Półfinał Srebrnego Kasku - Bydgoszcz 22/8/1991

1. (14)Tomasz Gollob - Bydgoszcz            3   3   3   3   3    15
2. (11)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp           3   3   3   3   1    13
3. (5)Marek Hućko - Gorzów Wlkp             2   1   3   3   2    11
4. (4)Robert Sawina - Toruń                 1   3   3   3   d    10
5. (1)Maciej Głód - Bydgoszcz               3   3   1   1   2    10
6. (8)Robert Bonin - Bydgoszcz              3   2   d   1   3    9
7. (3)Andrzej Zarzecki - Zielona Góra       2   2   2   w   3    9
8. (7)Piotr Leśniowski - Tarnów             1   1   2   2   2    8+3

9. (13)Piotr Zięba - Tarnów                 1   2   1   2   2    8+2
10.(16)Sławomir Derdziński - Toruń          d   1   2   2   3    8+1
11.(15)Jarosław Łukaszewski - Gorzów Wlkp   2   0   1   1   1    5+3
12.(2)Przemysław Brucheiser - Ostrów Wlkp   0   2   2   d   1    5+2
13.(12)Rafał Klein - Gdańsk                 2   0   0   0   1    3
14.(6)Tomasz Szupienko - Gdańsk             0   1   0   2   0    3
15.(10)Robert Heciak - Ostrów Wlkp          1   0   0   1   0    2

    66:70    67:00    67:80    66:80    67:20    67:80
    66:70    67:00    66:60    67:10    67:80    67:60
    67:70    67:20    66:30    67:40    67:60
    65:80    67:20    66:50    66:80    66:10
    Uwaga! Bieg XXI - o 8 miejsce, bieg XXII o 11 miejsce
    w bydgoskim turnieju.

Sędzia - Roman Siwiak                       tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał Srebrnego Kasku - Krosno 22/8/1991

1. (11)Jacek Rempała - Tarnów               3   3   3   3   3    15
2. (4)Janusz Ślączka - Rzeszów              3   3   3   3   2    14
3. (14)Robert Kużdżał - Tarnów              3   2   3   3   1    12
4. (3)Krzysztof Fliegert - Rybnik           2   2   2   3   2    11
5. (6)Marek Muszyński - Lublin              3   3   1   2   1    10
6. (2)Zbigniew Lech - Wrocław               w   1   3   2   3    9
7. (12)Tomasz Pawelec - Lublin              1   2   2   u   3    8
8. (7)Piotr Gancarz - Rzeszów               2   1   1   2   2    8

9. (10)Maciej Bargiel - Krosno              t   w   2   2   3    7
10.(9)Krzysztof Jankowski - Wrocław         2   3   1   0   ns   6
11.(15)Krzysztof Pogoda - Świętochłowice    2   0   1   1   2    6
12.(16)Marek Mróz - Opole                   1   1   2   1   d    5
13.(8)Dariusz Hełmecki - Wrocław            1   0   0   1   1    3
14.(13)Tadeusz Hajt - Rzeszów               0   2   0   0   ns   2

    75:70    77:00    75:70    79:50    77:60
    75:80    76:30    77:70    77:70    76:40
    75:20    76:10    77:00    76:50    78:70
    76:30    77:00    76:70    76:80    76:60

Sędzia - Jolant Szczepanek                  tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.



Finał nr 1 Srebrnego Kasku - Świętochłowice 17/9/1991

1. (5)Jacek Rempała - Tarnów                3   1   3   3   3    13+3
2. (7)Andrzej Zarzecki - Zielona Góra       2   3   2   2   3    13+2
3. (1)Robert Sawina - Toruń                 2   3   2   3   2    12

