Finał Złotego Kasku - Turniej nr 1 - Gorzów Wlkp 5/4/1973

1. ()Zenon Plech - Gorzów Wlkp                                   12
2. ()Marek Cieślak - Częstochowa                                 12
3. ()Henryk Glücklich - Bydgoszcz                                11

4. ()Andrzej Tkocz - Rybnik                                      10
5. ()Jan Mucha - Świętochłowice                                  9
6. ()Jerzy Szczakiel - Opole                                     9
7. ()Andrzej Wyglenda - Rybnik                                   8
8. ()Edward Jancarz - Gorzów Wlkp                                8
10.()Zbigniew Marcinkowski - Zielona Góra                        6
11.()Henryk Żyto - Gdańsk                                        6
14.()Paweł Waloszek - Świętochłowice                             4
   ()Zdzisław Dobrucki - Leszno                                  4
   ()Bernard Jąder - Leszno                                      4
16.()Jerzy Kowalski - Leszno                                     4
17.()Leszek Marsz - Gdańsk                                       1

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Finał Złotego Kasku - Turniej nr 2 - Leszno 26/4/1973

1. (4)Zenon Plech - Gorzów Wlkp             3   3   3   3   3    15
2. (16)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp         3   2   3   3   2    13
3. (12)Jan Mucha - Świętochłowice           2   1   2   3   3    11

4. (7)Zdzisław Dobrucki - Leszno            2   3   w   2   3    10
5. (9)Bernard Jąder - Leszno                3   3   3   w   1    10
6. (13)Henryk Glücklich - Bydgoszcz         2   2   2   3   w    9
7. (2)Marek Cieślak - Częstochowa           2   2   3   2   0    9
8. (14)Paweł Waloszek - Świętochłowice      1   3   2   1   2    9
9. (5)Zbigniew Marcinkowski - Zielona Góra  3   0   1   2   0    6
10.(15)Andrzej Tkocz - Rybnik               0   2   0   2   1    5
11.(3)Jerzy Gryt - Rybnik                   1   d   1   1   2    5
12.(6)Henryk Żyto - Gdańsk                  1   1   2   w   1    5
13.(8)Jerzy Szczakiel - Opole               0   0   d   d   3    3
14.(1)Jerzy Kowalski - Leszno               0   1   d   0   2    3
15.(10)Andrzej Wyglenda - Rybnik            1   0   1   0   0    2
16.(11)Zygmunt Pytko - Tarnów               0   1   w   1   w    2
17.(R1)Leszek Marsz - Gdańsk                1   1                2

    77:30    78:20    78:80    78:30    78:80
    78:30    78:00    79:00    79:00    77:80
    78:80    78:40    78:00    78:40    79:20
    77:80    78:60    77:50    77:20    77:60

Sędzia -                                    tabela biegów
Zmiany: R1 w 16 biegu za 6 lub 9, w 20 biegu za 11.

 Powrót

źródło informacji - MN

Finał Złotego Kasku - Turniej nr 3 - Zielona Góra 3/5/1973

1. (2)Zbigniew Marcinkowski - Zielona Góra  3   2   3   2   3    13
2. (9)Jan Mucha - Świętochłowice            3   3   2   3   2    13
3. (1)Zenon Plech - Gorzów Wlkp             d   2   3   3   3    11

4. (6)Bernard Jąder - Leszno                2   3   2   d   3    10
5. (4)Zdzisław Dobrucki - Leszno            2   1   2   1   3    9
6. (11)Paweł Waloszek - Świętochłowice      0   3   1   3   1    8
7. (5)Leszek Marsz - Gdańsk                 3   1   1   3   0    8
8. (12)Andrzej Tkocz - Rybnik               1   3   2   0   2    8
9. (7)Andrzej Wyglenda - Rybnik             1   1   3   2   1    8
10.(15)Marek Cieślak - Częstochowa          3   d   d   2   1    6
11.(14)Jerzy Kowalski - Leszno              0   0   3   1   2    6
12.(16)Paweł Protasiewicz - Zielona Góra    1   2   0   2   0    5
13.(10)Henryk Glücklich - Bydgoszcz         2   1   1   1   0    5
14.(3)Henryk Żyto - Gdańsk                  1   2   1   0   1    5
15.(8)Stanisław Kasa - Bydgoszcz            0   0   0   1   2    5
16.(13)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp         2   u                2
   (R1)Mieczysław Mendyka - Zielona Góra    0   0   0

    75:60    75:70    75:50    77:80    77:60
    75:80    75:20    76:20    78:40    76:20
    75:50    76:70    76:00    79:30    76:50
    76:00    77:00    77:80    78:00    77:50

Sędzia - Zygmunt Niewolny                   tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 12,14,19 za 13.

