Turniej nr 1 - Turniej o Memoriał im.Eugeniusza Nazimka i Stanisława Różańskiego - Rzeszów 14/4/1967

1. (6)Andrzej Wyglenda - Rybnik             3   3   3   3   3    15
2. (8)Antoni Woryna - Rybnik                2   3   3   3   3    14
3. (5)Zygmunt Pytko - Tarnów                1   3   2   3   3    12

4. (9)Florian Kapała - Rzeszów              3   2   2   2   3    12
5. (7)Stanisław Tkocz - Rybnik              d   1   3   2   2    8
6. (2)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław          0   2   3   2   1    8
7. (11)Konstanty Pociejkowicz - Wrocław     0   3   1   1   2    8
8. (13)Zbigniew Podlecki - Gdańsk           3   1   1   0   2    7
9. (16)Marian Rose - Toruń                  2   2   2   1   0    7
10.(4)Paweł Waloszek - Świętochłowice       3   w   2   1   0    6
11.(1)Stanisław Rurarz - Częstochowa        1   0   0   3   2    6
12.(3)Joachim Maj - Rybnik                  2   2   u   ns  ns   4
13.(12)Henryk Glücklich - Bydgoszcz         2   1   0   0   1    4
14.(14)Kazimierz Bentke - Leszno            0   1   1   1   1    4
15.(10)Jan Mucha - Świętochłowice           1   0   d   2   d    3
16.(15)Wiktor Jastrzębski - Częstochowa     1   0   1   0   1    3

    81:00    79:00    80:00    81:20    80:50
    81:80    79:00    79:80    ??:??    79:00
    79:50    80:30    79:40    79:90    78:70
    80:20    79:90    79:70    79:60    78:50

Sędzia - Tadeusz Grela                      tabela biegów

Turniej nr 2 - Rybnik 2/6/1967

1. ()Antoni Woryna - Rybnik                 3   3   3   3   3    15
2. ()Andrzej Wyglenda - Rybnik                                   13
3. ()Joachim Maj - Rybnik                                        11

4. ()Paweł Waloszek - Świętochłowice                             11
5. ()Zygfryd Friedek - Opole                                     11
6. ()Jerzy Trzeszkowski - Wrocław                                10
7. ()Stanisław Tkocz - Rybnik                                    8
8. ()Zygmunt Pytko - Tarnów                                      7
9. ()Zbigniew Podlecki - Gdańsk                                  6
10.()Henryk Glücklich - Bydgoszcz                                6
11.()Edmund Migoś - Gorzów Wlkp                                  5
12.()Konstanty Pociejkowicz - Wrocław                            5
13.()Wiktor Jastrzębski - Częstochowa                            4
14.()Stanisław Rurarz - Częstochowa                              3
15.()Kazimierz Bentke - Leszno                                   3
16.()Karol Peszke - Rybnik                                       2

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia - Zbigniew Najwer                    tabela biegów

Turniej nr 3 - Częstochowa 9/6/1967

1. ()Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp                           13
2. ()Henryk Glücklich - Bydgoszcz                                11
3. ()Stanisław Rurarz - Częstochowa                              11

4. ()Zbigniew Podlecki - Gdańsk                                  10
5. ()Joachim Maj - Rybnik                                        9
6. ()Edmund Migoś - Gorzów Wlkp                                  9
7. ()Kazimierz Bentke - Leszno                                   8
8. ()Paweł Waloszek - Świętochłowice                             8
9. ()Konstanty Pociejkowicz - Wrocław                            8
10.()Wiktor Jastrzębski - Częstochowa                            8
11.()Florian Kapała - Rzeszów                                    7
12.()Jerzy Trzeszkowski - Wrocław                                5
13.()Andrzej Wyglenda - Rybnik                                   5
14.()Antoni Woryna - Rybnik                                      4
15.()Jan Mucha - Świętochłowice                                  2
16.()Zygfryd Friedek - Opole                                     1
17.()Stanisław Tkocz - Rybnik                                    0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Turniej nr 4 - Poznań 1/7/1967 (organizator Sparta Wrocław)

