Ćwierćfinał Złotego Kasku - Toruń 14/4/1977

1. (10)Józef Jarmuła - Częstochowa          3   3   3   3   3    15
2. (16)Tadeusz Berej - Lublin               3   3   3   2   3    14
3. (12)Andrzej Koselski - Bydgoszcz         2   1   3   3   3    12
4. (7)Paweł Waloszek - Świętochłowice       2   3   2   2   1    10
5. (11)Czesław Goszczyński - Częstochowa    1   2   2   3   2    10
6. (4)Andrzej Tkocz - Rybnik                3   2   1   2   1    9
7. (9)Kazimierz Ziarnik - Bydgoszcz         0   2   3   1   2    8
8. (5)Henryk Żyto - Gdańsk                  1   1   1   1   3    7

9. (1)Leszek Marsz - Gdańsk                 2   3   0   1   1    7
10.(15)Henryk Glücklich - Bydgoszcz         1   0   0   3   2    6
11.(2)Bernard Jąder - Leszno                u   2   2   2   0    6
12.(3)Marian Zaranek - Bydgoszcz            1   1   2   0   2    6
13.(6)Krzysztof Kwiatkowski - Toruń         3   0   1   0   1    5
14.(14)Zygmunt Słowiński - Toruń            2   1   u   d   d    3
15.(8)Roman Jankowski - Leszno              0   0   1   1   0    2
16.(13)Adam Olkiewicz - Toruń               0   0   u   0   u    0
   (R1)Roman Kościecha - Grudziądz          ns

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał Złotego Kasku - Rybnik 14/4/1977

1. (13)Jacek Goerlitz - Opole               2   3   3   2   2    12
2. (3)Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp          1   3   3   3   1    11
3. (14)Antoni Fojcik - Rybnik               3   1   2   3   2    11
4. (10)Ryszard Jany - Wrocław               3   2   2   2   2    11
5. (5)Stanisław Nocek - Lublin              3   1   3   0   3    10
6. (1)Robert Słaboń - Wrocław               3   d   2   2   3    10
7. (9)Franciszek Stach - Opole              2   2   1   2   3    10
8. (2)Piotr Pyszny - Rybnik                 2   d   2   3   2    9

9. (16)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       1   2   3   1   1    8
10.(4)Czesław Piwosz - Leszno               0   3   d   3   1    7
11.(6)Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp      0   3   1   u   3    7
12.(8)Stanisław Kiljan - Rybnik             2   1   0   1   u    4
13.(15)Paweł Protasiewicz - Zielona Góra    0   1   1   1   1    4
14.(11)Bolesław Gorczyca - Wrocław          0   2   0   0   0    2
15.(12)Jan Grabowski - Zielona Góra         1   d   0   1   0    2
16.(7)Zbigniew Filipiak - Zielona Góra      1   0   1   0   d    2

    77:00    77:80    78:80    79:20    80:50
    76:90    77:20    78:30    79:00    79:20
    77:00    78:20    78:60    78:90    81:20
    76:80    78:80    79:00    79:60    79:10

Sędzia - Witold Witek                       tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Ćwierćfinał Złotego Kasku - Gdańsk 14/4/1977

1. ()Piotr Bruzda - Wrocław                 3   3   3   3   1    13
2. ()Andrzej Marynowski - Gdańsk            3   3   3   1   3    13
3. ()Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp             3   3   3   0   3    12
4. ()Marek Ziarnik - Bydgoszcz              1   2   3   2   3    11
5. ()Jan Mucha - Świętochłowice             2   2   1   3   2    10
6. ()Bogdan Skrobisz - Gdańsk               0   1   2   3   3    9
7. ()Janusz Plewiński - Toruń               3   0   2   2   2    9
8. ()Romuald Łoś - Gniezno                  1   3   2   d   2    8

9. ()Grzegorz Kuźniar - Rzeszów             1   1   0   3   2    7
10.()Marian Witelus - Opole                 1   2   1   2   1    7
11.()Kazimierz Adamczak - Leszno            2   2   1   d   0    5
12.()Jerzy Kniaź - Toruń                    2   1   0   2   0    5
13.()Zbigniew Jąder - Leszno                2   1   0   1   1    5
14.()Marian Stroba - Świętochłowice         0   0   2   1   1    4
15.()Andrzej Maroszek - Bydgoszcz           d   0   1   1   0    2
16.()Lech Bewicz - Bydgoszcz                0   0                0
17.()Jan Chudzikowski - Częstochowa         0   d   u            0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał Złotego Kasku - Ostrów Wlkp 28/4/1977 (organizator Sparta Wrocław)

