Ćwierćfinał Srebrnego Kasku - Łódź 3/7/1980

1. (1)Mirosław Berliński - Gdańsk           3   3   2            8
   (6)Krzysztof Kwiatkowski - Toruń         3   2   3            8
   (8)Antoni Skupień - Rybnik               2   3   3            8
4. (9)Krzysztof Nurzyński - Lublin          3   2   2            7
5. (16)Stanisław Miedziński - Łódź          3   2   1            6
6. (7)Bronisław Klimowicz - Rybnik          0   2   3            5
7. (5)Jan Woźnicki - Toruń                  1   1   3            5
   (14)Kazimierz Placek - Tarnów            1   3   1            5

9. (11)Jerzy Zgierski - Lublin              1   3   0            4
10.(12)Alfred Krzystyniak - Zielona Góra    2   d   2            4
11.(3)Karol Lis - Łódź                      2   1   u            3
13.(15)Ryszard Witwicki - Łódź              2   0   0            2
14.(13)Jerzy Marcinkowski - Zielona Góra    0   d   2            2
14.(2)Krzysztof Błaszczyk - Łódź            1   0   1            2
15.(10)Dariusz Jędrej - Lublin              0   1   0            1
16.(4)Krzysztof Fede - Gdańsk               0   w   1            1

    79:40    84:40    85:40    86:60
    78:80    84:60    85:00
    79:00    85:60    86:20
    87:20    86:00    86:40

Sędzia przerwał zawody po 13-tym biegu w którym kolejność była następująca:
Berliński, Klimowicz, Krzystyniak, Placek

Sędzia -                     tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał Srebrnego Kasku - Tarnów 3/7/1980

1. (1)Marek Kępa - Lublin                   2   3   2   3   3    13
2. (10)Herbert Karwat - Opole               3   3   2   3   2    13
3. (6)Ryszard Szymański - Rybnik            1   2   3   3   3    12
4. (4)Stanisław Kępowicz - Tarnów           3   d   3   2   2    10
5. (16)Józef Górski - Tarnów                2   3   1   2   2    10
6. (5)Piotr Brachmański - Rybnik            3   0   3   0   3    9
7. (9)Andrzej Surowiec - Rzeszów            1   1   3   1   3    9
8. (8)Krystian Fros - Świętochłowice        2   2   1   3   1    9

9. (3)Kazimierz Kajmowicz - Tarnów          1   2   2   1   2    8
10.(14)Marian Darzycki - Rzeszów            3   1   w   2   1    7
11.(13)Jerzy Bąk - Tarnów                   0   2   1   2   1    6
12.(11)Andrzej Gąbka - Lublin               2   3   0   wu  ns   5
13.(2)Andrzej Dyś - Lublin                  0   0   2   1   1    4
14.(7)Zbigniew Pencak - Rzeszów             0   1   0   1   0    2
15.(15)Marian Glücklich - Rybnik            1   0   1   0   0    2
16.(12)Krzysztof Żelazko - Częstochowa      ns  ns  ns  ns  ns   ns

    79:00    79:80    80:00    80:00    79:20
    83:00    79:70    82:00    82:70    80:80
    83:70    81:80    80:00    78:60    79:40
    81:70    81:20    78:60    78:60    79:90

Sędzia - Józef Rzepa                        tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał Srebrnego Kasku - Grudziądz 16/7/1980

1. (1)Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz        3   3   3   1   3    13
2. (8)Maciej Jaworek - Zielona Góra         2   3   3   3   2    13
3. (7)Jan Krzystyniak - Zielona Góra        1   3   2   2   3    11
4. (6)Zdzisław Rutecki - Grudziądz          0   3   2   3   2    10
5. (10)Grzegorz Sterna - Leszno             3   2   3   2   d    10
6. (14)Marek Kowalski - Wrocław             3   1   1   3   2    10
7. (11)Henryk Brodala - Leszno              2   1   1   2   3    9
8. (5)Jan Kołacki - Gdańsk                  3   2   2   1   1    9

