Półfinał Srebrnego Kasku - Lublin 24/8/1989

1. (5)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra    3   2   3   3   2    13
2. (9)Jarosław Olszewski - Gdańsk           1   3   2   3   3    12
3. (15)Tomasz Gollob - Gdańsk               3   3   2   2   2    12
4. (3)Dariusz Śledź - Lublin                3   2   3   0   3    11
5. (10)Jacek Gomólski - Bydgoszcz           3   1   3   1   3    11
6. (13)Jerzy Mordel - Lublin                2   1   2   3   2    10
7. (16)Robert Kużdżał - Tarnów              1   3   2   2   2    10
8. (6)Janusz Ślączka - Rzeszów              2   3   3   0   1    9

9. (4)Jacek Rempała - Tarnów                1   2   1   1   3    8
10.(2)Krzysztof Kuczwalski - Toruń          2   2   1   1   1    7
11.(11)Jarosław Skarżyński - Grudziądz      2   1   1   2   d    6
12.(8)Tomasz Fajfer - Gniezno               1   1   1   0   1    4
13.(12)Jan Połubiński - Zielona Góra        u   0   0   3   0    3
14.(7)Robert Sawina - Toruń                 0   0   0   2   0    2
15.(1)Jacek Kaniecki - Bydgoszcz            0   0   0   1   0    1
16.(14)Krzysztof Ciepiela - Rzeszów         w   0   0            0
   (R1)Jarosław Kalinowski - Gdańsk         u
   (R2)Tomasz Pawelec - Lublin              1

    71:20    72:00    72:42    74:10    73:29    67:40
    70:53    72:88    72:35    72:24    73:44
    71:33    71:93    72:41    74:07    73:35
    70:38    72:46    73:68    73:34    73:61

Sędzia - Stanisław Skowron                  tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 13 biegu za 14, R2 w 20 biegu za 14.

Półfinał Srebrnego Kasku - Opole 24/8/1989

1. (16)Piotr Świst - Gorzów Wlkp            2   3   3   3   3    14
2. (15)Mirosław Kowalik - Toruń             3   3   2   2   3    13
3. (6)Jacek Woźniak - Bydgoszcz             3   2   u   3   3    11
4. (5)Sławomir Dudek - Zielona Góra         2   2   1   2   3    10
5. (10)Waldemar Cieślewicz - Bydgoszcz      1   3   3   1   1    9
6. (2)Dariusz Fliegert - Rybnik             3   0   0   3   2    8
7. (12)Marek Mróz - Opole                   0   1   3   2   2    8
8. (7)Marek Hućko - Gorzów Wlkp             1   2   0   3   1    7+3

9. (11)Dariusz Kasprzak - Leszno            3   d   d   2   2    7+2
10.(14)Jacek Krzyżaniak - Toruń             1   1   3   1   1    7+1
11.(13)Andrzej Musiolik - Rybnik            0   3   2   d   1    6
12.(1)Waldemar Jambor - Opole               1   1   2   0   2    6
13.(3)Sławomir Buśkiewicz - Leszno          2   1   2   t   u    5
14.(9)Bogusław Nocuń - Częstochowa          2   0   1   1   u    4
15.(4)Krzysztof Pogoda - Świętochłowice     u   2   1   0   0    3
16.(8)Andrzej Zarzecki - Zielona Góra       w   0   0   1   d    1
   (R1)Sławomir Chat - Opole                u

    63:60    63:80    65:00    64:60    65:40    65:40
    63:40    64:80    64:80    65:60    64:60
    63:20    64:40    65:80    64:40    65:40
    63:00    63:20    65:40    65:40    65:60

Sędzia - Ryszard Bielecki                   tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 15 biegu za 3.



