Turniej nr 1 - Leszno 9/6/1966

1. ()Zygfryd Friedek - Opole                                     13
2. ()Wiktor Waloszek - Świętochłowice                            13 lub 11
3. ()Henryk Glücklich - Bydgoszcz                                10 lub 9

4. ()Zdzisław Dobrucki - Leszno                                  10
5. ()Stanisław Chorabik - Tarnów                                 9
6. ()Jerzy Kowalski - Leszno                                     9

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Turniej nr 2 - Częstochowa 5/8/1966

1. ()Zygfryd Friedek - Opole                                     13
2. ()Wiktor Jastrzębski - Częstochowa                            13
3. ()Andrzej Mazur - Lublin                                      13

4. ()Jerzy Łotocki - Częstochowa                                 12
5. ()Henryk Glücklich - Bydgoszcz                                9
6. ()Władysław Opala - Gorzów Wlkp                               9
7. ()Zdzisław Dobrucki - Leszno                                  8,5
   ()Jerzy Kowalski - Leszno                                     8,5

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

Turniej nr 3 - Bydgoszcz 7/9/1966

1. ()Jan Tkocz - Gdańsk                     3   3   3            9
   ()Henryk Glücklich - Bydgoszcz           3   3   3            9
3. ()Jerzy Kowalski - Leszno                3   3   2            8

4. ()Wiktor Jastrzębski - Częstochowa       2   2   3            7
5. ()Zygfryd Friedek - Opole                d   3   2            5
6. ()Władysław Opala - Gorzów Wlkp          1   1   3            5
7. ()Andrzej Koselski - Bydgoszcz           2   1   2            5
8. ()Andrzej Mazur - Lublin                 3   0   1            4
9. ()Bogdan Szuluk - Toruń                  d   2   2            4
10.()Zygmunt Malinowski - Częstochowa       2   0   1            3
11.()Czesław Kolman - Zielona Góra          0   2   u            2
12.()Bogumił Brzeziński - Bydgoszcz         2   0   u            2
13.()Jerzy Łotocki - Częstochowa            1   1   0            2
14.()Benedykt Kosek - Bydgoszcz             0   2   0            2
15.()Zdzisław Dobrucki - Leszno             1   0   1            2
16.()Jerzy Dobrzański - Bydgoszcz           0   1   1            2

Sędzia przerwał zawody po 13-tym biegu w którym Jerzy Kowalski uległ ciężkiej kontuzji.

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów


KLASYFIKACJA KOŃCOWA 1. EDYCJI SREBRNEGO KASKU 1966

1.  Zygfryd Friedek - Opole              13  13  5     26
2.  Wiktor Jastrzębski - Częstochowa     ?   13  7     20
3.  Henryk Glücklich - Bydgoszcz         10  9   9     19

4.  Andrzej Mazur - Lublin               6   13  4     19
5.  Zdzisław Dobrucki - Leszno           10  8,5 2     18,5
6.  Jerzy Łotocki - Częstochowa          6   12  2     18
7.  Jerzy Kowalski - Leszno              9   8,5 8     17,5
8.  Jan Tkocz - Gdańsk                   ?   ?   9     16
9.  Zygmunt Malinowski - Częstochowa     ?   ?   3     15
10. Wiktor Waloszek - Świętochłowice     13  2   -     15
11. Bogdan Szuluk - Toruń                ?   ?   4     14
12. Władysław Opala - Gorzów Wlkp        ?   9   5     12
13. Czesław Kolman - Zielona Góra        ?   ?   2     10

Uczestników turniejów nominowała GKSŻ.
Do klasyfikacji końcowej odliczono jeden najgorszy wynik.

 Powrót