Ćwierćfinał Srebrnego Kasku - Rzeszów 1/5/1976

1. ()Marian Psionka - Lublin                2   3   2   3   3    13
2. ()Jerzy Kochman - Świętochłowice         3   3   3   d   2    11
3. ()Stanisław Nocek - Lublin               3   3   2   2   1    11
4. ()Andrzej Zając - Tarnów                 1   2   2   3   2    10
5. ()Kazimierz Ziarnik - Bydgoszcz          2   1   3   2   2    10
6. ()Andrzej Węgrzyk - Rybnik               3   2   d   3   w    8
7. ()Wiesław Patynek - Bydgoszcz            3   w   d   2   3    8
8. ()Józef Batycki - Rzeszów                2   3   w   0   1    6

9. ()Wiesław Ośkiewicz - Lublin             1   1   2   1   0    5
10.()Paweł Bukiej - Bydgoszcz               1   1   1   0   2    5
11.()Eugeniusz Czarnota - Rzeszów           0   2   1   1   w    4
12.()Ryszard Romaniak - Rzeszów             0   u   1   2        3
13.()Mirosław Chmura - Rzeszów              1   0   1   u        2
   (R1)Zygmunt Matjan - Rzeszów             0   1   0
   (R2)Adam Janik - Rzeszów                 ns
   (RT1)Jan Wilk - Rzeszów                  2   2   3   3   3    13
   (RT2)Ryszard Czarnecki - Rzeszów         0   u   3   1   3    7

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał Srebrnego Kasku - Gniezno 1/5/1976

1. ()Mariusz Okoniewski - Leszno            3   1   3   3   3    13
2. ()Aleksander Janas - Zielona Góra        1   3   3   3   3    13
3. ()Stefan Żeromski - Zielona Góra         3   3   2   2   3    13
4. ()Wojciech Puk - Gniezno                 2   3   2   3   2    12
5. ()Bolesław Rzewiński - Gorzów Wlkp       1   3   1   1   3    9
6. ()Mirosław Ćwikła - Gorzów Wlkp          d   2   3   2   2    9
7. ()Andrzej Huszcza - Zielona Góra         2   2   3   2   u    9
8. ()Leon Kujawski - Gniezno                3   d   2   3   w    8

9. ()Józef Witkowski - Gniezno              2   2   2   1   1    8
10.()Roman Tajchert - Zielona Góra          2   1   1   0   2    6
11.()Stanisław Chomski - Gorzów Wlkp        1   0   1   2   1    5
12.(R1)Jan Jakubowski - Gniezno             3   1                4
13.()Krzysztof Fede - Gdańsk                1   2   0   1   u    4
14.()Jan Gągolewicz - Gdańsk                0   0   1   w   2    3
15.()Janusz Kołacki - Gdańsk                0   1   0   0   1    2
16.()Andrzej Mielczarek - Gorzów Wlkp       u   1   0   0   0    1
17.()Henryk Kowalewski - Gdańsk             w   0   0   0   0    0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał Srebrnego Kasku - Łódź 1/5/1976

1. ()Marian Witelus - Opole                 3   3   3   3   3    15
2. ()Alfred Siekierka - Opole               3   2   3   3   3    14
3. ()Jerzy Kowalczyk - Częstochowa          2   3   2   3   3    13
4. ()Zdzisław Żerdziński - Łódź             0   2   3   3   2    10
5. ()Robert Słaboń - Wrocław                3   3   d   2   2    10
6. ()Zygmunt Banasiak - Łódź                1   u   3   2   3    9
7. ()Wojciech Kamiński - Wrocław            2   3   2   0        7
8. ()Jan Puk - Gniezno                      1   2   2   u   1    6

9. ()Jerzy Chmielewski - Toruń              1   1   0   2   0    4
10.()Józef Skorupa - Tarnów                 3   0   1   u        4
11.()Jerzy Nowakowski - Łódź                w   u   1   u   2    3
12.()Eugeniusz Miastkowski - Toruń          0   0   1   1   1    3
13.()Marcin Rożak - Gniezno                 d   1   1   0   0    2
14.()Ryszard Witwicki - Łódź                u   d   1   0        1
15.()Leonard Raba - Opole                                        ns
16.()Stanisław Kępowicz - Tarnów                                 ns