4. (14)Tomasz Gollob - Bydgoszcz            3   2   3   w   2    10
5. (9)Janusz Ślączka - Rzeszów              2   2   1   3   2    10
6. (8)Zbigniew Lech - Wrocław               0   3   d   3   3    9
7. (6)Piotr Leśniowski - Tarnów             1   3   0   2   3    9
8. (12)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp           3   2   1   1   2    9
9. (3)Marek Hućko - Gorzów Wlkp             3   2   2   1   1    9
10.(11)Robert Kużdżał - Tarnów              d   1   3   2   1    7
11.(16)Piotr Zięba - Tarnów                 1   1   1   2   1    6
12.(13)Piotr Gancarz - Rzeszów              2   t   2   0   0    4
13.(2)Krzysztof Fliegert - Rybnik           u   1   2   1   0    4
14.(10)Robert Bonin - Bydgoszcz             1   0   1   0   0    2
15.(15)Tomasz Pawelec - Lublin              d   0   d   1   1    2
16.(4)Madej Głód - Bydgoszcz                1   0   0   0   0    1
   (R1)Sławomir Derdziński - Toruń          0    
   (R2)Mirosław Bas - Świętochłowice        ns

    73:70    73:20    74:10    73:90    74:40    74:30
    74:10    75:20    74:50    74:30    74:60
    74:40    74:10    74:20    75:30    74:90
    75:00    74:20    75:30    74:10    74:10

Sędzia - Maciej Spychała                    tabela biegów
Zmiany: 5 bieg R1 za 13.

Finał nr 2 Srebrnego Kasku - Opole 18/9/1991

1. (14)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp           3   3   3   2   2    13
2. (11)Jacek Rempała - Tarnów               3   3   0   3   3    12
3. (5)Marek Hućko - Gorzów Wlkp             2   3   3   3   1    12

4. (7)Robert Sawina - Toruń                 3   2   2   3   2    12+2
5. (2)Andrzej Zarzecki - Zielona Góra       3   2   1   2   3    11+3
6. (4)Piotr Leśniowski - Tarnów             2   2   3   2   0    9
7. (16)Zbigniew Lech - Wrocław              2   3   2   2   d    9
8. (15)Robert Kużdżał - Tarnów              1   1   2   3   2    9
9. (8)Janusz Ślączka - Rzeszów              0   w   2   1   3    6
10.(12)Krzysztof Fliegert - Rybnik          1   1   0   1   3    6
11.(6)Tomasz Pawelec - Lublin               1   1   3   1   u    6
12.(13)Sławomir Chat - Opole                0   2   1   0   2    5
13.(10)Piotr Zięba - Tarnów                 2   0   0   1   1    4
14.(3)Piotr Gancarz - Rzeszów               1   0   1   0   d    2
15.(9)Robert Bonin - Bydgoszcz              0   1   d   0   1    2
16.(1)Maciej Głód - Bydgoszcz               0   0   1   0   w    1

    63:20    62:80    64:80    64:00    64:20    64:20
    63:00    63:20    62:60    63:20    63:60
    62:20    62:60    63:40    63:60    65:40
    62:80    63:00    63:60    64:40    63:40

Sędzia - Roman Siwiak                       tabela biegów


KLASYFIKACJA KOŃCOWA 26. EDYCJI SREBRNEGO KASKU 1991

1.  Jacek Rempała - Tarnów                  13 12       25
2.  Andrzej Zarzecki - Zielona Góra         13 11       24+3
3.  Robert Sawina - Toruń                   12 12       24+2

4.  Piotr Paluch - Gorzów Wlkp              9  13       22
5.  Marek Hućko - Gorzów Wlkp               9  12       21
6.  Piotr Leśniowski - Tarnów               9  9        18
7.  Zbigniew Lech - Wrocław                 9  9        18
8.  Robert Kużdżał - Tarnów                 7  9        16
9.  Janusz Ślączka - Rzeszów                10 6        16
10. Krzyszof Fliegert - Rybnik              4  6        10
11. Piotr Zięba - Tarnów                    6  4        10
12. Tomasz Gollob - Bydgoszcz               10 -        10
13. Tomasz Pawelec - Lublin                 2  6        8
14. Piotr Gancarz - Rzeszów                 4  2        6
15. Robert Bonin - Bydgoszcz                2  2        4
16. Maciej Głód - Bydgoszcz                 1  1        2

 Powrót