Ćwierćfinał Srebrnego Kasku - Ostrów Wlkp 12/7/1979

1. ()Mariusz Okoniewski - Leszno                                 14
2. ()Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp                                  14
3. ()Wiesław Pawlak - Zielona Góra                               10
4. ()Henryk Jasek - Wrocław                                      10
5. ()Andrzej Surowiec - Rzeszów                                  10
6. ()Marek Towalski - Gorzów Wlkp                                9
7. ()Leon Kujawski - Gniezno                                     8
8. ()Stanisław Gała - Gniezno                                    8


    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

(źródło informacji - Witold Łukowski)

Ćwierćfinał Srebrnego Kasku - Grudziądz 12/7/1979

1. ()Henryk Olszak - Zielona Góra                                14
2. ()Wiesław Patynek - Bydgoszcz                                 12
3. ()Jerzy Marcinkowski - Zielona Góra                           12
4. ()Andrzej Maroszek - Bydgoszcz                                10
5. ()Ryszard Buśkiewicz - Leszno                                 10
6. ()Jan Krzystyniak - Zielona Góra                              10
7. ()Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz                              9


    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

(źródło informacji - Witold Łukowski)

Ćwierćfinał Srebrnego Kasku - Rzeszów 12/7/1979


1. ()Andrzej Huszcza - Zielona Góra                              14
2. ()Antoni Krzywonos - Rzeszów                                  12
3. ()Edward Gawełczyk - Tarnów                                   11
4. ()Alfred Krzystyniak - Zielona Góra                           10
5. ()Kazimierz Kajmowicz - Tarnów                                10
6. ()Jarosław Glinka - Zielona Góra                              9
7. ()Stanisław Kępowicz - Tarnów                                 9
8. ()Mirosław Błaszak - Częstochowa                              8


    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

(źródło informacji - Witold Łukowski)

Ćwierćfinał Srebrnego Kasku - Łódź 12/7/1979


1. ()Janusz Kołacki - Gdańsk                3   3   3   3   3    15
2. ()Roman Jankowski - Leszno                                    14
3. ()Wojciech Żabiałowicz - Toruń                                13
4. ()Krzysztof Nurzyński - Lublin                                10
5. ()Benedykt Landowski - Gdańsk                                 9
6. ()Józef Kafel - Częstochowa                                   8
7. ()Eugeniusz Miastkowski - Toruń                               8
8. ()Marek Kępa - Lublin                                         8


    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

(źródło informacji - Witold Łukowski)

Półfinał Srebrnego Kasku - Tarnów 26/7/1979

1. (5)Edward Gawełczyk - Tarnów             3   2   2   3   3    13
2. (2)Marek Towalski - Gorzów Wlkp          2   1   3   3   3    12
3. (11)Bronisław Klimowicz - Rybnik         3   3   2   2   2    12
4. (1)Stanisław Gała - Gniezno              3   0   3   2   3    11
5. (6)Henryk Jasek - Wrocław                1   3   1   3   3    11 lub 10
6. (7)Stanisław Kępowicz - Tarnów           2   1   2   3   2    10

7. (10)Andrzej Surowiec - Rzeszów           1   2   3   1   2    9+3
8. (15)Alfred Krzystyniak - Zielona Góra    3   2   1   2   1    9+2
9. (13)Jarosław Glinka - Zielona Góra       1   3   1   1   2    8
10.(3)Leon Kujawski - Gniezno               1   0   3   2   1    7
11.(9)Antoni Krzywonos - Rzeszów            2   1   2   1   1    7
12.(14)Wiesław Pawlak - Zielona Góra        2   0   1   1   d    4
13.(8)Leszek Cyganek - Częstochowa          0   3   0   0   0    3
14.(16)Kazimierz Kajmowicz - Tarnów         0   2   0   0   0    2
15.(4)Roman Mańczak - Ostrów Wlkp           d   u   0   0   1    1
16.(12)Grzegorz Sterna - Leszno             d   d   0   d   0    0
   (R1)Kazimierz Placek - Tarnów            ns

    82:60    80:00    84:20    81:80    87:00
    82:40    85:40    82:00    82:50    83:80
    85:00    84:20    83:50    85:20    87:00
    84:50    87:30    82:30    87:70    84:00

Sędzia - Lucjan Nowak                       tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników + Andrzej Huszcza i Jerzy Rembas (powołani na wrocławski Półfinał DMŚ).

(źródło informacji - Witold Łukowski i Andrzej Korzybski)

Półfinał Srebrnego Kasku - Gniezno 26/7/1979

1. ()Henryk Olszak - Zielona Góra                                14
2. ()Roman Jankowski - Leszno                                    13
3. ()Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz                              12
4. ()Ryszard Buśkiewicz - Leszno                                 12
5. ()Andrzej Maroszek - Bydgoszcz                                10
6. ()Marek Kępa - Lublin                                         10
7. ()Wiesław Patynek - Bydgoszcz                                 9
8. ()Eugeniusz Miastkowski - Toruń                               9

9. ()Marek Makowski - Toruń                                      8
   Jerzy Marcinkowski - Zielona Góra        qns
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

(źródło informacji - Witold Łukowski)



14. Finał Srebrnego Kasku - Zielona Góra 23/8/1979

1. (11)Roman Jankowski - Leszno             3   3   3   3   2    14
2. (9)Marek Towalski - Gorzów Wlkp          2   3   3   2   3    13+3
3. (5)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        2   2   3   3   3    13+2

4. (4)Henryk Olszak - Zielona Góra          3   3   3   3   d    12
5. (7)Eugeniusz Miastkowski - Toruń         3   1   2   3   2    11
6. (10)Marek Kępa - Lublin                  1   3   1   2   2    9
7. (1)Ryszard Buśkiewicz - Leszno           1   0   2   2   3    8
8. (12)Bronisław Klimowicz - Rybnik         0   2   2   1   2    7
9. (6)Henryk Jasek - Wrocław                0   2   0   1   3    6
10.(14)Andrzej Surowiec - Rzeszów           3   d   2   0   1    6
11.(15)Andrzej Maroszek - Bydgoszcz         2   2   1   0   1    6
12.(2)Stanisław Gała - Gniezno              2   1       2   0    5
13.(16)Wiesław Patynek - Bydgoszcz          1   1   1   d   1    4
14.(8)Stanisław Kępowicz - Tarnów           1   0   1   1   0    3
15.(3)Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz        0   0   0   1   1    2
16.(13)Edward Gawełczyk - Tarnów            0   1   0   0   0    1
   (R1)Marek Makowski - Toruń               d

    74:40    73:80    73:80    75:00    75:60
    74:00    74:60    75:00    73:80    74:80
    73:40    74:00    74:40    73:80    76:00
    75:80    74:20    73:80    74:00    73:00

Sędzia - Roman Siwiak                       tabela biegów
Zmiany: R1 w 10 biegu za 2.

 Powrót