1. (1)Andrzej Jurczyński - Częstochowa      3   3   3   2   2    13
2. (2)Jerzy Kochman - Świętochłowice        2   0   3   3   3    11
3. (7)Zenon Urbaniec - Częstochowa          2   3   3   3   t    11
4. (8)Leonard Raba - Opole                  3   2   3   2   1    11
5. (6)Marian Wardzała - Tarnów              1   3   2   2   3    11
6. (16)Zbigniew Krawczyk - Lublin           3   3   u   3   1    10
7. (10)Jerzy Szczakiel - Opole              1   1   2   2   3    9+3
8. (9)Marian Psionka - Lublin               t   2   2   3   2    9+2

9. (11)Mirosław Łukaszewicz - Gniezno       2   2   1   1   3    9+1
10.(12)Wojciech Kaczmarek - Gniezno         3   0   1   0   2    6
11.(14)Jan Wilk - Rzeszów                   2   2   1   1   0    6
12.(15)Jan Ząbik - Toruń                    1   1   2   1   0    5
13.(4)Stanisław Bartnik - Tarnów            d   1   1   u   2    4
14.(13)Edward Gawełczyk - Tarnów            0   1   0   0   1    2
15.(5)Andrzej Zając - Tarnów                0   0   0   1   1    2
16.(3)Zbigniew Marcinkowski - Toruń         1   0   d   d   t    1
   (R1)Krzysztof Kałuża - Wrocław           d   0
   (R2)Krzysztof Zabawa - Wrocław           0

    79:20    78:00    ??:??    79:40    80:00    80:00
    78:40    78:90    80:00    80:00    80:20
    79:60    78:30    79:40    79:80    79:40
    78:00    78:30    79:10    79:60    ??:??

Sędzia - Edward Kozioł                      tabela biegów
Zmiany: R1 w 3 biegu za 9, R2 w 18 biegu za 7, R1 w 19 biegu za 3.
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał Złotego Kasku - Ostrów Wlkp 12/5/1977

1. ()Robert Słaboń - Wrocław                3   3   3   3   3    15
2. ()Andrzeja Tkocz - Rybnik                3   2   3   3   2    13
3. ()Józef Jarmuła - Częstochowa            3   3   3   3   w    12
4. ()Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp           2   3   2   2   3    12
5. ()Czesław Goszczyński - Częstochowa      2   3   2   2   2    11
6. ()Antoni Fojcik - Rybnik                 2   1   3   3   1    10
7. ()Tadeusz Berej - Lublin                 2   2   2   0   3    9
8. ()Henryk Żyto - Gdańsk                   1   2   1   1   3    8

9. ()Paweł Waloszek - Świętochłowice        1   1   1   2   2    7
10.()Franciszek Stach - Opole               3   1   1   1   1    7
11.()Piotr Pyszny - Rybnik                  0   0   2   2   1    9
12.()Ryszard Jany - Wrocław                 1   2   0   0   1    4
13.()Andrzej Koselski - Bydgoszcz           1   0   d   d   2    3
14.()Jacek Goerlitz - Opole                 d   1   1   1   0    3
15.()Kazimierz Ziarnik - Bydgoszcz          0   0   0   1   0    1
16.()Stanisław Nocek - Lublin               0   0   0   ns  ns   0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał Złotego Kasku - Piła 12/5/1977

1. ()Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp             2   3   3   3   3    14
2. ()Jan Mucha - Świętochłowice             3   3   3   2   1    12
3. ()Andrzej Jurczyński - Częstochowa       3   2   2   3   2    12
4. ()Piotr Bruzda - Wrocław                 3   2   3   3   0    11
5. ()Jerzy Szczakiel - Opole                2   3   2   2   2    11
6. ()Zdzisław Dobrucki - Leszno             3   2   3   w   1    9
7. ()Jerzy Kochman - Świętochłowice         2   2   d   2   3    9
8. ()Wojciech Kaczmarek - Gniezno           ns  3   1   1   3    8

