Ćwierćfinał Srebrnego Kasku - Gniezno 27/4/1977

1. ()Herbert Czura - Opole                  3   3   2   2   3    13
2. ()Jan Puk - Gniezno                      2   3   3   2   3    13
3. ()Ryszard Buśkiewicz - Gniezno           3   2   3   2   2    12
4. ()Zdzisław Żerdziński - Łódź             2   3   1   3   1    10
5. ()Henryk Olszak - Zielona Góra           1   2   w   3   3    9
6. ()Marcin Rożak - Gniezno                 3   3   2   w   w    8
7. ()Mirosław Ćwikła - Gorzów Wlkp          0   d   2   3   3    8
8. ()Stanisław Gała - Gniezno               2   w   3   2   1    8

9. ()Ryszard Witwicki - Łódź                u   1   2   3   2    8
10.()Krzysztof Kwiatkowski - Toruń          1   1   3   1   2    8
11.()Eugeniusz Wyciślik - Świętochłowice    1   2   0   1   2    6
12.()Zygmunt Dłucik - Świętochłowice        2   2   w   1   0    5
13.()Stanisław Chomski - Gorzów Wlkp        1   u   1   1   1    4
14.()Aleksander Janas - Zielona Góra        3   1   w            4
15.()Daniel Chmielewski - Częstochowa       1   0   0   1   0    2
16.()Jan Jąder - Łódź                       0   0   d            0
17.()Grzegorz Śniegowski - Gniezno          u                    0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: dziesięciu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał Srebrnego Kasku - Rzeszów 27/4/1977

1. ()Stanisław Kiljan - Rybnik              3   2   2   2   3    12
2. ()Bronisław Klimowicz - Rybnik           2   1   2   3   3    11
3. ()Kazimierz Adamczak - Leszno            3   3   3   1   d    10
4. ()Jerzy Kowalczyk - Częstochowa          0   d   3   3   3    9
5. ()Stanisław Turek - Leszno               1   3   0   2   3    9
6. ()Roman Jankowski - Leszno               2   3   w   2   2    9
7. ()Mieczysław Kmieciak - Rybnik           3   3   2   u   d    8
8. ()Leonard Raba - Opole                   1   0   2   3   2    8

9. ()Andrzej Maroszek - Bydgoszcz           2   2   3   d   1    8
10.()Ryszard Romaniak - Rzeszów             3   2   1   0   2    8
11.()Krzysztof Nurzyński - Lublin           w   1   0   3   2    6
12.()Wiesław Patynek - Bydgoszcz            1   u   3   1   1    6
13.()Marian Witelus - Opole                 2   1   1   1   1    6
14.()Włodzimierz Tomaszewski - Częstochowa  0   2   1   2   0    5
15.()Stefan Smoła - Leszno                  0   1   1   1   0    3
16.()Roman Gieroń - Rzeszów                 1   0                1
17.()Andrzej Surowiec - Rzeszów             u   0   0   0   0    0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: dziesięciu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał Srebrnego Kasku - Grudziądz 27/4/1977

1. ()Mariusz Okoniewski - Leszno            3   3   3   2   3    14
2. ()Marek Towalski - Gorzów Wlkp           3   3   2   1   3    12
3. ()Jan Moskowicz - Toruń                  2   3   3   3   1    12
4. ()Paweł Bukiej - Bydgoszcz               2   1   3   3   3    12
5. ()Bolesław Rzewiński - Gorzów Wlkp       1   2   3   2   2    10
6. ()Andrzej Huszcza - Zielona Góra         1   2   2   2   3    10
7. ()Eugeniusz Miastkowski - Toruń          2   1   2   2   2    9
8. ()Marek Mierkiewicz - Gniezno            3   3   0   1   1    8

9. ()Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz         2   0   2   3   0    7
10.()Daniel Chmielewski - Częstochowa       0   0   1   3   2    6
11.()Wiesław Ośkiewicz - Grudziądz          0   1   1   1   2    5
12.()Krzysztof Fede - Gdańsk                3   2   0   0   0    5
13.()Kazimierz Wójcik - Leszno              w   2   1   d   1    4
14.()Krzysztof Rapczyński - Toruń           1   1   u   0   1    3
15.()Janusz Kołacki - Gdańsk                u   0   1   0   0    1
16.()Marek Makowski - Toruń                 u   u   1   0        1
17.()Adam Olkiewicz - Toruń                 u                    0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: dziesięciu najlepszych zawodników.

Półfinał Srebrnego Kasku - Tarnów 12/5/1977

1. ()Roman Jankowski - Leszno               3   2   3   3   3    14
2. ()Mariusz Okoniewski - Leszno            3   3   2   2   3    13
3. ()Marian Witelus - Opole                 3   3   3   1   2    12
4. ()Jerzy Kowalczyk - Częstochowa          3   3   1   2   3    12
5. ()Andrzej Zając - Tarnów                 2   2   0   3   3    10
6. ()Herbert Czura - Opole                  1   2   3   2   2    10
7. ()Bolesław Rzewiński - Gorzów Wlkp       1   1   2   2   1    7
8. ()Ryszard Romaniak - Rzeszów             ns  1   2   1   2    6

9. ()Daniel Chmielewski - Częstochowa       0   0   1   3   2    6
10.()Marek Mierkiewicz - Gniezno            2   1   w   3   0    6
11.()Krzysztof Nurzyński - Lublin           d   3   1   0   1    5
12.()Stanisław Gała - Gniezno               1   0   0   3   1    5
13.()Bronisław Klimowicz - Rybnik           2   1   2   w   d    5
14.()Edward Gawełczyk - Tarnów              0   3   0   1        4
15.()Marcin Rożak - Gniezno                 2   u                2
16.()Mirosław Ćwikła - Gorzów Wlkp          0   0   1   1   d    2
17.()Marek Towalski - Gorzów Wlkp           1   ns  0   0   0    1

