Turniej nr 1 - Toruń 7/5/1967

1. ()Zygfryd Friedek - Opole                3   3   3   3   3    15
2. ()Edward Jancarz - Gorzów Wlkp                                13
3. ()Bogdan Szuluk - Toruń                                       13

4. ()Benedykt Kosek - Bydgoszcz                                  12
5. ()Piotr Bruzda - Wrocław                                      10
6. ()Zdzisław Dobrucki - Leszno                                  8
7. ()Stanisław Kasa - Bydgoszcz                                  8
8. ()Czesław Kolman - Zielona Góra                               8
9. ()Lech Zapart - Częstochowa                                   5
10.()Jan Michalak - Wrocław                                      5
11.()Janusz Włoch - Bydgoszcz                                    4
12.()Stanisław Lalicki - Rzeszów                                 4
13.()Jan Z±bik - Toruń                                           4
14.()Jerzy Dobrzański - Bydgoszcz                                2

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Turniej nr 2 - Lublin 25/5/1967

1. ()Edward Jancarz - Gorzów Wlkp                                14
2. ()Benedykt Kosek - Bydgoszcz                                  13
3. ()Zygfryd Friedek - Opole                                     12

4. ()Jerzy Kowalski - Leszno                                     12
5. ()Stanisław Lalicki - Rzeszów                                 10 ???
6. ()Bogdan Szuluk - Toruń                                       10 ???
5. ()Lech Zapart - Częstochowa                                   11
6. ()Jan Michalak - Wrocław                                      9
7. (6)Andrzej Perczyński - Lublin           2   3   3   u   1    9
8. ()Zdzisław Dobrucki - Leszno                                  8
9. ()Janusz Włoch - Bydgoszcz                                    7
10.()Czesław Kolman - Zielona Góra                               6
11.()Jerzy Dobrzański - Bydgoszcz                                5
12.()Jan Z±bik - Toruń                                           4
13.()Zygmunt Matjan - Lublin                                     4
14.()Marian Krajewski - Lublin                                   2
16.()Jankowski - Lublin                                          0 ???

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Turniej nr 3 - Gdańsk 20/8/1967

1. ()Edward Jancarz - Gorzów Wlkp           3   3   3   3   3    15
2. ()Jerzy Kowalski - Leszno                                     13
3. ()Stanisław Kasa - Bydgoszcz                                  13

4. ()Bogdan Szuluk - Toruń                                       10
5. ()Zdzisław Dobrucki - Leszno                                  10
6. ()Lech Zapart - Częstochowa                                   10
7. ()Benedykt Kosek - Bydgoszcz                                  9
8. ()Stanisław Lalicki - Rzeszów                                 8
9. ()Jan Ziółkowski - Gdańsk                                     8
10.()Stanisław Kowalski - Toruń                                  3
?. ()Henryk Barylski - Częstochowa                               ?
?. ()Tadeusz Rak - Częstochowa                                   ?
?. ()Roman Winter - Gdańsk                                       ?
?. ()Czesław Kolman - Zielona Góra                               ?
?. ()Jerzy Dobrzański - Bydgoszcz                                ?
?. ()? Zieliński - ?                                             ?

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Turniej nr 4 - Opole 26/8/1967

1. ()Zygfryd Friedek - Opole                                     14
2. ()Zdzisław Dobrucki - Leszno                                  14
3. ()Edward Jancarz - Gorzów Wlkp                                13

4. ()Zygmunt Matjan - Lublin                                     10
5. ()Bogdan Szuluk - Toruń                                       10
6. ()Stanisław Kasa - Bydgoszcz                                  8
7. ()Jerzy Kowalski - Leszno                                     8
8. ()Jan Michalak - Wrocław                                      7
9. ()Lech Zapart - Częstochowa                                   6
10.()Benedykt Kosek - Bydgoszcz                                  6
11.()Jerzy Szczakiel - Opole                                     6
12.()Stanisław Lalicki - Rzeszów                                 6
13.()Tadeusz Rak - Częstochowa                                   5
14.()Karol ¦witała - Opole                                       3
15.()Bogumił Brzeziński - Bydgoszcz                              2
16.()Joachim Hyla - Opole                                        0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Turniej nr 5 - Tarnów 3/9/1967

1. ()Bogdan Szuluk - Toruń                                       14
2. ()Zbigniew Flegel - Tarnów                                    13
3. ()Zygfryd Friedek - Opole                                     12

4. ()Stanisław Kasa - Bydgoszcz                                  11
5. ()Stanisław Chorabik - Tarnów                                 11 lub 12
6. ()Benedykt Kosek - Bydgoszcz                                  10
?. ()Bogumił Brzeziński - Bydgoszcz                              4

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów


KLASYFIKACJA KOŃCOWA 2. EDYCJI SREBRNEGO KASKU 1967

1.  Edward Jancarz - Gorzów Wlkp         13  14  15  13  -     55
2.  Zygfryd Friedek - Opole              15  12  -   14  12    53
3.  Bogdan Szuluk - Toruń                13  -   10  10  14    47

4.  Benedykt Kosek - Bydgoszcz           12  13  9   6   10    44
5.  Zdzisław Dobrucki - Leszno           8   8   10  14  -     40
6.  Jerzy Kowalski - Leszno              -   12  13  8   -     33
7.  Stanisław Lalicki - Rzeszów                  8   6         32
8.  Lech Zapart - Częstochowa                11  10  6         29
9.  Jerzy Dobrzański - Bydgoszcz             5                 14
10. Zygmunt Matjan - Lublin                          10        ?
11. Stanisław Kasa - Bydgoszcz                       8         ?
12. Jan Michalak - Wrocław                           7         ?
13. Jerzy Szczakiel - Opole                          6         ?
14. Tadeusz Rak - Częstochowa                        5         ?
15. Karol ¦witała - Opole                            3         ?
16. Bogumił Brzeziński - Bydgoszcz                   2         ?
17. Joachim Hyla - Opole                             0         ?

Uczestników turniejów nominowała GKSŻ.
Do klasyfikacji końcowej odliczono jeden najgorszy wynik.

 Powrót