9. ()Andrzej Marynowski - Gdańsk            1   1   2   1   3    8
10.()Leonard Raba - Opole                   2   1   2   d   2    7
11.()Janusz Plewiński - Toruń               1   d   1   1   2    5
12.()Bogdan Skrobisz - Gdańsk               0   0   1   2   0    3
13.()Mirosław Łukaszewicz - Gniezno         0   1   1   0        2
14.()Marian Wardzała - Tarnów               1   1   0   0   0    2
15.()Jerzy Kniaź - Toruń                    ns  d   0   1   1    2
16.()Marian Psionka - Lublin                d                    0
   (R1)Lech Bewicz - Bydgoszcz              3
   (R2)Marian Zaranek - Bydgoszcz           1
   Marek Ziarnik - Bydgoszcz                qns
   Zenon Urbaniec - Częstochowa             qns
   Zbigniew Krawczyk - Lublin               qns
   Romuald Łoś - Gniezno                    qns

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia - Ryszard Kowalski                   tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.



Finał Złotego Kasku - Turniej nr 1 - Opole 19/5/1977

1. (1)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp            3   3   3   3   3    15
2. (4)Jan Mucha - Świętochłowice            2   3   3   3   2    13
3. (16)Andrzej Tkocz - Rybnik               3   2   2   3   1    11

4. (2)Andrzej Jurczyński - Częstochowa      0   2   3   3   2    10
5. (3)Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp          1   2   3   2   2    10
6. (11)Robert Słaboń - Wrocław              2   3   1   1   3    10
7. (7)Zdzisław Dobrucki - Leszno            2   1   u   2   3    8
8. (13)Antoni Fojcik - Rybnik               2   1   2   2   0    7
9. (14)Piotr Bruzda - Wrocław               1   3   2   0   1    7
10.(6)Czesław Goszczyński - Częstochowa     0   1   0   2   3    6
11.(10)Jerzy Szczakiel - Opole              3   u3  1   1   1    6
12.(12)Henryk Żyto - Gdańsk                 1   1   1   1   1    5
13.(15)Tadeusz Berej - Lublin               0   0   2   1   2    5
14.(5)Wojciech Kaczmarek - Gniezno          1   2   0   0   0    3
15.(8)Józef Jarmuła - Częstochowa           3   w   w   ns  ns   3
16.(9)Jerzy Kochman - Świętochłowice        0   0   1   0   0    1
   (R1)Andrzej Marynowski - Gdańsk          0   u3

    70:00    ??:??    70:00    70:20    71:80
    ??:??    ??:??    71:50    72:00    ??:??
    ??:??    ??:??    ??:??    71:20    ??:??
    71:20    70:50    ??:??    71:20    ??:??

Sędzia - A.Witek                            tabela biegów

Finał Złotego Kasku - Turniej nr 2 - Gorzów Wlkp 8/9/1977

1. (5)Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp          3   3   3   3   3    15
2. (1)Wojciech Kaczmarek - Częstochowa      3   2   2   3   3    13
3. (8)Jan Mucha - Świętochłowice            0   3   2   3   2    10

4. (11)Andrzej Jurczyński - Częstochowa     3   2   3   1   1    10
5. (2)Robert Słaboń - Wrocław               2   2   2   2   2    10
6. (10)Czesław Goszczyński - Częstochowa    1   3   2   2   1    9
7. (7)Zdzisław Dobrucki - Leszno            2   3   1   2   1    9
8. (4)Jerzy Kochman - Świętochłowice        1   2   3   2   d    8
9. (9)Tadeusz Berej - Lublin                0   1   1   3   3    8
10.(14)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp           3   d   3   d   2    8
11.(6)Marek Towalski - Gorzów Wlkp          1   1   1   1   2    6
12.(12)Andrzej Marynowski - Gdańsk          2   w   0   1   3    6
13.(13)Andrzej Tkocz - Rybnik               2   0   0   ns  ns   2
14.(15)Piotr Bruzda - Wrocław               0   1   1   0   0    2
15.(16)Antoni Fojcik - Rybnik               1   1   d   u   d    2
16.(3)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp       0   0   d   d   ns   0

   Henryk Żyto - Gdańsk                     qns
   Józef Jarmuła - Częstochowa              qns

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Finał Złotego Kasku - Turniej nr 3 - Częstochowa 29/9/1977

1. ()Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp             3   3   3   3   3    15
2. ()Jan Mucha - Świętochłowice             2   3   3   3   3    14
3. ()Wojciech Kaczmarek - Gniezno           3   3   2   2   3    13

