Półfinał Brązowego Kasku - Opole 22/8/1996

1. (1)Bartłomiej Bardecki - Wrocław         3   3   2   3   3    14
2. (5)Damian Baliński - Leszno              3   d1  3   3   3    12
3. (13)Artur Pietrzyk - Częstochowa         3   1   2   3   3    12
4. (7)Andrzej Szymański - Leszno            2   2   3   2   3    12
5. (9)Rafał Okoniewski - Piła               3   2   3   2   2    12
6. (6)Paweł Nizioł - Gorzów Wlkp            0   2   3   3   2    10
7. (10)Mariusz Węgrzyk - Rybnik             2   3   1   1   2    9
8. (15)Grzegorz Kłopot - Zielona Góra       2   3   2   1   0    8+3

9. (8)Maciej Jąder - Leszno                 1   3   2   1   1    8+2
10.(3)Rafał Haj - Wrocław                   2   0   1   2   1    6
11.(2)Mariusz Lisiak - Gniezno              1   1   t   2   1    5
12.(4)Leszek Sikorski - Gniezno             0   2   0   0   2    4
13.(11)Mariusz Franków - Piła               1   1   1   0   1    4
14.(12)Adrian Górecki - Wrocław             0   0   1   1   0    2
15.(16)Jacek Pionke - Piła                  wu  1   d4           1
16.(14)Paweł Świerzb - Łódź                 u   0   0   0   0    0
   (R1)Rafał Jełowicki - Zielona Góra       t
   (R2)Marcin Piec - Łódź                   0
   (R3)Piotr Padowski - Rybnik              dst

    63:40    64:40    65:20    65:00    65:60    64:80
    63:20    65:00    64:60    65:80    64:00
    63:40    64:40    65:00    65:00    66:00
    65:80    66:00    64:40    65:60    64:80

Sędzia - Wojciech Grodzki                   tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 10 bieg R1 za 2, 15 bieg R2 za 16, 18 bieg R3 za 16.

Półfinał Brązowego Kasku - Lublin 22/8/1996

1. (13)Tomasz Rempała - Tarnów              3   2   3   3   3    14
2. (6)Tomasz Cieślewicz - Gniezno           3   3   3   3   2    14
3. (2)Paweł Stormowski - Gdańsk             3   2   3   1   3    12
4. (9)Marcin Ryczek - Bydgoszcz             3   3   3   2   d4   11
5. (15)Krzysztof Kaczor - Tarnów            2   3   1   1   3    10
6. (5)Paweł Duszyński - Gniezno             2   0   2   3   2    9
7. (16)Remigiusz Wronkowski - Toruń         0   2   2   2   2    8
8. (7)Wiesław Ośkiewicz - Grudziądz         1   2   2   2   1    8

9. (11)Wojciech Malak - Bydgoszcz           1   1   0   2   3    7+3
10.(1)Tomasz Piszcz - Lublin                2   1   1   3   dst  7+2
11.(12)Dariusz Patynek - Bydgoszcz          2   3   d3  0   1    6
12.(14)Marcin Kowalik - Toruń               1   1   2   1   1    6
13.(8)Bartłomiej Żebrowski - Gdańsk         0   1   1   0   2    4
14.(4)Robert Kreczyński - Gdańsk            1   0   1   0   0    2
15.(10)Marek Rypień - Rawicz                d4  d4  d4  0   1    1
16.(3)Marcin Knap - Lublin                  u4                   0
   (R1)Robert Woźniak - Łódź                d4  0   1   0

    72:81    71:16    71:89    73:02    73:25    74:00
    70:74    70:98    71:52    72:14    72:26
    72:41    72:80    72:56    72:66    71:41
    72:75    72:07    72:22    72:72    72:45

Sędzia - Jan Banasiak                       tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 7 bieg R1 za 3, 11 bieg R1 za 3, 15 bieg R1 za 3, 19 bieg R1 za 3.



20. Finał Brązowego Kasku - Bydgoszcz 15/9/1996

1. (9)Damian Baliński - Leszno              3   2   3   3   3    14+3
2. (1)Marcin Ryczek - Bydgoszcz             3   3   2   3   3    14+2
3. (15)Mariusz Węgrzyk - Rybnik             2   3   3   2   2    12

4. (14)Tomasz Rempała - Tarnów              3   1   1   2   3    10
5. (6)Maciej Jąder - Leszno                 3   2   3   d3  1    9
6. (2)Andrzej Szymański - Leszno            t   3   2   2   2    9
7. (3)Wojciech Malak - Bydgoszcz            2   1   0   2   3    8
8. (12)Tomasz Cieślewicz - Gniezno          2   3   d2  0   2    7
9. (7)Remigiusz Wronkowski - Toruń          0   2   3   1   1    7
10.(13)Grzegorz Kłopot - Polmos Zielona     1   1   2   3   0    7
11.(8)Paweł Nizioł - Gorzów Wlkp            2   1   2   1   d3   6
12.(16)Wiesław Ośkiewicz - Grudziądz        0   2   d4  3   0    5
13.(5)Bartłomiej Bardecki - Wrocław         1   d4  1   0   2    4
14.(10)Paweł Duszyński - Gniezno            1   0   1   1   1    4
15.(4)Krzysztof Kaczor - Tarnów             0   0   0   1   1    2
16.(11)Rafał Haj - Wrocław                  d2  d2  d3  0   d3   0
   (R1)Mariusz Lisiak - Gniezno             1
   Artur Pietrzyk - Częstochowa             qns
   Rafał Okoniewski - Piła                  qns
   Paweł Stormowski - Gdańsk                qns

    64:04    64:20    66:49    66:44    66:81    66:92
    65:77    66:32    67:46    67:17    68:27
    66:14    67:51    65:59    67:77    67:05
    67:14    67:23    67:33    66:05    66:66

Sędzia - Józef Rzepa                        tabela biegów
Zmiany: 1 bieg R1 za 2.

 Powrót