Półfinał Srebrnego Kasku - Rybnik 10/9/1981

1. (4)Antoni Skupień - Rybnik               3   3   3   3   3    15
2. (5)Maciej Jaworek - Zielona Góra         2   3   3   3   1    12
3. (9)Marek Bzdęga - Leszno                 3   0   2   2   3    10
4. (14)Henryk Jasek - Wrocław               d   3   3   3   0    9
5. (13)Stanisław Racięda - Gorzów Wlkp      3   1   0   3   2    9
6. (11)Grzegorz Sterna - Leszno             2   3   d   2   2    9
7. (3)Jan Szydlik - Grudziądz               1   2   1   2   3    9
8. (7)Jan Woźnicki - Toruń                  3   1   2   2   1    9

9. (6)Jan Krzystyniak - Zielona Góra        1   2   3   1   1    8+3
10.(16)Czesław Miastkowski - Toruń          2   1   2   1   2    8+2
11.(1)Zenon Kasprzak - Leszno               2   2   1   0   2    7
12.(10)Andrzej Cichy - Leszno               1   1   1   0   3    6
13.(12)Jacek Brucheiser - Ostrów Wlkp       0   2   1   1   0    4
14.(15)Henryk Piekarski - Wrocław           1   0   2   0   0    3
15.(8)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp       d   0   0   1   1    2
16.(2)Benedykt Dąbrowski - Gorzów Wlkp      0   0   0   0   0    0

    76:10    77:00    76:00    75:00    75:20    76:40
    75:90    75:20    74:90    75:10    76:00
    76:00    75:60    75:00    75:60    77:20
    76:20    76:00    74:40    74:90    77:20

Sędzia - Stanisław Skowron                  tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał Srebrnego Kasku - Rzeszów 10/9/1981

1. (2)Marek Kępa - Lublin                   1   3   3   3   3    13
2. (8)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk           3   3   2   2   3    13
3. (3)Stanisław Pogorzelski - Opole         0   3   3   3   3    12
4. (4)Herbert Karwat - Opole                3   2   3   3   1    12
5. (5)Mirosław Berliński - Gdańsk           2   3   2   2   3    12
6. (11)Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz       3   2   3   1   2    11
7. (1)Marian Darzycki - Rzeszów             2   2   2   3   2    11
8. (15)Ryszard Gabrych - Bydgoszcz          3   1   1   2   1    8

9. (14)Kazimierz Placek - Tarnów            2   2   u   2   0    6
10.(12)Janusz Stachyra - Rzeszów            1   1   d   1   2    5
11.(13)Józef Górski - Tarnów                1   1   2   0   1    5
12.(7)Wojciech Pankowski - Gniezno          1   0   1   0   2    4
13.(10)Andrzej Skonecki - Zielona Góra      2   1   0   1   u    4
14.(9)Grzegorz Złamaniec - Rzeszów          0   d   ns  1   ns   1
15.(6)Andrzej Dyś - Lublin                  w   0   u   ns  ns   0
16.(16)Tadeusz Brillowski - Gniezno         w   ns  ns  ns  ns   0

    76:80    79:20    80:20    80:80    79:80    80:60
    79:00    78:40    79:20    79:20    78:20
    78:00    79:20    79:20    79:40    79:40
    79:80    79:20    78:80    79:80    79:20

Sędzia - Marek Czernecki                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.


16. Finał Srebrnego Kasku - 4. Memoriał Kazimierza Araszewicza - Toruń 24/9/1981

1. (4)Mirosław Berliński - Gdańsk           3   2   3   3   3    14
2. (1)Herbert Karwat - Opole                2   3   3   2   3    13
3. (9)Maciej Jaworek - Zielona Góra         2   2   3   2   3    12

4. (13)Jan Woźnicki - Toruń                 3   1   2   3   2    11
5. (10)Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz       3   2   1   2   2    10
6. (3)Stanisław Pogorzelski - Opole         u   2   1   3   3    9
7. (5)Antoni Skupień - Rybnik               3   0   3   1   2    9
8. (8)Grzegorz Sterna - Leszno              2   3   2   w   0    7
9. (2)Henryk Jasek - Wrocław                1   3   1   2   0    7
10.(11)Marek Bzdęga - Leszno                0   3   1   1   1    6
11.(12)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk          1   1   2   0   1    5
12.(6)Stanisław Racięda - Gorzów Wlkp       1   1   2   1   d    5
13.(15)Jan Szydlik - Grudziądz              2   1   0   0   1    4
14.(16)Ryszard Gabrych - Bydgoszcz          1   0   d   0   1    2
15.(7)Marian Darzycki - Rzeszów             0   0   u            0
16.(14)Marek Kępa - Lublin                  u   d   d            0
   (R1)Jan Krzystyniak - Zielona Góra       1   0
   (R2)Czesław Miastkowski - Grudziądz      3   2

    71:20    71:00    71:00    72:20    70:00
    73:40    71:40    71:40    72:80    70:60
    72:60    72:00    71:90    71:20    71:20
    71:20    71:00    72:40    69:80    71:20

Sędzia - Roman Cheładze                     tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 13,20 za 14, R2 w biegach 13,18 za 7.

 Powrót