Półfinał Brązowego Kasku - Bydgoszcz 22/6/1979

1. (5)Janusz Kołacki - Gdańsk               3   3   3   3   3    15
2. (9)Mirosław Berliński - Gdańsk           3   1   3   3   3    13
3. (6)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp       2   3   3   2   2    12
4. (12)Jan Krzystyniak - Zielona Góra       0   3   2   3   3    11
5. (1)Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz        3   2   2   2   2    11
6. (14)Kazimierz Bieniek - Częstochowa      3   2   1   0   2    8
7. (11)Wiesław Pawlak - Zielona Góra        2   3   0   2   1    8
8. (10)Jarosław Glinka - Zielona Góra       1   0   2   1   3    7

9. (15)Krzysztof Rapczyński - Grudziądz     2   2   1   0   1    6
10.(7)Marek Kończykowski - Toruń            1   1   3   u/-      5
11.(4)Janusz Smolarek - Zielona Góra        1   2   1   1   u    5
12.(13)Grzegorz Szymko - Gdańsk             1   u   0   3   0    4
13.(8)Krzysztof Błaszczyk - Łódź            0   1   2   0   u    3
14.(3)Leszek Cyganek - Częstochowa          2   0   0   w   1    3
15.(2)Lech Kędziora - Grudziądz             0   1   u   1   1    3
16.(16)Arkadiusz Mazurkiewicz - Gorzów Wlkp d                    0
17.(R1)?.Wełnicki - Bydgoszcz               u   1   0   0        1
18.(R2)Waldemar Tymiński - Bydgoszcz        1   2   2            5

    76:20    76:00    76:80    78:40    76:80
    76:60    77:20    76:60    78:00    76:40
    76:00    77:20    75:80    77:00    77:40
    78:60    78:60    78:00    75:80    ??:??

Sędzia - Lechosław Bartnicki                tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 8,18 za 16, R2 w biegach 9,15 za 16, R1 w 13 biegu za 7,
R1 w 15 biegu za 3, R2 w 18 biegu za 7.

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Półfinał Brązowego Kasku - Rybnik 22/6/1979

1. ()Józef Kafel - Częstochowa                                   14
2. ()Alfred Krzystyniak - Zielona Góra                           12
3. ()Jerzy Marcinkowski - Zielona Góra                           12
4. ()Henryk Jasek - Wrocław                                      12
5. ()Marek Kępa - Lublin                                         12
6. ()Ryszard Szymański - Rybnik                                  9
7. ()Tomasz Jurczyński - Częstochowa                             9
8. ()Bernard Dropała - Opole                                     8

9. ()Stanisław Pogorzelski - Opole                               7

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

(źródło informacji - Witold Łukowski)



4. Finał Brązowego Kasku - Częstochowa 1/9/1979

1. ()Józef Kafel - Częstochowa                                   13+3
2. ()Marek Kępa - Lublin                                         13+2
3. ()Henryk Jasek - Wrocław                                      13+1

4. ()Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz                              13+0
5. ()Mirosław Berliński - Gdańsk                                 10
6. ()Marek Kończykowski - Toruń                                  7
7. ()Jarosław Glinka - Zielona Góra                              6
8. ()Jerzy Marcinkowski - Zielona Góra                           6
9. ()Jan Krzystyniak - Zielona Góra                              6
15.()Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp                             1

Sędzia -                                    tabela biegów
Zmiany:

 Powrót

(źródło informacji - Witold Łukowski)