Półfinał Brązowego Kasku - Lublin 17/8/1994

1. (5)Piotr Winiarz - Rzeszów               3   3   1   3   3    13
2. (12)Paweł Staszek - Lublin               2   3   2   3   3    13
3. (11)Robert Dados - Lublin                3   3   3   3   wu   12
4. (2)Sebastian Ułamek - Częstochowa        3   2   3   1   3    12
5. (8)Maciej Kuciapa - Rzeszów              u3  2   3   2   3    10
6. (3)Rafał Osumek - Częstochowa            2   2   2   u3  2    8
7. (7)Rafał Trojanowski - Rzeszów           2   1   2   2   1    8
8. (15)Robert Wardzała - Tarnów             3   0   0   3   1    7+3

9. (10)Mariusz Niemczura - Kraków           0   0   3   2   2    7+2
10.(14)Dominik Żebrowski - Gdańsk           2   1   1   1   2    7+1
11.(6)Bartłomiej Bardecki - Wrocław         u1  3   1   2   0    6
12.(9)Tomasz Słowiński - Lublin             1   0   0   1   2    4
13.(16)Mariusz Łazarz - Tarnów              1   0   2   1   u2   4
14.(13)Paweł Świerzb - Tarnów               0   1   1   0   1    3
15.(4)Sławomir Tabak - Krosno               1   1   0   0   1    3
16.(1)Arkadiusz Stasik - Krosno             0   2   u4  0   d    2

    73:39    71:48    72:58    71:41    72:78    73:52
    72:66    72:87    71:90    72:18    72:59
    71:85    72:41    72:59    72:53    74:01
    72:37    72:18    73:60    72:24    72:48

Sędzia - Ryszard Bielecki                   tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał Brązowego Kasku - Gniezno 17/8/1994

1. (6)Rafał Dobrucki - Piła                 3   2   3   3   3    14
2. (16)Waldemar Walczak - Toruń             3   3   2   3   3    14
3. (13)Tomasz Bajerski - Toruń              2   3   3   3   2    13
4. (1)Robert Mikołajczak - Leszno           3   2   1   3   3    12
5. (11)Paweł Łęcki - Ostrów Wlkp            3   3   0   1   3    10
6. (7)Mariusz Staszewski - Gorzów Wlkp      2   2   2   2   2    10
7. (9)Tomasz Poprawski - Ostrów Wlkp        1   1   3   2   1    8
8. (8)Piotr Rembas - Gorzów Wlkp            d4  2   1   2   2    7+3

9. (3)Damian Baliński - Leszno              2   1   2   2   0    7+2
10.(12)Leszek Sikorski - Gniezno            2   1   2   1   1    7+wsu
11.(5)Marceli Dubicki - Piła                1   0   3   0   2    6
12.(10)Krzysztof Jabłoński - Gniezno        u4  3   1   1   1    6
13.(14)Sylwester Moskwiak - Gorzów Wlkp     1   1   0   0   wsu  2
14.(4)Przemysław Fajfer - Gniezno           1   0   d4  1   u3   2
15.(2)Marcin Urbański - Bydgoszcz           0   0   1   0   0    1
16.(15)Wiesław Jaguś - Toruń                wsu
   (R1)Robert Gwara - Piła                  0   0   0
   (R2)Rafał Sosna - Gniezno                0

    66:66    66:92    66:40    66:97    66:90
    66:94    69:10    68:31    67:34    68:43
    68:97    67:84    68:85    67:21    67:50
    66:84    67:66    66:24    66:19    68:51

Sędzia - Jerzy Mądrzak                      tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 7 bieg R1 za 15, 10 bieg R1 za 15, 16 bieg R1 za 15, 17 bieg R2 za 15.



18. Finał Brązowego Kasku - Piła 18/9/1994

1. (12)Waldemar Walczak - Toruń             3   3   3   3   3    15
2. (14)Rafał Dobrucki - Piła                3   3   3   2   3    14
3. (1)Robert Mikołajczak - Leszno           3   3   2   1   3    12

4. (3)Tomasz Bajerski - Toruń               1   2   2   3   2    10
5. (11)Tomasz Słowiński - Lublin            2   3   0   2   2    9
6. (5)Piotr Winiarz - Rzeszów               3   2   2   1   0    8
7. (2)Sebastian Ułamek - Częstochowa        d2  0   1   3   3    7
8. (4)Paweł Łęcki - Ostrów Wlkp             2   2   2   0   1    7
9. (16)Piotr Rembas - Gorzów Wlkp           0   1   3   d4  2    6
10.(13)Robert Wardzała - Tarnów             1   1   3   1   0    6
11.(15)Rafał Trojanowski - Rzeszów          2   1   0   2   1    6
12.(10)Mariusz Staszewski - Gorzów Wlkp     1   2   1   2   u3   6
13.(9)Dominik Żebrowski - Gdańsk            0   t   1   3   1    5
14.(8)Rafał Osumek - Częstochowa            2   d2  0   d4  2    4
15.(6)Maciej Kuciapa - Rzeszów              u2  1   1   1   1    4
16.(7)Tomasz Poprawski - Ostrów Wlkp        1   0   0   0   u4   1
   (R1)Damian Baliński - Leszno             0
   (RT)Jacek Pionke - Piła                  ns
   Paweł Staszek - Lublin                   qns
   Robert Dados - Lublin                    qns

    69:00    69:97    69:35    68:90    69:96
    68:93    69:09    68:05    67:90    69:65
    69:50    69:03    67:57    68:63    69:70
    68:40    69:94    69:19    70:10    67:80

Sędzia - Roman Siwiak                       tabela biegów
Zmiany: 5 bieg R1 za 9.

 Powrót