Finał Złotego Kasku - Turniej nr 1 - Wrocław 3/4/1975

1. ()Zygfryd Kostka - Wrocław               3   3   3   3   3    15
2. ()Piotr Bruzda - Wrocław                                      13
4. ()Zenon Plech - Gorzów Wlkp                                   13

5. ()Andrzej Wyglenda - Rybnik                                   10
6. ()Zenon Urbaniec - Częstochowa                                9
7. ()Edward Jancarz - Gorzów Wlkp                                8
8. ()Henryk Glücklich - Bydgoszcz                                8
9. ()Paweł Waloszek - Świętochłowice                             7
9. ()Franciszek Stach - Opole                                    6
10.()Zygmunt Słowiński - Wrocław                                 6
11.()Marek Cieślak - Częstochowa                                 5
12.()Andrzej Tkocz - Rybnik                                      5
13.()Henryk Żyto - Gdańsk                                        4
14.()Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp                                4
15.()Piotr Pyszny - Rybnik                                       4
16.()Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp                                  2
17.()Bolesław Gorczyca - Wrocław                                 1
18.()Andrzej Jurczyński - Częstochowa                            0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Finał Złotego Kasku - Turniej nr 2 - Częstochowa 10/4/1975

1. (14)Marek Cieślak - Częstochowa          3   2   3   3   3    14
2. (2)Zenon Urbaniec - Częstochowa          3   3   t   3   3    12
3. (11)Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp         ?   3   3   2   2    10

4. (12)Henryk Glücklich - Bydgoszcz         2   0   3   2   3    10
5. (3)Andrzej Jurczyński - Częstochowa      2   2   2   2   2    10
6. (9)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp          3   1   1   2   2    9
7. (10)Zygfryd Kostka - Wrocław             1   1   w   3   3    8
8. (13)Piotr Pyszny - Rybnik                2   t   3   1   0    6
9. (15)Piotr Bruzda - Wrocław               1   0   0   3   2    6
10.(4)Paweł Waloszek - Świętochłowice       0   3   d   1   1    5
11.(8)Andrzej Wyglenda - Rybnik             3   1   0   0   1    5
12.(1)Franciszek Stach - Opole              1   2   2   0   u    5
13.(16)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp           0   2   1   1   0    4
14.(7)Andrzej Tkocz - Rybnik                1   1   w   1   1    4
15.(6)Henryk Żyto - Gdańsk                  2   t   w   1   0    3
16.(R2)Jerzy Kowalski - Leszno              d   d   2   0   u    2
17.(5)Zenon Plech - Gorzów Wlkp                                  ns
   (R1)Jacek Gierzyński - Częstochowa       3   0   ns
   (R2)Czesław Goszczyński - Częstochowa    0   1   ns

    71:40    76:60    76:80    77:20    76:80
    76:80    75:00    75:00    74:90    75:20
    76:40    76:00    76:90    76:20    75:80
    74:40    75:20    78:00    78:80    75:40

Sędzia - Stanisław Napierała                tabela biegów
Zmiany: R2 w biegach 2,5,9,15,20 za 5, R1 w 5 biegu za 13, R3 w 6 biegu za 6,
R1 w 9 biegu za 6, R3 w 9 biegu za 2, R1 w 12 biegu za 7, R3 w 12 biegu za 10.

Finał Złotego Kasku - Turniej nr 3 - Rybnik 8/5/1975 (zawody nie odbyły się 17/4 z powodu deszczu)

1. ()Edward Jancarz - Gorzów Wlkp                                13
2. ()Paweł Waloszek - Świętochłowice                             12
3. ()Piotr Pyszny - Rybnik                                       12

