Ćwierćfinał Złotego Kasku - Częstochowa - 5/4/1984

1. (3)Roman Jankowski - Leszno              3   3   3   3   3    15
2. (13)Paweł Waloszek - Świętochłowice      3   3   3   3   2    14
3. (1)Maciej Jaworek - Zielona Góra         1   2   3   3   2    11
4. (5)Dariusz Bieda - Częstochowa           3   0   3   1   3    10
5. (4)Józef Górski - Tarnów                 2   3   1   3   d    9
6. (15)Stefan Żeromski - Zielona Góra       2   1   1   2   3    9
7. (6)Tadeusz Wiśniewski - Toruń            2   3   2   u   1    8+3
8. (16)Antoni Skupień - Rybnik              1   2   0   2   3    8+2

9. (11)Bernard Jąder - Tarnów               3   2   1   1   1    8+1
10.(12)Jan Ząbik - Toruń                    1   1   2   2   0    6
11.(14)Jan Krzystyniak - Zielona Góra       0   1   2   d   2    5
12.(2)Marian Wardzała - Tarnów              0   2   0   0   2    4
13.(8)Mirosław Korbel - Rybnik              1   0   1   2   0    4
14.(7)Krzysztof Zarzecki - Świętochłowice   0   0   2   1   1    4
15.(10)Jan Woźnicki - Toruń                 2   0   0   u   1    3
16.(9)Edward Gawełczyk - Tarnów             0   1   0   1   0    2

    74:50    79:80    74:30    75:00    77:10    76:40
    75:80    78:00    76:00    74:80    75:40
    75:00    75:70    73:50    74:40    75:00
    75:30    75:40    74:90    75:10    76:40

Sędzia - Andrzej Witek                      tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał Złotego Kasku - Leszno 5/4/1984

1. (15)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp           3   3   3   2   3    14
2. (10)Franciszek Stach - Opole             1   3   3   3   2    12
3. (5)Antoni Krzywonos - Rzeszów            3   3   1   2   3    12
4. (9)Bogusław Nowak - Tarnów               2   2   3   3   2    12
5. (12)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk          u   3   2   3   3    11
6. (4)Herbert Karwat - Opole                3   2   2   1   1    9
7. (7)Ryszard Dołomisiewicz - Bydgoszcz     1   2   1   2   3    9
8. (3)Andrzej Cichy - Grudziądz             2   1   2   d   2    7

9. (6)Franciszek Jaziewicz - Ostrów Wlkp    2   2   2   0   u    6+3
10.(14)Zenon Kasprzak - Leszno              2   0   1   1   2    6+2
11.(11)Bolesław Proch - Bydgoszcz           3   u   3   u        6
12.(13)Krzysztof Grzelak - Gorzów Wlkp      1   1   0   3   w    5
13.(1)Wiesław Ośkiewicz - Grudziądz         1   0   1   0   0    2
14.(2)Włodzimierz Heliński - Leszno         0   1   0   1   d    2
15.(16)Roman Feld - Grudziądz               0   1   u/-          1
16.(8)Henryk Jasek - Tarnów                 0   0                0
   (R1)Marek Ziarnik - Bydgoszcz            2   1   1
   (R2)Marek Towalski - Gorzów Wlkp         d   2   1

    68:10    67:60    69:20    68:00    68:80    69:80
    69:20    68:00    67:80    69:80    70:80
    69:60    69:40    68:00    69:20    70:00
    67:40    70:40    68:40    69:00    70:60

Sędzia - Tadeusz Skiba                      tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 9,16,18 za 16, R2 w biegach 11,14,17 za 8.

