Półfinał Brązowego Kasku - Lublin 22/8/1991

1. (11)Robert Birski - Lublin               2   0   3   3   3    11
2. (14)Grzegorz Rempała - Tarnów            3   2   3   3   0    11
3. (3)Marek Dera - Gdańsk                   3   2   1   2   3    11
4. (5)Tomasz Kornacki - Bydgoszcz           3   3   0   3   1    10
5. (4)Piotr Baron - Grudziądz               2   2   d   3   2    9
6. (1)Rafał Wilk - Rzeszów                  1   2   2   1   3    9
7. (16)Robert Kempiński - Grudziądz         2   3   d   w   3    8+3
8. (2)Mirosław Cierniak - Tarnów            d   3   3   2   d    8+2

9. (7)Tomasz Zieliński - Toruń              u   3   3   w   1    8+u
10.(15)Tomasz Świątkiewicz - Toruń          0   1   2   2   2    7
11.(12)Jacek Kalinowski - Gdańsk            3   0   1   2   w    6
12.(9)Sławomir Górecki - Gdańsk             0   0   2   1   2    5
13.(10)Waldemar Walczak - Toruń             1   1   2   t   1    5
14.(8)Piotr Markuszewski- Grudziądz         2   1   0   1   0    4
15.(13)Grzegorz Mróz - Tarnów               1   1   1   w   ns   3
16.(6)Jarosław Libera - Lublin              t   u   u   0   2    2

    71:77    72:65    72:55    72:67    74:68    73:20
    72:81    71:20    71:40    74:15    73:36
    71:99    73:77    73:60    73:34    74:82
    71:00    71:45    72:49    72:95    75:59

Sędzia - Jacek Ziółkowski                   tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał Brązowego Kasku - Ostrów Wlkp 22/8/1991

1. (11)Adam Łabędzki - Leszno               3   3   3   3   3    15
2. (8)Robert Flis - Gorzów Wlkp             3   3   3   1   3    13
3. (14)Waldemar Szuba - Wrocław             3   2   2   3   2    12
4. (9)Sławomir Rypień - Leszno              2   2   1   3   2    10
5. (1)Mariusz Szańczuk - Zielona Góra       3   3   1   0   2    9
6. (2)Krzysztof Zieliński - Wrocław         1   3   d   2   3    9
7. (13)Zenon Zakrzewski - Wrocław           1   1   3   0   3    8
8. (16)Tomasz Kruk - Zielona Góra           2   2   2   2   d    8

9. (3)Mariusz Staszewski - Gorzów Wlkp      2   2   d   1   2    7
10.(10)Marek Nowak - Gniezno                1   1   1   3   0    6
11.(6)Robert Garcon - Ostrów Wlkp           2   d   0   1   1    4
12.(5)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra     1   2   0   1        4
13.(15)Andrzej Giżycki - Gorzów Wlkp        0   0   w2  2        2
14.(12)Dariusz Wach - Opole                 0   d   1   1   0    2
15.(4)Marek Latosi - Ostrów Wlkp            0   1   0   u   0    1
16.(7)Mirosław Sosna - Opole                0                    0
   (R1)Sławomir Chat - Opole                1   2
   (R2)Ryszard Jasik - Wrocław              3   1
   (R3)Maciej Szczekot - Wrocław            2   1

    71:87    71:16    71:96    73:18    72:34
    71:56    71:44    71:97    71:25    72:43
    70:81    71:54    70:56    72:59    73:25
    72:19    71:56    73:53    72:53    71:72

Sędzia - Benon Dembiński                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 7 bieg R1 za 7, 10 bieg R2 za 15, 12 bieg R3 za 7,
13 bieg R1 za 7, 18 bieg R3 za 7.



Finał nr 1 Brązowego Kasku - Leszno 17/9/1991

1. (5)Adam Łabędzki - Leszno                2   3   3   3   2    13+3
2. (11)Waldemar Szuba - Wrocław             3   3   2   2   3    13+2
3. (2)Sławomir Rypień - Leszno              3   3   w   3   3    12