4. ()Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp           3   3   3   1   2    12
5. ()Jerzy Kochman - Świętochłowice         2   2   2   3   2    11
6. ()Andrzej Tkocz - Rybnik                 3   2   2   2   1    10
7. ()Alfred Siekierka - Opole               0   2   1   1   3    7
8. ()Piotr Bruzda - Wrocław                 2   d   1   2   2    7
9. ()Piotr Pyszny - Rybnik                  2   u   3            5
10.()Włodzimierz Tomaszewski - Częstochowa  1   1   2   0   d    4
11.()Marian Witelus - Opole                 0   1   0   2   1    4
12.()Andrzej Marynowski - Gdańsk            0   1   0   3   0    4
13.()Tadeusz Berej - Lublin                 1   w   0   1   2    4
14.()Leonard Raba - Opole                   1   0   1   1   1    4
15.()Henryk Żyto - Gdańsk                   0   2   1   d   d    3
16.()Daniel Chmielewski - Częstochowa       1   1   0   w   1    3
17.()Andrzej Jurczyński - Częstochowa       u   d   0            0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Finał Złotego Kasku - Turniej nr 4 - Leszno 12/10/1977

1. ()Jan Mucha - Świętochłowice             2   3   3   3   3    14
2. ()Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp             3   3   2   3   3    14
3. ()Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp           3   3   3   2   2    13

4. ()Leonard Raba - Opole                   3   2   1   3   3    12
5. ()Mariusz Okoniewski - Leszno            2   2   2   1   2    9
6. ()Bernard Jąder - Leszno                 2   1   2   2   2    9
7. ()Zdzisław Dobrucki - Leszno             w   3   3   2        8
8. ()Tadeusz Berej - Lublin                 1   1   2   3   1    8
9. ()Roman Jankowski - Leszno               3   2   1   1   0    7
10.()Andrzej Tkocz - Rybnik                 1   2   0   2   u    5
11.()Paweł Waloszek - Świętochłowice        2   0   0   1   2    5
12.()Andrzej Marynowski - Gdańsk            0   1   3   0   1    5
13.()Jerzy Kochman - Świętochłowice         0   1   1   0   d    2
14.()Kazimierz Adamczak - Leszno            0   0                0
15.()Henryk Żyto - Gdańsk                   d   d   0            0
16.()Alfred Siekierka - Opole               d   d                0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów


KLASYFIKACJA KOŃCOWA 17. EDYCJI ZŁOTEGO KASKU 1977

1.  Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp              15  8   15  14       52
2.  Jan Mucha - Świętochłowice              13  10  14  14       51
3.  Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp            10  15  12  13       50

4.  Wojciech Kaczmarek - Gniezno            3   13  13  -        29
5.  Zdzisław Dobrucki - Leszno              8   9   -   8        25
6.  Tadeusz Berej - Lublin                  5   8   4   8        25
7.  Jerzy Kochman - Świętochłowice          1   8   11  2        22
8.  Andrzej Jurczyński - Częstochowa        10  10  0   -        20
9.  Robert Słaboń - Wrocław                 10  10  -   -        20
10. Andrzej Tkocz - Rybnik                  11  2   10  5        16
11. Piotr Bruzda - Wrocław                  7   2   7   -        16
12. Leonard Raba - Opole                    -   -   4   12       16
13. Czesław Goszczyński - Częstochowa       6   9   -   -        15
14. Andrzej Marynowski - Gdańsk             -   6   4   5        15
15. Antoni Fojcik - Rybnik                  7   2   -   -        9
16. Mariusz Okoniewski - Leszno             -   -   -   9        9
17. Bernard Jąder - Leszno                  -   -   -   9        9
18. Henryk Żyto - Gdańsk                    5   -   3   -        8
19. Alfred Siekierka - Opole                -   -   7   0        7
20. Roman Jankowski - Leszno                -   -   -   7        7
21. Marek Towalski - Gorzów Wlkp            -   6   -   -        6
22. Jerzy Szczakiel - Opole                 6   -   -   -        6
23. Paweł Waloszek - Świętochłowice         -   -   -   5        5
24. Marian Witelus - Opole                  -   -   4   -        4
25. Włodzimierz Tomaszewski - Częstochowa   -   -   4   -        4
26. Józef Jarmuła - Częstochowa             3   -   -   -        3
27. Daniel Chmielewski - Częstochowa        -   -   3   -        3
28. Kazimierz Adamczak - Leszno             -   -   -   0        0
29. Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp         -   0   -   -        0

 Powrót