Półfinał Brązowego Kasku - Lublin 22/6/1993

1. (4)Grzegorz Rempała - Tarnów             3   3   2   3   2    13
2. (8)Tomasz Świątkiewicz - Toruń           3   1   3   3   2    12
3. (7)Mariusz Łazarz - Kraków               1   2   3   3   2    11
4. (14)Rafał Dobrucki - Piła                3   1   2   2   3    11
5. (1)Tomasz Bajerski - Toruń               2   2   3   1   3    11
6. (16)Waldemar Walczak - Toruń             2   2   2   3   1    10
7. (6)Maciej Głód - Bydgoszcz               0   3   1   2   3    9
8. (9)Grzegorz Mróz - Tarnów                1   3   1   1   3    9

9. (10)Paweł Grygolec - Krosno              2   2   1   2   1    8
10.(11)Piotr Markuszewski - Grudziądz       3   1   d3  2   1    7
11.(5)Roman Raś - Krosno                    2   1   t   1   0    4
12.(12)Piotr Ułamek - Częstochowa           0   0   3   0   d3   3
13.(2)Rafał Osumek - Częstochowa            1   0   1   1   0    3
14.(13)Sebastian Kowolik - Świętochłowice   d4  0   0   0   1    1
15.(15)Ireneusz Kwieciński - Krosno         1   d3  d1           1
16.(3)Tomasz Słowiński - Lublin             wu                   0
   (R1)Wiesław Jaguś - Toruń                3   d2  2
   (R2)Wojciech Pluta - Częstochowa         2   0
   (R3)Sebastian Ułamek - Częstochowa       0   0

    72:72    73:20    72:64    73:19    72:19
    72:32    73:11    74:95    72:09    73:30
    72:74    71:59    72:22    72:92    73:34
    72:42    72:40    74:20    72:58    73:44

Sędzia - Jacek Ziółkowski                   tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 7,15,19 za 3, R2 w 10 biegu za 5, R3 w 11 biegu za 3,
R2 w 16 biegu za 15, R3 w 16 biegu za 15.

Półfinał Brązowego Kasku - Leszno 22/6/1993

1. (10)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra    3   2   3   3   3    14
2. (9)Piotr Baron - Wrocław                 2   0   3   3   3    11
3. (11)Robert Mikołajczak - Leszno          d2  3   3   3   2    11
4. (7)Piotr Rembas - Gorzów Wlkp            3   2   2   3   1    11
5. (1)Mariusz Staszewski - Gorzów Wlkp      3   3   2   0   2    10
6. (14)Piotr Kuźniak - Zielona Góra         0   3   2   1   3    9
7. (15)Adam Skórnicki - Leszno              2   1   3   1   1    8
8. (12)Ryszard Jasik - Wrocław              1   2   1   2   2    8

9. (6)Tomasz Poprawski - Ostrów wlkp        1   1   0   2   3    7
10.(16)Sylwester Moskwiak - Gorzów Wlkp     3   t   1   2   w    6
11.(4)Eugeniusz Sosna - Rybnik              0   3   1   d4  0    4
12.(13)Radosław Markowski - Ostrów Wlkp     1   2   0   0   1    4
13.(5)Paweł Łęcki - Ostrów Wlkp             wu  1   2   d4  1    4
14.(3)Mirosław Sakowski - Wrocław           1   0   1   1   wsu  3
15.(2)Bartosz Wlekły - Leszno               2   wu  u2           2
16.(8)Kazimierz Tarabura - Rybnik           t   0   0   1   d4   1
   (R1)Michał Żłobiński - Gorzów Wlkp       2   2   2
   (R2)Robert Banaszak - Leszno             1   t

    67:40    68:50    66:90    68:70    68:20
    68:30    69:20    68:50    67:60    67:60
    66:30    67:90    68:20    67:50    71:20
    68:70    71:10    66:50    68:10    68:60

Sędzia - Józef Musiał                       tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 2 biegu za 8, R2 w 8 biegu za 16, R1 w 14 biegu za 2, R2 w 18 biegu za 2, R1 w 18 biegu za R2.



17. Finał Brązowego Kasku - Tarnów 6/7/1993

1. (9)Piotr Baron - Wrocław                 3   2   3   2   3    13+3
2. (4)Tomasz Bajerski - Toruń               2   3   3   3   2    13+2
3. (1)Rafał Dobrucki - Piła                 3   3   3   1   3    13+1

4. (14)Grzegorz Rempała - Tarnów            3   1   u   3   3    10
5. (3)Mariusz Łazarz - Kraków               0   3   2   3   2    10
6. (12)Tomasz Świątkiewicz - Toruń          d   2   3   2   3    10
7. (11)Robert Mikołajczak - Leszno          2   2   2   3   1    10
8. (6)Mariusz Staszewski - Gorzów Wlkp      2   3   1   1   d    7
9. (10)Waldemar Walczak - Toruń             1   2   2   0   2    7
10.(2)Piotr Rembas - Gorzów Wlkp            1   0   2   2   1    6
11.(5)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra     3   1   u   1   d    5
12.(16)Grzegorz Mróz - Tarnów               2   1   0   2   u    5
13.(7)Paweł Grygolec - Krosno               1   1   1   0   2    5
14.(8)Piotr Kuźniak - Zielona Góra          u   0   1   1   1    3
15.(15)Adam Skórnicki - Leszno              1   0   1   0   u    2
16.(13)Ryszard Jasik - Wrocław              0   0   0   0   1    1
   (R1)Tomasz Poprawski - Ostrów Wlkp       ns

    72:75    72:24    73:34    73:41    74:85    73:62
    72:56    73:34    73:99    73:89    74:63
    72:73    73:64    73:15    74:17    74:34
    73:49    73:28    73:76    72:79    73:99

Sędzia - Józef Rzepa                        tabela biegów

 Powrót