9. (3)Grzegorz Szymko - Gdańsk              0   2   0   3   3    8
10.(4)Czesław Miastkowski - Toruń           2   2   1   2   0    7
11.(9)Waldemar Tymiński - Bydgoszcz         1   1   2   1   2    7
12.(2)Zbigniew Bizoń - Bydgoszcz            1   w   3   1   1    6
13.(13)Stanisław Pogorzelski - Opole        2   u   0   0   0    2
14.(15)Krzysztof Trykowski - Grudziądz      0   0   1   0   1    2
15.(16)Jan Hertel - Opole                   1   0   0   0   0    1
16.(12)Krzysztof Walczyk - Grudziądz        0   u   0   0   1    1
   (R1)Ireneusz Wełnicki - Bydgoszcz        ns

    :    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał Srebrnego Kasku - Ostrów Wlkp 3/7/1980

1. (15)Henryk Olszak - Zielona Góra         3   3   3   3   2    14
2. (1)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          3   3   1   3   3    13
3. (9)Piotr Podrzycki - Gniezno             3   2   3   0   3    11
4. (8)Henryk Jasek - Wrocław                3   2   2   3   1    11
5. (5)Paweł Szkobel - Łódź                  2   1   2   3   3    11
6. (6)Stanisław Gała - Gniezno              0   3   3   2   2    10
7. (16)Wiesław Pawlak - Zielona Góra        2   3   2   1   0    8
8. (4)Mieczysław Kowalski - Gniezno         2   1   3   1   1    8

9. (14)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp      1   2   0   2   2    7
10.(3)Sławomir Tronina - Łódź               0   2   1   0   3    6
11.(7)Roman Mucha - Ostrów Wlkp             1   0   2   1   2    6
12.(10)Krzysztof Kempiński - Ostrów Wlkp    2   0   1   2   0    5
13.(11)?.Sobczak - Ostrów Wlkp              ?   1   ?   2   ?    3
14.(2)Marek Kończykowski - Toruń            1   1   0   ?   1    3
16.(12)Mirosław Ćwikła - Ostrów Wlkp        1   0   1   ?   0    2
15.(13)Franciszek Jaziewicz - Ostrów Wlkp   ?   0   0   1   1    2

    :    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia - Marek Czernecki                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Półfinał Srebrnego Kasku - Rybnik 17/9/1980

1. (16)Marek Kępa - Lublin                  2   3   3   3   2    13
2. (11)Mirosław Berliński - Gdańsk          3   2   2   3   3    13
3. (15)Bronisław Klimowicz - Rybnik         3   3   1   3   2    12
4. (5)Krzysztof Kwiatkowski - Toruń         3   2   2   2   2    11
5. (1)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk           2   3   0   2   3    10
6. (7)Piotr Brachmański - Rybnik            2   1   3   1   3    10
7. (6)Stanisław Kępowicz - Tarnów           w   3   1   2   3    9
8. (3)Herbert Karwat - Opole                3   0   2   1   2    8+3(B)

9. (14)Krystian Fros - Świętochłowice       1   1   3   3   d    8+2(A)
10.(2)Ryszard Szymański - Rybnik            1   2   3   w        6
11.(10)Jan Woźnicki - Toruń                 2   0   2   0   1    5
12.(4)Kazimierz Kajmowicz - Tarnów          0   2   1   1   1    5
13.(R1)Marian Glücklich - Rybnik            1   0   1   2   0    4
14.(9)Józef Górski - Tarnów                 u   1   0   0   1    2
15.(12)Stanisław Miedziński - Łódź          w   1   0   u   1    2
16.(R2)Henryk Bem - Rybnik                  0   1   0            1
17.(13)Jerzy Bąk - Tarnów                   0   0   0   0   0    0
18.(8)Andrzej Surowiec - Rzeszów            u                    0
   Antoni Skupień - Rybnik                  qns
   Krzysztof Nurzyński - Lublin             qns

    79:10    78:70    78:60    79:60    79:30    80:00
    78:10    78:70    78:40    79:80    79:40
    79:60    78:30    79:10    78:70    79:30
    77:90    79:00    79:50    80:40    79:60

Sędzia - Włodzimierz Kowalski               tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 2 biegu za 6, R2 w 2 biegu za 8, R1 w biegach 8,11,14,17 za 8,
R2 w biegach 14,18 za 2.

