Turniej nr 1 - Częstochowa 1/5/1968

1. (2)Piotr Bruzda - Wrocław                3   3   3   2        11
2. (1)Zygmunt Malinowski - Częstochowa      2   3   3   1        9
3. (3)Stanisław Kasa - Bydgoszcz            3   2   2   1        8

4. (7)Ryszard Dziatkowiak - Gorzów Wlkp     3   1   2   1        7
5. (9)Antoni Masłowski - Rybnik             1   3   0   3        7
6. (13)Jerzy Szczakiel - Opole              u   3   2   2        7
7. (10)Stanisław Płaszczyk - ¦więtochłowice 2   0   2   2        6
8. (6)Lech Zapart - Częstochowa             2   2   1   0        5 lub 6
9. (5)Czesław Kolman - Tarnów               1   1   0   3        5
10.(8)Benedykt Kosek - Bydgoszcz            0   1   3   w        4
11.(11)Jan Z±bik lub Zygmunt Gołębiowski    2   3   1   u        6 lub 4
12.(12)Bogdan Szuluk - Toruń                                     2
13.(4)Stanisław Pacura lub Zygmunt Matjan   1   u   0   1        2 lub 1

    :    :    :    :
    :    :    :
    :    :    :
    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

(Ľródło informacji - Paweł Milicz)

Turniej nr 2 - Gorzów Wlkp 5/5/1968

1. (8)Stanisław Kasa - Bydgoszcz            u   3   3   3        9
2. (2)Antoni Masłowski - Rybnik             3   u   2   3        8
3. (5)Jan Z±bik - Toruń                     3   2   2   1        8

4. (4)Lech Zapart - Częstochowa             2   1   2   2        7
5. (10)Ryszard Dziatkowiak - Gorzów Wlkp    3   3   u   d        6
6. (9)Piotr Bruzda - Wrocław                u   3   3   u        6
7. (12)Stanisław Płaszczyk - ¦więtochłowice 2   1   0   3        6
8. (6)Benedykt Kosek - Bydgoszcz            u   1   3   2        6
9. (7)Jerzy Szczakiel - Opole               d   3   2   d        5
10.(13)Czesław Kolman - Tarnów              1   1   2   0        4
11.(1)Czesław Nowak - Gorzów Wlkp           1   1   0   2        4
12.(3)Jerzy Klentak - Gorzów Wlkp           0   0   2   1        3
13.(11)brak zawodnika                       ns  ns  ns  ns       ns

    :    :    :    :
    :    :    :
    :    :    :
    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Turniej nr 3 - ŁódĽ 26/5/1968

1. ()Benedykt Kosek - Bydgoszcz                                  11
2. ()Stanisław Kasa - Bydgoszcz                                  11
3. ()Ryszard Dziatkowiak - Gorzów Wlkp                           10

4. ()Kazimierz Pakulski - ŁódĽ                                   7
5. ()Piotr Bruzda - Wrocław                                      7
6. ()Stanisław Płaszczyk - ¦więtochłowice                        6
7. ()Jerzy Szczakiel - Opole                                     6
8. ()Antoni Masłowski - Rybnik                                   5
9. ()Alfons Jankowski - Toruń                                    4
10.()Czesław Kolman - Tarnów                                     4
11.()Lech Zapart - Częstochowa                                   3
12.()Waldemar Zawiński - Gniezno                                 3
13.()Paweł Mirowski - ŁódĽ                                       1 - rezerwa toru

    :    :    :    :
    :    :    :
    :    :    :
    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Turniej nr 4 - Leszno 13/6/1968

1. ()Ryszard Dziatkowiak - Gorzów Wlkp                           11
2. ()Piotr Bruzda - Wrocław                                      10
3. ()Stanisław Kasa - Bydgoszcz                                  9

