Półfinał Brązowego Kasku - Zielona Góa 7/9/1995

1. (1)Grzegorz Walasek - Zielona Góra       3   2   3   3   2    13
2. (10)Rafał Dobrucki - Piła                3   3   d1  3   3    12
3. (5)Damian Baliński - Leszno              2   3   3   2   2    12
4. (16)Robert Kościecha - Toruń             2   3   2   1   3    11
5. (6)Adam Skórnicki - Leszno               3   2   u4  3   2    10
6. (13)Tomasz Poprawski - Bydgoszcz         3   1   3   2   1    10
7. (14)Andrzej Szymański - Leszno           1   1   3   1   3    9
8. (12)Paweł Łęcki - Bydgoszcz              1   2   1   2   3    9

9. (11)Rafał Kowalski - Piła                2   2   1   3   0    8
10.(4)Paweł Nizioł - Gorzów Wlkp            2   0   2   2   1    7
11.(7)Wojciech Malak - Bydgoszcz            1   1   1   0   2    5
12.(8)Marceli Dubicki - Gdańsk              wu  1   2   1   1    5
13.(3)Sylwester Moskwiak - Gorzów Wlkp      0   3   1   0   0    4
14.(2)Grzegorz Kłopot - Zielona Góra        1   t   2   0   1    4
15.(9)Dariusz Kuszyk - Zielona Góra         0   0   0   d4  0    0
16.(15)Sławomir Janiszewski - Grudziądz     0   d4  0            0
   (R1)Wiesław Ośkiewicz - Grudziądz        d4  d3
   (R2)Marcin Ryczek - Bydgoszcz            0
   (R3)Mariusz Szmanda - Leszno             ns
   (R4)Seweryn Sznajder - Bydgoszcz         ns
   (R5)Marek Zarzecki - Zielona Góra        ns

    67:80    69:80    69:20    68:80    69:20
    68:60    68:40    69:20    69:80    70:40
    68:20    70:80    69:80    68:40    70:20
    70:40    69:80    70:20    70:20    70:20

Sędzia - Aleksander Janas                   tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 6 bieg R1 za 2, 16 bieg R1 za 15, 17 bieg R2 za 15.

Półfinał Brązowego Kasku - Rybnik 7/9/1995

1. (11)Robert Dados - Lublin                3   3   3   3   3    15
2. (8)Bartłomiej Bardecki - Wrocław         1   3   3   0   3    10
3. (5)Piotr Winiarz - Rzeszów               0   3   2   3   2    10
4. (3)Tomasz Rempała - Tarnów               3   2   2   2   1    10
5. (15)Leszek Sikorski - Gniezno            2   2   1   2   3    10
6. (6)Rafał Trojanowski - Rzeszów           3   wsu u1  3   3    9
7. (2)Mariusz Węgrzyk - Rybnik              1   3   0   2   2    8
8. (13)Krzysztof Jabłoński - Gniezno        1   1   2   1   2    7+3

9. (12)Paweł Staszek - Lublin               1   1   3   2   0    7+2
10.(4)Piotr Mikuta - Tarnów                 0   2   3   1   0    6
11.(16)Konrad Szymura - Ostrów Wlkp         3   0   2   1   0    6
12.(9)Paweł Świerzb - Łódź                  2   1   1   0   2    6
13.(1)Krzysztof Mrowiec - Rybnik            w2  d   1   3   wu   4
14.(7)Artur Pietrzyk - Częstochowa          2   0   1   u1  1    4
15.(10)Marek Rypień - Łódź                  0   2   0   0   1    3
16.(14)Rafał Sosna - Gniezno                0   1   0   1   1    3
   (R1)Przemysław Fajfer - Gniezno          2
   (R2)Tomasz Cieślewicz - Gniezno          ns

    72:03    70:23    71:91    71:42    72:94    71:30
    71:05    71:34    69:51    69:69    71:33
    70:90    70:51    70:19    70:29    70:57
    71:44    70:71    70:20    70:25    71:30

Sędzia - Marek Wojaczek                     tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 2 bieg R1 za 8, 8 bieg R2 za 16, 14 bieg R1 za 2, 18 bieg R2 za 2,
18 bieg R1 za R2.



19. Finał Brązowego Kasku - Lublin 8/10/1995

1. (4)Rafał Dobrucki - Piła                 3   3   3   3   3    15
2. (15)Tomasz Poprawski - Bydgoszcz         2   3   2   1   3    11+3
3. (1)Grzegorz Walasek - Zielona Góra       2   3   2   3   1    11+2

4. (2)Robert Dados - Lublin                 ust 2   3   3   3    11+d
5. (16)Marceli Dubicki - Gdańsk             1   1   3   3   2    10
6. (7)Krzysztof Jabłoński - Gniezno         3   2   1   2   1    9
7. (8)Piotr Winiarz - Rzeszów               1   2   2   2   2    9
8. (9)Paweł Staszek - Lublin                1   2   3   2   d    8
9. (14)Rafał Trojanowski - Rzeszów          3   3   u3  d1  1    7
10.(10)Robert Kościecha - Toruń             3   1   2   wu  wsu  6
11.(5)Rafał Kowalski - Piła                 2   1   d   1   2    6
12.(3)Bartłomiej Bardecki - Wrocław         1   1   1   2   0    5
13.(13)Mariusz Węgrzyk - Rybnik             0   wu  0   1   3    4
14.(6)Paweł Nizioł - Gorzów Wlkp            0   0   1   0   2    3
15.(12)Leszek Sikorski - Gniezno            0   0   1   1   1    3
16.(11)Andrzej Szymański - Leszno           2   0   0   0   0    2
   Damian Baliński - Leszno                 qns
   Adam Skórnicki - Leszno                  qns
   Paweł Łęcki - Bydgoszcz                  qns
   Tomasz Rempała - Tarnów                  qns

    71:73    73:94    73:39    74:10    73:41    73:42
    73:61    72:09    72:47    73:32    72:66
    72:42    73:01    71:86    72:74    74:24
    72:69    71:05    72:32    71:63    72:68

Sędzia - Jan Banasiak                       tabela biegów

 Powrót