Półfinał Srebrnego Kasku - Bydgoszcz 24/7/1980

1. (14)Jan Krzystyniak - Zielona Góra       2   3   3   3   3    14
2. (12)Maciej Jaworek - Zielona Góra        3   3   1   2   3    12
3. (11)Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz       1   3   3   3   2    12
4. (14)Henryk Jasek - Wrocław               3   2   3   2   2    12
5. (13)Stanisław Gała - Gniezno             1   3   3   2   2    11
6. (8)Henryk Olszak - Zielona Góra          2   2   2   wu  3    9
7. (10)Grzegorz Sterna - Leszno             2   2   2   2   1    9
8. (3)Henryk Brodala - Leszno               3   1   1   3   d    8

9. (6)Zdzisław Rutecki - Grudziądz          3   1   wsu 3   u/-  7
10.(2)Marek Kowalski - Wrocław              1   0   2   1   2    6
11.(4)Mieczysław Kowalski - Gniezno         2   1   1   0   0    4
12.(9)Grzegorz Szymko - Gdańsk              0   2   0   1   1    4
13.(5)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp       1   1   0   0   1    3
14.(7)Wiesław Pawlak - Zielona Góra         0   0   0   0   0    0
15.(1)Jan Kołacki - Gdańsk                  0   0   u/-          0
16.(16)Paweł Szkobel - Łódź                 0   0   u/-          0
   (R1)Zbigniew Bizoń - Bydgoszcz           2   1   1   3   1
   (R2)Waldemar Tymiński - Bydgoszcz        1
   (R3)Ireneusz Wełnicki - Bydgoszcz        0   0   0
   Wojciech Żabiałowicz - Toruń             qns
   Piotr Podrzycki - Gniezno                qns

    74:80    77:80    76:40    77:40    78:40
    76:40    77:60    78:00    79:20    79:00
    76:00    77:00    78:00    78:60    77:60
    76:40    77:00    78:80    78:40    ??:??

Sędzia -                     tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 9,15,18 za 16, R2 w 9 biegu za 1, R3 w 9 biegu za 6, R1 w 13 biegu za 1,
R3 w 14 biegu za 8, R3 w 17 biegu za 1, R1 w 19 biegu za 6.


15. Finał Srebrnego Kasku - Zielona Góra 2/10/1980

1. (1)Maciej Jaworek - Zielona Góra         3   2   3   3   3    14+3
2. (5)Marek Kępa - Lublin                   2   3   3   3   3    14+2
3. (13)Wojciech Żabiałowicz - Toruń         2   1   3   3   3    12

4. (14)Jan Krzystyniak - Zielona Góra       3   3   3   2   d1   11
5. (2)Krzysztof Kwiatkowski - Toruń         2   2   1   2   3    10
6. (4)Grzegorz Sterna - Leszno              1   3   2   2   1    9
7. (11)Bronisław Klimowicz - Rybnik         3   2   1   0   2    8
8. (8)Piotr Brachmański - Rybnik            1   2   1   1   2    7
9. (7)Henryk Olszak - Zielona Góra          3   3   u            6
10.(9)Mirosław Berliński - Gdańsk           1   0   0   3   2    6
11.(3)Henryk Jasek - Wrocław                0   1   2   1   2    6
12.(12)Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz       2   1   2   d        5
13.(6)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk           0   1   0   1   1    3
14.(15)Stanisław Kępowicz - Tarnów          1   0   0   0   1    2
15.(10)Zdzisław Rutecki - Grudziądz         w   u   0   0   u    0
16.(16)Marek Kowalski - Leszno              0   u                0
   (R1)Herbert Karwat - Opole               2   2   0
   (R2)Krystian Fros - Świętochłowice       1   1   1   0
   Stanisław Gała - Gniezno                 qns
   Henryk Brodala - Leszno                  qns

    73:80    74:40    75:60    74:40    75:40    ??:??
    73:40    75:80    76:20    76:60    76:60
    75:20    73:80    75:60    76:00    75:40
    75:60    76:20    75:20    75:60    77:00

Sędzia - Marek Czernecki                    tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 9,15,18 za 16, R2 w biegach 12,13,18 za 7, R2 w 19 biegu za 12.

 Powrót