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Ćwierćfinał Srebrnego Kasku - Tarnów 2/5/1976

1. ()Roman Jankowski - Leszno               3   3   2   3   1    12
2. ()Zygmunt Dłucik - Świętochłowice        1   3   3   2   2    11
3. ()Stefan Smoła - Leszno                  3   d   2   3   2    10
4. ()Stanisław Kiljan - Rybnik              3   2   3   1   1    10
5. ()Stanisław Turek - Leszno               u   3   2   2   3    10
6. ()Józef Łabędź - Tarnów                  0   1   3   3   2    9
7. ()Włodzimierz Tomaszewski - Częstochowa  1   1   1   2   3    8
8. ()Kazimierz Wójcik - Leszno              2   2   0   u   3    7

9. ()Ryszard Chrupek - Tarnów               2   3   u   1   1    7
10.()Ryszrad Buśkiewicz - Leszno            2   0   1   u   2    5
11.()Eugeniusz Wyciślik - Świętochłowice    2   1   1   u   2    5
12.()Andrzej Węgrzyk - Rybnik               0   d   2   2   u    4
13.()Daniel Chmielewski - Częstochowa       0   2   u   u   0    2
14.()Mirosław Błaszak - Częstochowa         1   u   ns  ns  ns   1

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał Srebrnego Kasku - Lublin 24/6/1976

1. ()Roman Jankowski - Leszno               3   3   3   2   2    13
2. ()Kazimierz Ziarnik - Bydgoszcz          3   1   2   3   3    12
3. ()Stanisław Nocek - Lublin               2   3   2   3   2    12
4. ()Jerzy Kochman - Świętochłowice         3   0   2   3   3    11
5. ()Marian Psionka - Lublin                2   1   3   1   3    10
6. ()Stanisław Kiljan - Rybnik              2   d   2   2   3    9
7. ()Stefan Smoła - Leszno                  1   2   u   3   2    8
8. ()Wiesław Patynek - Bydgoszcz            3   2   d   1   2    8

9. ()Stanisław Turek - Leszno               1   3   1   2   1    8
10.()Andrzej Zając - Tarnów                 u   3   3   1   0    7
11.()Andrzej Węgrzyk - Rybnik               1   2   3   0   1    7
12.()Zygmunt Dłucik - Świętochłowice        1   1   1   2   1    6
13.()Wiesław Ośkiewicz - Lublin             2   u   1   1   1    5
14.()Józef Batycki - Rzeszów                0   2   1   0   0    3
15.()Józef Łabędź - Tarnów                  0   1   0   0   0    1
16.()Kazimierz Wójcik - Leszno              0   0   d   d   d    0
17.()Stanisław Kowalczyk - Lublin           ns

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał Srebrnego Kasku - Toruń 24/6/1976

1. ()Alfred Siekierka - Opole               3   2   3   3   3    14
2. ()Marian Witelus - Opole                 3   2   1   3   3    12
3. ()Mariusz Okoniewski - Leszno            2   3   3   w   3    11
4. ()Jerzy Kowalczyk - Częstochowa          2   3   3   1   2    11
5. ()Zdzisław Żerdziński - Łódź             1   1   2   3   3    10
6. ()Robert Słaboń - Wrocław                w   3   2   3   2    10
7. ()Andrzej Huszcza - Zielona Góra         1   0   3   2   2    8
8. ()Wojciech Puk - Gniezno                 3   2   1   1   1    8

9. ()Józef Skorupa - Tarnów                 3   1   0   2   1    7
10.()Zygmunt Banasiak - Łódź                2   2   2   0   0    6
11.()Leon Kujawski - Gniezno                d   3   d   2   0    5
12.()Stefan Żeromski - Zielona Góra         0   w   2   2   1    5
13.()Aleksander Janas - Zielona Góra        w   1   0   1   2    4
14.()Józef Witkowski - Gniezno              1   1   1   0   0    3
15.()Jan Puk - Gniezno                      0   0   1   0   1    2
16.()Wojciech Kamiński - Wrocław            1   0   0   1   0    2
   (R1)Eugeniusz Sądowicz - Tarnów          0   u
   (R2)Stanisław Kępowicz - Tarnów          2

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.


