Półfinał Srebrnego Kasku - Rzeszów 17/8/1993

1. (7)Piotr Winiarz - Rzeszów               3   3   2   2   3    13
2. (15)Mirosław Cierniak - Tarnów           3   2   3   3   1    12
3. (10)Maciej Kuciapa - Rzeszów             3   0   3   3   2    11
4. (14)Jacek Kalinowski - Gdańsk            2   2   2   1   3    10
5. (5)Sławomir Sitek - Rzeszów              2   3   2   1   2    10
6. (4)Robert Flis - Gorzów Wlkp             2   3   1   2   1    9
7. (2)Paweł Jachym - Tarnów                 0   3   1   2   2    8+3
8. (3)Tomasz Kamiński - Bydgoszcz           1   1   3   0   3    8+2

9. (16)Marek Dera - Gdańsk                  1   1   3   2   1    8+1
10.(6)Adam Fajfer - Gniezno                 1   1   2   d   1    5
11.(12)Maciej Bargiel - Krosno              2   d   0   0   2    4
12.(8)Marek Nowak - Gniezno                 0   2   1   1   0    4
13.(13)Wojciech Kiełbasa - Krosno           0   0   0   3   0    3
14.(9)Robert Bonin - Bydgoszcz              1   1   0   1   0    3
15.(11)Leszek Sikorski - Gniezno            0   0   1   0   0    1
16.(1)Rafał Trojanowski - Rzeszów           t                    0
   (Rl)Rafał Wilk - Rzeszów                 3   2   0   3   3

    72:33    72:32    72:26    71:48    72:33    75:26
    71:66    73:01    70:54    73:09    72:82
    71:53    71:31    72:55    72:64    73:79
    71:65    73:65    71:56    71:79    73:88

Sędzia - Jolant Szczepanek                  tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 1,5,9,13,17 za 1.

Półfinał Srebrnego Kasku - Kraków 17/8/1993

1. (13)Eugeniusz Tudzież - Rybnik           3   3   3   3   3    15
2. (1)Krzysztof Fliegert - Rybnik           3   2   3   3   3    14
3. (15)Krzysztof Zieliński - Wrocław        2   2   3   3   2    12
4. (5)Tomasz Kruk - Zielona Góra            2   1   2   3   3    11
5. (8)Robert Kempiński - Grudziądz          3   3   3   d   1    10
6. (11)Grzegorz Wiśniewski - Grudziądz      3   1   2   2   2    10
7. (3)Mirosław Sosna - Opole                2   3   1   w   2    8
8. (14)Marek Fojcik - Rybnik                1   3   2   t   1    7

9. (2)Krzysztof Mitura - Leszno             0   2   1   1   2    6+3
10.(10)Mariusz Niemczura - Opole            2   1   1   2   0    6+2
11.(9)Sławomir Rypień - Leszno              1   d   0   2   3    6+1
12.(7)Zbigniew Jurasik - Kraków             1   0   2   2   1    6+d
13.(4)Krzysztof Ulawski - Grudziądz         1   2   0   d   d    3
14.(6)Zenon Zakrzewski - Częstochowa        0   w   1   1   1    3
15.(16)Dariusz Wach - Opole                 0   1   ns  ns  ns   1
16.(12)Mariusz Szańczuk - Zielona Góra      w   ns  ns  ns  ns   0

    75:30    75:50    76:50    78:50    75:10    76:50
    77:00    77:90    76:70    76:10    75:50
    78:40    77:60    77:10    77:50    76:50
    76:80    80:20    75:00    77:60    76:50

Sędzia - Józef Rzepa                        tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.



28. Finał Srebrnego Kasku - Machowa 10/9/1993

1. (2)Tomasz Kruk - Zielona Góra            3   2   3   3        11
2. (12)Mirosław Cierniak - Tarnów           2   3   2   3        10
3. (14)Piotr Winiarz - Rzeszów              3   3   3   0        9

4. (8)Robert Kempiński - Grudziądz          3   1   2   2        8
5. (5)Eugeniusz Tudzież - Rybnik            2   2   1   3        8
6. (7)Maciej Kuciapa - Rzeszów              2   3   d   2        7
7. (11)Krzysztof Zieliński - Wrocław        3   d   3   wnj      6
8. (9)Krzysztof Fliegert - Rybnik           d   3   wsu 3        6
9. (7)Paweł Jachym - Tarnów                 0   2   3   1        6
10.(5)Robert Flis - Gorzów Wlkp             1   1   2   1        5
11.(1)Adam Fajfer - Gniezno                 0   1   1   2        4
12.(15)Mirosław Sosna - Opole               0   1   0   2        3
13.(6)Grzegorz Wiśniewski - Grudziądz       1   0   2   0        3
14.(16)Tomasz Kamiński - Bydgoszcz          1   2   0   0        3
15.(4)Sławomir Sitek - Rzeszów              1   w   1   1        3
16.(13)Marek Fojcik - Rybnik                2   0   u/ns         2
   (R1)Krzysztof Mitura - Leszno            1
   (R2)Mariusz Niemczura - Opole            ns
   Jacek Kalinowski - Gdańsk                qns

    62:50    62:10    67:60    65:20
    62:30    62:20    63:70    66:50
    63:70    62:40    64:80    64:60
    62:20    64:30    64:60    64:80

Sędzia przerwał zawody po 18 biegach z powodu zapadających ciemności.

Sędzia - Ryszard Głód                       tabela biegów

 Powrót