4. ()Andrzej Wyglenda - Rybnik                                   10
5. ()Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp                                  8
6. ()Piotr Bruzda - Wrocław                                      8
7. ()Marek Cieślak - Częstochowa                                 8
8. ()Zenon Plech - Gorzów Wlkp                                   8
9. ()Andrzej Jurczyński - Częstochowa                            8
10.()Zenon Urbaniec - Częstochowa                                7
11.()Zygfryd Kostka - Wrocław                                    6
12.()Henryk Żyto - Gdańsk                                        5
13.()Franciszek Stach - Opole                                    5
14.()Henryk Glücklich - Bydgoszcz                                4
15.()Andrzej Tkocz - Rybnik                                      3
16.()Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp                                2
17.()Zbigniew Jąder - Leszno                                     1

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Finał Złotego Kasku - Turniej nr 4 - Gorzów Wlkp 22/5/1975

1. (15)Zenon Plech - Gorzów Wlkp            3   3   3   3   3    15
2. (8)Marek Cieślak - Częstochowa           3   3   3   3   2    14
3. (3)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp          3   2   3   2   3    13

4. (10)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp           2   3   2   2   1    10
5. (9)Piotr Bruzda - Wrocław                3   0   1   2   3    9
6. (7)Piotr Pyszny - Rybnik                 1   1   3   2   2    9
7. (5)Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp          2   2   2   1   2    9
8. (14)Paweł Waloszek - Świętochłowice      2   2   0   1   3    8
9. (1)Andrzej Tkocz - Rybnik                2   1   3   0   0    6
10.(12)Zenon Urbaniec - Częstochowa         0   2   0   3        5
11.(13)Andrzej Jurczyński - Częstochowa     1   3   0   1   w    5
12.(2)Andrzej Wyglenda - Rybnik             1   0   1   2   1    5
13.(R2)Bolesław Rzewiński - Gorzów Wlkp     1   1   2   0        4
14.(6)Henryk Glücklich - Bydgoszcz          0   1   2   u        3
15.(11)Franciszek Stach - Opole             1   0   1   0   1    3
16.(16)Henryk Żyto - Gdańsk                 0   1   0   0   u    1
17.(4)Zygfryd Kostka - Wrocław              u                    0
18.(R1)Andrzej Mielczarek - Gorzow Wlkp     0   u                0

    74:80    73:00    72:60    72:50    71:20
    72:60    73:00    71:90    72:00    73:50
    72:20    71:60    71:30    72:60    76:00
    72:00    72:70    72:20    72:50    73:20

Sędzia - F.Wolniak                          tabela biegów
Zmiany: R1 w 8 biegu za 4, R2 w biegach 12,16,20 za 4, R2 w 19 biegu za 12, R1 w 19 biegu za 6.

Finał Złotego Kasku - Turniej nr 5 - Leszno 5/6/1975

1. (2)Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp          3   3   3   3   2    14
2. (7)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp            2   2   2   2   3    11
3. (10)Andrzej Jurczyński - Częstochowa     0   1   3   3   3    10

4. (14)Andrzej Tkocz - Rybnik               3   2   1   1   3    10
5. (9)Bernard Jąder - Leszno                3   3   3   u   0    9
6. (R1)Zbigniew Jąder - Leszno              w   3   2   2   2    9
7. (11)Paweł Waloszek - Świętochłowice      2   3   1   1   2    9
8. (12)Zenon Plech - Gorzów Wlkp            1   3   u   3   d    7
9. (16)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp         2   1   3   0   1    7
10.(6)Piotr Bruzda - Wrocław                w   0   2   1   3    6
11.(15)Andrzej Wyglenda - Rybnik            1   1   2   2   d    6
12.(4)Piotr Pyszny - Rybnik                 1   0   1   3   0    5
13.(3)Henryk Glücklich - Bydgoszcz          2   0   0   2   1    5
14.(5)Marek Cieślak - Częstochowa           1   2   w   1   1    5
15.(13)Henryk Żyto - Gdańsk                 0   1   0   d   2    3
16.(1)Zygfryd Kostka - Wrocław              w   0   0   0   2    2
17.(8)Franciszek Stach - Opole              u/-                  0

    73:40    76:80    77:60    76:30    77:80
    74:50    75:70    76:60    75:80    75:60
    75:20    77:20    76:20    76:50    78:00
    77:10    76:20    77:20    76:00    76:50

Sędzia -                                    tabela biegów
Zmiany: R1 w 1 biegu za 1, R1 w biegach 2,8,11,14 za 8.