1. ()Antoni Woryna - Rybnik                 3   3   3   3   3    15
2. ()Zbigniew Podlecki - Gdańsk                                  11
3. ()Stanisław Tkocz - Rybnik                                    9

4. ()Joachim Maj - Rybnik                                        9
5. ()Konstanty Pociejkowicz - Wrocław                            9
6. ()Andrzej Wyglenda - Rybnik                                   9
7. ()Paweł Waloszek - Świętochłowice                             9
8. ()Wiktor Jastrzębski - Częstochowa                            8
9. ()Jerzy Trzeszkowski - Wrocław                                8
10.()Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp                           7
11.()Edmund Migoś - Gorzów Wlkp                                  6
12.()Kazimierz Bentke - Leszno                                   6
13.()Henryk Glücklich - Bydgoszcz                                5
14.()Marian Rose - Toruń                                         5
15.()Stanisław Rurarz - Częstochowa                              2
16.()Bohdan Jaroszewicz - Wrocław                                2

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Turniej nr 5 - Gdańsk 7/7/1967

1. ()Andrzej Wyglenda - Rybnik              3   3   3   3   3    15
2. ()Jerzy Trzeszkowski - Wrocław                                11
3. ()Antoni Woryna - Rybnik                                      11

4. ()Edmund Migoś - Gorzów Wlkp                                  10
5. ()Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp                           10
6. ()Henryk Glücklich - Bydgoszcz                                9
7. ()Zbigniew Podlecki - Gdańsk                                  9
8. ()Wiktor Jastrzębski - Częstochowa                            8
9. ()Marian Rose - Toruń                                         8
10.()Paweł Waloszek - Świętochłowice                             7
11.()Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp                                7
12.()Stanisław Tkocz - Rybnik                                    6
13.()Joachim Maj - Rybnik                                        5
14.()Konstanty Pociejkowicz - Wrocław                            0
15.()Stanisław Rurarz - Częstochowa                              0
16.()Jan Tkocz - Gdańsk                                          0
17.()Henryk Żyto - Gdańsk                                        0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Turniej nr 6 - Tarnów 28/7/1967

1. ()Stanisław Tkocz - Rybnik                                    13
2. ()Marian Rose - Toruń                                         12
3. ()Paweł Waloszek - Świętochłowice                             12

4. ()Edmund Migoś - Gorzów Wlkp                                  11
5. ()Henryk Glücklich - Bydgoszcz                                9
6. ()Zygmunt Pytko - Tarnów                                      9
7. ()Antoni Woryna - Rybnik                                      8
8. ()Konstanty Pociejkowicz - Wrocław                            8
9. ()Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp                           7
10.()Joachim Maj - Rybnik                                        7
11.()Wiktor Jastrzębski - Częstochowa                            6
12.()Stanisław Rurarz - Częstochowa                              6
13.()Stanisław Chorabik - Tarnów                                 4
14.()Andrzej Tanaś - Tarnów                                      3
15.()Kazimierz Bentke - Leszno                                   3
16.()Jerzy Trzeszkowski - Wrocław                                0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Turniej nr 7 - Bydgoszcz 8/9/1967

1. ()Henryk Glücklich - Bydgoszcz           w   3   3   3   3    12
2. ()Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp      1   3   3   2   3    12
3. ()Konstanty Pociejkowicz - Wrocław       3   3   2   1   3    12

