0    2
16.(9)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp       0   0   1   0   0    1

    74:80    74:80    77:20    76:00    75:20    75:00
    75:20    75:20    77:00    75:80    75:00
    75:00    75:80    76:00    74:40    75:40
    74:80    75:00    75:20    75:00    75:00

Sędzia - Marek Smyła                        tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał Złotego Kasku - Leszno 11/4/1985

1. (9)Mirosław Berliński - Gdańsk           3   1   3   3   3    13
2. (12)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz         u   3   3   3   3    12
3. (5)Piotr Pyszny - Rybnik                 3   2   1   3   3    12
4. (8)Jan Krzystyniak - Zielona Góra        2   2   2   3   3    12
5. (6)Wojciech Załuski - Opole              1   3   3   2   1    10
6. (3)Wiesław Pawlak - Zielona Góra         3   2   1   2   2    10
7. (2)Maciej Jaworek - Zielona Góra         2   2   2   2   2    10
8. (1)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp     0   3   2   2   2    9

9. (15)Zenon Kasprzak - Leszno              3   3   0   1   u    7
10.(11)Jerzy Kochman - Świętochłowice       2   1   1   1   1    6
11.(4)Marian Wardzała - Tarnów              1   0   2   0   2    5
12.(10)Antoni Skupień - Rybnik              u   1   1   1   1    4
13.(13)Dariusz Bieda - Częstochowa          u   0   3   0   0    3
14.(14)Jerzy Głogowski - Lublin             2   u   w       ns   2
15.(7)Stefan Żeromski - Zielona Góra        0   0   0   1   1    2
16.(16)Krzysztof Nurzyński - Lublin         1   1   0   0   w    2
   (R1)Stanisław Miedziński - Toruń         ns
   (RT)Piotr Pawlicki - Leszno              w

    69:70    68:80    69:30    69:20    70:20
    68:20    68:30    68:00    69:10    69:10
    68:60    69:00    68:80    69:10    68:90
    68:20    69:00    68:90    70:00    71:20

Sędzia - Lechosław Bartnicki                tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 13 bieg RT za 14.



Finał nr 1 Złotego Kasku - Opole 25/7/1985

1. (5)Mirosław Berliński - Gdańsk           3   2   3   3   3    14
2. (2)Jan Krzystyniak - Zielona Góra        3   2   1   3   3    12
3. (12)Zenon Plech - Gdańsk                 2   3   2   2   3    12

4. (15)Maciej Jaworek - Zielona Góra        3   2   w   3   3    11
5. (1)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        w   3   3   3   2    11
6. (7)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          2   3   3   1   2    11
7. (14)Henryk Bem - Rybnik                  2   3   3   0   1    9
8. (9)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz          3   1   1   1   1    7
9. (6)Wojciech Załuski - Opole              d   1   2   2   2    7
10.(8)Wiesław Pawlak - Zielona Góra         1   1   2   2   0    6
11.(16)Piotr Podrzycki - Gniezno            1   2   u   2   u    5
12.(3)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp            2   0   0   1   1    4
13.(11)Piotr Pyszny - Rybnik                1   1   1   d        3
14.(13)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp    d   0   1   1   0    2
15.(4)Dariusz Stenka - Gdańsk               1                    1
16.(10)Bolesław Proch - Bydgoszcz           0   0   0            0
   (R1)Bronisław Klimowicz - Rybnik         0   1
   (R2)Zenon Kasprzak - Leszno              2   2
   (R3)Jacek Brucheiser - Ostrów Wlkp       0   0
   (R4)Jerzy Kochman - Świętochłowice       0   0

    66:00    66:00    67:00    66:40    66:60
    64:80    66:40    66:00    66:40    67:80
    66:00    65:60    68:20    66:00    67:20
    66:20    67:80    67:10    66:60    66:80

Sędzia - Marek Czernecki                    tabela biegów
Zmiany: 8 bieg R1 za 4, 12 bieg R2 za 4, 15 bieg R3 za 10, 16 bieg R4 za 4,
17 bieg R1 za 10, 20 bieg R2 za 4 i R3 za 11.

Finał nr 2 Złotego Kasku - "Puchar Prezydenta Gdańska" - Gdańsk 1/8/1985

1. (1)Mirosław Berliński - Gdańsk           3   2   3   3   3    14
2. (2)Jan Krzystyniak - Zielona Góra        2   2   3   3   3    13+3
3. (6)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          3   3   2   3   2    13+2