Finał Złotego Kasku - Turniej nr 6 - Opole 3/7/1975

1. (7)Jerzy Szczakiel - Opole               3   3   3   3   3    15
2. (5)Franciszek Stach - Opole              2   2   2   3   2    11
3. (8)Paweł Waloszek - Świętochłowice       1   2   3   1   3    10

4. (13)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp         2   3   1   2   2    10
5. (12)Andrzej Wyglenda - Rybnik            3   1   3   1   3    9
6. (9)Zenon Plech - Gorzów Wlkp             1   1   2   3   2    9
7. (4)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp            1   3   2   ns  3    9
8. (2)Marek Cieślak - Częstochowa           2   1   1   3   1    8
9. (15)Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp         3   0   0   2   2    7
10.(3)Piotr Bruzda - Wrocław                0   1   1   2   3    7
11.(11)Andrzej Tkocz - Rybnik               0   2   3   0   1    6
12.(1)Bernard Ciomber - Opole               3   ns  0   2   1    6
13.(10)Henryk Żyto - Gdańsk                 2   2   ns  1   0    5
14.(6)Zenon Urbaniec - Częstochowa          0   0   2   1   ns   3
15.(14)Zygfryd Kostka - Wrocław             0   3   0   0   ns   3
16.(16)Henryk Glücklich - Bydgoszcz         1   0   1   0   0    2
17.(17)Alfred Siekierka - Opole                                  2
18.(18)Józef Gorzkowski - Opole                                  1

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia - Ernest Klimek                      tabela biegów

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Finał Złotego Kasku - Turniej nr 7 - Bydgoszcz 7/8/1975

1. ()Edward Jancarz - Gorzów Wlkp           3   3   3   3   3    15
2. ()Henryk Glücklich - Bydgoszcz                                13
3. ()Zenon Plech - Gorzów Wlkp                                   12

4. ()Marek Cieślak - Częstochowa                                 10
5. ()Piotr Pyszny - Rybnik                                       10
6. ()Andrzej Tkocz - Rybnik                                      9
7. ()Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp                                  9
8. ()Andrzej Wyglenda - Rybnik                                   8
9. ()Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp                                8
10.()Piotr Bruzda - Wrocław                                      7
11.()Stanisław Kasa - Bydgoszcz                                  5
12.()Paweł Waloszek - Świętochłowice                             5
13.()Franciszek Stach - Opole                                    4
14.()Leszek Marsz - Gdańsk                                       3
15.()Jan Ząbik - Toruń                                           2

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Finał Złotego Kasku - Turniej nr 8 - Gdańsk 19/10/1975

1. ()Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp                                14
2. ()Edward Jancarz - Gorzów Wlkp                                13
3. ()Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp                                  12

4. ()Andrzej Marynowski - Gdańsk                                 12
5. ()Roman Kościecha - Toruń                                     9
6. ()Andrzej Tkocz - Rybnik                                      8
7. ()Leszek Marsz - Gdańsk                                       7
8. ()Bogdan Skrobisz - Gdańsk                                    7
9. ()Leszek Papakul - Gdańsk                                     6
10.()Piotr Pyszny - Rybnik                                       6
11.()Marek Cieślak - Częstochowa                                 5
12.()Bolesław Ślaz - Gdańsk                                      5
13.()Henryk Glücklich - Bydgoszcz                                4
14.()Andrzej Jurczyński - Częstochowa                            4
15.()Adam Olkiewicz - Toruń                                      2
16.()Zbigniew Studziński - Lublin                                1
17.()Andrzej Wyglenda - Rybnik                                   0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów