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał Srebrnego Kasku - Łódź 12/5/1977

1. ()Kazimierz Adamczak - Leszno            3   3   3   3   3    15
2. ()Wiesław Patynek - Bydgoszcz            3   3   0   3   3    12
3. ()Andrzej Huszcza - Zielona Góra         2   2   2   3   2    11
4. ()Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz         2   2   3   2   1    10
5. ()Stanisław Turek - Leszno               1   0   3   3   2    9
6. ()Andrzej Maroszek - Bydgoszcz           2   0   1   2   3    8
7. ()Paweł Bukiej - Bydgoszcz               0   3   2   1   2    8
8. ()Jan Jąder - Łódź                       3   2   1   1   1    8

9. ()Stanisław Kiljan - Rybnik              1   0   3   d   3    7
10.()Zdzisław Żerdziński - Łódź             3   1   2   0   1    7
11.()Mieczysław Kmieciak - Rybnik           1   3   w   2   0    6
12.()Ryszard Witwicki - Łódź                0   1   2   2   1    6
13.()Jan Puk - Gniezno                      ns  1   1   1   2    5
14.()Henryk Olszak - Zielona Góra           2   1   u   1   0    4
15.()Jan Moskowicz - Toruń                  0   2   d   ns  u    2
16.()Eugeniusz Miastkowski - Toruń          1   0   1   0   0    2

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.


Finał nr 1 Srebrnego Kasku - Ruda Śląska 28/5/1977

1. ()Andrzej Huszcza - Zielona Góra         2   3   3   3   3    14+3
2. ()Kazimierz Adamczak - Leszno            3   2   3   3   3    14+2
3. ()Marian Witelus - Opole                 3   3   2   2   1    11

4. ()Mariusz Okoniewski - Leszno            2   2   2   3   2    11
5. ()Stanisław Turek - Leszno               3   w   3   2   2    10
6. ()Jan Jąder - Łódź                       1   3   2   1   2    9
7. ()Ryszard Romaniak - Rzeszów             2   1   1   2   3    9
8. ()Bolesław Rzewiński - Gorzów Wlkp       3   3   0   u        6
9. ()Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz         u   2   1   0   3    6
10.()Herbert Czura - Opole                  1   1   2   0   2    6
11.()Paweł Bukiej - Bydgoszcz               1   0   3   w   1    5
12.()Stanisław Kiljan - Rybnik              2   d   1   1   d    4
13.()Daniel Chmielewski - Częstochowa       0   1   1   2   d    4
14.()Roman Jankowski - Leszno               0   2   d   1   d    3
15.()Jerzy Kowalczyk - Częstochowa          1   1   d   d   1    3
16.()Wiesław Patynek - Bydgoszcz            0   w   d   u        0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Finał nr 2 Srebrnego Kasku - Lublin 25/8/1977

1. ()Mariusz Okoniewski - Leszno            3   3   3   3   3    15
2. ()Andrzej Huszcza - Zielona Góra         3   3   3   2   2    13
3. ()Stanisław Turek - Leszno               3   2   u   3   3    11

4. ()Kazimierz Adamczak - Leszno            3   2   2   1   3    11
5. ()Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz         2   1   3   1   2    9
6. ()Roman Jankowski - Leszno               2   2   2   3   0    9
7. ()Stanisław Kiljan - Rybnik              2   3   1   2   d    8
8. ()Wiesław Patynek - Bydgoszcz            2   1   1   2   2    8
9. ()Zdzisław Żerdziński - Łódź             1   0       2   3    6
10.()Jan Jąder - Łódź                       1   3   0   1   d    5
11.()Herbert Czura - Opole                  u   1   3   d   1    5
12.()Daniel Chmielewski - Częstochowa       1   0   0   3   d    4
13.()Marian Witelus - Opole                 d   2   0   0   2    4
14.()Jerzy Kowalczyk - Częstochowa          0   d   2   0   1    3
15.()Paweł Bukiej - Bydgoszcz               0   0   1   1   1    3
16.()Ryszard Romaniak - Rzeszów             1   1   1   0   d    3
17.()Mirosław Chmura - Lublin               2                    2

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Zmiany:


KLASYFIKACJA KOŃCOWA 12. EDYCJI SREBRNEGO KASKU 1977

1.  Andrzej Huszcza - Zielona Góra          14  13        27
2.  Mariusz Okoniewski - Leszno             11  15        26
3.  Kazimierz Adamczak - Leszno             14  11        25

4.  Stanisław Turek - Leszno                10  11        21
5.  Marian Witelus - Opole                  11  4         15
6.  Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz          6   9         15
7.  Jan Jąder - Łódź                        9   5         14
8.  Roman Jankowski - Leszno                3   9         12
9.  Stanisław Kiljan - Rybnik               4   8         12
10. Ryszard Romaniak - Rzeszów              9   3         12
11. Herbert Czura - Opole                   6   5         11
12. Paweł Bukiej - Bydgoszcz                5   3         8
13. Wiesław Patynek - Bydgoszcz             0   8         8
14. Daniel Chmielewski - Częstochowa        4   4         8
15. Jerzy Kowalczyk - Częstochowa           3   3         6
16. Bolesław Rzewiński - Gorzów Wlkp        6   -         6
17. Zdzisław Żerdziński - Łódź              -   6         6
18. Mirosław Chmura - Lublin                -   2         2

 Powrót