4. ()Benedykt Kosek - Bydgoszcz                                  9
5. ()Lech Zapart - Częstochowa                                   7
6. ()Antoni Masłowski - Rybnik                                   6
7. ()Czesław Kolman - Tarnów                                     6
8. ()Zygmunt Matjan - Lublin                                     6
9. ()Jerzy Szczakiel - Opole                                     5
10.()Stanisław Płaszczyk - ¦więtochłowice                        4
11.()Stanisław Lalicki - Rzeszów                                 2
12.()Jan Michalak - Wrocław                                      2
13.()Wojciech Kaczmarek - Leszno                                 2
14.()Bogdan Szuluk - Toruń                                       1

    :    :    :    :
    :    :    :
    :    :    :
    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Turniej nr 5 - Gdańsk 30/8/1968

1. ()Piotr Bruzda - Wrocław                 3   3   3   3        12
2. ()Antoni Masłowski - Rybnik                                   9
3. ()Ryszard Dziatkowiak - Gorzów Wlkp                           8

4. ()Benedykt Kosek - Bydgoszcz                                  8
5. ()Leszek Marsz - Gdańsk                                       8
6. ()Bogdan Szuluk - Toruń                                       6
7. ()Jan Sulewski - Gdańsk                                       6
8. ()Zbigniew Dunajski - Gdańsk                                  6
9. ()Stanisław Kasa - Bydgoszcz                                  5
10.()A.Polis - Gdańsk ???                                        4
11.()Czesław Kolman - Tarnów                                     3
12.()Gerard Sikora - Gdańsk                                      2
13.()Roman Winter - Gdańsk                                       1
   Jerzy Szczakiel - Opole                  qns
   Stanisław Płaszczyk - ¦więtochłowice     qns
   Stanisław Pacura - Tarnów                qns
   Zygmunt Matjan - Lublin                  qns
   Lech Zapart - Częstochowa                qns

    :    :    :    :
    :    :    :
    :    :    :
    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów


KLASYFIKACJA KOŃCOWA 3. EDYCJI SREBRNEGO KASKU 1968

1.  Piotr Bruzda - Wrocław               11  6   7   10  12   40
2.  Stanisław Kasa - Bydgoszcz           8   9   11  9   5    37
3.  Ryszard Dziatkowiak - Gorzów Wlkp    7   6   10  11  8    36

4.  Benedykt Kosek - Bydgoszcz           4   6   11  9   8    34
5.  Antoni Masłowski - Rybnik            7   8   5   6   9    30
6.  Lech Zapart - Częstochowa            6   7   3   7   -    23
7.  Jerzy Szczakiel - Opole              7   5   6   5   -    23
8.  Stanisław Płaszczyk - ¦więtochłowice 6   6   6   4   -    22
9.  Czesław Kolman - Tarnów              5   4   4   6   3    19
10. Jan Z±bik - Toruń                    4   8   -   -   -    12
11. Bogdan Szuluk - Toruń                2   -   -   1   6    9
12. Leszek Marsz - Gdańsk                -   -   -   -   8    8
13. Zygmunt Matjan - Lublin              -   -   -   6   -    6
    Jan Sulewski - Gdańsk                -   -   -   -   6    6
    Zbigniew Dunajski - Gdańsk           -   -   -   -   6    6
16. Czesław Nowak - Gorzów Wlkp          -   4   -   -   -    4
    Alfons Jankowski - Toruń             -   -   4   -   -    4
    A.Polis - Gdańsk ???                 -   -   -   -   4    4
19. Jerzy Klentak - Gorzów Wlkp          -   3   -   -   -    3
    Waldemar Zawiński - Gniezno          -   -   3   -   -    3
21. Stanisław Lalicki - Rzeszów          -   -   -   2   -    2
    Jan Michalak - Wrocław               -   -   -   2   -    2
    Wojciech Kaczmarek - Leszno          -   -   -   2   -    2
    Gerard Sikora - Gdańsk               -   -   -   -   2    2
25. Stanisław Pacura - Tarnów            1   -   -   -   -    1
    Roman Winter - Gdańsk                -   -   -   -   1    1

Odliczono jeden najgorszy wynik.

 Powrót