KLASYFIKACJA KOŃCOWA 15. EDYCJI ZŁOTEGO KASKU 1975

1.  Edward Jancarz - Gorzów Wlkp         8   9   13  13  7   10  15  13    73
2.  Zenon Plech - Gorzów Wlkp            13  -   8   15  7   9   12  -     64
3.  Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp         4   10  2   9   14  7   8   14    62

4.  Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp           2   4   8   10  11  9   9   12    59
5.  Marek Cieślak - Częstochowa          5   14  8   14  5   8   10  5     59
6.  Paweł Waloszek - Świętochłowice      7   5   12  8   9   10  5   -     51
7.  Andrzej Wyglenda - Rybnik            10  5   10  5   6   9   8   0     48
8.  Piotr Pyszny - Rybnik                4   6   12  9   5   -   10  6     48
9.  Henryk Glücklich - Bydgoszcz         8   10  4   3   5   2   13  4     44
10. Andrzej Tkocz - Rybnik               5   4   3   6   10  6   9   8     44
11. Piotr Bruzda - Wrocław               13  6   8   9   6   7   7   -     44
12. Andrzej Jurczyński - Częstochowa     0   10  8   5   10  -   -   4     37
13. Zenon Urbaniec - Częstochowa         9   12  7   5   -   3   -   -     36
14. Zygfryd Kostka - Wrocław             15  8   6   0   2   3   -   -     34
15. Franciszek Stach - Opole             6   5   5   3   0   11  4   -     34
16. Henryk Żyto - Gdańsk                 4   3   5   1   3   5   -   -     21
    Jerzy Szczakiel - Opole              -   -   -   -   -   15  -   -     15
    Andrzej Marynowski - Gdańsk          -   -   -   -   -   -   -   12    12
    Leszek Marsz - Gdańsk                -   -   -   -   -   -   3   7     10
    Zbigniew Jąder - Leszno              -   -   1   -   9   -   -   -     10
    Roman Kościecha - Toruń              -   -   -   -   -   -   -   9     9
    Bernard Jąder - Leszno               -   -   -   -   9   -   -   -     9
    Bogdan Skrobisz - Gdańsk             -   -   -   -   -   -   -   7     7
    Zygmunt Słowiński - Wrocław          6   -   -   -   -   -   -   -     6
    Bernard Ciomber - Opole              -   -   -   -   -   6   -   -     6
    Leszek Papakul - Gdańsk              -   -   -   -   -   -   -   6     6
    Bolesław Ślaz - Gdańsk               -   -   -   -   -   -   -   5     5
    Stanisław Kasa - Bydgoszcz           -   -   -   -   -   -   5   -     5
    Jacek Gierzyński - Częstochowa       -   3   -   -   -   -   -   -     3
    Jerzy Kowalski - Leszno              -   2   -   -   -   -   -   -     2
    Alfred Siekierka - Opole             -   -   -   -   -   2   -   -     2
    Jan Ząbik - Toruń                    -   -   -   -   -   -   2   -     2
    Adam Olkiewicz - Toruń               -   -   -   -   -   -   -   2     2
    Bolesław Rzewiński - Gorzow Wlkp     -   -   -   2   -   -   -   -     2
    Bolesław Gorczyca - Wrocław          1   -   -   -   -   -   -   -     1
    Czesław Goszczyński - Częstochowa    -   1   -   -   -   -   -   -     1
    Józef Gorzkowski - Opole             -   -   -   -   -   1   -   -     1
    Zbigniew Studziński - Lublin         -   -   -   -   -   -   -   1     1
    Andrzej Mielczarek - Gorzow Wlkp     -   -   -   0   -   -   -   -     0

Odliczono dwa najgorsze wyniki, minimalna ilość startów do sklasyfikowania: 6.

 Powrót