4. (12)Grzegorz Rempała - Tarnów            2   1   2   3   3    11
5. (1)Tomasz Komacki - Bydgoszcz            u   2   3   2   3    10
6. (9)Robert Flis - Gorzów Wlkp             1   1   3   3   1    9
7. (16)Mirosław Cierniak - Tarnów           3   2   0   2   0    7
8. (3)Marek Dera - Gdańsk                   2   2   2   d   1    7
9. (4)Piotr Baron - Grudziądz               d   3   3   w        6
10.(13)Tomasz Kruk - Zielona Góra           1   0   2   1   2    6
11.(15)Zenon Zakrzewski - Wrocław           2   u   1   2   0    5
12.(8)Krzysztof Zieliński - Wrocław         1   0   1   0   2    4
13.(7)Robert Kempiński - Grudziądz          3   w                3
14.(6)Mariusz Szańczuk - Zielona Góra       0   2   1   u/-      3
15.(10)Tomasz Zieliński - Toruń             0   1   1   d   1    3
16.(14)Robert Birski - Lublin               0   0   0   0   d    0
   (R1)Mariusz Staszewski - Gorzów Wlkp     0   1   0
   (R2)Marek Nowak - Gniezno                1   2   1

    66:60    65:80    66:10    65:00    66:80    65:40
    67:10    66:30    66:30    66:20    67:40
    67:40    69:40    68:60    65:90    67:80
    65:00    65:00    66:70    69:70    66:90

Sędzia - Stanistaw Pieńkowski               tabela biegów
Zmiany: 12 bieg R2 za 7, 13 bieg R1 za 7, 16 bieg R2 za 6, 18 bieg R1 za 7,
19 bieg R2 za 6, 20 bieg R1 za 4.

Finał nr 2 Brązowego Kasku - Gniezno 18/9/1991

1. (11)Adam Łabędzki - Leszno               3   3   3   3    12
2. (7)Tomasz Kornacki - Bydgoszcz           3   2   3   2    10+3
3. (15)Waldemar Szuba - Wrocław             3   u   3   3    9

4. (14)Grzegorz Rempała - Tarnów            1   3   2   3    9+2
5. (16)Krzysztof Zieliński - Wrocław        2   0   2   3    7
6. (5)Marek Dera - Gdańsk                   2   2   1   2    7
7. (10)Marek Nowak - Gniezno                2   2   2   1    7
8. (8)Robert Flis - Gorzów Wlkp             1   2   1   2    6
9. (4)Mirosław Ciemiak - Tarnów             2   3   w        5
10.(3)Tomasz Kruk - Zielona Góra            1   1   3   w    5
11.(12)Sławomir Rypień - Leszno             1   1   2   1    5
12.(1)Mariusz Staszewski - Gorzów Wlkp      0   3   1   d    4
13.(9)Tomasz Zieliński - Toruń              0   1   0   2    3
14.(2)Tomasz Świątkiewicz - Toruń           t   1   0   1    2
15.(6)Zenon Zaktzewski - Wrocław            0   d   0   1    2
16.(13)Robert Birski - Lublin               u   0   1   0    2
   (R1)Zenon Chmielewski - Gniezno          3   w

    67:13    69:44    66:53    66:79    67:56
    65:60    66:47    67:59    67:03
    66:53    66:32    68:42    67:56
    69:06    66:72    68:16    69:40

Sędzia - Józef Piekarski                    tabela biegów
Sędzia przerwał zawody po 16 wyścigu.
Zmiany: 1 bieg R1 za 2, 16 bieg R1 za 4.


KLASYFIKACJA KOŃCOWA 15. EDYCJI BRĄZOWEGO KASKU 1991

1.  Adam Łabędzki - Leszno                  13 12       25
2.  Waldemar Szuba - Wrocław                13 9        22
3.  Tomasz Kornacki - Bydgoszcz             10 10       20+3

4.  Grzegorz Rempała - Tarnów               11 9        20+2
5.  Sławomir Rypień - Leszno                12 5        17
6.  Robert Flis - Gorzów Wlkp               9  6        15
7.  Marek Dera - Gdańsk                     7  7        14
8.  Mirosław Cierniak - Tarnów              7  5        12
9.  Krzysztof Zieliński - Wrocław           4  7        11
10. Tomasz Kruk - Zielona Góra              6  5        11
11. Tomasz Zieliński - Toruń                3  3        6
12. Zenon Zakrzewski - Wrocław              5  1        6
13. Piotr Baron - Grudziądz                 6  -        6
14. Robert Kempiński - Grudziądz            3  -        3
15. Mariusz Szańczuk - Zielona Góra         3  -        3
16. Robert Birski - Lublin                  0  1        1

 Powrót