4. ()Stanisław Kasa - Bydgoszcz             2   2   2   3   2    11
5. ()Marian Rose - Toruń                    3   2   u   3   2    10
6. ()Joachim Maj - Rybnik                   2   2   3   2   1    10
7. ()Zbigniew Podlecki - Gdańsk             2   0   1   3   3    9
8. ()Paweł Waloszek - Świętochłowice        0   0   3   2   1    6
9. ()Stanisław Tkocz - Rybnik               3   1   1   1   0    6
10.()Kazimierz Bentke - Leszno              1   3       1   1    6
11.()Jerzy Trzeszkowski - Wrocław           1   1   2   0   2    6
12.()Antoni Woryna - Rybnik                 1   1       2   2    6
13.()Mieczysław Połukard - Bydgoszcz        2   1   2   0        5
14.()Andrzej Wyglenda - Rybnik              3       0       1    4
15.()Edmund Migoś - Gorzów Wlkp             0   2   1   1        4
16.()Benedykt Kosek - Bydgoszcz             0   1   0   0   0    1
17.()Wiktor Jastrzębski - Częstochowa       0   0   0            0
18.()Jerzy Dobrzański - Bydgoszcz           0   0                0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Turniej nr 8 - Ostrów Wlkp 28/9/1967 (organizator Stal Gorzów Wlkp.)

1. (15)Henryk Glücklich - Bydgoszcz         3   3   3   3   3    15
2. (11)Antoni Woryna - Rybnik               3   2   3   3   3    14
3. (7)Paweł Waloszek - Świętochłowice       2   1   3   2   3    11

4. (14)Konstanty Pociejkowicz - Wrocław     1   2   3   3   2    11
5. (8)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp     1   3   2   2   2    10
6. (10)Stanisław Tkocz - Rybnik             2   3   w   3   1    9
7. (1)Kazimierz Bentke - Leszno             3   3   2   u        8
8. (6)Joachim Maj - Rybnik                  3   1   1   1   2    8
9. (2)Jan Mucha - Świętochłowice            0   d   1   2   3    6
10.(16)Jan Tkocz - Gdańsk                   2   2   d   d   2    6
11.(13)Edmund Migoś - Gorzów Wlkp           d   2   2   1   1    6
12.(5)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław          0   1   2   1   1    5
13.(9)Marian Rose - Toruń                   1   0   0   2   1    4
14.(3)Wojciech Jurasz - Gorzów Wlkp         2   0   1   0   0    3
15.(12)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp         w   1   d   w        1
16.(4)Roman Wieczorek - Gdańsk              u   d   1   d   d    1

    77:20    77:50    77:10    77:70    76:20
    76:00    76:90    76:60    77:60    77:90
    76:70    76:20    77:30    77:50    78:20
    75:50    77:10    78:50    76:60    77:80

Sędzia -                                    tabela biegów


KLASYFIKACJA KOŃCOWA 7. EDYCJI ZŁOTEGO KASKU 1967

1.  Antoni Woryna - Rybnik               14  15  4   15  11  8   6   14    77
2.  Henryk Glücklich - Bydgoszcz         4   6   11  5   9   9   12  15    62
3.  Andrzej Wyglenda - Rybnik            15  13  5   9   15  -   4   -     61

4.  Stanisław Pogorzelski - Gorzów Wlkp  -   -   13  7   10  7   12  10    59
5.  Paweł Waloszek - Świętochłowice      6   11  8   9   7   12  6   11    58
6.  Konstanty Pociejkowicz - Wrocław     7   5   8   9   0   8   12  11    55
7.  Joachim Maj - Rybnik                 4   11  9   9   5   7   10  8     54
8.  Stanisław Tkocz - Rybnik             8   8   0   9   6   13  6   9     53
9.  Zbigniew Podlecki - Gdańsk           7   6   10  11  9   -   9   -     52
10. Jerzy Trzeszkowski - Wrocław         8   10  5   8   11  0   6   5     48
11. Edmund Migoś - Gorzów Wlkp           -   5   9   6   10  11  4   6     47
12. Marian Rose - Toruń                  7   -   -   5   8   12  10  4     46
13. Wiktor Jastrzębski - Częstochowa     3   4   8   8   9   6   0   -     37
14. Kazimierz Bentke - Leszno            4   3   8   6   -   3   6   8     35
15. Stanisław Rurarz - Częstochowa       6   3   11  2   0   6   -   -     28

Odliczono dwa najgorsze wyniki.

 Powrót