Finał Złotego Kasku - Turniej nr 1 - Rybnik 19/8/1980

1. ()Jerzy Kochman - Świętochłowice         0   3   3   3   3    12+3
2. ()Jacek Goerlitz - Opole                 2   3   2   2   3    12+2
3. ()Robert Słaboń - Wrocław                2   2   3   2   3    12+d

4. ()Marek Kępa - Lublin                    3   2   2   1   3    11
5. ()Mariusz Okoniewski - Leszno            3   3   0   3   1    10
6. ()Bernard Jąder - Leszno                 3   3   2   0   2    10
7. ()Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp             1   1   3   3   2    10
8. ()Stanisław Kiljan - Rybnik              3   1   3   d   1    8
9. ()Czesław Piwosz - Leszno                1   2   1   2   1    7
10.()Eugeniusz Błaszak - Gniezno            2   2   0   1   1    6
11.()Marek Towalski - Gorzów Wlkp           0   1   1   3   0    5
12.()Antoni Skupień - Rybnik                u   1   1   1   2    5
13.()Henryk Olszak - Zielona Góra           d   0   2   2   0    4
14.()Wojciech Żabiałowicz - Toruń           2   d   0   0   2    4
15.()Marek Ziarnik - Bydgoszcz              1   0   0   1   0    2
16.()Antoni Fojcik - Rybnik                 1   0   1   0   0    2

    :    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia - Tadeusz Skiba                      tabela biegów

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Finał Złotego Kasku - Turniej nr 2 - Wrocław 21/8/1980

1. ()Robert Słaboń - Wrocław                3   3   3   3   3    15
2. ()Eugeniusz Błaszak - Gniezno            2   3   3   3   3    14
3. ()Bernard Jąder - Leszno                 2   2   3   2   2    11

4. ()Marek Kępa - Lublin                    3   3   2   1   1    10
5. ()Czesław Piwosz - Leszno                1   1   3   3   2    10
6. ()Henryk Jasek - Wrocław                 1   2   1   2   3    9
7. ()Wojciech Żabiałowicz - Toruń           3   2   2   w   1    8
8. ()Marek Towalski - Gorzów Wlkp           1   0   2   2   3    8
9. ()Grzegorz Sterna - Leszno               2   2   0   1   2    7
10.()Jerzy Kochman - Świętochłowice         3   1   0   0   2    6
11.()Józef Kafel - Częstochowa              2   3   1   0   0    6
12.()Mirosław Berliński - Gdańsk            0   1   1   3   0    5
13.()Marek Ziarnik - Bydgoszcz              1   0   2   d   0    3
14.()Ryszard Romaniak - Rzeszów             0   1   0   2   0    3
15.()Mariusz Okoniewski - Leszno            0   0   0   1   1    2
16.()Jacek Goerlitz - Opole                 d   0   w   1   1    2
17.(R1)Leonard Raba - Opole                 1                    1

    :    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia - Stanisław Skowron                  tabela biegów

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Finał Złotego Kasku "Memoriał Mariana Rose" - Turniej nr 3 - Toruń 22/8/1980

1. ()Eugeniusz Błaszak - Gniezno                                 14
2. ()Bernard Jąder - Leszno                                      12
3. ()Leon Kujawski - Gniezno                                     11

4. ()Czesław Piwosz - Leszno                                     11
5. ()Eugeniusz Miastkowski - Toruń                               10
6. ()Robert Słaboń - Wrocław                                     9
7. ()Marek Kępa - Lublin                                         8
8. ()Mariusz Okoniewski - Leszno                                 8
9. ()Wojciech Żabiałowicz - Toruń                                8
10.()Jerzy Kochman - Świętochłowice                              8
11.()Marek Towalski - Gorzów Wlkp                                4
12.()Jacek Goerlitz - Opole                                      4
13.()Ryszard Romaniak - Rzeszów                                  3
14.()Krzysztof Kwiatkowski - Toruń                               3
15.()Andrzej Marynowski - Gdańsk                                 2
16.()Mirosław Berliński - Gdańsk                                 2
   (R1)Tadeusz Wiśniewski - Toruń                                3

    :    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Finał Złotego Kasku "30. Memoriał Alfreda Smoczyka" - Turniej nr 4 - Leszno 24/8/1980

1. (6)Robert Słaboń - Wrocław               3   3   3   3   2    14
2. (8)Włodzimierz Heliński - Leszno         2   2   2   2,5 3    11,5
3. (16)Marek Kępa - Lublin                  1   3   1   3   3    11

4. (13)Josef Minarik - CSRS                 2   3   3   2,5 w    10,5
5. (3)Jacek Goerlitz - Opole                2   2   3   0   3    10
6. (15)Czesław Piwosz - Leszno              3   1   3   2   1    10
7. (4)Eugeniusz Błaszak - Gniezno           3   1   2   1   3    10
8. (7)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          t   3   1   3   2    9
9. (1)Mariusz Okoniewski - Leszno           1   2   2   1   2    8
10.(14)Ryszard Buśkiewicz - Leszno          0   1   1   2   2    6
11.(5)Jerzy Kochman - Świętochłowice        d   1   2   2   1    6
12.(10)Bernard Jąder - Leszno               3   2   u            5
13.(12)Grzegorz Sterna - Leszno             2   0   1   u   u    3
14.(9)Jan Klokocka - CSRS                   1   0   u   ns       1
15.(11)Andrzej Cichy - Leszno               0   0   0   1   0    1
16.(2)Marek Towalski - Gorzów Wlkp          0   0   0       ns   0
   (R1)Rafał Szulz - Leszno                 1   0   1   0   1    3

    68:20    68:00    68:30    68:10    69:20
    68:50    67:40    68:20    69:00    70:50
    68:60    68:40    68:20    69:10    70:50
    67:50    68:20    68:50    68:50    69:20

Sędzia -                                    tabela biegów
Zmiany: R1 w 2 biegu za 7, R1 w biegach 14,18 za 2, R1 w 15 biegu za 3, R1 w 17 biegu za 10.


KLASYFIKACJA KOŃCOWA 20. EDYCJI ZŁOTEGO KASKU 1980

1.  Robert Słaboń - Wrocław                 12  15  9   14         50
2.  Eugeniusz Błaszak - Gniezno             6   14  14  10         44
3.  Marek Kępa - Lublin                     11  10  8   11         40

4.  Bernard Jąder - Leszno                  10  11  12  5          38
5.  Czesław Piwosz - Leszno                 7   10  11  10         38
6.  Jerzy Kochman - Świętochłowice          12  6   8   6          32
7.  Wojciech Żabiałowicz - Toruń            4   8   8   9          29
8.  Jacek Goerlitz - Opole                  12  2   4   10         28
9.  Mariusz Okoniewski - Leszno             10  2   8   8          28
10. Marek Towalski - Gorzów Wlkp            5   8   4   0          17

 Powrót