Półfinał Brązowego Kasku - Tarnów 10/7/1980

1. (1)Marek Kępa - Lublin                   3   3   3   3   3    15
2. (15)Marian Glücklich - Rybnik            3   3   2   2   2    12
3. (8)Herbert Karwat - Opole                2   3   3   3   u    11
4. (10)Jerzy Bąk - Tarnów                   3   2   1   3   1    10
5. (7)Ryszard Szymański - Rybnik            3   w   3   w   3    9
6. (14)Karol Lis - Łódź                     1   3   d   2   3    9
7. (6)Józef Górski - Tarnów                 1   d   2   3   3    9
8. (4)Andrzej Gąbka - Lublin                2   2   2   w   2    8+3

9. (2)Andrzej Dyś - Lublin                  0   1   3   2   2    8+2
10.(5)Jan Hertel - Opole                    0   2       2   1    5+3
11.(9)Krzysztof Błaszczyk - Łódź            1   w   2   1   1    5+2
12.(12)Maciej Fabiszak - Świętochłowice     2   w   w   d   2    4
13.(R1)S.Gogolak - Opole                    2   u   0   1   1    4
14.(13)Sławomir Tronina - Łódź              0   1   0   w   1    2
15.(16)Krzysztof Sikora - Świętochłowice    2   u/-              2
16.(R2)T.Mrówczyński - Lublin               u   1   w   1   0    2
17.(3)Antoni Frączek - Tarnów               1   u/-     ns       1
18.(11)Waldemar Romanek - Lublin            0   w   1   u/- ns   1

    92:60    80:60    78:40    81:80    79:60    80:40(8)
    82:40    81:80    80:60    80:00    79:40    79:40(10)
    81:00    81:00    80:20    80:00    80:80
    82:00    80:80    80:40    80:60    81:80

Sędzia - Ryszard Kowalski                   tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 7 biegu za 7, R2 w 7 biegu za 3, R1 w 8 biegu za 12, R2 w biegach 8,18 za 16,
R1 w biegach 9,15 za 16, R2 w 10 biegu za 5, R1 w 11 biegu za 3, R2 w 14 biegu za 11.

Półfinał Brązowego Kasku - Gdańsk 12/9/1980


1. (4)Janusz Kołacki - Gdańsk               3   3   3   3   3    15
2. (1)Mirosław Berliński - Gdańsk                                12
3. (15)Czesław Miastkowski - Toruń                               12
4. (?)Grzegorz Szymko - Gdańsk                                9
5. (8)Jan Woźnicki - Toruń                                       9
6. (?)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk                                8
7. (?)Zdzisław Rutecki - Grudziądz                               8
8. (14)Piotr Podrzycki - Gniezno                                 8

.. (2)Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz                             .
.. (3)Zbigniew Bizoń - Bydgoszcz                                 .
.. (5)Arkadiusz Mazurkiewicz - Gorzów Wlkp                       .
.. (6)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp                            .
.. (7)Stanisław Racięda - Gorzów Wlkp                            .
.. (9)Zdzisław Sowa - Ostrów Wlkp                            .
.. (10)Maciej Jaworek - Zielona Góra                         .
.. (11)Jacek Brucheiser - Ostrów Wlkp                            .
.. (12)Wiesław Pawlak - Zielona Góra                             .
.. (13)Tadeusz Dolata - Gniezno                                  .
.. (16)Grzegorz Ajnbacher - Ostrów Wlkp                          .

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia - Bolesław Mużdżak ???               tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.



5. Finał Brązowego Kasku - Opole 25/9/1980

1. (5)Marek Kępa - Lublin                   3   3   3   3   3    15
2. (11)Herbert Karwat - Opole               3   3   3   3   2    14
3. (12)Mirosław Berliński - Gdańsk          2   3   2   3   3    13

4. (13)Jan Hertel - Opole                   3   2   3   2        10
5. (1)Piotr Podrzycki - Gniezno             3   1   2   1   3    10
6. (3)Czesław Miastkowski - Toruń           2   1   3   2   2    10
7. (9)Marian Glücklich - Rybnik             1   u   2   3   3    9
8. (7)Zdzisław Rutecki - Grudziądz          d   2   1   2   2    7
9. (4)Jan Woźnicki - Toruń                  1   1   2   2   0    6
10.(2)Andrzej Dyś - Lublin                  u   3   1   u   1    5
11.(8)Karol Lis - Łódź                      2   2   0   d   1    5
12.(14)Janusz Kołacki - Gdańsk              0   2   1   0   w/-  3
13.(10)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk          d   1   0   0   2    3
14.(16)Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz       1   d   1   1   0    3
15.(6)Ryszard Szymański - Rybnik            1   0   0   1   1    3
16.(15)Józef Górski - Tarnów                2   0   0   0   0    2
   (R1)J.Zimoń - Opole                      0
   (R2)Stanisław Pogorzelski - Opole        1
   Jerzy Bąk - Tarnów                       qns
   Andrzej Gąbka - Lublin                   qns
   Grzegorz Szymko - Gdańsk                 qns

    68:00    67:60    69:00    69:80    70:00
    67:20    70:00    69:20    69:00    69:00
    68:00    68:20    69:80    68:20    69:80
    67:80    70:00    68:20    69:00    68:00

Sędzia -                                    tabela biegów
Zmiany: R1 w 19 biegu za 13, R2 w 20 biegu za 14.

 Powrót