Ćwierćfinał Złotego Kasku - Gdańsk 5/4/1984

1. (13)Zenon Plech - Gdańsk                 3   2   3   3   3    14
2. (9)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp          2   3   2   3   3    13
3. (6)Marek Kępa - Gniezno                  3   3   2   2   2    12
4. (1)Dariusz Stenka - Gdańsk               3   1   1   1   3    9
5. (3)Piotr Podrzycki - Gniezno             1   3   1   3   1    9
6. (8)Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp      0   3   3   0   2    8
7. (14)Wojciech Żabiałowicz - Toruń         u   2   0   3   3    8
8. (11)Ryszard Buśkiewicz - Bydgoszcz       1   0   3   2   1    7+3

9. (16)Eugeniusz Błaszak - Rzeszów          2   1   0   2   2    7+2
10.(7)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz          1   1   2   2   d    6+3
11.(4)Stanisław Miedziński - Toruń          2   2   0   0   2    6+d
12.(10)Eugeniusz Miastkowski - Toruń        3   1   1   d   0    5
13.(15)Robert Słaboń - Lublin               1   2   u   1   1    5
14.(2)Grzegorz Śniegowski - Toruń           0   0   2   1   1    4
15.(5)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp     2   0   1   1   0    4
16.(12)Leon Kujawski - Gniezno              0   0   3   0   0    3
   (R1)Piotr Żyto - Gdańsk                  ns

    71:80    71:40    71:80    71:00    71:20    71:60
    71:40    71:20    72:20    70:60    70:00    79:20
    71:80    72:00    71:00    70:80    70:80
    71:20    71:10    71:00    70:40    71:00

Sędzia - Stanisław Skowron                  tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał Złotego Kasku - Świętochłowice 18/4/1984

1. (3)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        3   3   1   3   3    13
2. (11)Bronisław Klimowicz - Rybnik         3   2   3   1   3    12
3. (8)Jan Nowak - Rybnik                    2   2   3   3   2    12
4. (7)Leonard Raba - Opole                  3   w   3   2   3    11
5. (4)Jerzy Kochman - Świętochłowice        1   3   2   3   2    11
6. (15)Wojciech Załuski - Opole             2   1   3   1   3    10
7. (14)Grzegorz Sterna - Leszno             3   2   2   1   1    9
8. (12)Andrzej Kułaga - Świętochłowice      1   1   2   3   2    9

9. (1)Wiesław Sobczak - Ostrów Wlkp         2   2   1   0   1    6+3
10.(6)Czesław Piwosz - Leszno               0   1   2   2   1    6+d
11.(2)Ryszard Czarnecki - Rzeszów           0   3   d   2   d    5
12.(5)Janusz Stachyra - Rzeszów             1   1   1   1   d    4
13.(10)Henryk Bem - Rybnik                  0   0   0   2   d    2
14.(9)Krzysztof Bas - Świętochłowice        2   w                2
15.(13)Piotr Tomaszewski - Zielona Góra     u                    0
16.(16)Jacek Brucheiser - Ostrów Wlkp       w   ns  ns  ns  ns   0
   (R1)Krzysztof Sikora - Świętochłowice    3   1   u   d
   (R2)Maciej Fabiszak - Świętochłowice     0   0   2

    76:00    77:00    76:40    77:00    76:20    --:--
    76:00    77:00    75:80    76:60    77:50
    75:40    77:80    79:00    76:20    76:00
    76:80    76:60    78:80    76:00    76:80

Sędzia - Ryszard Bielecki                   tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 5,12,14,19 za 13, R2 w biegach 11,16,18 za 9.

Półfinał Złotego Kasku - Rzeszów 10/5/1984

1. (7)Grzegorz Sterna - Leszno              3   2   3   2   3    13
2. (5)Jan Nowak - Rybnik                    2   3   3   3   2    13
3. (11)Roman Jankowski - Leszno             0   3   2   3   3    11
4. (1)Antoni Skupień - Rybnik               3   2   0   3   3    11
5. (6)Dariusz Bieda - Częstochowa           1   3   3   1   2    10
6. (15)Leonard Raba - Opole                 3   0   2   3   1    9
7. (8)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        0   2   3   2   2    9
8. (9)Bronisław Klimowicz - Rybnik          2   1   1   2   2    8+3

9. (12)Paweł Waloszek - Świętochłowice      3   1   0   1   3    8+2
10.(16)Jerzy Kochman - Świętochłowice       2   3   1   1   w    7
11.(3)Tadeusz Wiśniewski - Toruń            2   1   0   2   d    5
12.(10)Józef Górski - Tarnów                1   2   2   w   d    5
13.(2)Stefan Żeromski - Zielona Góra        1   1   1   1   1    5
14.(14)Maciej Jaworek - Zielona Góra        1   0   2   0   1    4
15.(13)Wiesław Sobczak - Ostrów Wlkp        0   0   1   0   d    1
16.(4)Andrzej Kułaga - Świętochłowice       0   0   0   d   0    0
   (R1)Waldemar Romanek - Rzeszów           0
   Wojciech Załuski - Opole                 qns