4. (3)Zenon Plech - Gdańsk                  1   3   3   3   3    13
5. (5)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        2   3   1   2   2    10
6. (4)Maciej Jaworek - Zielona Góra         0   2   2   1   3    8
7. (15)Dariusz Stenka - Gdańsk              0   2   2   2   2    8
8. (8)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz          d   3   1   2   1    7
9. (7)Henryk Bem - Rybnik                   1   w   3   1   2    7
10.(9)Jacek Brucheiser - Ostrów Wlkp        3   1   w   0   1    5
11.(11)Piotr Podrzycki - Gniezno            2   1   0   d   1    4
12.(12)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp           1   0   0   2   1    4
13.(10)Wiesław Pawlak - Zielona Góra        u   1                1
14.(13)Piotr Pyszny - Rybnik                d   d                0
   (RT1)Piotr Żyto - Gdańsk                 3   1   1   0   1
   (RT2)Bogdan Skrobisz - Gdańsk            w   0   2   0   0
   (RT3)Leszek Mischke - Gdańsk             1   1   0   0
   (RT4)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk         w   ns  ns

    68:00    68:80    69:40    71:00    70:20    71:00
    68:20    68:80    70:00    71:00    71:20
    70:00    68:80    68:80    70:20    70:40
    79:20    69:40    70:40    70:20    71:00

Sędzia - Aleksander Chmielewski             tabela biegów
Zmiany: rezerwowy RT2 zastępował zawodnika z nr 14, RT1 w 4 biegu za RT2,
RT3 w 4 biegu za 16, RT1 w biegach 8,9 za 16, RT1 w biegach 12,14 za 13,
RT4 w 12 biegu za 10, RT3 w 15 biegu za 10, RT4 w 15 biegu za 16,
RT3 w 17 biegu za 10, RT4 w 18 biegu za 16, RT3 w 19 biegu za 13.

Finał nr 3 Złotego Kasku - Zielona Góra 5/9/1985

1. (3)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          3   3   3   3   3    15
2. (6)Maciej Jaworek - Zielona Góra         3   3   3   3   2    14
3. (14)Wiesław Pawlak - Zielona Góra        3   1   1   3   3    11

4. (9)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz          2   3   2   w   3    10
5. (7)Jacek Brucheiser - Ostrów Wlkp        1   2   3   2   2    10
6. (5)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        2   2   3   2   u    9
7. (4)Jan Krzystyniak - Zielona Góra        2   1   2   2   2    9
8. (16)Wojciech Załuski - Opole             2   2   1   1   1    7
9. (1)Mirosław Berliński - Gdańsk           1   0   2   0   3    6
10.(12)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp           3   0   1   1   1    6
11.(8)Henryk Bem - Rybnik                   0   3   d            3
12.(10)Bolesław Proch - Bydgoszcz           w   2   d            2
13.(2)Zenon Plech - Gdańsk                  0   0   2            2
   (RT1)Marek Molka - Zielona Góra          1   1   1   3   0
   (RT2)Sławomir Dudek - Zielona Góra       0   1   0   1   2
   (RT3)Robert Mordal - Zielona Góra        1   0   0   1   1
   (RT4)Jan Połubiński - Zielona Góra       2   2   d

Po zawodach rozegrano bieg o "Puchar Winobrania":

Maciej Jaworek
, ?, ?, ?

    69:60    70:90    70:90    70:60    72:20
    69:10    70:70    71:90    73:90    73:00
    71:00    70:60    70:50    70:30    70:60
    70:30    71:00    71:60    70:90    71:50

Sędzia - Roman Siwiak                       tabela biegów
Zmiany: rezerwowy RT1 zastępował zawodnika z nr 13, rezerwowy RT2 zastępował
zawodnika z nr 15, rezerwowy RT3 zastępował zawodnika z nr 11, 14 bieg RT4 za 2,
17 bieg RT4 za 8.


KLASYFIKACJA KOŃCOWA 25. EDYCJI ZŁOTEGO KASKU 1985

1.  Wojciech Żabiałowicz - Toruń            11 13 15    28
2.  Mirosław Berliński - Gdańsk             14 14 6     28
3.  Maciej Jaworek - Zielona Góra           11 8  14    25

4.  Jan Krzystyniak - Zielona Góra          12 13 9     25
5.  Zenon Plech - Gdańsk                    12 13 2     25
6.  Andrzej Huszcza - Zielona Góra          11 10 9     21
7.  Wiesław Pawlak - Zielona Góra           6  1  11    17
8.  Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz            7  7  10    17
9.  Henryk Bem - Rybnik                     9  7  3     16
10. Jacek Brucheiser - Ostrów Wlkp          0  5  10    15
11. Wojciech Załuski - Opole                7  -  7     14
12. Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp              4  4  6     10
13. Dariusz Stenka - Gdańsk                 1  8  -     9
14. Piotr Podrzycki - Gniezno               5  4  -     9
15. Piotr Pyszny - Rybnik                   3  0  -     3
16. Bolesław Proch - Bydgoszcz              0  -  2     2
Zaliczono po dwa najlepsze wyniki odrzucając najsłabszy.
Sklasyfikowano tylko tych finalistów którzy wystąpili
w co najmniej dwóch finałowych turniejach.

 Powrót