Finał Złotego Kasku - Turniej nr 4 - Opole 10/5/1973

1. ()Jerzy Szczakiel - Opole                3   3   3   3   3    15
2. ()Zenon Plech - Gorzów Wlkp                                   14
3. ()Edward Jancarz - Gorzów Wlkp                                13

4. ()Jan Mucha - Świętochłowice                                  11
5. ()Andrzej Tkocz - Rybnik                                      10
6. ()Zbigniew Marcinkowski - Zielona Góra                        8
7. ()Henryk Glücklich - Bydgoszcz                                8
8. ()Andrzej Wyglenda - Rybnik                                   8
9. ()Marek Cieślak - Częstochowa                                 7
10.()Jerzy Kowalski - Leszno                                     5
11.()Paweł Waloszek - Świętochłowice                             5
12.()Zdzisław Dobrucki - Leszno                                  4
14.()Bernard Jąder - Leszno                                      3
15.()Leszek Marsz - Gdańsk                                       3
16.()Henryk Żyto - Gdańsk                                        2

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Finał Złotego Kasku - Turniej nr 5 - Częstochowa 24/5/1973

1. ()Zenon Plech - Gorzów Wlkp                                   14
2. ()Marek Cieślak - Częstochowa                                 12
3. ()Henryk Glücklich - Bydgoszcz                                11

4. ()Jerzy Szczakiel - Opole                                     11
5. ()Jan Mucha - Świętochłowice                                  10
6. ()Edward Jancarz - Gorzów Wlkp                                10
7. ()Paweł Waloszek - Świętochłowice                             9
8. ()Jerzy Kowalski - Leszno                                     8
9. ()Zdzisław Dobrucki - Leszno                                  5
10.()Andrzej Tkocz - Rybnik                                      5
11.()Leszek Marsz - Gdańsk                                       5
12.()Bernard Jąder - Leszno                                      4
13.()Henryk Żyto - Gdańsk                                        4
14.()Zbigniew Marcinkowski - Zielona Góra                        4
15.()Andrzej Wyglenda - Rybnik                                   4

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Finał Złotego Kasku - Turniej nr 6 - "Puchar Sportu" - Chorzów 31/5/1973

1. (4)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp          2   3   3   3   3    14
2. (10)Henryk Żyto - Gdańsk                 2   3   2   3   2    12
3. (2)Paweł Waloszek - Świętochłowice       3   0   3   2   3    11

4. (16)Jan Mucha - Świętochłowice           3   1   3   2   2    11
5. (9)Zbigniew Marcinkowski - Zielona Góra  3   3   2   2   1    11
6. (8)Zenon Plech - Gorzów Wlkp             1   0   3   3   3    10
7. (14)Andrzej Wyglenda - Rybnik            2   2   1   3   1    9
8. (12)Leszek Marsz - Gdańsk                1   2   1   2   2    8
9. (7)Jerzy Gryt - Rybnik                   3   3   1   0   0    7
10.(3)Andrzej Tkocz - Rybnik                1   2   0   1   3    7
11.(6)Marek Cieślak - Częstochowa           2   1   2   1   1    7
12.(5)Jerzy Kowalski - Leszno               0   0   2   0   2    4
13.(1)Henryk Glücklich - Bydgoszcz          0   1   1   1   1    4
14.(13)Bernard Jąder - Leszno               1   2   0   0   0    3
15.(11)Erwin Brabański - Świętochłowice     0   1   0   1   0    2
16.(15)Zygmunt Pytko - Tarnów               0   0   0   0   0    0

    80:20    78:80    80:00    78:80    ??:??
    80:00    79:00    79:20    79:10    78:80
    80:60    79:90    79:30    80:00    ??:??
    79:00    78:50    78:90    79:80    ??:??

