Półfinał Srebrnego Kasku - Leszno 7/7/1988

1. (13)Sławomir Dudek - Zielona Góra        3   3   2   3   3    14
2. (9)Jacek Gomólski - Bydgoszcz            3   1   3   3   2    12
3. (16)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra   2   2   3   2   3    12
4. (6)Tomasz Fajfer - Gniezno               3   3   2   2   1    11
5. (10)Jan Połubiński - Zielona Góra        2   2   3   3   1    11
6. (5)Piotr Kociemba - Ostrów Wlkp          1   2   3   1   3    10
7. (1)Waldemar Cieślewicz - Bydgoszcz       3   d   d   3   3    9+3
8. (12)Sławomir Buśkiewicz - Leszno         w   3   2   2   2    9+2

9. (8)Dariusz Kasprzak - Leszno             2   1   2   2   2    9+1
10.(7)Andrzej Bykiewicz - Tarnów            0   3   1   1   1    6
11.(11)Waldemar Jambor - Opole              1   2   1   0   2    6
12.(14)Franciszek Banaszak - Ostrów Wlkp    0   1   1   0   1    3
13.(3)Marek Hućko - Gorzów Wlkp             2   d   0   0   0    2
14.(4)Artur Taraszka - Tarnów               1   0   0   0   0    1
15.(15)Waldemar Gabor - Opole               1   w2  w            1
16.(2)Ryszard Jasinowski - Zielona Góra     d   d   d   1   0    1
   (R1)Dariusz Michalewicz - Leszno         1   1   0

    66:20    66:20    66:80    66:90    67:60    67:40
    66:30    67:10    66:70    66:90    66:90
    66:40    67:30    67:00    66:80    67:10
    66:30    66:10    67:10    67:40    67:60

Sędzia - Aleksander Janas                   tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 7,16,17 za 15.

Półfinał Srebrnego Kasku - Lublin 7/7/1988

1. (10)Dariusz Śledź - Lublin               3   3   3   3   3    15
2. (16)Krzysztof Kuczwalski - Toruń         3   3   3   2   3    14
3. (14)Mariusz Strzelecki - Toruń           2   0   3   3   3    11
4. (6)Jarosław Olszewski - Gdańsk           3   1   1   3   3    11
5. (2)Zbigniew Błażejczak - Zielona Góra    3   2   1   3   2    11
6. (15)Marek Molka - Zielona Góra           0   3   3   2   1    9
7. (8)Jarosław Kardaś - Świętochłowice      2   1   2   2   2    9
8. (12)Dariusz Michalak - Zielona Góra      2   2   2   2   d    8+3

9. (13)Romuald Janusz - Rzeszów             1   3   2   d   2    8+2
10.(3)Dariusz Fliegert - Rybnik             2   2   1   1   1    7
11.(11)Andrzej Musiolik - Rybnik            0   1   2   1   2    6
12.(7)Andrzej Puczyński - Częstochowa       1   0   1   1   1    4
13.(5)Robert Pruss - Toruń                  w   2   0   0   1    3
14.(9)Sławomir Abakumow - Gdańsk            1   1   0   0   0    2
15.(1)Andrzej Sikora - Rzeszów              1   0   d            1
16.(4)Robert Jucha - Lublin                 u                    0
   (R1)Roman Uzarek - Gdańsk                0   0   1   w
   (R2)Piotr Gancarz - Rzeszów              0   0

    72:09    71:73    72:71    73:06    73:08    71:50
    72:27    70:68    74:47    72:91    71:26
    70:90    72:96    72:46    72:67    70:79
    72:64    73:67    72:36    73:17    70:53

Sędzia - Józef Musiał                       tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 8,12,16,20 za 4, R2 w biegach 13,17 za 1.