Finał nr 1 Srebrnego Kasku - Ruda Śląska 3/7/1976

1. ()Mariusz Okoniewski - Leszno            3   3   3   3   3    15
2. ()Roman Jankowski - Leszno               2   2   3   3   2    12
3. ()Alfred Siekierka - Opole               u   3   2   3   2    10

4. ()Marian Witelus - Opole                 1   3   2   1   3    10
5. ()Andrzej Huszcza - Zielona Góra         1   u   2   3   3    9
6. ()Jerzy Kochman - Świętochłowice         3   3   1   2   d    9
7. ()Stanisław Kiljan - Rybnik              3   2   2   1   1    9
8. ()Wiesław Patynek - Bydgoszcz            2   d   3   d   3    8
9. ()Stanisław Turek - Leszno               1   1   3   u   2    7
10.()Wojciech Puk - Gniezno                 2   1   1   2   1    7
11.()Kazimierz Ziarnik - Bydgoszcz          u   2   1   2   1    6
12.()Robert Słaboń - Wrocław                3   2   u   w   ns   5
13.()Stefan Smoła - Leszno                  u   1   1   1   2    5
14.()Stanisław Kowalczyk - Lublin           1   d   d   2   d    3
15.()Stanisław Nocek - Lublin               2                    2
16.()Marian Psionka - Lublin                d   d   d   ns  ns   0
   (R1)Andrzej Zając - Tarnów               ns
   (R2)Eugeniusz Wyciślik - Świętochłowice  1   0   0   1

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Finał nr 2 Srebrnego Kasku - Zielona Góra 5/8/1976

1. ()Mariusz Okoniewski - Leszno            3   3   3   2   3    14
2. ()Andrzej Huszcza - Zielona Góra         3   2   3   3   2    13
3. ()Roman Jankowski - Leszno               2   3   1   3   3    12

4. ()Jerzy Kochman - Świętochłowice         2   3   w   2   3    10
5. ()Stefan Smoła - Leszno                  1   1   2   3   1    9
6. ()Wiesław Patynek - Bydgoszcz            3   2   1   2   1    9
7. ()Alfred Siekierka - Opole               1   3   3   2   d    9
8. ()Robert Słaboń - Wrocław                2   2   d   1   3    8
9. ()Andrzej Zając - Tarnów                 d   d   3   3   2    8
10.()Wojciech Puk - Gniezno                 3   0   2   1   1    7
11.()Kazimierz Ziarnik - Bydgoszcz          1   2   0   1   2    6
12.()Stanisław Turek - Leszno               1   0   2   1   0    4
13.()Stanisław Nocek - Lublin               2   1   d   d        3
14.()Marian Witelus - Opole                 0   1   d   0   2    3
15.()Marian Psionka - Lublin                0   1   1   d        2
16.()Zdzisław Żerdziński - Łódź             0   d   2   0   d    2
   (R1)Aleksander Janas - Zielona Góra      1   0
   (R2)Stefan Żeromski - Zielona Góra       w

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Zmiany:


KLASYFIKACJA KOŃCOWA 11. EDYCJI SREBRNEGO KASKU 1976

1.  Mariusz Okoniewski - Leszno          15  14    29
2.  Roman Jankowski - Leszno             12  12    24
3.  Andrzej Huszcza - Zielona Góra       9   13    22

4.  Jerzy Kochman - Świętochłowice       9   10    19
5.  Alfred Siekierka - Opole             10  9     19
6.  Wiesław Patynek - Bydgoszcz          8   9     17
7.  Stefan Smoła - Leszno                5   9     14
8.  Wojciech Puk - Gniezno               7   7     14
9.  Marian Witelus - Opole               10  3     13
10. Robert Słaboń - Wrocław              5   8     13
11. Kazimierz Ziarnik - Bydgoszcz        6   6     12
12. Stanisław Turek - Leszno             7   4     11
13. Andrzej Zając - Tarnów               -   8     8
14. Stanisław Nocek - Lublin             2   3     5
15. Stanisław Kowalczyk - Lublin         3   -     3
16. Marian Psionka - Lublin              -   2     2
17. Zdzisław Żerdziński - Łódź           -   2     2

 Powrót