Półfinał Srebrnego Kasku - Gdańsk 24/7/1990

1. (11)Tomasz Fajfer - Gniezno              3   2   3   3   3    14
2. (4)Jarosław Olszewski - Gdańsk           3   3   2   2   2    12
3. (13)Jarosław Kalinowski - Gdańsk         0   3   3   2   3    11
4. (5)Jacek Woźniak - Bydgoszcz             3   2   2   3   1    11
5. (16)Jerzy Mordel - Lublin                3   2   2   2   2    11
6. (15)Mirosław Kowalik - Toruń             2   1   3   u   3    9
7. (6)Robert Jucha - Lublin                 1   2   1   3   2    9
8. (14)Dariusz Śledź - Lublin               1   3   3   1   0    8+3

9. (7)Piotr Zięba - Tarnów                  2   0   1   2   3    8+2
10.(12)Piotr Leśniowski - Tarnów            1   1   1   3   d    6
11.(3)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp            1   3   1   1   w2   6
12.(1)Sławomir Abakumow - Gdańsk            2   1   0   0   2    5
13.(10)Marek Nowak - Bydgoszcz              2   1   0   0   1    4
14.(9)Jarosław Łukaszewski - Gorzów Wlkp    0   0   2   1   1    4
15.(2)Jacek Kaniecki - Grudziądz            0   0   0   1   0    1
16.(8)Wojciech Żurawski - Grudziądz         t   0   0   0   0    0
   (R1)Roman Uzarek - Gdańsk                0
   (R2)Marek Dera - Gdańsk                  1

    67:80    68:20    69:25    70:10    70:00    70:06
    69:12    69:00    69:32    69:25    70:12
    69:11    69:12    69:18    70:00    70:00
    68:00    69:00    70:12    69:45    69:18

Sędzia - Andrzej Kulesza                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 2 bieg R1 za 8, 19 bieg R2 za 3.

Półfinał Srebrnego Kasku - Opole 24/7/1990

1. (4)Tomasz Gollob - Bydgoszcz             3   3   3   2   3    14
2. (5)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra    3   2   3   3   2    13
3. (12)Dariusz Fliegert - Rybnik            3   2   2   3   3    13
4. (6)Jacek Gollob - Bydgoszcz              2   1   3   3   2    11
5. (8)Andrzej Zarzecki - Zielona Góra       1   1   1   3   3    9+2+3+3
6. (7)Krzysztof Jankowski - Wrocław         0   3   1   2   3    9+3+2
7. (2)Dariusz Wach - Opole                  2   3   1   2   1    9+3+1
8. (9)Dariusz Michalewicz - Leszno          2   3   2   0   1    9+2+2+ns

9. (3)Marek Adamczyk - Gniezno              1   2   3   2   1    9+1+w
10.(10)Andrzej Rzepka - Gorzów Wlkp         1   2   2   1   2    8
11.(15)Krzysztof Pogoda - Świętochłowice    3   1   ns  1   w    5
12.(1)Arkadiusz Kupijaj - Wrocław           0   0   2   1   1    4
13.(13)Robert Kessler - Zielona Góra        2   1   d   w   w    3
14.(11)Przemysław Janicki - Opole           t   u   1   1   1    3

    62:20    65:20    65:60    66:60    66:60    68:60
    62:40    65:40    64:00    66:40    66:60    67:00
    64:80    69:60    66:00    65:20    66:20    --:--
    63:60    64:40    65:80    67:20    64:80    66:40

Kolejność w wyścigach barażowych:
XXI. K.Jankowski, Michalewicz, Adamczyk
XXII. Wach, Zarzecki
XXIII. Zarzecki(ns), Michalewicz(ns), Adamczyk(w)
XIV. Zarzecki, K.Jankowski, Wach, Michalewicz(ns)

Sędzia - Maciej Spychała                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.



Finał nr 2 Srebrnego Kasku - Zielona Góra 19/9/1990

1. (11)Tomasz Gollob - Bydgoszcz            3   3   3   3   3    15
2. (8)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra    3   3   3   1   3    13
3. (14)Jarosław Olszewski - Gdańsk          3   3   2   2   2    12

4. (1)Jerzy Mordel - Lublin                 2   3   1   3   2    11
5. (4)Dariusz Śledź - Lublin                3   2   3   w   1    9
6. (9)Mirosław Kowalik - Toruń              2   2   1   2   2    9
7. (16)Krzysztof Jankowski - Wrocław        0   1   2   2   3    8
8. (13)Tomasz Fajfer - Gniezno              1   w2  2   2   3    8
9. (15)Dariusz Fliegert - Rybnik            2   1   1   3   0    7
10.(10)Andrzej Zarzecki - Zielona Góra      u   2   1   3   1    7
11.(2)Robert Jucha - Lublin                 1   1   3   t   u    5
12.(12)Jacek Gollob - Bydgoszcz             w2  d   2   1   2    5
13.(7)Jacek Woźniak - Bydgoszcz             2   2   d   d        4
14.(5)Jarosław Kalinowski - Gdańsk          1   0   0   1   0    2
15.(3)Marek Adamczyk - Gniezno              u   0   0   0   1    1
16.(6)Andrzej Rzepka - Gorzów Wlkp          0   0   0   u/- ns   0
   (R1)Piotr Zięba - Tarnów                 1   1
   Dariusz Wach - Opole                     qns
   Dariusz Michalewicz - Leszno             qns

    69:60    70:80    71:10    72:00    72:40
    70:20    71:40    72:00    71:00    74:10
    71:40    70:80    71:40    73:00    72:50
    71:70    70:40    71:60    72:50    71:80

Sędzia - Stanisław Pieńkowski               tabela biegów
Zmiany: 3 bieg R1 za 12, 5 bieg R1 za 13.

Ze względu na opady deszczu nie odbył się pierwszy finał
Srebrnego Kasku w Gorzowie Wlkp 18/9/1990. Jako końcowe
zaliczono wyniki jednego finału - w Zielonej Górze.

 Powrót