Finał nr 1 Srebrnego Kasku - Ostrów Wlkp 20/8/1988

1. (2)Jarosław Olszewski - Gdańsk           3   3   3   3   2    14
2. (12)Jacek Gomólski - Bydgoszcz           3   3   2   2   3    13+3
3. (3)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra    2   3   3   3   2    13+2

4. (7)Waldemar Cieślewicz - Bydgoszcz       3   d   3   3   3    12
5. (14)Sławomir Dudek - Zielona Góra        3   2   2   0   3    10
6. (16)Sławomir Buśkiewicz - Leszno         2   2   3   2   1    10
7. (13)Dariusz Michalak - Zielona Góra      1   3   2   2   1    9
8. (1)Tomasz Fajfer - Gniezno               0   2   0   1   3    6
9. (9)Krzysztof Kuczwalski - Toruń          1   1   1   3   0    6
10.(6)Zbigniew Błażejczak - Zielona Góra    1   1   2   2   0    6
11.(11)Romuald Janusz - Rzeszów             0   2   1   1   2    6
12.(5)Dariusz Śledź - Lublin                2   0   1   1   1    5
13.(4)Jan Połubiński - Zielona Góra         1   1   1   1   0    4
14.(8)Marek Molka - Zielona Góra            0   0   0   0   2    2
15.(10)Piotr Kociemba - Ostrów Wlkp         2   0                2
16.(15)Jarosław Kardaś - Świętochłowice     0   1   0   0   0    1
   (R1)Dariusz Fliegert - Rybnik            0   0   1
   Mariusz Strzelecki - Toruń               qns

    68:80    69:60    70:40    69:20    72:80    70:60
    69:40    69:00    70:40    70:00    70:60
    69:80    69:40    70:20    70:20    70:20
    69:20    69:80    69:00    71:00    71:20

Sędzia - Józef Musiał                       tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 12,15,17 za 10.

Finał nr 2 Srebrnego Kasku - Opole 21/8/1988

1. (2)Waldemar Cieślewicz - Bydgoszcz       3   3   2   3   3    14
2. (12)Jarosław Olszewski - Gdańsk          3   3   3   2   2    13+3
3. (13)Sławomir Dudek - Zielona Góra        2   3   3   2   3    13+d+2

4. (14)Jacek Gomólski - Bydgoszcz           1   2   1   3   3    10+3
5. (5)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra    3   2   d   3   1    9
6. (15)Romuald Janusz - Rzeszów             3   2   1   0   2    8
7. (10)Zbigniew Błażejczak - Zielona Góra   2   w   2   d   3    7
8. (11)Dariusz Śledź - Lublin               w   3   2   1   0    6
9. (3)Dariusz Michalak - Zielona Góra       1   1   3   d   1    6
10.(7)Tomasz Fajfer - Gniezno               2   0   1   1   2    6
11.(4)Sławomir Buśkiewicz - Leszno          0   1   0   2   2    5
12.(1)Jan Połubiński - Zielona Góra         2   1   1   0   1    5
13.(16)Marek Molka - Zielona Góra           0   d   3   d   1    4
14.(9)Dariusz Fliegert - Rybnik             1   d   0   3   0    4
15.(8)Krzysztof Kuczwalski - Toruń          w   2   2   0   0    4
16.(6)Jarosław Kardaś - Świętochłowice      1   1   0   1   0    3
   (R1)Waldemar Gabor - Opole               ns
   Piotr Kociemba - Ostrów Wlkp             qns
   Mariusz Strzelecki - Toruń               qns

    63:00    63:60    66:60    64:60    67:00    --:--
    63:60    64:00    65:00    65:40    66:20    65:40(3)
    63:80    65:20    64:00    66:80    66:00
    63:80    64:20    65:20    66:40    66:20

Sędzia - Marek Smyła                        tabela biegów


KLASYFIKACJA KOŃCOWA 23. EDYCJI SREBRNEGO KASKU 1988

1.  Jarosław Olszewski - Gdańsk             14 13       27
2.  Waldemar Cieślewicz - Bydgoszcz         12 14       26
3.  Jacek Gomólski - Bydgoszcz              13 10       23+3

4.  Sławomir Dudek - Zielona Góra           10 13       23+2
5.  Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra      13 9        22
6.  Dariusz Michalak - Zielona Góra         9  6        15
7.  Sławomir Buśkiewicz - Leszno            10 5        15
8.  Romuald Janusz - Rzeszów                6  8        14
9.  Zbigniew Błażejczak - Zielona Góra      6  7        13
10. Tomasz Fajfer - Gniezno                 6  6        12
11. Dariusz Śledź - Lublin                  5  6        11
12. Krzysztof Kuczwalski - Toruń            6  4        10
13. Jan Połubiński - Zielona Góra           4  5        9
14. Marek Molka - Zielona Góra              2  4        6
15. Jarosław Kardaś - Świętochłowice        1  3        4


 Powrót