Finał nr 1 Srebrnego Kasku - Częstochowa 19/9/1989

1. (14)Piotr Świst - Gorzów Wlkp            3   3   3   3   3    15
2. (11)Tomasz Gollob - Gdańsk               3   3   3   3   d    12
3. (6)Jacek Gomólski - Bydgoszcz            2   2   1   3   3    11

4. (9)Jarosław Olszewski - Gdańsk           2   3   0   2   3    10
5. (5)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra    3   1   1   3   d    8
6. (16)Marek Hućko - Gorzów Wlkp            2   3   2   1   u    8
7. (15)Robert Kużdżał - Tarnów              1   2   3   1   1    8
8. (13)Janusz Ślączka - Rzeszów             0   2   2   2   2    8
9. (4)Waldemar Cieślewicz - Bydgoszcz       2   2   1   d   2    7
10.(3)Jacek Woźniak - Bydgoszcz             3   u   1   2   d    6
11.(1)Dariusz Kasprzak - Leszno             1   0   0   2   2    5
12.(2)Dariusz Śledź - Lublin                0   0   2   0   2    4
13.(7)Dariusz Fliegert - Rybnik             1   1   0   1   1    4
14.(12)Mirosław Kowalik - Toruń             1   1   0   0   t    2
15.(10)Marek Mróz - Opole                   0   1   t   0   0    1
16.(8)Jerzy Mordel - Lublin                 0   w                0
   (R1)Jacek Rempała - Tarnów               2   3   1   3   1
   Sławomir Dudek - Zielona Góra            qns

    69:97    69:97    70:18    71:69    70:28
    69:22    70:50    71:09    70:68    73:16
    69:06    71:13    70:50    71:91    72:47
    69:53    71:30    70:65    72:00    71:88

Sędzia - Andrzej Kulesza                    tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 11,14,17 za 8, w 10 biegu za 10, w 19 biegu za 12.

Finał nr 2 Srebrnego Kasku - Rybnik 20/9/1989

1. (13)Piotr Świst - Gorzów Wlkp            3   3   3   2   3    14
2. (11)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra   3   2   3   3   2    13+3
3. (15)Tomasz Gollob - Gdańsk               2   3   d   3   3    11

4. (2)Dariusz Fliegert - Rybnik             3   1   3   1   3    11
5. (10)Jacek Gomólski - Bydgoszcz           2   3   d   3   2    10+d
6. (14)Mirosław Kowalik - Toruń             1   2   3   1   3    10
7. (5)Jacek Woźniak - Bydgoszcz             3   2   2   1   d    8
8. (12)Dariusz Śledź - Lublin               1   2   d   3   2    8
9. (8)Jarosław Olszewski - Gdańsk           2   3   2   0   0    7
10.(7)Dariusz Kasprzak - Leszno             0   1   2   2   2    7
11.(1)Waldemar Cieślewicz - Bydgoszcz       2   1   2   0   1    6
12.(6)Robert Kużdżał - Tarnów               1   0   1   2   1    5
13.(16)Jacek Rempała - Tarnów               0   0   0   2   1    3
14.(4)Marek Hućko - Gorzów Wlkp             0   1   1   0   1    3
15.(3)Janusz Ślączka - Rzeszów              1   d   1   d        2
16.(9)Marek Mróz - Opole                    0   0   0   1   0    1
   (R1)Andrzej Musiolik - Rybnik            0
   (R2)Krzysztof Fliegert - Rybnik          ns
   Sławomir Dudek - Zielona Góra            qns
   Jerzy Mordel - Lublin                    qns

    70:98    71:28    72:21    72:92    71:98    72:22
    70:50    71:43    71:82    71:72    71:85    73:20
    70:49    70:73    71:90    72:58    72:37
    70:60    71:73    72:10    72:78    72:06

Sędzia - Marek Smyła                        tabela biegów
Zmiany: R1 w 19 biegu za 3.


KLASYFIKACJA KOŃCOWA 24. EDYCJI SREBRNEGO KASKU 1989

1.  Piotr Świst - Gorzów Wlkp               15 14       29
2.  Tomasz Gollob - Gdańsk                  12 11       23
3.  Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra      8  13       21+3

4.  Jacek Gomólski - Bydgoszcz              11 10       21+d
5.  Dariusz Fliegert - Rybnik               4  11       15
6.  Jacek Woźniak - Bydgoszcz               6  8        14
7.  Waldemar Cieślewicz - Bydgoszcz         7  7        14
8.  Robert Kużdżał - Tarnów                 8  5        13
9.  Mirosław Kowalik - Toruń                2  10       12
10. Dariusz Śledź - Lublin                  4  8        12
11. Dariusz Kasprzak - Leszno               5  7        12
12. Marek Hućko - Gorzów Wlkp               8  3        11
13. Janusz Ślączka - Rzeszów                8  2        10
14. Marek Mróz - Opole                      1  1        2

 Powrót