Turniej 70-lecia Sportu Żużlowego - "Puchar Burmistrza Rawicza" - Rawicz 16/9/2000

1. (5)Sławomir Drabik - Częstochowa         3   3   2   3
2. (13)Mirosław Kowalik - Toruń             3   1   3   3   2
3. (18)Piotr Protasiewicz - Bydgoszcz       d2  2   3   2   1

4. (12)Sebastian Ułamek - Gdańsk            3   3   3   wu2
5. (1)Damian Baliński - Leszno              3   2   1   3
6. (7)Dariusz Śledź - Wrocław               3   0   0   2
7. (15)Piotr Dym - Rawicz                   1   3   0   1
8. (17)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       3   1   1   d4
9. (10)Robert Przygódzki - Kraków           0   2   2
   (14)Jarosław Łukaszewski - Łódź          2   2   1
11.(4)Jerzy Mordel - Lublin                 2   1   1
   (11)Piotr Markuszewski - Grudziądz       2   1   1
13.(8)Krzysztof Jabłoński - Gniezno         2   1   0
   (3)Karol Malecha - Ostrów Wlkp           d2  2   0
15.(6)Ryszard Franczyszyn - Warszawa        1   0
   (2)Tomasz Kruk - Rawicz                  1   0
   (9)Krzysztof Bas - Świętochłowice        1   0
18.(16)Robert Wardzała - Tarnów             0   0

Bieg po biegu

Runda zasadnicza:

1. Dam.Baliński, Mordel, Kruk, Malecha(d2)
2. Śledź, K.Jabłoński, K.Bas, Przygódzki
3. Mir.Kowalik, Łukaszewski, Dym, Wardzała
4. Drabik, Dam.Baliński, Franczyszyn, Kruk
5. Ułamek, Markuszewski, K.Jabłoński, Śledź
6. Huszcza, Łukaszewski, Mir.Kowalik, Protasiewicz(d2)
7. Drabik, Malecha, Mordel, Franczyszyn
8. Ułamek, Przygódzki, Markuszewski, K.Bas
9. Dym, Protasiewicz, Huszcza, Wardzała

Kolejność po wyścigach eliminacyjnych:

      GRUPA A                    GRUPA B                    GRUPA C

1. S.Drabik      3,3       1. S.Ułamek      3,3       1. P.Dym         1,3
2. Dam.Baliński  3,2       2. D.Śledź       3,0       2. A.Huszcza     3,1
3. J.Mordel      2,1       3. P.Markuszewski 2,1      3. Mir.Kowalik   3,1
4. K.Malecha     d2,2      4. K.Jabłoński   2,1       4. J.Łukaszewski 2,2
5. R.Franczyszyn 1,0       5. R.Przygódzki  0,2       5. P.Protasiewicz d2,2
6. T.Kruk        1,0       6. K.Bas         1,0       6. R.Wardzała    0,0

Baraże:
10. Mir.Kowalik(A)
, Przygódzki(B), Mordel(D), K.Jabłoński(C)
11. Protasiewicz(D), Łukaszewski(B), Markuszewski(C), Malecha(A)

Półfinały:

12. Mir.Kowalik(B), Drabik(A)
, Huszcza(C), Śledź(D)
13. Ułamek(A), Protasiewicz(D), Dam.Baliński(B), Dym(C)

Finał Pocieszenia:

14. Dam.Baliński(B), Śledź(D), Dym(A), Huszcza(C-d4)

Finał:
15. Drabik(C), Mir.Kowalik(B), Protasiewicz(D)
, Ułamek(A-wu2)

Po zawodach rozegrano wyścig: "O Puchar Burmistrza Rawicza": (64:61) Mir.Kowalik(A), Drabik(B), Protasiewicz(C), Dym(D)

    64:07    63:72    64:42    64:68
    63:79    64:43    64:42    65:31
    63:64    64:91    64:74    64:22
    64:03    65:22    63:79

Sędzia - Włodzimierz Kowalski

 Powrót