    75:00    75:00    78:80    80:00    82:00    85:60
    75:00    76:20    77:80    80:00    80:80
    75:20    77:00    79:20    80:40    83:00
    75:40    77:80    79:50    80:60    85:20

Sędzia - Edward Kozioł                      tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 15 bieg R1 za 10.

Półfinał Złotego Kasku - Bydgoszcz 10/5/1984

1. (12)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk          3   3   0   3   3    12
2. (3)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp          2   3   3   2   2    12
3. (4)Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp          3   2   3   3   0    11
4. (1)Eugeniusz Błaszak - Rzeszów           1   3   2   2   3    11
5. (16)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz         3   w   1   3   3    10
6. (11)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp           2   2   3   1   2    10
7. (14)Ryszard Buśkiewicz - Bydgoszcz       1   2   2   1   3    9
8. (6)Dariusz Stenka - Gdańsk               3   3   d   1   1    8

9. (8)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          1   1   1   2   2    7+3
10.(5)Franciszek Stach - Opole              2   2   1   1   1    7+2
11.(15)Ryszard Dołomisiewicz - Bydgoszcz    2   1   3   0   w    6
12.(2)Marek Kępa - Gniezno                  d   w   2   3   1    6
13.(9)Piotr Podrzycki - Gniezno             1   1   u   2   2    6
14.(10)Franciszek Jaziewicz - Ostrów Wlkp   0   1   1   0   1    3
15.(7)Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp      0   0   2   0   0    2
16.(13)Andrzej Cichy - Grudziądz            0   0   0   0   0    0
   Antoni Krzywonos - Rzeszów               qns
   Herbert Karwat - Opole                   qns
   Zenon Plech - Gdańsk                     qns

    72:20    70:80    71:70    74:20    71:90    73:80
    71:20    71:40    73:20    72:90    73:10
    71:10    72:60    72:40    73:00    74:00
    71:00    72:40    74:00    73:10    73:80

Sędzia - Stanisław Pieńkowski               tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.



24. Finał Złotego Kasku - Wrocław 7/7/1984

1. (11)Roman Jankowski - Leszno             3   3   3   3   2    14
2. (14)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk          2   3   3   2   3    13
3. (8)Leonard Raba - Opole                  3   3   1   2   3    12

4. (1)Eugeniusz Błaszak - Rzeszów           3   3   2   d   2    10
5. (2)Antoni Skupień - Rybnik               1   1   3   1   3    9
6. (7)Ryszard Buśkiewicz - Bydgoszcz        2   2   w   3   2    9
7. (12)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp         2   2   1   1   3    9
8. (16)Dariusz Stenka - Gdańsk              3   1   w   3   1    8
9. (3)Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp          2   1   2   1   2    8
10.(4)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz          0   0   3   3   1    7
11.(9)Jan Nowak - Rybnik                    0   2   0   2   d    4
12.(5)Grzegorz Sterna - Leszno              1   1   0   2   0    4
13.(10)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp           1   2   u            3
14.(15)Paweł Waloszek - Świętochłowice      1   d   2   0   d    3
15.(6)Dariusz Bieda - Częstochowa           0   0   1   1   1    3
16.(13)Bronisław Klimowicz - Rybnik         d   d   u            0
   (RT1)Waldemar Korczyński - Wrocław       2   0   1
   (RT2)Sławomir Gonciarz - Wrocław         d
   Andrzej Huszcza - Zielona Góra           qns

    70:20    72:80    71:60    73:20    74:20
    73:00    71:80    73:40    73:00    74:40
    71:60    71:20    72:40    74:00    74:60
    72:60    72:80    73:80    73:40    74:20

Sędzia - Stanisław Pieńkowski               tabela biegów
Zmiany: 12 bieg RT1 za 10 RT2 za 13, 15 bieg RT1 za 10, 17 bieg RT1 za 10.

 Powrót