Sędzia - J.Rzerzycha                        tabela biegów

Finał Złotego Kasku - Turniej nr 7 - Bydgoszcz 14/6/1973

1. ()Zenon Plech - Gorzów Wlkp                                   14
2. ()Jerzy Szczakiel - Opole                                     14
3. ()Jerzy Kowalski - Leszno                                     12

4. ()Jan Mucha - Świętochłowice                                  10
5. ()Henryk Glücklich - Bydgoszcz                                9
6. ()Andrzej Tkocz - Rybnik                                      9
8. ()Paweł Waloszek - Świętochłowice                             8
9. ()Henryk Żyto - Gdańsk                                        8
10.()Zbigniew Marcinkowski - Zielona Góra                        8
11.()Zdzisław Dobrucki - Leszno                                  4
12.()Edward Jancarz - Gorzów Wlkp                                3
13.()Leszek Marsz - Gdańsk                                       3
14.()Marek Cieślak - Częstochowa                                 3
16.()Bernard Jąder - Leszno                                      2

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Finał Złotego Kasku - Turniej nr 8 - Chorzów 16/8/1973

1. (12)Paweł Waloszek - Świętochłowice      2   3   3   3   3    14
2. (8)Andrzej Wyglenda - Rybnik             3   2   3   3   3    14
3. (11)Antoni Fojcik - Rybnik               3   3   3   2   1    12

4. (1)Jerzy Gryt - Rybnik                   3   2   2   2   2    11

5. (13)Andrzej Tkocz - Rybnik               3   3   3   1   0    10
6. (6)Jerzy Szczakiel - Opole               1   3   1   3   2    10
7. (14)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp         2   2   2   0   3    9
8. (5)Zdzisław Dobrucki - Leszno            2   1   2   2   0    7
9. (7)Bernard Jąder - Leszno                0   0   2   1   3    6
10.(10)Jan Mucha - Świętochłowice           1   1   0   3   d    5
11.(4)Henryk Żyto - Gdańsk                  1   1   1   wu  2    5
12.(3)Leszek Marsz - Gdańsk                 w   2   1   1   1    5
13.(15)Jerzy Kowalski - Leszno              1   1   1   ns  ns   3
14.(2)Zenon Plech - Gorzów Wlkp             2   u/-              2
15.(16)Marek Cieślak - Częstochowa          0   0   ns  ns  ns   0
16.(9)Zygmunt Pytko - Tarnów                0   0   ns  ns  ns   0
   (R1)Karol Peszke - Rybnik                0   0   0   2

    77:40    78:60    78:10    78:50    81:50
    77:40    78:60    78:00    78:40    79:00
    77:70    78:10    78:00    78:50    78:00
    77:50    78:60    78:40    81:50    79:70

Sędzia - Tadeusz Jabłoński                  tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 6,10,14,18 za 2.


KLASYFIKACJA KOŃCOWA 13. EDYCJI ZŁOTEGO KASKU 1973

1.  Zenon Plech - Gorzów Wlkp            12  15  11  14  14  10  14  2     80
2.  Edward Jancarz - Gorzów Wlkp         8   13  2   13  10  14  3   9     67
3.  Jan Mucha - Świętochłowice           9   11  13  11  10  11  10  5     66

4.  Jerzy Szczakiel - Opole              9   3   -   15  11  -   14  10    62
5.  Paweł Waloszek - Świętochłowice      4   9   8   5   9   11  8   14    59
6.  Andrzej Tkocz - Rybnik               10  5   8   10  5   7   9   10    54
7.  Marek Cieślak - Częstochowa          12  9   6   7   12  7   3   0     53
8.  Henryk Glücklich - Bydgoszcz         11  9   5   8   11  4   9   -     53
9.  Zbigniew Marcinkowski - Zielona Góra 6   6   13  8   4   11  8   -     52
10. Andrzej Wyglenda - Rybnik            8   2   8   8   4   9   -   14    51
11. Henryk Żyto - Gdańsk                 6   5   5   2   4   12  8   5     41
12. Jerzy Kowalski - Leszno              4   3   6   5   8   4   12  3     39
13. Zdzisław Dobrucki - Leszno           4   10  9   4   5   -   4   7     39
14. Bernard Jąder - Leszno               4   10  10  3   4   3   2   6     37
15. Leszek Marsz - Gdańsk                1   2   8   3   5   8   3   5     32

Odliczono dwa najgorsze wyniki.

 Powrót