Finał Złotego Kasku - Turniej nr 1 - Częstochowa 2/8/1979

1. ()Robert Słaboń - Wrocław                3   3   3   3   3    15
2. ()Jacek Goerlitz - Opole                         2            13
3. ()Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp             3   3   1            12

4. ()Andrzej Huszcza - Zielona Góra         3   3   2            12
5. ()Mariusz Okoniewski - Leszno                    3            10
6. ()Jerzy Kochman - Świętochłowice                              10
7. ()Eugeniusz Błaszak - Gniezno                    3            7
8. ()Henryk Glücklich - Bydgoszcz                                7
9. ()Roman Jankowski - Leszno                                    6
10.()Henryk Olszak - Zielona Góra                                5
11.()Mirosław Berliński - Gdańsk                                 4
12.()Piotr Pyszny - Rybnik                                       4
13.()Wojciech Żabiałowicz - Toruń                                4
14.()Marek Cieślak - Częstochowa                                 3
15.()Andrzej Marynowski - Gdańsk                                 3
16.()Bogdan Skrobisz - Gdańsk                                    2
17.()Jan Ząbik - Toruń                                           2
18.()Kazimierz Adamczak - Leszno                                 1
19.()Marek Ziarnik - Bydgoszcz                                   0

Sędzia -                                    tabela biegów

Finał Złotego Kasku - Turniej nr 2 - Gdańsk 9/8/1979

1. (12)Piotr Pyszny - Rybnik                2   2   3   3   3    13
2. (6)Robert Słaboń - Wrocław               3   2   3   2   2    12
3. (3)Mariusz Okoniewski - Leszno           3   3   3   1   1    11

4. (1)Andrzej Marynowski - Gdańsk           2   3   2   2   2    11
5. (8)Henryk Olszak - Zielona Góra          0   3   2   2   3    10
6. (9)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp            1   2   0   3   3    9
7. (14)Jerzy Kochman - Świętochłowice       0   3   1   1   3    8
8. (16)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       1   1   1   3   2    8
9. (5)Bogdan Skrobisz - Gdańsk              2   1   2   2   1    8
10.(13)Jan Ząbik - Toruń                    3   t   2   1   0    6
11.(4)Roman Jankowski - Leszno              1   0   3   1   0    5
12.(10)Wojciech Żabiałowicz - Toruń         3   0   1   0   1    5
13.(2)Mirosław Berliński - Gdańsk           0   1   0   3   1    5
14.(15)Henryk Glücklich - Bydgoszcz         2   2   1   0   0    5
15.(11)Eugeniusz Błaszak - Gniezno          0   1   0   0   2    3
16.(7)Jacek Goerlitz - Opole                1   t   u   d        1
   (R1)Andrzej Kołodziejczyk - Gdańsk       0   0                0
   (R2)Witold Jakoniuk - Gdańsk             0                    0

Sędzia - Aleksander Chmielewski             tabela biegów
Zmiany: R1 w 5 biegu za 13, R1 w 7 biegu za 7, R2 w 18 biegu za 7.

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Finał Złotego Kasku - Turniej nr 3 - Chorzów 16/8/1979

1. (5)Robert Słaboń - Wrocław               2   3   3   3   3    14
2. (9)Jerzy Kochman - Świętochłowice        3   1   2   3   2    11
3. (4)Henryk Olszak - Zielona Góra          1   3   3   2   2    11

4. (7)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          3   3   0   3   1    10
5. (14)Piotr Pyszny - Rybnik                3   3   3   u   1    10
6. (1)Mariusz Okoniewski - Leszno           3   2   3   1   0    9
7. (10)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp           1   1   1   2   3    8
8. (16)Henryk Glücklich - Bydgoszcz         1   2   1   1   3    8
9. (13)Roman Jankowski - Leszno             2   0   u   1   3    6
10.(6)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        1   2   d   1   2    6
11.(2)Jan Ząbik - Toruń                     d   0   2   3   0    5
12.(3)Eugeniusz Błaszak - Gniezno           2   2   1   d   d    5
13.(12)Jacek Goerlitz - Opole               0   1   1   2   1    5
14.(R1)Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp         2   2   0   d        4
15.(R2)Andrzej Tkocz - Rybnik               2   1                3
16.(11)Marek Cieślak - Częstochowa          2   0                2
17.(R3)Józef Kafel - Częstochowa            d   2                2
18.(15)Bogdan Skrobisz - Gdańsk             0   1   0            1
19.(8)Mirosław Berliński - Gdańsk           0   0   d            0

    72:00    ??:??    73:50    73:60    74:10
    ??:??    73:80    ??:??    73:90    74:60
    73:10    73:60    73:70    ??:??    73:10
    ??:??    73:30    73:50    73:80    73:10

Sędzia - Roman Siwiak                       tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 9,11,20 za 11, R2 w biegach 16,17 za 15, R3 w biegach 14,17 za 8.

Finał Złotego Kasku - Turniej nr 4 - Rybnik 22/8/1979

1. (16)Piotr Pyszny - Rybnik                3   3   3   3   3    15
2. (2)Robert Słaboń - Wrocław                                    11
3. (3)Jan Ząbik - Toruń                                          11

4. (1)Jacek Goerlitz - Opole                                     10
5. (9)Eugeniusz Błaszak - Gniezno                                9
6. (13)Mariusz Okoniewski - Leszno                               9
7. (5)Andrzej Tkocz - Rybnik                                     8
8. (7)Henryk Olszak - Zielona Góra                               8
9. (10)Jerzy Kochman - Świętochłowice                            7
10.(8)Bogdan Skrobisz - Gdańsk                                   7
11.(11)Andrzej Huszcza - Zielona Góra                            5
12.(6)Mirosław Berliński - Gdańsk                                4
13.(4)Roman Jankowski - Leszno                                   4
14.(15)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp                                4
15.(14)Wojciech Żabiałowicz - Toruń                              3
16.(12)Józef Kafel - Częstochowa                                 3
17.(R1)Jan Nowak - Rybnik                                        2
18.(R2)Antoni Skupień - Rybnik                                   0

Sędzia -                                    tabela biegów


KLASYFIKACJA KOŃCOWA 19. EDYCJI ZŁOTEGO KASKU 1979

1.  Robert Słaboń - Wrocław                 15  12  14  11         52
2.  Piotr Pyszny - Rybnik                   4   13  10  15         42
3.  Mariusz Okoniewski - Leszno             10  11  9   9          39

4.  Jerzy Kochman - Świętochłowice          10  8   11  7          36
5.  Henryk Olszak - Zielona Góra            5   10  11  8          34
6.  Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp              12  9   8   4          33
7.  Andrzej Huszcza - Zielona Góra          12  8   6   5          31
8.  Jacek Goerlitz - Opole                  13  1   5   10         29
9.  Eugeniusz Błaszak - Gniezno             7   3   5   9          24
10. Jan Ząbik - Toruń                       2   6   5   11         24
11. Wojciech Żabiałowicz - Toruń            4   5   10  3          22
12. Roman Jankowski - Leszno                6   5   6   4          21
13. Bogdan Skrobisz - Gdańsk                2   8   1   7          18
14. Mirosław Berliński - Gdańsk             4   5   0   4          13

 Powrót